Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Ślad  Pogoda  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - Lublin
Zarzuty dotyczą pobić wybryków chuligańskich i znieważenia policjantów. W niedzielę i w poniedziałek usłyszało je 16 osób.
Wybory samorządowe 2018. - Rząd PiS jest arogancki i kompletnie niewiarygodny - twierdzą politycy Platformy Obywatelskiej. W poniedziałek w objazd po województwie ruszył samochód z billboardami na których są wypowiedzi Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego mające o tym świadczyć.
Sylwester Tułajew kandydat na prezydenta Lublina po raz kolejny zapewnił że w razie zwycięstwa zbuduje tunel pod Al. Racławickimi. Oprócz tego chce wspierać przedsiębiorców i remontować ulice w centrum.
Patryk Kołbyko narodowiec który z zaciśniętą pięścią groził uczestnikom Marszu Równości zrezygnował ze startu w wyborach do rady miasta Lublin. To efekt zdjęć które obiegły media społecznościowe oraz fali krytyki za jego zachowanie
Galeria Labirynt zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wideo/animację zachęcającą do wzięcia udziału w wyborach 21 października.
- Żądamy natychmiastowego odwołania Przemysława Czarnka z urzędu Wojewody Lubelskiego - pisze w oficjalnym oświadczeniu zarząd SLD w Lublinie. Zdaniem polityków zachowanie wojewody doprowadziło do eskalacji przemocy podczas Marszu Równości.
Policjanci uratowali labradora który przez kilka godzin był zamknięty w samochodzie. Zwierzę było mokre i wyczerpane. Funkcjonariusze musieli wybić szybę w aucie by wyciągnąć wycieńczonego czworonoga. Pies nie był nawet w stanie napić się podanej mu przez nich wody.
Od przynajmniej dwóch sezonów piłkarze czołowych zespołów Lubelszczyzny zdecydowanie nie spełniają pokładanych w nich nadziei.
Wojewoda Przemysław Czarnek nazwał Marsz Równości promocją zboczeń. To jest najwyższy przedstawiciel rządu na Lubelszczyźnie. Taką twarz ma państwo PiS.
Koszykarze TBV Startu wygrali pierwszy mecz w tym sezonie Energa Basket Ligi. Lublinianie po bardzo dobrej końcówce pokonali w Krośnie Miasto Szkła.
Podczas trwającego w sobotę w Lublinie Marszu Równości doszło do zamieszek. Policja zatrzymała 21 najbardziej agresywnych osób. To nie koniec - wciąż weryfikowane są nagrania z monitoringu i policyjnych kamer.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net