Dziś jest: 20 wrze¶nia 2017kalendarium [»]
Dziś w TV: Świat według Kiepskich  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  #SuperModelka Plus Size  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 20.09.2017 20:05 PolsatHalina jest obrażona i urażona ponieważ wszyscy zapomnieli o jej urodzinach. Oświadcza Ferdkowi że także ich pożycie małżeńskie w jej odczuciu dobiegło końca. Ferdek staje na głowie aby się zrehabilitować i znaleźć odpowiedni prezent dla żony. Okazuje się że jest to bardzo trudne zadanie.
dzisiaj 20.09.2017 20:05 TVP 2Maciej chce udowodnić że słowa żony są kłamstwem. Przyprowadza do Natalii córkę Weronikę. Pod naciskiem ojca dziewczynka potwierdza że mama ma problemy psychiczne. Oliwier szuka w Klemensie sojusznika by ratować Zwoleńską. Nauka języka angielskiego sprawia Amelii i Tomaszowi dużo radości ale Aneta chce wycofać się z lekcji. Umińska informuje Łukasza że przekazała tabloidowi obciążające go nagranie. Sadowski razem ze Stefanem oglądają materiał. Dla Górki staje się jasne że zięć niczego złego nie zrobił. Kasia ma dość postawy Łukasza.
dzisiaj 20.09.2017 20:15 TVNRoztrzęsiona Tosia musi opowiedzieć psychologowi policyjnemu o tym co wydarzyło się w mieszkaniu pedofila. Kornacki wspiera córkę. Daniel słyszy Dominikę która umawia się na randkę z dziennikarzem z redakcji. Brzozowski jest poirytowany. Widząc to Dominika uświadamia Danielowi że nie zamierza wciąż czekać na jego decyzję. Smolny jest przypadkowym świadkiem ich rozmowy. Hebel przychodzi do Brunona by porozmawiać o przyjęciu urodzinowym Malwiny. Trafia na próbę Michela i Sandry. Jest zauroczony ich piosenką i proponuje im nagranie płyty.
dzisiaj 20.09.2017 20:40 PolsatProgram w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Prowadzący udowodnią że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Dadzą przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W ostatnich latach branża modowa przechodzi spektakularny przełom a wiele marek otwiera się na duże rozmiary. Autorzy poszukają tej jedynej która zostanie pierwszą polską supermodelką plus size. Pomogą w tym cztery wyjątkowe osobowości ze świata mody.
dzisiaj 20.09.2017 20:45 TVP 2Tretter i Van Graaf robią wszystko by ratować szpital. Zakładają fundację Przyjaciele Leśnej Góry. Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Profesor Bart nie umie porozumieć się z Borysem. Konflikt lekarzy narasta. W końcu doktor Jakubek zatrudnia mecenas Smudę. Oficjalnie oskarża szefa o mobbing. Do szpitala trafia Juliusz Korkosz kompozytor który ma halucynacje. Mężczyzna jest szaleńczo zakochany w żonie Marioli która nie istnieje. Kaśka i Góral przywożą do Leśnej Góry ciężko rannego rolnika który nabił się na bronę.
jutro 21.09.2017 20:05 PolsatRodziny które zostały wybrane do udziału mieszkają w bardzo złych warunkach zagrażających zdrowiu i życiu. To normalni zwykli dobrzy ludzie którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś co uniemożliwiło remont własnych czterech kątów. W najtrudniejszych chwilach do akcji wkracza ekipa programu. Architekt i kierownik budowy wspólnie z ekipą remontową podejmują się nadzwyczajnego zadania. W pięć dni wyremontują dom.
jutro 21.09.2017 20:05 TVP 2Kasia myśli o zmianach w życiu. Mówi pracownikom że planuje sprzedaż klubu fitness. Stefan próbuje mediować między córką i Łukaszem. Wkrótce między Górką i Sadowskim dochodzi do konfrontacji. Julita spotyka się z księdzem Tadeuszem. Rozmowy z duchownym pomagają jej zrozumieć swoje zachowanie i podjąć decyzję o przemianie. Walerii nie podobają się kontakty dziewczyny z proboszczem. Gawron prosi Wiśniewskich o sąsiedzką przysługę. Zostawia u nich na przechowanie dużą walizkę. Wkrótce w budynku zjawia się policja.
jutro 21.09.2017 20:15 TVNPolicjanci zakładają podsłuch w telefonie Eli na wypadek gdyby porywacze Jakuba skontaktowali się z nią. Po południu w mieszkaniu Marcinkowej Igor i Ela znajdują kluczyk do skrytki. Nadchodzi dzień wyjazdu Łucji do Irlandii. Poirytowany tym Daniel kłóci się z ukochaną. Zarzuca dziewczynie że myśli tylko o sobie. Daria córka Sławka umawia się na spotkanie z Dominikiem. Chłopak jest zaskoczony widząc jak dziewczyna wydoroślała. Daria chce zamieszkać z ojcem i prosi Dominika o wsparcie.
jutro 21.09.2017 20:40 TVP 2Program opowiadający o ludziach poszukujących partnera. Osoby które nigdy wcześniej się nie spotkały zaproszone są do restauracji na randkę. Kelnerzy serwują posiłek a uczestnicy muszą w krótkim czasie dowiedzieć się o sobie jak najwięcej by zdecydować czy chcą się spotkać ponownie. W każdym z 12 odcinków ukryte kamery towarzyszą pięciu parom. Obsługa lokalu - kelnerki barman oraz menedżer Alex czyli stali bohaterowie cyklu - obserwuje i komentuje rozwój wydarzeń.
jutro 21.09.2017 21:10 PolsatPaweł realizuje plan podróży dookoła świata. Po wizycie u ginekologa Zuza doszukuje się u siebie objawów menopauzy. Tymczasem Jasiek postanawia zaprosić ją na wspólne nurkowanie. Wiktor zabiera Patrycję na drogie zakupy. Anka idzie do nowej pracy. Na początku napotyka trudności. Dochodzi do wniosku że nikomu nie może zaufać. Inga chce załatwić z Jackiem formalności związane z wykorzystaniem jej wizerunku w kampanii. Dorota widzi że Łukasz i Matylda się całują.
pojutrze 22.09.2017 20:05 TVP 2Marta jedzie z córką do Warszawy na rozprawę rozwodową. Podczas podróży do przedziału wpada zazdrosna o Piotra Iga. Między kobietami dochodzi do szarpaniny. Pasażer Krzepiński oferuje Walawskiej pomoc. Kajtek ma chwile załamania. Boi się że ojciec umrze. Darek czuwa przy Władku czym wzbudza sympatię i szacunek personelu medycznego. Wkrótce stan Cieślaka drastycznie się pogarsza. Okazuje się że Agata przechowywała wyrzucane przez Huberta listy od Klary. Pyrka je czyta ze wzruszeniem. Ula proponuje Kamili wspólną trasę koncertową.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net