Dziś jest: 17 listopada 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Białystok
Policja skierowała do sądu wniosek o ukaranie Doroty Zerbst przewodniczącej KOD Podlaskie. Zarzuca jej zorganizowanie nielegalnego zgromadzenia w czasie którego kilkudziesięciu białostoczan solidaryzowało się z osobami niepełnosprawnymi i ich opiekunami protestującymi w Sejmie. - Zgromadzenie to było spontaniczne - zapewnia Zerbst.
Roman Bezjak oraz Karol Świderski z Jagiellonii Białystok zagrali w piątek w spotkaniach reprezentacji.
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego ma 70 lat. Z tej okazji podczas jubileuszowych uroczystości wmurowana została tablica pamiątkowa "2018" jako upamiętnienie 100 lat niepodległości i 70 lat istnienia szkoły.
Krzątające się w centrum Białegostoku ekipy rozciągające łańcuchy świetlne oraz zawieszające kolorowe ozdoby to niechybny znak że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami.
W Białymstoku w piątek (16 listopada) rozpoczął się sezon zimowego oczyszczania miasta. Przygotowania do niego trwają od kilku miesięcy. Koszty oszacowano na kwotę ponad 13 mln zł.
Jeśli w czasie sobotnich zakupów zaczepi Cię nastoletni wolontariusz w czerwonej koszulce daj mu szansę - apeluje Agata Papierz z Caritas Archidiecezji Białostockiej. W Międzynarodowy Dzień Dobroczynności młodzi ludzie będą zachęcać klientów białostockich galerii handlowych do dzielenia się dobrem.
W sobotę (17 listopada) zainauguruje swe prace nowa białostocka rada miasta. Czy tym razem wszyscy odbiorą ślubowania?
Dobra wiadomość: to już w sobotę (17.11) na warsztaty i rekordowy maraton taneczno-fitnessowy zjadą do Białegostoku tancerze i instruktorzy z całej Polski na czele z gościem specjalnym - światowej sławy tancerką Federicą Boriani. Zła wiadomość: wyprzedano już bilety. Przy odrobinie szczęścia można coś "upolować" na Facebooku wydarzenia.
Policjanci są zmuszani do uczestniczenia w mszach świętych i uroczystościach zamiast pracować na ulicy - kolejni policjanci wyliczają "patologie" do których doprowadził Jaroslaw Zieliński. A minister Brudziński domaga się od swego zastępcy pilnych wyjaśnień co do sytuacji w suwalskiej policji.
Policja zlikwidowała nielegalną uprawę marihuany. Zatrzymano także dwóch mężczyzn powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców odpowiedzialnych za hodowlę.
- Natalia zaczyna powoli zdobywać taką pewność siebie typową dla mistrza - mówi Urszula Kamińska trenerka Natalii Maliszewskiej która jako pierwsza Polka w historii zdobyła złoty medal Pucharu Świata w short-tracku.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net