Dziś jest: 21 maja 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Biznes i interesy
Ciała ostatnich czterech górników którzy zginęli w kopalni w czeskiej Stonawie po wybuchu metanu zostały wydobyte na powierzchnię. Jak informuje prokuratura identyfikacja zwłok będzie wymagała badań DNA.
Korea Północna ograniczyła racje żywnościowe dla mieszkańców do 300 gramów dziennie co o tej porze roku jest najniższym poziomem w historii - ostrzegła w piątek ONZ. Jak pokreślono w związku z najgorszymi zbiorami od 10 lat możliwe jest dalsze racjonowanie żywności.
Donald Trump powiedział w czwartek że wkrótce będzie gościł w Białym Domu prezydenta Chin Xi Jinpinga. Prezydent USA spodziewa się sfinalizowania podczas tej wizyty porozumienia z Chinami kończącego konflikt handlowy między dwiema największymi gospodarkami świata.
Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un oświadczył że jego kraj musi zadać "poważny cios" tym którzy nakładają na niego sankcje poprzez zapewnienie większej samowystarczalności gospodarczej - poinformowała w czwartek północnokoreańska agencja prasowa KCNA.
Zmiany będą służyły budowaniu przyszłości emerytów - przekonywał szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin pytany o zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego dotyczące likwidacji Otwartych Funduszy Emerytalnych i przeniesienia części środków z OFE do Funduszu Rezerwy Demograficznej. Opozycja widzi to inaczej. Poseł PO Cezary Tomczyk mówił o finansowej "dziurze Morawieckiego" rzecznik PSL Jakub Stefaniak zwrócił uwagę na milczenie w tej sprawie minister finansów Teresy Czerwińskiej.
Rada miejska Madrytu przyjęła podczas środowej sesji tak zwany Specjalny Plan Zakwaterowania ograniczający możliwość wynajmu turystom prywatnych mieszkań. To kolejna część Hiszpanii która wprowadza tego typu przepisy mające być ""przede wszystkim korzystne dla mieszkańców".
Urząd Ochrony Danych Osobowych nałożył na jedną ze spółek karę w wysokości ponad 943 tysięcy złotych za niespełnienie obowiązku informacyjnego dotyczącego przetwarzania danych - poinformowała we wtorek prezes UODO Edyta Bielak-Jomaa. To pierwsza taka kara po wejściu w życie RODO.
Płacisz podatki rozwijasz swój biznes i jesteś jednym z tych małych ludzi którzy mają wpływ na pozytywny wizerunek Ukrainy za granicą - w poniedziałek powiedział kandydat na prezydenta Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Komik od tygodni będący faworytem przedwyborczych sondaży w poniedziałek przedstawił część swojego programu.
Prowadzony od początku marca strajk francuskich celników spowodował w niedzielę poważne utrudnienia i opóźnienia w ruchu pociągów Eurostar na trasie Paryż-Londyn. Przewoźnik apeluje by na podróż decydować się tylko w razie "absolutnej konieczności".
Rosja odpowie w praktyce na najnowsze sankcje nałożone na nią przez USA i Kanadę - zapewniło MSZ w Moskwie. Oświadczyło że zarzuty wobec Rosji o nieuzasadnione użycie przemocy wobec ukraińskich okrętów w rejonie Cieśniny Kerczeńskiej są bezpodstawne.
Jej znakiem rozpoznawczym są nienaturalnie wielkie i zawsze starannie pomalowane usta. Na nich zbudowała swój wizerunek i zarobiła fortunę. To jednak efekt zabiegu - tak plastycznego jak i strategicznego. I najwyraźniej piekielnie skutecznego bo 21-letnia Kylie Jenner została niedawno uznana przez magazyn "Forbes" za najmłodszą miliarderkę w historii która swój majątek zbudowała sama. Niektórzy oszaleli na punkcie najmłodszej z sióstr Kardashian. Dla innych jej sukces jest nadmuchany - tak samo jak jej usta.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net