Dziś jest: 12 listopada 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Ciekawe programy TV
» Pogoda
dzisiaj 29.10.2018 20:05 TVP 1Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.
dzisiaj 29.10.2018 20:10 TVP 2Tomasz jest zszokowany zdjęciami córki w ramionach Grabowskiego. Mężczyzna ma zawał serca. Zrozpaczona Amelia obwinia niczego nieświadomą Bożenę. Krystyna i Jaworski zastawiają pułapkę na Marka. Organizują zaręczyny. Złoty nie mając innego wyjścia prosi Anetę o rękę. Kasia unika bliskości z Łukaszem prześladują ją traumatyczne zdarzenia z Dubaju.
» Alarm!
dzisiaj 29.10.2018 20:10 TVP 1Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa często podejmując działania w przypadkach w których inni boją się nie chcą lub nie mogą pomóc.
dzisiaj 29.10.2018 20:15 TVNAntosia ma pretensje do mamy że tak wcześnie zabrała ją z imprezy. Nieoczekiwanie pojawia się u nich mama Łukasza która poszukuje syna - chłopak Antosi nie wrócił do domu. W szkole młodzież dowiaduje się że ich kolega nie żyje. Matka Miłosza umawia się z Sandrą na spotkanie. Podczas rozmowy upokarza dziewczynę. Zdenerwowana Sandra żegna się i odchodzi. Kinga szczerze przeprasza Romę i proponuje jej rozejm. Ta nie chce o tym słyszeć. Oznajmia Brzozowskiej że jej nie odpuści.
» Pogoda
jutro 30.10.2018 20:05 TVP 1Codzienny serwis informacyjny z prognozą pogody.
» Ślad
jutro 30.10.2018 20:05 PolsatZnaleziono ciało Alicji Arszewskiej która została powieszona. Kobieta przez kilka miesięcy uczęszczała na spotkania Anonimowych Żarłoków XXX. Ucharakteryzowana udawała grubaskę by móc sprzedawać otyłym ludziom narkotyk rzekomo pomagający szybko zrzucić kilogramy. Śledczy podejrzewają że Alicję zabiła jedna z uczestniczek spotkań. Ta również zostaje znaleziona martwa. Eksperci CWŚ starają się ustalić czy za oboma czynami stoi ten sam zabójca. W trakcie śledztwa na jaw wychodzi więcej szczegółów z dilerskiej działalności Alicji.
jutro 30.10.2018 20:10 TVP 2Koncert charytatywny Amelii i Wolana na rzecz noclegowni zostaje odwołany z powodu stanu zdrowia Tomasza. Gawron proponuje Radkowi że wystąpi ze swoim zespołem. W trakcie terapii Tomala zaczyna odkrywać przyczyny swojej nadwagi. Bożena stara się przekonać bliskich że jej zdjęcia z nagim mężczyzną zostały sfabrykowane. Zgłasza sprawę policji i próbuje na własną rękę dotrzeć do Grabowskiego.
» Alarm!
jutro 30.10.2018 20:10 TVP 1Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa często podejmując działania w przypadkach w których inni boją się nie chcą lub nie mogą pomóc.
jutro 30.10.2018 20:15 TVNJanusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to że zdoła zainteresować sobą Beatę.
pojutrze 31.10.2018 20:05 PolsatPrezes Kozłowski opowiada Ferdkowi o przekroczeniu wszelkich norm w zanieczyszczeniu środowiska naturalnego. Poruszony Kiepski postanawia zaalarmować społeczeństwo. Rozpoczyna szereg działań mających na celu ustalenie stopnia i przyczyny szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń.
pojutrze 31.10.2018 20:10 TVP 2Kasia i Bożena przypadkiem spotykają się w fitness klubie. Kasia nadal ukrywa przed Łukaszem że została zgwałcona. Nie potrafi okazać radości gdy narzeczony przedstawia bliski termin ślubu. Stefan jest zajęty wnukiem i nie zauważa przygnębienia córki. Stańska wynajmuje prywatnego detektywa by dowiedział się kto i dlaczego sfabrykował zdjęcia. Franek jest zdecydowany zamieszkać u Górków by być z Cariną i synkiem. Żabcia postanawia odzyskać miłość Ryszarda i zostać jego menedżerką.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net