Dziś jest: 10 grudnia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Znaleziono na Wykopie
Szwedzka piosenkarka kompozytorka członkini zespołów Strul Mamas Barn oraz oczywiście Roxette - Marie Fredriksson odeszła po długiej walce z nowotworem. Miała 61 lat. Wiadomość o jej śmierci podały szwedzkie media.
Większość badanych jest przeciwna postulatom ruchów LGBT. Adopcję dzieci przez pary homoseksualne popiera 24% badanych. Związków partnerskich dla homoseksualistów chce 36% a małżeństw jednopłciowych tylko 27%.
Trzy znaleziska dziesiątki dodanych postów i okazuje się że @wojna_idei nie zniknął z Youtube w wyniku wielkiego spisku i cenzury a własnej nieuwagi: kolejny raz ktoś włamał się na jego konto. Najprawdopodobniej po pierwszym włamie nie ustawił nawet uwierzytelniania dwuskładnikowego.
ABW zatrzymała obywatela Ukrainy którego podejrzewa o przygotowywanie się do zamachu terrorystycznego. Mężczyzna niedawno przeszedł na islam miał rozważać zamach na galerię handlową w Puławach.
Jarmarki Bożonarodzeniowe w Dreźnie i okolicach uznawane są za jedne z najciekawszych w Niemczech. W artykule świąteczne atrakcje na zamkach w Dreźnie i okolicach.
Strzelanina w Szpitalu Uniwersyteckim w czeskiej Ostrawie. Napastnik otworzył ogień na oddziale chirurgii urazowej. Co najmniej cztery osoby nie żyją jest wielu rannych.
Kolejne pozytywne dyskryminacje mężczyzn ;)
Kolejne władze amerykańskie przez 18 lat ukrywały prawdę o rzeczywistej sytuacji w Afganistanie - piszą autorzy serii artykułów opublikowanych przez dziennik "Washington Post". Teksty oparte są na poufnych dokumentach rządowych.
Gwarancja mobilności VW to nic nie warta kpina z kupujących! Wczoraj na szczęście w centrum miasta w w miarę bezpiecznym miejscu przebiłem oponę. Zdarza się. zanim przystąpiłem do wymiany przyszło mi do głowy że przecież mam nowy samochód i mam wspaniałą "VW Gwarancję Mobilności" która ma...
..........
Do włamania na konta prokuratorów mogło dojść już wiele miesięcy temu wśród dokumentów są też ich prywatne zdjęcia/nagrania i dokumenty objęte tajemnicą - skany postanowień Prokuratury Generalnej rzecznika dyscyplinarnego...
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net