» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Firma która przebudowuje estakadę kolejową po raz drugi planuje zamknąć wjazd w ul. Nadbrzeżną od strony ul. Garbary. W najbliższy weekend prowadzone będą prace na wiadukcie.
W czwartek obradował Komitet Polityczny PiS. Zaakceptował kandydatów na prezydentów dużych miast. Jarosław Kaczyński przedstawił ich listę. Wśród kandydatów jest również Sebastian Pieńkowski który powalczy o prezydenturę w Gorzowie.
42-letni Polak w ręce pograniczników wpadł na drodze nr 18 koło Olszyny. W bagażniku wiózł 288 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy.
Miasto kupi budynek przy ulicy Myśliborskiej od Akademii im. Jakuba z Paradyża. Dotąd był wynajmowany na potrzeby urzędu. Zakup to forma wsparcia finansowego dla uczelni.
Naprawdę mało brakowało aby Stal Gorzów została zupełnie bez młodzieżowców. Wypadek Alana Szczotki i Mateusza Bartkowiaka w Zielonej Górze wyglądał bardzo groźnie jeden z motocykli wyleciał za bandę. Szczęście że nikomu nic poważnego się nie stało.
Przed gorzowskimi piłkarzami ręcznymi cztery ostatnie mecze sezonu. Czy mimo braków kadrowych obronią pierwsze miejsce w tabeli? Pierwszy krok spróbujemy zrobić w sobotę w Lesznie.
Melodie i piosenki które towarzyszyły najsłynniejszym obrazom kina polskiego i zagranicznego a także przeboje z kultowych polskich seriali zagra podczas piątkowego koncertu Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej. Przewodnikiem po tym wyjątkowym "soundtracku" będzie Tomasz Stockinger.
Sobotni rywal z pewnością pokaże nam ile na dziś faktycznie są warci stilonowcy którzy przecież ostatnio wygrali trzy razy z rzędu. Starcie z Gwarkiem Tarnowskie Góry to jeden z najlepiej zapowiadających się meczów tej rundy w Gorzowie przyjadą do nas walczyć piłkarze z ekstraklasową przeszłością marzący o awansie do drugiej ligi.
Kompromisem zakończył się protest mieszkańców ul. Starej i Pocztowej którzy zbuntowali się przeciw rozjeżdżaniu ich podwórka przez ciężki sprzęt. Uciążliwe prace mają potrwać do końca tygodnia a firma specjalnie zabezpieczy trasę przejazdu ciężarówek.
Miasto funduje teatr zaprasza. Teatr im. J. Osterwy zaprasza 1 i 3 maja na dwa spektakle w ramach akcji Miasto Mieszkańcom finansowanej z budżetu miasta: "Kolacja na cztery ręce" w reż. Jana Tomaszewicza i "Baju baju mój naj-naju" w reż. Karoliny Miłkowskiej-Prorok i Kamili Pietrzak-Polakiewicz.
Na ciele nie mieli żadnych obrażeń a jednak nie żyli. Pomoc przyszła za późno. I wcale nie chodzi o ulatniający się czad a dopalacz który zbiera śmiertelne żniwo
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net