Dziś jest: 23 wrze¶nia 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: MasterChef  W rytmie serca  Drogi wolności  Rolnik szuka żony  
» Wiadomości z Polski - Białystok
Sergii Okseniuk z Ukrainy był najszybszy w rywalizacji na 10 kilometrów podczas ósmej edycji imprezy Top Auto Białystok Biega.
Półpustynne górzyste lub zatopione w zieleni krajobrazy ludzie i ich codzienne życie ale też wszechobecna architektura sakralna - oto Armenia uchwycona obiektywem. Nowa wystawa fotograficzna jest już do oglądania przy ul. Fabrycznej 10.
Kamil Szeremeta w dziesiątej rundzie znokautował Hiszpana Rubena Diaza i tym samym obronił pas mistrza Europy w wadze średniej.
W niedzielę rano doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 61 dwa kilometry za Stawiskami. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęło dziecko. Droga była zablokowana.
Kamil Borysewicz z AKS Sparta Augustów został wicemistrzem świata w skokach na nartach wodnych. Polak wywalczył srebrny medal MŚ w kategorii OPEN za wyciągiem podczas zawodów rozgrywanych w Dnipro (Dniepr) na Ukrainie.
Ponad dwa tysiące osób rywalizowało w sobotę na ulicach Białegostoku. W niedzielę druga część biegowego weekendu.
Koncert zespołu Lady Pank był planowany w Grodnie ale nie zgodziły się na to władze miasta. Legenda polskiego rocka zagrała więc w sobotę wieczorem w Białymstoku. Przyszły tłumy białostoczan ale też przyjechali fani z Grodna Wołkowyska Lidy czy Nowogródka. Mimo pierwszego jesiennego chłodu atmosfera była gorąca.
Do środy (26 września) gminy województwa podlaskiego mogą składać wnioski o granty w programie "Ja w Internecie". Samorządy mogą otrzymać do 150 tys. zł.
Mamy dość! - skandowali w sobotę demonstranci. W sumie około 20 tys. osób przeszło ulicami stolicy domagając się podniesienia płacy minimalnej wyższych płac dla nauczycieli i urzędników wyższych emerytur likwidacji umów śmieciowych.
Siatkarze Ślepska Suwałki przegrali dwa spotkania podczas IX Memoriału Józefa Gajewskiego którego byli organizatorem.
- Nie widzę w tym żadnego problemu. Są w Polsce organizacje które pod względem moralnym bulwersują mnie dużo bardziej niż Młodzież Wszechpolska np. organizacje które propagują ustrój komunistyczny - tak wicepremier Jarosław Gowin komentował "Wyborczej" udział na białostockich listach wyborczych do niedawna aktywnych wszechpolaków.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net