Dziś jest: 23 paĽdziernika 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Znaleziono na Wykopie
..........
W debacie dotyczącej zagrożeń rosnącymi ekstremizmami w Niemczech po ataku w Halle Biedroń mówi o antysemityzmie w Polsce uchodźcach Adamowiczu i strefach wolnych od LGBT. Według niego rządząca w Polsce partia prowadzi do "budowy drugiego Auschwitz". Tak się pluje na swój kraj zagranicą.
..........
W poniedziałek w Mińsku rozdano pierwsze egzemplarze powieści Andrzeja Sapkowskiego po białorusku. Prace nad wydaniem książki zostały sfinansowane przez czytelników - na crowdfundingowej platformie Ulej.by. "Wiedźmin" ma trafić pod strzechy i zachęcać do czytania po białorusku.
W ostatnim materiale w swojej telewizji twierdzi że poznał tajemnice wszechświata potrafi przewidzieć numery totolotka to co kto ubierze nastepnego dnia a na koniec porównał się do Jezusa Chrystusa.
Nie wiem jak wy ale ja takie coś widzę pierwszy raz więc dodałem. Może kogoś zainteresuje i da plusa znalezisku.
Od butików jubilerskich po zupełne rudery – przedwojenne sklepy widoczne na fotografiach prasowych pokazują ogromne zróżnicowanie majątkowe mieszkańców Polski i ich codzienność a także fragment życia gospodarczego kraju.
Pijany kierowca jedzie ulicami Katowic. Traci dwie opony i jedzie na felgach.Po telefonie do służb udaje się schwytać kierowce. 3:08 Telefon na Policje 4:35 Połączenie z jednostką w Katowicach 8:58 Radiowóz pojawią się przed kierowcami moment zatrzymania komentarze i rozmowa z Policją ...
Weterynarze przestrzegają przed kupowaniem psów ras brachycefalicznych. Należą do nich między innymi buldogi francuskie oraz mopsy. Psy te chorują częściej niż inne. Z problemem owych ras walkę rozpoczęła Holandia – zakazała hodowli między innymi mopsów oraz buldogów francuskich.
GNOME nie ma zamiaru iść na ugodę z Rothschild Patent Imaging organizacją która oskarżyła fundację o naruszenie praw autorskich. Mało tego w planach jest powództwo wzajemne które ma poskutkować ukaraniem RPI za praktykowanie copyright trollingu.
Mężczyzna kupił na aukcji komorniczej lokal "wraz z lokatorami" w jednej z poznańskich kamienic bo był tańszy. W poniedziałek dostał się do niego i zabarykadował. Kobieta wraz z dwojgiem dzieci przez kilkanaście godzin koczowała na klatce schodowej. Właściciel nie otwierał a policja nie...
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net