Dziś jest: 18 listopada 2017kalendarium [»]
Dziś w TV: Mam talent  The Voice of Poland  Madagaskar II  Komisarz Alex  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 18.11.2017 20:00 TVNDziesiąta edycja programu w którym jurorzy - Agnieszka Chylińska Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola - oceniają występy uczestników wśród których zadebiutują nie tylko najmłodsi ale również ci starsi. Widzowie zobaczą zjawiskowe pokazy solowe oraz grupowe poznają barwne osobowości oraz będą świadkami prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w programie zostanie zaprezentowana np. jazda figurowa na rolkach i wrotkach oraz gra na laserowej harfie. Z nowymi występami powrócą także uczestnicy poprzednich edycji.
dzisiaj 18.11.2017 20:05 TVP 2W etapie Live o miano najlepszego głosu w Polsce walczy 16 uczestników - po czterech z drużyny każdego trenera. Podczas czterech emitowanych na żywo odcinków występy oceniają trenerzy oraz telewidzowie w głosowaniu SMS-owym. W wielkim finale 25 listopada w pojedynku wokalnym zmierzy się czwórka zawodników spośród których widzowie wybiorą najlepszy głos w Polsce.
dzisiaj 18.11.2017 20:10 PolsatGrupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO - lew Alex zebra Marty żyrafa Melman i hipopotamica Gloria przebywa na Madagaskarze. Zwierzęta które trafiły tu przez przypadek chciałyby wrócić do ogrodu zoologicznego. Nadarza się ku temu okazja gdy pingwiny naprawiają stary samolot. Niestety podczas lotu jeden z silników przestaje działać drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować w najdzikszych rejonach Afryki. Lew zebra hipopotamica i żyrafa mogą poznać braci żyjących w naturalnych warunkach.
dzisiaj 18.11.2017 20:15 TVP 1Kobieta która odkryła oszustwa finansowe dyrektora ośrodka terapeutycznego została zamordowana. Jedynym świadkiem zabójstwa jest chory na autyzm syn ofiary Kamil. Policjanci podejrzewają że Kamil widział zabójcę ale chłopiec nie chce rozmawiać. Trafia do ośrodka w którym pracuje zabójca jego matki. Z czasem chłopiec zaprzyjaźnia się z Aleksem.
jutro 19.11.2017 20:00 PolsatAdam jedzie na kolejną rozprawę. Między Zychem i Bogdanem dochodzi do kłótni. Kilka godzin później Gancarz nagle traci przytomność i zostaje przewieziony do szpitala. Doktor Zych próbuje pomóc Annie - córce weterynarza która ma wysoką gorączkę i mogła zarazić się chorobą od któregoś ze zwierząt. Szarek łapie węża który pełzał po ulicach Kazimierza.
jutro 19.11.2017 20:00 TVNWidowisko kulinarne w którym amatorzy będą walczyć o tytuł mistrza kuchni 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Ich zmagania oceniać będą: słynna restauratorka Magda Gessler zwyciężczyni konkursu "Gotuj o wszystko" Anna Starmach oraz szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Polsce Michel Moran.
jutro 19.11.2017 20:15 TVP 1Polina przyłapuje kapitana na przeszukiwaniu jej torebki. Domaga się wyjaśnień grożąc mężczyźnie pistoletem. Olią interesują się tajni agenci którzy obserwują dom Matyldy. Chcą by dziewczyna założyła w domu podsłuch. Uliana przyjmuje ofertę pracy którą przedstawiła jej synowa profesora. Będzie grać w zespole jazzowym. Swietłana martwi się że nie poradzi sobie podczas rozmowy z komisją w sprawie atestu.
jutro 19.11.2017 21:10 TVP 1Rolnicy których związki przetrwały zapraszają wybranków na niezwykłe randki. Ma to być najlepsza i najbardziej romantyczna chwila w życiu uczestników.
pojutrze 20.11.2017 20:15 TVNMarek odbiera Dankę ze szpitala. W samochodzie Zimińska znajduje szminkę która nie należy do niej. Mąż kłamie próbując wyjaśnić sprawę. Wkrótce pod pretekstem zwrotu szminki mężczyzna pojawia się u Natalii. Matka dyrektor Kolendy dostaje zawału. Mimo awarii sprzętu Ostrowski szybko decyduje się na operację. Daniel jest przesłuchiwany przez policję w sprawie zaginięcia Dominiki. Przyznaje że feralnej nocy widział się z dziewczyną. Zataja jednak fakt że był przez nią szantażowany i ją uderzył.
pojutrze 20.11.2017 20:50 TVP 2Mateusz ma nocne koszmary nie radzi sobie z emocjami. W końcu przypomina sobie że widział Maćka który zaatakował nad rzeką Justynę a dziewczyna zepchnęła go ze skarpy. Kisielowa planuje sprzedać dom rzucić pracę i zamieszkać w Warszawie z nowym ukochanym Robertem. Staszek obawia się że adorator to oszust. Próbuje przemówić jej do rozsądku. Za radą Uli Janek spotyka się z ojcem którego nie widział od kilku lat. Morawski senior przyjeżdża do siedliska razem z młodą żoną Moniką.
pojutrze 20.11.2017 21:30 TVNPiotr nadal jest w szpitalu. Na oddziale pojawia się bandyta w przebraniu lekarza który ma zamiar zabić mężczyznę. Informator Borysa przekazuje mu dokumenty które wskazują na powiązania Kellera z działalnością deweloperską. Zośka wyprowadza się do Mokrzyckich. Gdy zdenerwowany Filip dzwoni do niej dziewczyna proponuje mu spotkanie. Mokrzyckim nie podoba się jej zachowanie. Dochodzi do kłótni w wyniku której Zośka ucieka. Darek dowiaduje się że były mąż Kaśki chce odebrać jej część dóbr. Powiadamia o tym Zeita.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net