Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Ponad 460 mln zł województwo lubuskie wyda na ochronę przeciwpowodziową w dorzeczu Odry. Inwestycje zaplanowano m.in. w Słubicach Nowej Soli i Wężyskach.
Cenny dar dla gorzowskiego muzeum: 14 grafik Izaaka Celnikiera wzbogaciło kolekcję dotyczącą Arsenału. Celnikier był jednym z wiodących uczestników Wystawy Młodej Sztuki Arsenał 1955. Dziś jego prace są bezcenne.
Nadchodząca fala powodziowa miała sięgać ośmiu metrów. Skończyło się metr mniej. Ale i tak to rekord tysiąclecia. W połowie lipca 1997 r. prognozy były przerażające.
W 2014 roku było pierwsze zwycięstwo na domowym torze w Gorzowie rok temu 23-letni żużlowiec Stali nie dał się nikomu dogonić w finale w szwedzkiej Malilli. I dziś wielki triumf Bartosza Zmarzlika w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Aż 19 pkt do klasyfikacji przejściowej i miejsce w wyścigu o mistrza świata już bardzo blisko podium.
W sobotę i niedzielę 21 i 22 lipca zostanie zamknięta autostrada A2 po stronie niemieckiej. W obu kierunkach nieczynny będzie odcinek pomiędzy Frankfurt West i Frankfurt Mitte. Utrudnienia są związane z budową mostu przy autostradzie.
Choć to tylko sparing kibice Warty się cieszą że to beniaminek wreszcie komuś nastrzelał a nie sam dostał kilka bramkowych ciosów. - Życzę Warcie powodzenia muszą mieć jednak świadomość że za chwilę znajdą się w zupełnie innej lidze - powiedział Andrzej Sawicki trener pokonanej Zielonej Góry która niedawno spadła do czwartej ligi. - Tylko ambitną grą i dobrymi wynikami możemy wszystkim pokazać że do nowego poziomu będziemy pasować - dodał Filip Wiśniewski jeden z tych który wzmocnił gorzowską drużynę latem.
Kolejna wakacyjna niedziela i kolejny Piknik Chopinowski w plenerze przy Filharmonii Gorzowskiej. Tym razem gra dla gorzowian Martyna Kubik. W programie utwory Chopina Beethovena i Szymanowskiego.
Do wykrycia przemytu koło Świecka użyto nowoczesnego skanera. W baku audi dwaj mężczyźni wieźli 2 kg marihuany.
Chodzi o VTB United League która nazwę bierze od sponsora - rosyjskiego banku a grają w niej tylko najsilniejsze drużyny z Europy Wschodniej. Stelmet rozegra co najmniej 26 meczów a do hali CRS w Zielonej Górze zawitają takie marki jak Unics Kazań Khimki czy CSKA Moskwa.
Duet z Unii Leszno w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych innych zwyczajnie zmiażdżył. Bartosz Smektała i Dominik Kubera nie stracili żadnego punktu. Drugie miejsce na domowym torze dla gorzowian trzecie dla Sparty Wrocław która ścigała się bez swojego asa Maksyma Drabika.
Sieć kin Helios zaprasza na wyjątkowy seans filmowy "Proces: Federacja Rosyjska vs Oleg Sencow" w ramach cyklu Kino Konesera. Pokazy wstrząsającej historii reżysera skazanego na 20 lat łagru odbędą się w poniedziałek 23 lipca o godz. 18.30 we wszystkich kinach sieci. Cały przychód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany rodzinie Olega Sencowa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net