Dziś jest: 21 marca 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Znaleziono na Wykopie
Związani z PiS twórcy słynnej spółki Solvere która prowadziła kampanię wymierzoną w sędziów złamali ustawę antykorupcyjną — ustaliła prokuratura. Mimo to nie będzie śledztwa w tej sprawie.
lutym zabrakło 08 mld zł!
Maluch: Mamo mamo chcę bierki.Mama: Chodź kochanie wejdziemy na stronę smyka i Ci kupimyMaluch: Mamo mamo - chcę te!Mama: O kurła....___Kategoria: chłopcy dziewczynki. KURTYNA
Takie małe odwiedziny Policji by zwrócić uwagę obywatelowi ze niegrzecznie wyraża się w czasie dyskusji internetowej. Jak zapewniają policjanci w czasie dyskusji nie złamał żadnego prawa oni tak po prostu przyszli z dobrą radą.
Chiński rząd zaostrzył prawo w rezultacie czego Państwo Środka przestało był światowym śmieciarzem. Nikt jednak nie spodziewał się że taka akcja ujawni fakt że segregacja śmieci i recykling to globalne oszustwo.
Chyba największa strona o Milanie milannews.it pisze o potencjalnym transferze Kamila Grosickiego do tego klubu powołując się na... wykop.pl.
15-letnia uczennica złożyła zażalenie do sądu o naruszenie jej praw w związku z dopuszczeniem transseksualisty do korzystania z szatni dla kobiet. "When I knew that a man was looking at me I felt very violated and very scared — especially looking at me while I'm getting dressed."
Nagranie z wypadku we Wrocławiu w którym radiowóz potrącił pieszą na przejściu. Według policji piesza zagapiła się w telefon i wtargnęła na czerwonym...
Człowiek ze zdjęcia to Patryk M. 19 letni mieszkaniec Szczecina. Ten chłopak rozciął udo psu koleżanki po czym zaszył je.. sznurówką. Oko psa wyszło z orbity co świadczy o tym że był okrutnie duszony. Pomóżmy nagłośnić sprawę. Ten zwyrodnialec już raz wyszedł na wolność.
Najbardziej uprzywilejowana grupa społeczna dostanie kolejne wsparcie. Dofinansowania do biznesu za posiadania waginy specjalne traktowanie zniżki - to za mało.
Wśród osób odznaczonych przez prezesa NBP odznaką honorową „Za zasługi dla bankowości Rzeczypospolitej Polskiej” są m.in. Kamila Sukiennik i Martyna Wojciechowska.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net