» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Ustalenia obozu Zjednoczonej Prawicy nie spodobają się olsztyńskim działaczom Prawa i Sprawiedliwości. Choć robili co mogli prezes PiS dał w wyborach w Olsztynie szansę Michałowi Wypijowi kandydatowi z partii Jarosława Gowina.
Drogowcy dostali wniosek z propozycją zmian w ruchu na pl. Pułaskiego. U źródeł leży nie tyle chęć poprawy sytuacji kierowców ile dokuczenia jednej grupy przedsiębiorców innym
Kraina Jezior kusi nowymi atrakcjami. W Wilczym Szańcu będzie to pojazd opancerzony wydobyty z Bałtyku a w sąsiednich Mamerkach zaginiony skarb carów
Dwa nowe zbiorowe grobowce które pomieszczą ponad 400 urn z prochami zmarłych zamierza wybudować w Olsztynie Zakład Cmentarzy Komunalnych. W mieście już co czwarty pogrzeb odbywa się w ten sposób.
Wśród atrakcji czekających na olsztynian i gości w dniach 1-3 maja na terenie CR-S "Ukiel" są zajęcia badmintona z udziałem uznanych zawodników tej dyscypliny sportu.
Prawo i Sprawiedliwość w czwartek po południu ogłosiło nazwiska swoich kandydatów na prezydentów wszystkich wojewódzkich miast. W Olsztynie o stanowisko będzie ubiegał się Michał Wypij
Układanie nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego przy moście św. Jakuba czy montaż studzienek wodno-kanalizacyjnych na ul. Partyzantów. Kluczowe inwestycje dla Olsztyna wkraczają w kolejny etap.
W weekend poznamy finalistów PlusLigi w siatkówce mężczyzn. Szansę na awans wciąż ma Indykpol AZS. Olsztynianie muszą jednak dwukrotnie pokonać na wyjeździe mistrza Polski z Kędzierzyna-Koźla.
Trwają zaawansowane prace przy węźle przesiadkowym koło dworca Olsztyn Główny. Na przyległej ul. Partyzantów ciężkie maszyny usunęły ostatnie resztki asfaltu i kostki brukowej.
Marian Bublewicz doczekał się swojej ulicy w Olsztynie. Głosowanie nad uchwałą w tej sprawie odbyło się podczas środowej sesji rady miasta.
Do 15 mają przeciągną się prace związane z budową ciągu pieszo-rowerowego na trasie Dywity - Kieźliny.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net