Dziś jest: 23 wrze¶nia 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: MasterChef  W rytmie serca  Drogi wolności  Rolnik szuka żony  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 23.09.2018 20:00 TVNCzternastu najlepszych kucharzy rozpoczyna walkę o zwycięstwo w programie. W pierwszym zadaniu uczestnicy będą musieli się zmierzyć z wykwintnym produktem który często gościł na stołach polskiej arystokracji. Zawodnicy staną przed szansą na udowodnienie że znają zarówno tajniki kuchni tradycyjnej jak i nowoczesnej. Zawodnik któremu pójdzie najsłabiej będzie musiał oddać fartuch i odpadnie z walki o statuetkę i tytuł najlepszego kucharza amatora w Polsce.
dzisiaj 23.09.2018 20:05 PolsatPiotr brat Weroniki który do niedawna był policjantem siedzi w więzieniu. Jest gnębiony przez współwięźniów i w końcu trafia do szpitala. Agnieszka znów przychodzi na wizytę do doktora Kowalczyka; lekarz próbuje zaprosić ją na kawę. Adam wpada w tarapaty przez pacjentkę która próbuje go uwieść. Doktor Zych podejrzewa że Alex spotkała lekarkę która przed laty stosowała śmiertelnie niebezpieczną terapię u jego żony. Szarek musi odszukać dwójkę motocyklistów którzy pod Kazimierzem doprowadzili do wypadku i okradli jeden z lokalnych sklepów.
dzisiaj 23.09.2018 20:10 TVP 1Listopad 1918 roku. Siostry Biernackie organizują sylwestra na którego zapraszają pracowników redakcji i czytelników. Nowy wydawca jest sceptyczny wobec tego pomysłu. Okazuje się że lokal wybrany na przyjęcie zostanie udostępniony komuś innemu. Lala sprzeciwia się pomysłowi zorganizowaniu imprezy w hotelu Franciszki Woydowicz ale siostry jej nie słuchają. Alina dowiaduje się że do Poznania przyjechał Ignacy Paderewski. Mimo sprzeciwu ojca dziewczyna jedzie do Poznania. Chce przy okazji podziękować Maciejowi Mincowi za artykuł.
dzisiaj 23.09.2018 21:15 TVP 1Rolnicy przygotowują się na przyjęcie gości. Wybrane spośród kandydatek panie po raz pierwszy zobaczą miejsca które mogą stać się ich domami. Okaże się czy gospodarstwa spodobają się kandydatkom na żony i czy one przypadną do gustu domownikom.
dzisiaj 23.09.2018 21:30 TVNEwa i Olga uciekają z pułapki zastawionej przez Czarnego. Ewa wciąż nie umie zaufać Oldze. Boi się że dla pisarki ważniejszy jest temat na książkę niż pomoc nastolatce niesłusznie oskarżonej o morderstwo. Oldze udaje się ukryć Ewę przed Czarnym dzięki pomocy Justyny. Kamil musi stawić czoła problemom rodzinnym. Jednocześnie cały czas próbuje pomóc Ewie narażając się na niebezpieczeństwo. Szukając wskazówek dotyczących sprawy w domu dziecka Sawicka decyduje się na spotkanie z tajemniczym i niebezpiecznym przeciwnikiem.
dzisiaj 23.09.2018 22:15 TVP 1W 100. rocznicę odzyskania niepodległości artyści przypomną wybitne polskie utwory powstałe w ostatnim stuleciu. Zaprezentowane zostaną pieśni patriotyczne i religijne piosenki żołnierskie i legionowe piosenki frontowe i opozycyjne a także nowe utwory powstałe lub spopularyzowane po 1989 roku. Podczas koncertu wystąpią m.in: Katarzyna Cerekwicka Marta Cugier Grzegorz Stróżniak Krzysztof i Piotr Cugowscy Kayah Andrzej Krzywy Halina Młynkowa Katarzyna Moś Maryla Rodowicz Tomasz Szczepanik Anna Wyszkoni i Łukasz Zagrobelny.
jutro 24.09.2018 20:15 TVNNieznajomy który twierdzi że ma nowe informacje w sprawie afery gruntowej zaczepia Przemka na ulicy. Kiedy Przemek podchodzi do jego auta zostaje wepchnięty do środka. Joannę irytuje zachowanie siostry ale jej chora na raka matka cieszy się że w ostatnich dniach ma przy sobie obie córki. Podczas kolacji Joanna zarzuca Annie że chce aby mama jak najszybszej umarła. Studenci urządzają przyjęcie urodzinowe Malwiny w klubie Miłosza. Kiedy Sandra i Miłosz wykonują dla Malwiny jej ulubiony utwór na imprezie zjawia się Michel.
jutro 24.09.2018 20:30 TVP 1Karcz nie chce pozwolić Danielowi na usamodzielnienie się. Daniel musi zwrócić się o pomoc do dziadka. Robert ma dla Katarzyny i Krzysztofa ciekawą propozycję biznesową. Pola znowu musi ratować relacje międzyludzkie. Tym razem chodzi o Bena.
jutro 24.09.2018 20:55 TVP 2Marcin ukrywa się z Mają w domku nad jeziorem. Mężczyzna prosi Olka by przywiózł Szymka. W ślad za Chodakowskim przyjeżdża Ania. Artur przekonuje policję i prokuratora że Marcin porwał jego córkę a wcześniej prześladował Izę. Paweł zbliża się do Julki. Ku jego zaskoczeniu dziewczyna zaprzyjaźnia się z Katią dostała też pracę w bistro Kingi.
» Syn
jutro 24.09.2018 21:55 TVP 2Rok 1849. Komancze napadają na dom McCulloughów porywają nastolatków - Eliego oraz jego brata Martina. Pozostałych członków rodziny zabijają. Po latach w roku 1915 Eli i jego syn Pete walczą ze złodziejami bydła i ludźmi próbującymi zniszczyć ich plany rozpoczęcia wydobycia ropy naftowej na terenach należących do rodziny.
jutro 24.09.2018 23:00 TVP 2Rok 2012. W Stanach Zjednoczonych trwa walka z nieuczciwymi podatnikami którzy lokują oszczędności za granicą. Amerykanie próbują wymusić na szwajcarskich bankach złamanie tajemnicy bankowej. Dyrektor prywatnego banku Paul Grangier zapada w śpiączkę po przedawkowaniu insuliny. Jego siostra Elizabeth postanawia zająć miejsce Paula w zarządzie. Chce wyjaśnić okoliczności wypadku. Podejrzewa że jej brata próbowano zabić.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net