Dziś jest: 23 wrze¶nia 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: MasterChef  W rytmie serca  Drogi wolności  Rolnik szuka żony  
» Wiadomości z Polski - Kielce
Wybory samorządowe 2018. Billboardy wyborcze kandydata na burmistrza Sandomierza Krzysztofa Szatana z PiS oraz kandydatów do rady miasta tego ugrupowania zostały pomalowane czarną i czerwoną farbą. Policja poszukuje sprawcy.
Gdy w 1984 roku Adam Spała zakładał firmę budowlaną nawet w najśmielszych marzeniach nie zakładał że porcelanowe figurki z jego manufaktury będą wręczane jako upominki przy okazji oficjalnych wizyt państwowych np. prezydentom USA. - W biznesie trzeba mieć chociaż trochę szczęścia - mówi skromnie przedsiębiorca.
Odkrywamy Świętokrzyskie. W położonym na zachód od Chęcin Korzecku zobaczyć można niewielką jaskinię o nazwie Schronisko Szklarków oraz zabytkową kuźnię która pochodzi w XIX wieku. Jest tam też ośrodek jeździecki.
- W pierwszej połowie zrobiliśmy za dużo błędów technicznych. Cieszę się że ten mecz jest już za nami i punkty zostały u nas - powiedział Tałant Dujszebajew trener PGE Vive Kielce po wygranej z Rhein-Neckar Lowen.
Jak przebiega adopcja i jakie emocje towarzyszą temu procesowi dowiemy się z książki "O adopcji inaczej".
Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce po rewelacyjnej grze w końcówce meczu pokonali przed własną publicznością Rhein-Neckar Lowen 35:32. Ostatnie osiem minut kielczanie wygrali 8:2!
Żółta taksówka o numerze bocznym "1313" mknie z Warszawy do Krakowa aż tu nagle jest cała w białym pyle. Aż tak dramatycznie nie było ale fakt że przez lata powietrze w okolicach cementowni Nowiny było obiektem kpin i utrapieniem mieszkańców. Dziś podkielecka gmina Sitkówka-Nowiny to świetny przykład jak zmieniła się ochrona środowiska.
Ponad dwa lata temu opisywałem tu Zajazd Wilczyniec. Ostatnio wracając ze Słowacji pomyślałem że warto sprawdzić czy wciąż dobrze tam karmią. A może uda mi się nawet trafić na karpia...
Wybory samorządowe 2018. Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem zaprezentował kandydatów do sejmiku województwa świętokrzyskiego. Chce być alternatywą zarówno dla PSL i PO jak i PiS.
Wybory samorządowe 2018. Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zaprezentowało swoich kandydatów do sejmiku województwa świętokrzyskiego. Konwencja wyborcza odbyła się u stóp klasztoru na Świętym Krzyżu. Kolejni mówcy krytykowali marszałka Adama Jarubasa i PSL.
Wybory samorządowe 2018. Smutne wnioski nasunęły mi się po rozmowie z kieleckimi licealistami na temat zbliżających się wyborów samorządowych.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net