Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Katowice
Sień kin Helios zaprasza w poniedziałek 23 lipca na film opowiadający historię Olega Sencowa ukraińskiego reżysera skazanego przez rosyjski sąd na 20 lat łagru za rzekomą działalność terrorystyczną. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany rodzinie Sencowa który od połowy maja prowadzi strajk głodowy.
Prezydent Marcin Krupa powiedział że nie chce dokładać się do utrzymania Parku Śląskiego. Deklaruje za to włączenie jego terenu do Katowic. Na to nie ma jednak niczyjej zgody. Metropolia deklaruje że i tak przejmie park
Mieszkańcy katowickiej Koszutki są przerażeni odkąd dowiedzieli się że kilka dni temu firma która miała wysiać trawę obok jednego z bloków opryskała ziemię pod oknami mieszkań silnym środkiem do odchwaszczania. - Nikt nas o tym nie powiadomił a opary wdychały dzieci bawiące się na pobliskim boisku - mówią ludzie.
Kiedy dom był już zbudowany Mike zauważył w Ani zmianę w tym jak zachowywała się w stosunku do niego. Wszystko co było między nimi naprawdę dobre w okresie przedmałżeńskim zniknęło po wprowadzeniu się do willi.
Agencja Magnum to fotograficzne niebo do którego trafiają jedynie najlepsi z najlepszych. Zaproszenie do niej otrzymał właśnie - jako pierwszy Polak - pochodzący z Gliwic Rafał Milach.
Marcin Brosz trener Górnika Zabrze wystawił na mecz z Koroną Kielce "bandę dzieciaków". Ci nie pękli ale w końcowym rozrachunku śląski klub powinien cieszyć się z wywalczenia jednego punktu.
Dwóch młodych mężczyzn z powiatu strzeleckiego zatruło się i zmarło a jeden trafił z objawami zatrucia do szpitala. Możliwe że wszyscy trzej zażyli dopalacze które kupili w jednym z katowickich klubów.
W internecie można znaleźć mnóstwo blogów o modzie ale takich jak ten jest bardzo mało. W Polsce być może nie więcej niż dwadzieścia. I Am Every Woman to projekt który od ponad dwóch lat prowadzi Małgorzata Douglas katowiczanka i nauczycielka języka angielskiego. - Długo zastanawiałam się czy wypada. Teraz słowo "wypada" najchętniej usunęłabym ze słownika - mówi 61-letnia blogerka modowa.
- Starałam się zachęcić turystów z Polski by zaczęli odwiedzać nasze regiony winiarskie. Udało się - mówi Ivana Bilková dyrektorka przedstawicielstwa CzechTourism w Polsce.
W Skoczowie ciało dryfowało po Wiśle. Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny.
Zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na parkingu w Katowicach wpłynęło do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Staży Pożarnej w niedzielę przed godz. 6. Po ugaszeniu pojazdu strażacy znaleźli w nim zwęglone zwłoki mężczyzny.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net