Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 23.07.2018 20:15 TVNMarta uświadamia sobie że Marcin zwolnił Olafa za strachu przed tym że prawda o gwałcie wyjdzie na jaw. Konarska postanawia opowiedzieć o wszystkim ukochanemu. Po śmierci Natalii zrozpaczony Zimiński nie radzi sobie z opieką nad synkiem. Danka dowiaduje się o tragedii byłego męża. Jest tak przejęta tym co spotkało Marka że zapomina o spotkaniu z Januszem. Aneta odwiedza Darka chcąc okazać mu wdzięczność za opiekę nad nią po śmierci wuja. Żbik wyznaje że spotyka się z Kasią lecz nie wyraża się o niej pochlebnie.
dzisiaj 23.07.2018 20:27 TVP 1Tour de Pologne to wieloetapowy szosowy wyścig kolarski organizowany co roku w Polsce. Pierwsza edycja wyścigu odbyła się w 1928 roku. W 1993 r. Tour de Pologne uzyskał status wyścigu zawodowego. Trasa biegnie z północy na południe Polski zwykle liczy około 1200 kilometrów.
dzisiaj 23.07.2018 20:30 TVP 1Zuzi wydaje się że rozmawia ze zmarłym Antonim. Ma wysoką gorączkę. Katarzyna szuka pomocy u Pawła. Karcz wzywa doktor Ździebłowską. Krzysztof dowiaduje się że Robert chce sprzedać firmę Amerykanom. Próbuje temu zapobiec. Karcz szantażuje Pawła. Grozi mu utratą posady jeśli nie dopilnuje on sprawy sprzedaży domu Ruszczyców. Wykorzystując pozycję mecenasa Krawczyka Karcz zapewnia pracę w nadleśnictwie Danielowi. Nowacki przesłuchuje Anielę.
dzisiaj 23.07.2018 21:30 TVNGrupa krnąbrnych dziewczyn trafia do eksperymentalnej szkoły. Pod wodzą dwóch mentorek mają stać się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie młodymi damami.
dzisiaj 23.07.2018 23:30 TVP 2W willi Bogdanowicza ginie jego młoda żona. Wszystko wskazuje na zabójstwo na zlecenie lecz celem zleceniodawców miał być dyrektor banku. Przerażony mężczyzna ucieka do Niemiec. Śledztwo prowadzi podinspektor Marek Sznajder 42-letni policjant z CBŚ. Tymczasem Bogdanowicz zgadza się wrócić do Polski jeśli otrzyma status świadka koronnego i pełną ochronę policyjną. Sznajder kieruje akcją sprowadzenia go do kraju. Zabiera do Berlina 25-letnią podkomisarz Alicję Szymczyszyn psychologa której obecności zażyczył sobie Bogdanowicz.
jutro 24.07.2018 20:15 TVNOlaf obiecuje Marcie że jej oprawca będzie się trzymał od niej z daleka. Dla Konarskiej to za mało - wieczorem kobieta przychodzi pod dom Marcina. Sandra ma po raz pierwszy zaśpiewać w klubie Miłosza. Norbert denerwuje się występem Klary w zawodach międzyszkolnych. Wojtek idzie na egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Ma nadzieję że uda mu się odzyskać pracę instruktora. Żaneta dowiaduje się że dzieci ze szkoły Mani bawią się w niebezpieczne wyzwania. Szulcowa przeprowadza z córką rozmowę na ten temat.
jutro 24.07.2018 20:30 TVP 1Katarzyna i Krzysztof mają różne opinie w sprawie leczenia Zuzi. Robert okłamuje wspólnika. Pola wyjeżdża. Karcz spotyka się z Olgą. Ucieka się do szantażu chcąc ją skłonić żeby zorganizowała protest mogący potencjalnie zaszkodzić karierze Pawła. Paweł zamierza pojechać do Warszawy. Piotr go powstrzymuje.
pojutrze 25.07.2018 00:10 TVP 1Porucznik Daniel "Hondo" Harrelson zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Pochodzący z nizin społecznych policjant stara się zachować lojalność wobec środowiska w którym się wychował jednocześnie będąc uczciwy wobec kolegów z policji. Harrelson stawia na pierwszym miejscu komunikację i szacunek a stosowanie przemocy uważa za ostateczność. W sytuacjach kryzysowych gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie nie zawsze można stosować się do zasad.
pojutrze 25.07.2018 20:15 TVNSiostra Olgi przekonuje Stasia że jego mama trafiła do szpitala przez Roberta. Daje chłopcu list od kobiety. Jest on przyczyną kłótni między ojcem i synem. W domu nagle pojawia się kurator sądowy który widzi zapłakanego Stasia. Przemek poważnie podchodzi do obowiązków a Krzysztof jest zadowolony z syna. Niestety do Polski wraca była dziewczyna chłopaka i zaprasza go na imprezę. Aneta zostaje spadkobierczynią fortuny zmarłego wuja. Kobieta musi zadecydować o przyszłości.
pojutrze 25.07.2018 23:00 TVP 1Porucznik Daniel "Hondo" Harrelson zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Pochodzący z nizin społecznych policjant stara się zachować lojalność wobec środowiska w którym się wychował jednocześnie będąc uczciwy wobec kolegów z policji. Harrelson stawia na pierwszym miejscu komunikację i szacunek a stosowanie przemocy uważa za ostateczność. W sytuacjach kryzysowych gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie nie zawsze można stosować się do zasad.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net