Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Ślad  Pogoda  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
Jedni ją uwielbiają inni nie znoszą ale to właśnie ona Magda Gessler przygotuje w Łodzi ekskluzywną kolację dla kilkuset osób. Dochód wspomoże chore dzieci.
Sąsiedztwo autostrady A1 między Strykowem a Tuszynem jest bardzo uciążliwe dla okolicznych mieszkańców - alarmuje NIK. W nocy dopuszczalny poziom hałasu przekraczany jest w pięciu miejscach. Izba apeluje o poprawę sytuacji.
Przedstawiciele Komitetu Wyborczego Wyborców Hanny Zdanowskiej twierdzą że w piątek (19 października) o godz. 10 wojewoda łódzki Zbigniew Rau wygasi mandat obecnej prezydent Łodzi.
Hanna Zdanowska wygrywa wybory samorządowe już w pierwszej turze. Na drugim miejscu znalazłby się kandydat Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Buda. Sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24 przeprowadził Kantar Millward Brown
Na ogrodzeniu podstawówki nr 202 od paru dni wisiał baner wyborczy jednego z kandydatów na prezydenta Łodzi. Szkoła zapewnia że o niczym nie wiedziała i baner już zdjęła.
Dr Andrzej Kompa z Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego odmówił przyjęcia brązowego medalu za długoletnią służbę z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Wykonawca przebudowy al. Śmigłego-Rydza i urzędnicy przychylili się do prośby kierowców. Drogowcy umożliwili przejazd przez aleję ul. Milionową. Dlaczego tak długo trzeba było czekać na tę decyzję?
Choć Widzew jest bogatym klubem to jego szefowie szukają pomysłów na nowe dochody. Poinformowali na czym chcą zarabiać.
Chłopak w spodniach spuszczonych do kostek przewraca się zatacza w końcu kładzie twarzą do chodnika. Rzecz się dzieje na Piotrkowskiej. Dlaczego straż miejska zareagowała tak późno?
PGE Skra Bełchatów zdobyła tylko punkt w meczu z Chemikiem Bydgoszcz. I powinna się z tego cieszyć bo mogła przegrać już po czterech setach.
O kondycji polskich lotnisk dyskutowali prezesi naszych portów lotniczych i eksperci lotnictwa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net