» Wiadomości z Polski - Kielce
Najlepszych lokalnych produktów spróbujemy w sobotę i niedzielę w Parku Etnograficznym w Tokarni podczas 3. Świętokrzyskiego Festiwalu Smaków.
Darko Djukić prawoskrzydłowy PGE Vive Kielce będzie od przyszłego sezonu grał w Mieszkowie Brześć. Kielecki klub nie potwierdza tej informacji.
Wojewoda świętokrzyska Agata Wojtyszek wezwała wójta Mniowa by przestała naruszać prawo. Chodzi o zarządzenia dotyczące funkcjonowania tamtejszego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II.
Tak Artur Gierada i Bogdan Wenta kandydaci na prezydenta Kielc związani z Platformą Obywatelską komentują ogłoszenie przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego decyzji o udzieleniu poparcia w jesiennych wyborach prezydenckich Wojciechowi Lubawskiemu.
Rozpoczęto ustawianie ogrodzenia wokół Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. To przygotowania do wartej ok. 24 mln zł inwestycji która ma się skończyć w sierpniu.
- To że Zjednoczona Prawica będzie mnie popierać jest powodem do dumy. Ale jeszcze nie zdecydowałem czy będę startował - tak Wojciech Lubawski komentuje ogłoszenie oficjalnego poparcia przez PiS w jesiennych wyborach na prezydenta Kielc.
Piosenek Agnieszki Osieckiej będzie można posłuchać w piątek 27 kwietnia w Filharmonii Świętokrzyskiej. Zaśpiewa je Izabela Połońska a orkiestrę poprowadzi Adam Klocek.
Wypracowanie systemu nauczania języków obcych ulgi podatkowe dla wybranych branż i stworzenie marki Kielc kojarzących się z biznesem - to tylko niektóre pomysły z "Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce". Jego opracowanie i prezentacja kosztuje niemal 200 tys. zł. Prezydent Kielc zapewnia że nie ma to związku z wyborami samorządowymi.
Kilkanaście osób protestowało w czwartek przed Wydziałem Lekarskim Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach gdzie prof. Bogdan Chazan prowadził zajęcia ze studentami. Sprzeciwiają się powołaniu go na stanowisko konsultanta ds. ginekologii i położnictwa.
Wojciech Lubawski jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Kielc w jesiennych wyborach samorządowych. Ogłosił to w czwartek po posiedzeniu komitetu politycznego w Warszawie prezes partii Jarosław Kaczyński.
Macedońscy sędziowie: Slave Nikolov oraz Gjorgji Nachevski poprowadzą rewanżowy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów: PSG - PGE Vive Kielce.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net