Dziś jest: 17 lutego 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Białystok
Dominik Furman - piłkarz Wisły Płock wyzywał reprezentanta Polski i kapitana Jagiellonii Białystok Tarasa Romanczuka (z pochodzenia Ukraińca). Nazwał go "banderowcem i farbowanym lisem". Stało się to podczas meczu obu drużyn w Białymstoku.
W piątej minucie doliczonego czasu gry gola zdobył Jakub Wójcicki i Jagiellonia Białystok wygrała z Wisłą Płock.
Około 400 osób przemaszerowało w sobotę z centrum Białegostoku do stadionu na Słonecznej gdzie Jagiellonia zagrała z Wisłą Płock. Pijani pseudokibice Jagiellonii rzucali w stronę zabezpieczających przemarsz policjantów butelki i materiały pirotechniczne. Cztery osoby zostały zatrzymane.
Uchwałę zgodnie z którą to radni mieliby wyrazić zgodę na odwołanie oświadczenia marszałka Artura Kosickiego o rezygnacji z tej funkcji niespodziewanie skierował do porządku obrad najbliższej sesji sejmiku zarząd województwa. Wcześniej Kosicki twierdził że jego oświadczenie o rezygnacji z rezygnacji wystarczy aby nadal pełnił tę funkcję. - Obecne fikołki prawne to kompromitacja tej ekipy - komentuje szef komisji rewizyjnej sejmiku.
W najbliższy poniedziałek (18 lutego) rozpocznie się czwarty Festiwal Dyplomatyczny w Białymstoku. Pięć dni spotkań z naukowcami i dyplomatami wykłady i dyskusje o świecie polityce Unii Europejskiej i kobietach w dyplomacji to okazja do obywatelskiej edukacji i wymiany poglądów.
Porozumienie o współpracy podpisali w piątek (15.02) Maciej Materka - szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz prof. Robert Ciborowski - rektor Uniwersytetu w Białymstoku. Ma ono dotyczyć zarówno działalności dydaktycznej jak i naukowej oraz wydawniczej.
Będzie punk rock miejski folk ludowość trochę poezji. I będą podwórkowe instrumenty. Efekt - szalony. W Pubie Sześcian w niedzielę (17 lutego) wystąpi folkowo-punkrockowa Hańba.
Obywatele RP obwinieni przez policję za przeszkadzanie w ubiegłorocznym marszu nacjonalistów ku czci "Burego" w Hajnówce zostali właśnie uniewinnieni - na nieco ponad tydzień przed kolejnym marszem. Sąd potwierdził ich prawo do pokojowych zgromadzeń. Obywatele RP zamierzają protestować przeciwko hajnowskiemu marszowi nacjonalistów i w tym roku.
Piłkarze Jagiellonii rozegrają w sobotę pierwsze spotkanie w tym roku przed własną publicznością. Białostoczanie o godz. 15.30 zmierzą się z Wisłą Płock.
Szkołę przy Sienkiewicza można odwiedzić w sobotę (16 lutego). To najlepsza okazja by poznać jej ofertę przed rozpoczynającą się wkrótce rekrutacją.
W Gwincie zagrali niemal dokładnie rok temu. I teraz znów pojawią się w tym miejscu - w sobotę 16 lutego o godz. 20. Z materiałem na nową płytę i z nową dawką energii.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net