Dziś jest: 20 stycznia 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Wojownicze żółwie ninja  The Voice Kids  Garfield II  Goldeneye  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 20.01.2018 20:00 TVNNowy Jork jest terroryzowany przez złowieszczego Shreddera i Klan Walczących Stóp. Nikt nie jest bezpieczny policja jest bezsilna a politycy w większości skorumpowani. Gdy wydaje się że dla nowojorczyków nie ma nadziei zjawiają się cztery wojownicze żółwie ninja: Michelangelo Leonardo Donatello i Rafael. Bracia uwielbiają objadać się pizzą i leniuchować ale również posługują się wschodnimi sztukami walki i nie godzą się na niesprawiedliwość. By uratować miasto łączą siły z dziennikarką April O'Neil i kamerzystą Vernem Fenwickiem.
dzisiaj 20.01.2018 20:05 TVP 2Utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 8 do 15 lat zaśpiewają przed Edytą Górniak Dawidem Kwiatkowskim Tomsonem i Baronem. Każdy z trenerów kompletuje 15-osobową drużynę która bierze udział w "Bitwach". Zwycięzcy tego etapu trafiają do kolejnej fazy - "Sing Off" która wyłoni szóstkę finalistów - po dwie osoby z każdej drużyny. W odcinku finałowym zostanie wyłoniony zwycięzca. Nagroda to tytuł "The Voice Kids" stypendium oraz szansa nagrania piosenki.
dzisiaj 20.01.2018 20:10 PolsatDruga część przygód rozgrywa się w Anglii dokąd Garfield wraz z psem Odiem przedostają się w walizce Jona. Celem wyprawy jest przeszkodzenie Jonowi w oświadczeniu się Liz Wilson która przebywa na konferencji w podlondyńskiej posiadłości. Rozpieszczony kocur Książę odziedziczył ten zamek ale kuzyn zmarłej arystokratki lord Dargis nie może pogodzić się z testamentem. Planuje wrzucić niewygodnego spadkobiercę do Tamizy i przejąć kontrolę nad majątkiem. W tym właśnie momencie zjawia się Garfield który okazuje się sobowtórem Księcia.
dzisiaj 20.01.2018 20:15 TVP 1Członkowie syndykatu Janusa wykradają z centrum kierowania bronią kosmiczną na Syberii urządzenie o nazwie Złote Oko. Służy ono do detonowania bomb nuklearnych krążących w kosmosie na satelitach. Ich wybuch ponad troposferą wywołuje falę promieniowania elektromagnetycznego która niszczy wszelkie obwody elektryczne na zaatakowanym obszarze. Z syberyjskiej centrali przestępcy zabierają także dyskietkę z programem sterującym działaniem Złotego Oka. James Bond udaje się do Rosji z zadaniem jego odzyskania.
jutro 21.01.2018 20:00 TVNBudowa drugiej Gwiazdy Śmierci dobiega końca. Siły rebeliantów przygotowują się do starcia z Imperium. Luke i Leia udają się na Tatooine by uwolnić Hana Solo zamrożonego w karbonicie. Luke powraca na Dagobah żeby pod okiem Yody zakończyć naukę. Szpiedzy rebeliantów odkrywają umiejscowienie Gwiazdy Śmierci którą chroni pole siłowe księżyca Endor. Buntownicy postanawiają podzielić się na dwa oddziały. Jeden ma przeprowadzić akcję dywersyjną na Endorze. Drugi uderzy w serce Imperium. Luke przeczuwa że czeka go spotkanie z lordem Vaderem.
jutro 21.01.2018 20:00 PolsatNa zakończenie wakacji odbędzie się Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Tego wieczoru nie zabraknie premierowych skeczów. Widzowie zobaczą w nowej odsłonie kultową "Mariolkę" oraz nowe skecze Łowców.B i Formacji Chatelet. Będą też kabaretowe hity. Widowisko poprowadzą rodowici kielczanie - Kabaret Skeczów Męczących którzy omówią najważniejsze wydarzenia mijającego lata: wizyty Donalda i Melanii Trumpów oraz pary książęcej Williama i Kate w Polsce. Kabaret przedstawi też własną wersję wakacyjnego hitu "Despacito" Luisa Fonsi.
jutro 21.01.2018 20:15 TVP 1Rzeźnik przychodzi do lecznicy domagając się odszkodowania za sfałszowanie dokumentów koni ze stanicy. Doktor Fus musi wysłuchać jego pretensji ponieważ Sylwia pojechała z Dawidem do Warszawy by pomóc Jagnie w przeprowadzce. Sylwia zastanawia się czy przyjąć propozycję Dawida w sprawie wyjazdu. Dawid nie bierze pod uwagę możliwości że miałby jechać sam. Sylwia boi się że w czasie jej nieobecności doktor Fus straci lecznicę. Majka spotyka Maneja w miejscu gdzie umówił się z Kaśką.
jutro 21.01.2018 21:10 TVP 145-letni Werner wygląda bardzo młodo. Mężczyzna z łatwością zawiera nowe znajomości - najczęściej w hostelu w którym pracuje. Ma dorosłą córkę Julię. Pewnego razu kobieta prosi go opiekę nad swoim dzieckiem Zorą. Werner nie chce się przyznawać przed ludźmi że jest dziadkiem. Udaje ojca dziewczynki i dzięki temu nawiązuje znajomości z młodymi matkami. Szczególne wrażenie wywiera na nim Kathie która przychodzi na plac zabaw ze swoim synem Finnem. Werner zaprzyjaźnia się z Kathie. Brnie w kłamstwo utrzymując że jest ojcem Zory.
pojutrze 22.01.2018 20:15 TVNEliza musi w końcu wrócić do pracy ale cierpnie na myśl o szefie gwałcicielu. Spotkanie z Hubertem jest dla Cieleckiej bardzo traumatyczne szczególnie że on sugeruje iż sama tego chciała. Jerzy jest wściekły na Izę gdyż znowu wplątała się w kłopoty. Brzozowska próbuje negocjować z gangsterem Hajdukiem. Zamierza sprzedać mu swoje udziały w fitness clubie. Marek dzwoni do Natalii. Chce się dowiedzieć dlaczego jego była kochanka płakała poprzedniego dnia. Tymczasem w szkole Danki nowy uczeń - Leszek - przeżywa bardzo trudne chwile.
pojutrze 22.01.2018 20:25 TVP 1Inscenizacja sztuki Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Marcina Wrony. Żona to kobieta dla której ślub był sposobem na awans w hierarchii społecznej. Nie zna podstawowych zasad zachowania. Otwarcie dąży do konfliktu z Mężem który nie potrafi się odnaleźć w sytuacji. Jest przy niej bezradny i niezdolny do podjęcia jakichkolwiek decyzji w przeciwieństwie do bezczelnego i bezwzględnego Kochanka. Fedycki wykorzystuje innych by osiągnąć sukces. Podobnie jak Panna Mania która jest zdolna do podłości by zająć miejsce Żony.
pojutrze 22.01.2018 20:55 TVNTeleturniej w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela" "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net