Dziś jest: 21 maja 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Znaleziono na Wykopie
Strefa Kiss & Ride przy dworcu Poznań Główny w której można się zatrzymać na minutę powinna służyć kierowcom odwożącym kogoś na pociąg lub odbierającym z dworca. Strefa jest jednak regularnie blokowana przez cierpów którzy robią sobie z niego nielegalny postój taxi utrudniając życie mieszkańcom.
Kilka miesięcy temu obchodziliśmy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wraz z odzyskaniem niepodległości młode państwo polskie musiało uporać się z wieloma problemami począwszy od walki o granice po stworzenie nowego sytemu prawnego...
Dwa zające postanowiły wyrównać porachunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
„Produkty typu fast food a także wyjścia do barów szybkiej obsługi nie mogą stanowić formy nagrody dla dziecka i towarzyszyć celebracji wspólnych uroczystości” – czytamy w uzasadnieniu pisma przekazanego do MEN.
"Chyba po prostu nie chciało jej się nimi zajmować."- wspomina informator tabloidu. W grudniu 2018 roku można było ją spotkać przed schroniskiem dla zwierząt w Toruniu gdzie zachęcała by nie kupować rasowych psów tylko dać dom tym które porzucił ktoś bez serca.
FIlmik pokazujący seminarium na którym szkoli się ludzi jak edytować wpisy na Wiki na korzyść żydów. Wrzucam bo ostatnio sporo newsów o zmianach na wikipedii.
Doskonały wpis użytkowniczki @Wjolka na temat boreliozy. Jak rozprawić sie z kleszczem co to rumien wędrujący jak rozpoznać rumień prawdy i mity o leczeniu.
To będzie przełomowe odkrycie – zespół norweskich naukowców w połowie maja poinformował że w ciągu 3-4 lat przygotuje pierwszą na świecie uniwersalną szczepionkę przeciwnowotworową. Lek znajduje się obecnie w fazie decydujących badań które mają potwierdzić jego skuteczność.
Organizacja monitorująca wolność prasy złożyła zawiadomienie w Trybunale Karnym w Hadze że Izrael z premedytacją morduje palestyńskich dziennikarzy.
Zmuszanie dzieci do przejścia na weganizm będzie w Belgii niezgodne z prawem - podaje portal Quartz. Royal Academy of Medicine of Belgium wydało opinię zgodnie z którą stosowanie wobec dziecka diety wegańskiej jest nieetyczne bowiem może wywoływać wśród dzieci problemy zdrowotne.
Osobiście jestem za całkowitym zakazaniem hodowli takich milusińskich pod karą więzienia.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net