Dziś jest: 17 listopada 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Kielce
Wybory samorządowe 2018. Po drugiej turze wyborów na prezydenta Kielc Wojciech Lubawski tłumaczył swoją porażkę tym że jest kojarzony z obozem władzy czyli z PiS. Z kolei szef tej partii w regionie Krzysztof Lipiec stwierdził że gdyby Lubawski "był wprost kandydatem PiS pewnie by te wybory wygrał". Obydwaj nie bardzo chyba wiedzieli co mówią.
Wybory samorządowe 2018. W porównaniu z poprzednimi wyborami najwięcej zyskało Prawo i Sprawiedliwość. Największe straty poniosło Polskie Stronnictwo Ludowe ale przoduje jeszcze pod względem liczby wójtów w województwie.
Wybory samorządowe 2018. W kieleckiej radzie miasta jednak nie będzie formalnej koalicji. W zamian prezydent elekt Bogdan Wenta zaproponował ugrupowaniom opozycyjnym wobec PiS stworzenie klubu prezydenckiego. - Jesteśmy zainteresowani ale czekamy na szczegóły - mówi Agata Wojda kandydatka Koalicji Obywatelskiej na wiceprezydenta Kielc.
Około godziny 4 nad ranem w sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok noworodka w sortowni ubrań przy ul. Olszewskiego w Kielcach.
Trudne zadanie przed nami ale chcemy pokazać że młodzieżowa rada ma sens. Musimy spełnić oczekiwania które są wobec nas - mówi Julia Dziuba przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Kielce.
Kompletnie nie udał się Koronie piątkowy sparing z pierwszoligową Stalą Mielec. Kielczanie przegrali na wyjeździe aż 0:4.
Pasaż Świętokrzyski na kieleckich Ślichowicach zaprasza w sobotę na swoje 12. urodziny. Imprezę poprowadzi tancerz Rafał Maserak.
O Bistro Objektkulinarny przy ulicy Witosa słyszałem dużo dobrego ale nie bardzo było mi tam po drodze. Na szczęście zdecydowali się otworzyć drugi lokal przy alei Legionów. Tu mam już zdecydowanie bliżej. Wybraliśmy się więc na obiad.
Dąb Niepodległości "Józef Piłsudski" pobłogosławiony przez papieża Franciszka został posadzony w piątek przed budynkiem VII Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach którego patronem jest pierwszy marszałek Polski.
Wybory samorządowe 2018. Kandydatura Andrzeja Bętkowskiego na marszałka województwa świętokrzyskiego to efekt wojenki w starachowickim PiS - twierdzi wielu działaczy partii. Przyszłego marszałka część członków nazywa "złotym środkiem" ale kandydatowi na jego zastępcę Bartłomiejowi Dorywalskiemu wypominają że niedawno został zawieszony w prawach członka PiS.
Wybory samorządowe 2018. - Nie będzie żadnej sformalizowanej koalicji w radzie miasta ale klub prezydencki. Zaprosiliśmy do niego przedstawicieli wszystkich ugrupowań które poparły mnie przed drugą turą wyborów - oświadczył Bogdan Wenta prezydent elekt Kielc.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net