Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
W pierwszym meczu Widzewa w drugiej lidze najgorszy był wynik. 1:0 sugeruje że gra była wyrównana tymczasem gospodarze dominowali zdecydowanie.
Operacja stawu biodrowego? 2027 rok. Wizyta w poradni neurochirurgicznej? Za 274 dni. Często kolejki do specjalistów wydłużają sami pacjenci nie zgłaszając się na wyznaczoną wizytę.
Przychodzi piątkowy wieczór i zastanawiają się Państwo czy nie spędzić go w kinie? A jeśli tak to w którym? I na jakim filmie?
Studenci z całej Polski przyjadą do Łodzi by wyremontować dom dziecka. W tym roku z odnowionych pokoi i nowych mebli już niedługo będą mogli korzystać wychowankowie placówki przy ul. Lnianej.
Nasze miasto w ciągu kilku ostatnich lat pod tym względem zmieniło się zdecydowanie na korzyść. Może pora aby wreszcie stało się bardziej przyjazne mieszkańcom?
Urząd Miasta Łodzi przystępuje do programu Mia100 Ławek. Pojawią się przy drogach prowadzących do centrów i placów handlowych przychodni oraz w osiedlowych zieleńcach.
Wiemy wszystko jesteśmy wszędzie
Opinia o pustym dworcu przewija się w wielu rozmowach. A mnie się podoba się ta wolna przestrzeń.
Plan wystawy powstawał tak jakby jego autorzy kreślili go na pustyni. A tu przecież mieszkają LUDZIE! - pisze do "Wyborczej" Zofia Gromiec mieszkanka ulicy Małachowskiego.
Ósma edycja festiwalu Transatlantyk za nami. Czas na podsumowanie.
Przy Rynku Nowosolna władze miasta chcą sprzedać działkę na której wcześniej za publiczne pieniądze zbudowano parking. - Przecież innego tu nie ma - skarżą się mieszkańcy i piszą petycję do prezydent Zdanowskiej. W ciągu czterech dni podpisało się pod nią 630 osób.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net