Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Jedno z najczęściej odwiedzanych kąpielisk w Olsztynie zostało zamknięte na wniosek pracowników sanepidu. Nie wiadomo jak długo zakaz zostanie utrzymany.
Pedagodzy będą oceniani częściej niż dotychczas ale według kryteriów które budzą niepokój. Najlepszym PiS obiecuje 500 zł ale sam ich wypłacać na razie w całości nie zamierza. Ten obowiązek zrzuci na rządy które przejmą władzę od PiS
Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie stadionu miejskiego. To jedna z najdroższych transakcji na rynku miejskich nieruchomości ostatnich lat.
Ranny został również wujek 9-latka z którym przebywał w objazdowym wesołym miasteczku w Szczytnie.
Policjanci zatrzymali 22-latka który dwa razy włamał się do tego samego domu.
Helios zaprasza na wyjątkowy film "Proces: Federacja Rosyjska vs Oleg Sencow".
Biało-niebiescy pokonali na wyjeździe 4:0 Sokół Ostróda. Był to ostatni sprawdzian piłkarzy Kamila Kieresia przed pierwszym meczem ligowym w tym sezonie.
Brak właściwego oznakowania doprowadzi kiedyś do tragedii - ostrzega kierowca z Olsztyna. Innego zdania są urzędnicy.
Krypta grobowa odkryta i odbudowywana pod katedrą św. Jakuba wymaga szybkiego wzmocnienia. Ściany wspierające kilkudziesięciometrową wieżę jednego z najważniejszych zabytków Olsztyna mogłyby bez tego nie wytrzymać.
Miałem nieszczęście poznać to lodowisko - mówi pan Janusz o nawierzchni nowej ścieżki rowerowej na moście św. Jakuba w Olsztynie gdzie jadąc po deszczu się wywrócił i potłukł. Zniszczył też ubranie i uszkodził rower.
"Państwo prawa ważna sprawa" - to jedno z wielu haseł skandowanych na sobotnim wiecu w Olsztynie w obronie niezawisłości sądów.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net