Dziś jest: 20 wrze¶nia 2017kalendarium [»]
Dziś w TV: Świat według Kiepskich  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  #SuperModelka Plus Size  
» Technologie
Procesory AMD Ryzen zaprezentowane oficjalnie. Wiemy ile kosztują najwydajniejsze modele z rodziny Ryzen 7 i kiedy trafią do sprzedaży.
Microsoft w trybie pilnym udostępnił aktualizację łatającą krytyczne luki znajdujące się w bibliotekach Flash Playera zawartych w przeglądarkach Internet Explorer 10 Internet Explorer 11 i Microsoft Edge.
Na rynki krajów rozwijających się trafią odnowione smartfony Galaxy Note 7. Szkoda że nie do Polski...
Smartfony Galaxy z czytnikiem linii papilarnych będą pozwalały na odblokowanie za jego pomocą i pomocą technologii Bluetooth komputer pracujący pod kontrolą Windows 10.
W 2017 roku użytkowników Windows 10 czekają dwie duże aktualizacje - Creators Update i Redstone 3 (nazwa kodowa).
Microsoft musi wytłumaczyć co dokładnie robi z zebranymi informacjami na temat użytkowników Windows 10- domaga się europejska organizacja broniąca prywatności konsumentów.
Na mocy porozumienia Google i Microsoftu w Wielkiej Brytanii strony z pirackimi treściami będzie ciężej znaleźć natomiast strony z oryginalnymi dystrybucjami będą bardziej promowane.
Z YouTube znikną długie reklamy których nie można było pominąć. Zastąpi je inny format.
Gry World of Warcraft StarCraft II Diablo III Hearthstone oraz Heroes of the Storm jeszcze w 2017 roku przestaną działać na komputerach z systemami Windows XP i Vista.
Samsung szykuje się prawdopodobnie do premiery urządzenia o nazwie Galaxy Book. Wydaje się że będziemy mieli tutaj do czynienia z konkurentem Surface Booka.
To już prawie pewne: trwają prace nad Surface Pro 5. Urządzenie może mieć premierę już w kwietniu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy materace Bydgoszcz Dom i wnetrze
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net