Dziś jest: 17 lutego 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Kielce
Za 6 mln zł mniej samorząd województwa wystawił na sprzedaż działkę przy ul. Langiewicza w Kielcach gdzie przed laty mieścił się szpital dziecięcy. - Są na niej budynki a koszt ich wyburzenia na pewno będzie spory - tłumaczy wicemarszałek województwa.
- Jestem dumny z moich zawodników bo traciliśmy aż pięć goli a potrafiliśmy doprowadzić do remisu - powiedział Talant Dujszebajew trener PGE VIve Kielce po porażce u siebie z Montpellier 27:28.
Piłkarze Korony zagrali jeden z najsłabszych meczów przed własną publicznością w tym sezonie a mimo to bezbramkowo zremisowali z liderem Lotto Ekstraklasy - Lechią Gdańsk.
88 proc. - tyle w styczniu wyniosła stopa bezrobocia w województwie świętokrzyskim. Choć wzrosła to jest też dobra wiadomość. Zdecydowanie przybyło nowych ofert pracy.
Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce przegrali przed własną publicznością z Montpellier 27:28 i skomplikowali swoją walkę o drugie miejsce w grupie A Ligi Mistrzów.
Ostrowiecka prokuratura zleciła biegłym dwóch specjalizacji sprawdzenie tajemniczego urządzenia które w swoim gabinecie w zeszłym roku odkryła Marzena Dębniak nowy starosta ostrowiecki.
Na "Bajkowy karnawał" zaprasza w niedzielę Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.
Lusterka w sześciu autach uszkodzili na osiedlu Świętokrzyskie w Kielcach dwaj młodzi chuligani. Straty przekroczyły 5 tys. zł.
Trzy samochody zderzyły się ze sobą na drodze krajowej nr 73 w Bilczy pod Kielcami. Ich kierowcy zostali przewiezieni do szpitala.
- Nie rozumiemy uporu ze strony kuratora oświaty - mówiła pod Urzędem Miasta w Kielcach Magdalena Fogiel-Litwinek z Kukiz'15. Ona i inni rodzice których skrzyknęła domagają się zniesienia limitu w rekrutacji do szkół średnich.
Pełnomocnik prezydenta Kielc Danuta Papaj została nową przewodniczącą rady nadzorczej Wodociągów Kieleckich. To kolejna zmiana w spółce.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net