Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Pogoda  Ślad  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - Kraków
Przed sądem w Oświęcimiu rozpoczął się proces w sprawie wypadku z udziałem premier Beaty Szydło. Oskarżony Sebastian K. powtórzył że nie przyznaje się do spowodowania wypadku.
- Włoski sąd wiedział że mężczyzna był poszukiwany przez stronę polską od miesięcy ale swoją decyzją umożliwił mu ewentualne dalsze ukrywanie się - tak Prokuratura Krajowa komentuje decyzję o wypuszczeniu Pawła M. "Miśka" na wolność.
Przed sądem w Oświęcimiu rozpoczyna się dzisiaj proces w sprawie zeszłorocznego wypadku z udziałem premier Beaty Szydło.
Wtorek oprócz wysokiej - jak na październik - temperatury i słonecznej pogody przyniósł ze sobą wysokie stężenia zanieczyszczeń powietrza. Normy niemal w całym Krakowie są przekroczone dwukrotnie. Przegonienie smogu z miasta uniemożliwia brak wiatru.
Paweł M. lider pseudokibiców krakowskiej Wisły schwytany we Włoszech miał m.in. odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. Według dziennikarzy TVN24 "Misiek" na ekstradycję do Polski będzie czekał na wolności.
- Poprzednicy w tym ci którzy rządzili tym miastem nie zrobili nic lub prawie nic w sprawie ochrony powietrza - przekonywał na konwencji wyborczej PiS w Krakowie Mateusz Morawiecki. Panie premierze "nic" dla powietrza to zrobili działacze PiS z Małopolski z posłanką Wassermann na czele.
Chcesz spotkać uchodźcę? Możesz nawet poznać go bliżej wysłuchać jego opowieści zadać pytania zjeść z nim drugie śniadanie - kilkoro z nich przyjedzie do Krakowa na konferencję "Rethinking Refugees - Knowledge and Action" która rozpocznie się 25 października.
Wybory samorządowe 2018 w Krakowie. Majcherek: - Mieszkańcy dużych miast są odporni na propagandę "dobrej zmiany". Piasecki: - Gdyby Małgorzata Wassermann działała jak Patryk Jaki miałaby szansę na zwycięstwo - to komentarze do sondażu "Wyborczej" wg którego Krakowem nadal będzie rządzić Jacek Majchrowski.
Wybory samorządowe 2018. Prezydent Krakowa rozważa pozwanie w trybie wyborczym premiera Mateusza Morawieckiego który zarzucił władzom miasta że nie walczyły ze smogiem. Decyzja o ewentualnej sądowej batalii zapadnie dzisiaj.
W krakowskiej hucie w poniedziałek doszło do awarii. Służby zawiadomili mieszkańcy Nowej Huty zaniepokojeni kłębami czarnego dymu unoszącymi się nad kombinatem.
Z okazji Światowego Dnia Żywności krakowski oddział Polskiej Akcji Humanitarnej zaprasza na spotkanie dotyczące sytuacji i historii somalijskich uchodźców.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net