Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
Po dwóch latach od deklaracji że pojawił się inwestor gotowy zbudować w Gdańsku Narodowe Centrum Sportów Motorowych i Rekreacji projekt nadal jest zamrożony. Jak się okazuje samorząd nie przeprowadził analiz ekonomicznych tego przedsięwzięcia choć zamówił koncepcję architektoniczną.
W poniedziałek 23 lipca w sieci kin Helios widzowie mają okazję poznać historię Olega Sencowa - ukraińskiego opozycjonisty niesprawiedliwie skazanego przez rosyjski sąd wojskowy na 20 lat łagru.
Pomiędzy modnym osiedlem we Wrzeszczu a małymi domkami jednorodzinnymi pomiędzy lasem a główną arterią miasta jest warsztat rowerowy połączony z kawiarnio-winiarnią. To Składak który prowadzi grupa prawdziwych pasjonatów.
PKP PLK na początku przyszłego roku rozpocznie modernizację linii Gdańsk Kokoszki - Kartuzy. Prace mają zakończyć się na początku 2020 r. Urząd marszałkowski który musi wybudować około 15 km toru łączącego linię PKM z Kokoszkami zapewnia że swój zakres prac wykona w podobnym terminie.
Artystka kontrowersyjna cenzurowana obserwowana przez FBI wyklęta z oficjalnego obiegu fotografii. Podejmowała tematy trudne takie jak podział ról równość płci ludzka seksualność. Kosztowało ją to karierę. Teraz wczesne fotografie Jacqueline Livingston można oglądać na wystawie w Gdańskiej Galerii Fotografii.
Ceny ubezpieczeń mieszkania w Gdańsku wahają się w przedziale od 335 do 899 zł - tak wynika z analizy porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl. Zakres ubezpieczenia mieszkania można elastycznie dopasowywać do potrzeb dzięki czemu nie trzeba płacić za zagrożenia których się nie obawiamy.
Od 26 lat z okładem siedzę w mediach a pojęcia nie miałam że robienie wywiadów to taka lukratywna fucha!
Kilkadziesiąt osób protestowało w niedzielę przed sądem okręgowym w Gdańsku. Wśród nich znaleźli się legendarni opozycjoniści z czasów PRL - Jacek Taylor i Aleksander Hall.
Chór gdańskiej wspólnoty Gospel wystąpił w niedzielę na plaży w Brzeźnie. Do wspólnego śpiewania członkowie kościoła zaprosili wypoczywających na plaży gdańszczan i turystów.
W kilkukilometrowym korku stoją kierowcy poruszający się drogą krajową nr 7 z Gdańska w kierunku Warszawy. W Dworku doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Trzy osoby zostały ranne.
Swoją siedzibę w budynku Argon otworzył Torus beezzz. Nowy "najemca" na swoje potrzeby wynajął... trzy ule umiejscowione na dachu budynku. Obecnie pracuje w nich ok. 240 tys. pszczół. Równolegle trwa budowa ostatniego etapu parku biurowego Alchemia czyli biurowca Neon.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net