Dziś jest: 26 maja 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Kocham Cię, Polsko!  Polsat SuperHit Festiwal 2018  Trzecia połowa  Czas śmierci  
» Ciekawe programy TV
dzisiaj 26.05.2018 20:05 TVP 2Program w przystępny sposób poszerza wiedzę o Polsce. Śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych widz pogłębia wiadomości na temat ojczyzny. Każda z dwóch rywalizujących drużyn ma stałego kapitana i troje zmieniających się co tydzień gości. Zespoły wspiera publiczność podzielona na dwie grupy. W trakcie emisji będą prowadzone konkursy w mediach społecznościowych a komentarze widzów pojawią się na ekranie.
dzisiaj 26.05.2018 20:05 Polsat2. dzień festiwalu rozpoczyna się koncertem o tytule "Radiowy przebój roku". Na scenie pojawią się artyści których przeboje były najczęściej emitowane w polskich rozgłośniach radiowych. Ich listę opracowało międzynarodowe przedsiębiorstwo BMAT zajmujące się monitorowaniem nagrań muzycznych i teledysków w stacjach radiowych i telewizyjnych w ponad 50 krajach na świecie. Wśród gwiazd koncertu będzie można zobaczyć m.in. Margaret Kayah Grzegorza Hyżego Sound'n'Grace i Filipa Lato Gromee i Mahan Moin Natalię Szroeder Ewę Farnę.
dzisiaj 26.05.2018 20:10 TVP 1Ania i Borys 15 lat byli małżeństwem. Rozstali się. Ania ułożyła sobie życie - mieszka z partnerem. Nie czuje żalu do Borysa. Spotykają się prowadzą pub piłkarski. Ania nie myśli o rozwodzie. Borys po rozstaniu długo nie potrafi znaleźć nowej partnerki. Pojawienie się Zuzy w jego życiu budzi zazdrość Ani która stawia Borysa za wzór aktualnemu partnerowi Zibiemu piłkarzowi okręgowej ligi mazowieckiej kapitanowi i trenerowi drużyny. Borys chce uregulować relację z Anią i formalnie się rozwieść.
dzisiaj 26.05.2018 21:35 TVP 2Policjantka Helen Weeks przyjeżdża do rodzinnego miasteczka by spotkać się z ojcem. Ma dla niego radosną nowinę - wraz z partnerem Paulem spodziewają się dziecka. Jednocześnie Helen chce pomóc przyjaciółce z dzieciństwa Lindzie której męża podejrzewa się o porwanie dwóch nastolatek. Policja jest przekonana że mężczyzna jest winny jednak Helen w to nie wierzy. Ona i Paul zwracają uwagę prowadzącego sprawę inspektora Cornisha na braki w materiale dowodowym.
dzisiaj 26.05.2018 22:05 PolsatMichał Bajor na scenie w Opolu debiutował w wieku trzynastu lat a trzy lata później w 1973 roku wygrał Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 2018 roku mija 45 lat od tamtych wydarzeń a artysta ponownie pojawi się na deskach Opery Leśnej by zaśpiewać swoje największe przeboje. W jubileuszowym występie pojawią się takie utwory jak: "Nie chcę więcej" "Ogrzej mnie" "My Way" z repertuaru Franka Sinatry "Moja miłość największa" piosenki Edith Piaf. Koncert prowadzi Agnieszka Hyży.
» Uwaga!
jutro 27.05.2018 19:45 TVNProgram interwencyjny podczas którego reporterzy tropią ogólnopolskie afery nie wahając się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Często ujawniają niekompetencję i bezczynność urzędników.
jutro 27.05.2018 20:00 TVNSzef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
jutro 27.05.2018 20:05 PolsatPodczas trzeciego dnia festiwalu scena będzie należała do kabaretowej elity. Artyści zaprezentują premierowe i najbardziej znane skecze oraz piosenki które połączy tytuł "Na zdrowie!". Wieczór pełen salw śmiechu i rozrywki zapewnią między innymi Neo-Nówka Kabaret Ani Mru Mru Kabaret Młodych Panów Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Smile Ewa Błachnio Jerzy Kryszak oraz Grzegorz Halama. Występ prowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna Piotr Bałtroczyk i Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru.
jutro 27.05.2018 20:10 TVP 1Nocą Ewka udaje się do kasyna. Akcja przejęcia pieniędzy przebiega sprawnie. Stefan zauważa że Brenner siedzi w limuzynie. Nikogo jednak o tym nie informuje. Zdobyta broń i worki z pieniędzmi zostają przeniesione do furgonetki Lesia. Gdy pojazd opuszcza podwórze drogę zajeżdża mu ciężarówka z ludźmi wysłanymi przez Brennera. Przejmują oni worki z pieniędzmi i odjeżdżają. Po nieudanej akcji zdesperowana Ewka próbuje uwieść Dreslera. Lewczyńska psuje jej szyki. Kobieta namawia kochanka by wysłał Witka i Andrzeja do Auschwitz.
jutro 27.05.2018 21:05 TVP 1Valérie i Alain rozwiedli się kilka lat temu. Uważają że ich związek to pomyłka - nie łączy ich nic z wyjątkiem córki która właśnie skończyła 20 lat i wychodzi za mąż. Ślub odbędzie się w greckiej wiosce. Byli małżonkowie niezależnie kupują bilety na ten sam samolot i spotykają się na lotnisku w Paryżu. Jednak pył pochodzący z erupcji wulkanu Eyjafjallajökull paraliżuje loty nad Europą. Alain i Valérie muszą dotrzeć do Grecji wynajętym samochodem. W czasie wspólnej podróży dojdzie do wielu zabawnych sytuacji.
pojutrze 28.05.2018 20:15 TVNW dniu kolejnej rozprawy Joachima ukazuje się artykuł Tomka ujawniający prawdę o Cząbrze. Nowak ma nadzieję że sąd weźmie pod uwagę te informacje. Anastazja liczy na zeznania Beaty. Hebel świętuje z kolegami kawalerskie dni. Na przyjęciu pojawia się striptizerka. Przyjaciółki Agnieszki mają dla niej niespodziankę - karnet do spa. Nagle do Olszewskiej dzwoni Rafał i błaga kobietę by przyszła do jego cierpiącej matki. Zauroczony korepetytorką Kuba postanawia się odchudzić. Smolny udziela reprymendy Przemkowi za jego zniknięcie z domu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net