Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
W kwietniu zeszłego roku uroczyście otwarto Dom Dziennego Pobytu dla seniorów przy dawnym szpitalu im. Jordana. Osiem miesięcy później po cichu go zamknięto.
Łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprezentował plany inwestycyjne na 2019 r. Wśród nich są autostrada A1 zachodnia obwodnica Łodzi oraz nowe ronda i mosty.
Na stadionie ŁKS montowane jest sztuczne oświetlenie a lada moment zacznie się budowa trybuny dla gości.
Udostępnienie obraźliwego mema na imiennym profilu funkcjonariusza policji spotkało się z reakcją jego przełożonego. Na zamkniętych forach dyskusyjnych dla mundurowych opinie na temat tego incydentu są podzielone.
W niedzielę Grot Budowlani Łódź niespodziewanie pokonali na wyjeździe głównego kandydata do mistrzostwa Polski by trzy dni później łatwo przegrać z ligowym średniakiem.
W trzeciej kolejce Ligi Mistrzów PGE Skra Bełchatów pokonała na wyjeździe Berlin Recycling Volleys mimo że trener miał do dyspozycji tylko ośmiu zdrowych zawodników.
Radni miejscy przekazali 3 mln zł na wymianę nieekologicznych pieców. Jednocześnie do tegorocznej edycji programu wprowadzono sporo zmian.
Od początku stycznia część szkół i przedszkoli w Łodzi to wielkie świetlice gdzie dziećmi zajmują się tylko dyrektorzy. Oni też dostali pisma od ZUS przypominające o tym że zwolnienia lekarskie swoich pracowników mogą skontrolować.
16 stycznia Prokuratura Rejonowa Łódź-Śródmieście skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 35-letniemu mężczyźnie. Według śledczych to on zabił 86-letnią kobietę której ciało odnaleziono w styczniu zeszłego roku w skrzyni wersalki.
Środowa sesja rady miasta rozpoczęła się od minuty ciszy dla Pawła Adamowicza zmarłego przed kilkoma dniami prezydenta Gdańska. Ze strony PiS wziął w niej udział tylko jeden radny. Przewodniczący klubu zapewnia że był to przypadek.
Łódzcy celnicy zabezpieczyli ponad 16 tys. sztuk papierosów i prawie 14 kg tytoniu bez polskiej akcyzy. Nielegalnym towarem handlowano na terenie dwóch łódzkich targowisk.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net