Dziś jest: 22 marca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Nasz nowy dom  Na Wspólnej  The Good Doctor  Przyjaciółki  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 22.03.2018 20:05 PolsatRodziny które zostały wybrane do udziału mieszkają w bardzo złych warunkach zagrażających zdrowiu i życiu. To normalni zwykli dobrzy ludzie którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś co uniemożliwiło remont własnych czterech kątów. W najtrudniejszych chwilach do akcji wkracza ekipa programu. Architekt i kierownik budowy wspólnie z ekipą remontową podejmują się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontują dom.
dzisiaj 22.03.2018 20:15 TVNZuza zaprasza do domu biologiczną matkę Uli. Ligocka nie chce długo rozmawiać. Domaga się by Hofferowie jej zapłacili i będą mieli problem z głowy. Gdy oni stanowczo odmawiają Sylwia idzie do prawnika i oskarża Kamila o molestowanie Uli. Hebel nie odbiera telefonów od Agnieszki. Zmartwiona Olszewska jedzie do ukochanego. Podczas spotkania Ryszard wyjmuje pierścionek zaręczynowy. Włodek nadzoruje wycinkę drzewa którego gałąź uszkodziła auto Zdzisława. Muszko sądzi że Zięba robi to by się pokazać wyborcom.
dzisiaj 22.03.2018 20:45 TVP 2W nagrodę za zwycięstwo w zawodach rezydentki mają prawo wybrać pacjentów. Morgan decyduje się na 14-letnią Spirit z ektopią serca. Ze względu na to że niechronione przez żebra serce może zatrzymać się przy lekkim uderzeniu dziewczynka jest zmuszona żyć bez fizycznego kontaktu z innymi ludźmi. Claire wybiera chłopca po przeszczepie wątroby którego stan uległ pogorszeniu. Melendez ocenia że Erica może ocalić nowy narząd. Problemem jest fakt że potencjalny dawca przebywa w więzieniu. Szpital przygotowuje coroczny bal dobroczynny.
dzisiaj 22.03.2018 21:10 PolsatZuza zamierza powiedzieć Jaśkowi że nie jest ojcem Grzesia. Anka oznajmia przy śniadaniu że umówiła Pawła na badania. Wiktor chce mieć kolejne dziecko z Patrycją. Andrzej dzwoni do Ingi i zaprasza ją do kina. Wybucha między nimi kłótnia o koszty zajęć dodatkowych Hani. Patrycja telefonuje do Zuzy. Dziewczyny umawiają się na spotkanie w kawiarni. Patrycja godzi się z przyjaciółkami. Gdy dziewczyny wychodzą z lokalu Wiktor przyjeżdża z Mikołajem który wybiega na ulicę.
dzisiaj 22.03.2018 22:10 PolsatDwanaście osób będzie się starało odnaleźć drugą połówkę. Uczestnicy mają rozmaite zawody zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń ale łączy ich marzenie o miłości. Na kilka tygodni wprowadzą się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Uczestnicy wchodzą do domu z nadzieją że spotkają kogoś wyjątkowego założą z nim rodzinę i spędzą razem resztę życia. W finale każdego odcinka mają szansę oświadczyć się wybranej osobie. Jeśli oświadczyny zostaną przyjęte rozpoczną się przygotowania do ślubu.
jutro 23.03.2018 20:05 PolsatShow w którym do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par - gwiazdy i celebryci z pierwszych stron gazet oraz najlepsi tancerze. Od uczestników oczekuje się sprawności fizycznej poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków. Morderczy trening sińce obolałe mięśnie i kontuzje to cena którą zapłacą. Wszystko po to aby co tydzień każda z par mogła zaprezentować inny taniec. Występy oceniane będą przez 4-osobowe jury oraz widzów. Za stołem jurorskim zasiądą Iwona Pavlović Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.
jutro 23.03.2018 20:45 TVP 2Sylwia debiutuje jako obrońca w sprawie przeciwko mężczyźnie udającego ortopedę. Jednym ze świadków oskarżenia jest Kuba Jurkowski który nie widzi usprawiedliwienia dla oszusta. Dochodzi do spięcia. Marek wtajemnicza Marcina w problemy małżeńskie. Przyzwyczajony do burzliwych kryzysów rodziców Marcin tym razem prosi Igę o pomoc. Wyjaśnienie sprawy zaskakuje wszystkich. Skoncentrowani na sobie dorośli nie zauważają że Helenka zakłada fałszywy profil na portalu społecznościowym. Prezentuje się jako studentka prawa.
jutro 23.03.2018 21:40 TVP 2Ludwik pozbywa się Violi - udaje chorego. Boscy zdają sobie sprawę że Maria i Marek w duecie są trudni do zniesienia. Kacper i Zosia zastanawiają się nad tym kim by nie chcieli być gdy dorosną. Kłótnia Kuby i Agaty nabiera niespodziewanego obrotu. Ludwik jest zazdrosny o trenera Kacpra którym zachwyca się Natalia.
jutro 23.03.2018 22:05 PolsatKatarzyna Montgomery zaprosi pary które mają na tyle odwagi by nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. W każdym odcinku goście zobaczą jak będą mogli wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat. Dzięki prowadzącej skonfrontują się z pytaniami które skłonią do refleksji nie tylko ich samych ale również widzów. Każda para w przyspieszonym tempie zmierzy się z przemijaniem i poddaje się charakteryzacji przygotowanej przez specjalistów m.in. na podstawie zdjęć rodzinnych wywiadu co do przyzwyczajeń i stylu życia.
» Hipnoza
pojutrze 24.03.2018 20:00 TVNProgram w którym widzowie mają okazję poznać zaskakujące możliwości ludzkiego umysłu. Pięcioosobowa drużyna rywalizuje o nagrodę pieniężną wykonując określone zadania. Ich realizację utrudnia stan hipnozy w który uczestnicy zostaną wprowadzeni przez certyfikowanego hipnotyzera.
pojutrze 24.03.2018 20:05 TVP 2W odcinku naprzeciwko siebie staną młode mamy i młodzi ojcowie. Tomasz Kammel zaopiekuje się Natalią Siwiec Joanną Moro i Izabellą Zwierzyńską. Drużynę Antoniego Królikowskiego zasilą panowie: Michał Koterski Rafał Mroczek i Liber czyli Marcin Piotrowski. Widzowie dowiedzą się na co ma apetyt Misiek Koterski i przez co nie może zasnąć Joanna Moro. Jako gość muzyczny wydania występuje De Mono.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net