» Wiadomości z Polski - Kraków
- Każdy kto zacznie finansować sport wsiada do pociągu z którego trudno wysiąść. Inna sprawa że łatwiej jest prowadzić klub sportowy niż firmę - rozmawiamy z Łukaszem Kadelą prezesem Trefla Proximy Kraków szóstego zespołu ekstraklasy siatkarek
Prawie 60 osób podpisało się pod listem protestacyjnym przeciwko likwidacji przez małopolski NFZ poradni psychiatrycznej prowadzonej przez MediNorm w limanowskim szpitalu.
Wraca znany z ubiegłego roku projekt "Pasieka Kraków". Tego lata miasto utworzy pięć minipasiek na dachach krakowskich budynków m.in. MPK i ekospalarni.
Krakowski sąd uniewinnił cztery osoby które podczas kontrmiesięcznicy w sierpniu 2016 roku uderzyły w bębny. Z dostarczonego filmu wynikało że zrobiły to już po zakończeniu uroczystości smoleńskich.
Miejsce postojowe dla niepełnosprawnych wymalowane wokół zaparkowanego samochodu? To nie żarty. Wykonawcy oznakowania w Krakowie tak spieszą się z jego odtwarzaniem że nie czekają aż kierowcy przestawią samochody.
- To najsilniejsza kandydatura jaką PiS mógł wystawić w Krakowie - mówią pytani przez "Wyborczą" politycy. Ale przyznają że Małgorzata Wassermann musi się przed kampanią wiele nauczyć. Bo nie zarządzała dotąd żadną większą strukturą nie ma też doświadczeń samorządowych.
Nagroda za wskazanie podpalacza tężni solankowej w Nowej Hucie rośnie. I to znacznie. - Dołożę 10 tys. euro - deklaruje Krzysztof Łazarz właściciel firmy Gradpol która budowała obiekt.
W Grzegorzowicach na gminnej drodze między Słomnikami a Skałą doszło do tragicznego wypadku w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby. Czołowo zderzyły się bus i samochód osobowy. Droga jest zablokowana.
Nastolatka przeprowadzającego rower przez przejście dla pieszych w Gaju potrącił samochód. Stan zdrowia chłopca jest stabilny. Ma złamanie otwarte nogi. Droga jest już odblokowana.
- Podczas weekendu majowego należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych - zapowiada małopolska policja. Od poniedziałku obowiązują też ograniczenia w ruchu pojazdów ciężarowych.
Liderzy opozycji nie mają wątpliwości. Jedynym kandydatem który ma szansę wygrać z kandydatką PiS Małgorzatą Wassermann jest obecny prezydent miasta prof. Jacek Majchrowski.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net