Dziś jest: 17 listopada 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Znaleziono na Wykopie
Senator Bierecki zaprzecza że chciał założyć lokatę w banku Leszka Czarneckiego. Owszem nie on o to zabiegał lecz 'Fundacja Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie'. Bank odmówił - w obawie że może chodzić o 'pranie pieniędzy'.
Logotyp lotniska im. Solidarności zaprezentowano na wizualizacji nowego terminala w Amsterdamie. Agencja PR przyznaje że nie ma praw do grafiki.
mafia która kupuje dzieci do gwałtów.
Jak napisał Mirek @9k49 "koparka na krakowskiej rozwaliła chyba jakiś kabel kula ognia i iskier. Fajnie mruga w rytm połowy miasta (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)". Dalsza część wideo w powiązanych.
W Holandii mieszka blisko 20 000 Erytrejczyków 90 procent z nich żyje wyłącznie z zasiłków. Raport Social Research Instytute całkowicie obala lewacki mit o integracji nielegalnych imigrantów z Afryki.
Pisali o nazistach faszystach białej rasie i zamieszkach. Teraz wycofują się jeden po drugim. Kasują swoje konta na Twiterze i usuwają posty. Szwajcarski dziennikarz śledczy amerykański publicysta chorwacka
Pod hasłem uszczelnienia systemu płacenia podatków wprowadzone zostaną płatności bezgotówkowe. Gdy tak się stanie totalitarna kontrola stanie się faktem. Ktoś anonimowy będzie mógł decydować kto może a kto nie może dzisiaj jeść.
Znany pisarz podróżnik dziennikarz - spalił flagę UE na wizji w TVP INFO - wg niektórych jest to przestępstwo i powinien być skazany
W ostatnich latach skazano co najmniej 81 "Azjatów" za gwałty dokonane na tysiącach dzieci w UK. Jedna z ofiar była przekazywana nawet 100 pedofilom zanim ukończyła 16 lat. Dzieci zniszczone psychicznie były nawet zmuszane do aborcji ciąż wynikających z gwałtów. Skala czynów jest przerażająca![ENG]
Cóż tu dużo gadać mądrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zbiór scen i klasyka polskiego kina :)
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net