Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Kielce
Wiele niedoróbek i kilka poważniejszych usterek - tak na kilka dni przed zakończeniem budowy wygląda ulica Pileckiego w Kielcach. - Będziemy egzekwować ich usunięcie - zapowiada rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.
Karol Bielecki były znakomity zawodnik PGE Vive Kielce i reprezentacji Polski zagrał w Atlas Arenie w Łodzi wraz z m.in. Marcinem Gortatem w meczu Gortat Team - Wojsko Polskie. Dochód z meczu pozwoli pomóc weteranom.
Od poniedziałku 23 lipca przez około dwa tygodnie pięć kieleckich osiedli nie będzie miało dostępu do ciepłej wody.
- Chcemy podzielić przebudowę ul. Barwinek na etapy. Jeszcze zastanawiamy się nad ich zakresem - mówił Jarosław Skrzydło rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg.
Piłkarze Korony byli drużyną lepszą ale tylko zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Dobra postawa kielczan sprawiła że oceny dla nich były dość wysokie.
27-letni mężczyzna utonął w zalewie Piachy koło Starachowic. Świadkowie relacjonowali że spadł z dmuchanego materaca do wody.
Po długiej i ciężkiej chorobie w nocy z soboty na niedzielę zmarł pastor Janusz Daszuta wybitny ekumenista i pastor kieleckiej parafii Ogród Oliwny wchodzącej w skład Kościoła ewangelicko-metodystycznego w RP.
Zgłoszenie dotyczące dużego węża w jednym z domów przy ul. Ściegiennego w Bilczy strażacy odebrali w sobotę po południu. - Nie jest to poszukiwany na wielką skalę pyton tygrysi znad Wisły - skomentowali z humorem po zakończeniu akcji.
Piłkarze Korony Kielce choć byli drużyną lepszą i mieli więcej okazji to tylko zremisowali 1:1 na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. To piąty z rzędu podział punktów tych drużyn w meczach Lotto Ekstraklasy.
Nietypowa historia kryminalna. 25-letni mężczyzna okradł niewidomego gdy ten spał we własnym domu. - Poszkodowany niewiele mógł powiedzieć o napastniku ale i tak udało się nam go zatrzymać - mówi rzecznik komendy wojewódzkiej.
Oleg Sencow został skazany przez wojskowy sąd Rosji na 20 lat łagru. W poniedziałek 23 lipca o godz. 18.30 we wszystkich kinach sieci Helios odbędzie się pokaz filmu o nim a dochód zostanie przekazany rodzinie niesłusznie skazanego.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net