Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Opole
Coraz więcej żołnierzy rezerwy z Opolszczyzny unika ćwiczeń wojskowych. Najczęściej tłumaczą się złym stanem zdrowia kolejny powód to kwestie rodzinne i wyjazd do pracy za granicę.
20-latek i 18-latek zmarli prawdopodobnie po zażyciu nieznanej substancji policja nie wyklucza że dopalaczy. W szpitalu o życie walczy 25-latek. Wszyscy mężczyźni to mieszkańcy powiatu strzeleckiego.
Od poniedziałku rozpoczną się prace drogowe na ul. Bohaterów Monte Cassino. W związku z tym fragment jednego pasa jezdni zostanie zamknięty w okolicy stacji paliw BP.
Master Truck of light co roku wygląda tak samo i co roku robi ogromne wrażenie. Jakie atrakcje jeszcze przygotowano?
Dwa tygodnie temu na terenie nielegalnego składowiska odpadów przy ul. Spółdzielczej w Dąbrowie doszło do pożaru z którym przez kilka dni walczyli strażacy. Śledczy otrzymali właśnie ekspertyzę biegłego z zakresu pożarnictwa. Wynika z niej jasno że na składowisku ktoś celowo podłożył ogień.
W pierwszym meczu rundy jesiennej I ligi Odra Opole podejmowała GKS Tychy jednego z głównych faworytów do ekstraklasy. Wygrali gospodarze zwycięskiego gola zdobywając w 93. minucie meczu.
Po godz. 16 w mieszkaniu przy ul. Kościuszki w Opolu wybuchł pożar. Trójkę mieszkańców strażacy ewakuowali za pomocą wysięgnikowej drabiny.
Samodzielnie i bezpłatnie oczywiście każdy kierowca może skorzystać z samoobsługowego alkomatu zainstalowanego w nyskiej komendzie. Samochodem jednak lepiej nie przyjeżdżać.
Od piątku na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi trwa zlot samochodów ciężarowych Master Truck. Pierwszy dzień przyniósł mnóstwo atrakcji.
80 tysięcy złotych na ratowanie 25-letniego Dawidka z Opola wpłacił anonimowy darczyńca. Operacja ratująca życie chłopca którą podjął się przeprowadzić tylko profesor ze Stanów Zjednoczonych kosztuje 5 mln zł. Na razie uzbierano 22 mln zł.
32-latek postanowił okraść sklep w Brzegu. Gdy ekspedientki próbowały go zatrzymać okazał się silniejszy. Godzinę później policjanci już sobie z nim poradzili.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net