Dziś jest: 23 wrze¶nia 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: MasterChef  W rytmie serca  Drogi wolności  Rolnik szuka żony  
» Znaleziono na Wykopie
Łaziki osiągnęły powierzchnię asteroidy Ryugu 162173 i rozpoczęły pracę. Japońska Agencja Kosmiczna potwierdziła powodzenie operacji.
Tym razem mamy okazję zobaczyć test żurawia po podwyższeniu z 5.5 do 7.3m wysokości.Pierwsza część: https://www.wykop.pl/link/4082887/zuraw-gasienicowy-liebherr-lr-11000-zbudowany-z-klockow-lego/ [5.5m wys. i ~27kg wagi].
Tak jakby nie rozumieli że im bardziej cenzurują tym większe zainteresowanie
Z czwartku na piątek zaginął mój znajomy - Adam Cieślikowski student informatyki 2 stopnia na politechnice lubelskiej. Wybierał sie na poprawkę z Szydłowca do Radomia a potem z Radomia busem na godzinę 14/15 do Lublina bus na Radom miał jakoś koło 7 rano.
Mieszkam na terenie Niemiec i jakieś 3 lata temu zwróciłem uwagę na dziwne obiekty które na pierwszy rzut oka przypominały gwiazdy z tym że obiekty te po paru godzinach znikały albo po prostu widziałem jak odlatywały.Przez lornetkę...
takie życie tlyko w #SouthAfrica
Enerdowska bezpieka zdobyła w PRL agentów we wszystkich najważniejszych pionach MSW w strukturach Kościoła i organizacji katolickich wśród nauczycieli przewodników turystycznych i bankowców.
Lisa Sarfati przyjechała do ZSRR w 1989 roku a opuściła Federację Rosyjską w 1998. W tym czasie wykonała te zdjęcia.
"Królowa Snapchata" Zamiast wzywać ambulans kręciła film z jej chłopakiemktóry pchnięty kilkanaście razy nożem w klatkę piersiową leżał umierający na ulicy.Fatima wrzuciła film na Snapchat.Została skazana na 14 lat więzienia.
Wideo zarejestrowane w jednym z amerykańskich liceów w 1986 r. z klimatyczną muzyką. Wywołuje nostalgię i tęsknotę za czasami których nawet nie pamiętamy. Gdzie są dziś Ci uśmiechnięci nastolatkowie?
Całkowita niezdolność do pracy i renta z tego tytułu również nie przeszkadza mu wysyłać pieniędzy DanielowiMagicalowi oraz przejechać 100km do niego po darmowe piweczko i zatańczyć na kamerach przed 5 tysiącami ludzi. Więcej w znalezisku.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net