Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Znaleziono na Wykopie
Zobaczcie jak obecnie wygląda stosunek like/dislike wiele osób zauważyło że coś tu nie gra czego odbiciem są liczne komentarze pod oryginalną reklamą oraz ten filmik będący dowodem na to że YouTube pomagając Gillettte w tzw. damage control i usuwa łapki w dół.
Pomimo wyroku Trybunału w Luksemburgu feministki nie odpuszczają i nadal marzą o uciszaniu krytyki przy pomocy siły. Na razie chcą tylko kar finansowych i odbierania głosu ale w razie czego miejsce w lochu też się znajdzie. Po raz kolejny widać jak niewiele dzieli socjalizm sowiecki od...
Wszystkie filmiki tego pana są strasznie wciągające! Montaż i ujęcia również są na najwyższym poziomie.
Popularny patostreamer z Torunia Daniel Magical reklamuje scamerskie pożyczki/kredyty dla każdego. Dzwoniąc na numer płacisz 769zł za jedną minute połączenia.Oszust namówił cię do wzięcia pożyczki? Pomoże ci prokuratura!
P106 to 1060 6GB kierowane do kopaczy kryptowalut. Są znacznie tańsze niż normalne karty ale nie posiadają portów pozwalających na wyświetlanie obrazu. Chińczycy obeszli ograniczenia Nvidii i sprzedają zmodyfikowane P106 z portami co pozwala uzyskać wydajność 1060 6GB za ułamek oryginalnej ceny.
Daniel Magical ukrywa swoje zarobione pieniądze na koncie byłej dziewczyny unikając przy tym opodatkowania i dokonując przestępstwa podatkowego.
Władze Unii Europejskiej mogły wydać decyzję w sprawie stosowania pestycydów w oparciu o... plagiat. Okazuje się że rzekomo eksperckie analizy to skopiowane raporty firmy Monsanto produkującej środki.
Kiedy autostrady w Polsce będą za darmo? Czy ceny ulegną zmianie lub ujednoliceniu?
Takie coś bez żadnego wstydu sprzedaje firma Prodeco PPHU Mariusz Szydłowski. Cena to około 12 zł za litr (w powiązanych porównywarka cen) ponad 1000 razy więcej niż cena zwykłej kranówki. Strona producenta (też powiązane) pełna jest pseudonaukowych bzdur.
Gillette nie schodzi z ust ludzi na całym świecie P&G (producent Gillette) wydało kampanię reklamową w której mężczyzna jest portretowany jako osoba wykorzystujaca swoją przewagę płciową i fizyczność nad kobietami czy dziećmi. Konstruktywny Pierce Morgan vs Feministka która uważa kampanię za trafną
W aferze FOZZ państwo straciło co najmniej 334 mln zł a kilka osób życie. Główny oskarżony został skazany na 9 lat i 500 zł grzywny. Prawdopodobny mózg przedsięwzięcia był nieuchwytny do września 2018 gdy przyleciał z USA w kajdankach. Artykuł z cyklu "parada oszustów" o matce wszystkich afer.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net