Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Podczas spotkania zaproszone gościnie opowiedzą m.in. o tym jak można realizować siebie w podejmowanych działaniach.
Kolejna rozprawa w sprawie śmiertelnego potrącenia młodej dziewczyny na pasach przy ul. Synów Pułku. Prokurator będzie występował o karę bezwzględnego pozbawienia wolności dla sprawcy tej tragedii.
Drugi raz w ostatnich dniach spotkali się mieszkańcy Olsztyna na Starym Mieście by wspomnieć zamordowanego prezydenta Gdańska ale tym razem także po to by utworzyć największe serce świata i wysłać symboliczne światełko do nieba.
Przez dziewięć lat miał składać wnioski o zwrot poniesionych kosztów w związku z dojazdami do pracy. Zwrot zdaniem sędziowskiego rzecznika dyscyplinarnego mu nie przysługiwał.
Olsztyn czeka duża podwyżka podatku śmieciowego. Największa dotknie tych którzy odpadów nie segregują. Ale ci którzy mieszkają w blokach nadal będą mogli udawać że surowce wtórne oddzielają od pozostałych śmieci
Sąd Okręgowy w Olsztynie oddalił apelację w sprawie w której gmina Olsztyn żądała zwrotu kosztów za oczyszczenie zabytkowego pomnika autorstwa Xawerego Dunikowskiego który stoi w centrum Olsztyna.
Czy sędziemu nowej KRS wolno mówić więcej? - to pytanie pojawiało się gdy sprawa wypowiedzi sędziego z Olsztyna stała się głośna. Właśnie poznaliśmy na nie odpowiedź.
Przekroczenie uprawnień w trakcie interwencji - to prokuratorski zarzut dla policjanta który śmiertelnie postrzelił mężczyznę na Zatorzu. Funkcjonariusz został też zawieszony w czynnościach służbowych.
Olsztyńscy siatkarze podejmą w czwartek Kuzbass Kemerowo wicelidera rosyjskiej superligi. Będzie to rewanż 1/8 finału Pucharu CEV. Pierwsze spotkanie akademicy przegrali minimalnie 2:3.
Jednym z nich jest bezpośredni pociąg z Iławy do Zakopanego przygotowany przez PKP Intercity.
Dziekanem została dr hab. Joanna Ostrouch-Kamińska. To wyjątkowa sytuacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie bo na większości wydziałów funkcję tę sprawują mężczyźni.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net