» Wiadomości z Polski - Lublin
Nie ma szans na zakończenie przebudowy deptaka do połowy maja. Archeolodzy natrafili na odkrycia w rejonie Bramy Krakowskiej przy kościele św. Ducha trzeba osuszyć fundamenty. Te niespodzianki spowodują opóźnienie zakończenie prac.
Przewodzący pierwszoligowej stawce żużlowcy Speed Car Motoru staną w piątek przed dużym wyzwaniem. Na torze przy Al. Zygmuntowskich przyjdzie im się zmierzyć z legendarnym ROW Rybnik który jeszcze w minionym sezonie występował w ekstralidze.
Doktor Radosław Starownik pokieruje SPSK nr 4 największym szpitalem w naszym regionie. Był jednym z trzech kandydatów.
Przedstawiciele PiS liczą że Sylwester Tułajew przerwie trwające 12 lat rządy PO w Lublinie. Zwolennicy obecnego prezydenta uważają że to nie jest groźny kandydat bo jego kariera zawodowa jest więcej niż skromna a w samorządzie niczym szczególnym się nie wyróżnił.
Poseł i były radny Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. Jego kontrkandydatem jest obecnie urzędujący prezydent Krzysztof Żuk z PO.
Trzy samochody zderzyły się wczoraj w Wielączy na drodze krajowej nr 74. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono troje kierujących pojazdami.
Tomasz Leszczyński burmistrz Lubyczy Królewskiej(woj. lubelskie) jechał pijany autem po drodze krajowej. Miał wypadek.
W położonym niedaleko Zalewu Zemborzyckiego Lesie Dąbrowa trwa wycinka drzew. - Wycinają na potęgę wygląda to jak namiastka Puszczy Białowieskiej - skarży się nasza czytelniczka. - To kolejny przejaw braku społecznego zaufania do naszej działalności - odpowiadają leśnicy.
- Doniesienia że jesteśmy odpowiedzialni za podpalenie targowiska przy ul. Ruskiej to pomówienia - mówią sprzedawcy z bazaru przy al. Tysiąclecia. O podpalenie straganów posądzają ich kupcy poszkodowani w pożarze tzw. nowego placu targowego.
2 września po raz kolejny wystartuje największa charytatywna sztafeta w kraju - Poland Business Run 2018. Pięcioosobowe drużyny w największych miastach Polski pobiegną by pomóc kolejnym osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu.
Bardzo udanie wypadł dla Piotra Zasady debiut przed własną publicznością w roli pierwszego trenera piłkarzy Motoru. Walczący o awans do II ligi lublinianie pokonali Spartakusa Daleszyce 5:0.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net