Dziś jest: 20 wrze¶nia 2017kalendarium [»]
Dziś w TV: Barwy szczęścia  Świat według Kiepskich  Na Wspólnej  #SuperModelka Plus Size  
» Biznes i interesy
Grupujące frankowiczów Stowarzyszenie "Stop Bankowemu Bezprawiu" (SBB) wystosowało list w którym zwróciło się do Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o spotkanie by bezpośrednio przekazać mu informację o sytuacji posiadaczy walutowych kredytów mieszkaniowych.
Prezydent USA Donald Trump zdecydował że anuluje program chroniący tak zwanych dreamersów ale da Kongresowi pół roku by wypracował alternatywne akty prawne które miałyby zastąpić dotychczasowe przepisy - podały w niedzielę dwa źródła zaznajomione z sytuacją cytowane przez agencję Reutera.
Z gdyńskiej stoczni Crist wypłynął w niedzielę w pełni wyposażony dok który będzie wykorzystany do budowy osiedla apartamentów na wodzie w Księstwie Monako. Dzięki tej inwestycji powierzchnia tego niewielkiego państwa powiększy się o około 6 hektarów.
Administracja prezydenta USA Donalda Trumpa rozważa ukaranie Chin sankcjami za kradzież własności intelektualnej oraz uzależnianie dostępu firm amerykańskich do chińskiego rynku od przekazania Chinom nowoczesnych technologii - podają w czwartek media.
Zdaniem ekspertów możliwe będą pozwy nabywców samochodów wobec nielegalnego kartelu o którego utworzenie podejrzewa się niemieckie firmy przemysłu motoryzacyjnego - poinformowała w sobotę agencja dpa. Sprawę sprawdza Komisja Europejska.
Posłowie we wtorek uchwalili nowe Prawo wodne. Rząd zapewnia że przepisy nie spowodują wzrostu kosztów za pobór wody dla przeciętnego Kowalskiego. Zdaniem opozycji za wodę zapłacą więcej wszyscy: rolnicy przemysł i mieszkańcy.
Agencja Fitch potwierdziła w piątek długoterminowy rating Polski na poziomie "A minus" - podano w komunikacie. Perspektywa ratingu jest stabilna. Agencja obniżyła szacunek deficytu sektora finansów publicznych na 2017 r. do 26 procent PKB z 30 procent PKB.
W Waszyngtonie odbyło się spotkanie prezydenta Korei Południowej Mun Dze Ina z prezydentem Donaldem Trumpem. Gospodarz Białego Domu ocenił rozmowy jako "bardzo dobre". Wskazał że wśród tematów była strategia wobec Korei Północna i nowe dwustronne porozumienie handlowe.
Fala ataków hakerskich która dotknęła we wtorek wiele firm i instytucji na Ukrainie w Rosji i Europie Zachodniej dotarła do USA gdzie pierwszym celem cyberataku stał się koncern farmaceutyczny Merck - wynika z komunikatu koncernu.
To ma być największy prom pływający dla polskiego armatora. Jego budowę ogłosili w Szczecinie prominentni politycy partii rządzącej jak wicepremier Mateusz Morawiecki czy wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński.
To dobry miesiąc dla laureata Oscara jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood. George Clooney został ojcem bliźniąt zaledwie dwa tygodnie temu a w środę stworzona przez niego i jego wspólników marka tequili została sprzedana za łączną kwotę przekraczającą miliard dolarów.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net