Dziś jest: 17 lutego 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Opole
Jerzy Naszkiewicz były szef gabinetu wojewody pracuje w Grupie Azoty ZAK SA. Zatrudnienie w spółce znalazł także m.in. były radny sejmiku z listy Prawa i Sprawiedliwości Leszek Antoszczyszyn.
W opolskiej siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad otwarto koperty z ofertami w przetargu na projekt i budowę obwodnicy Praszki. Zainteresowanych jest osiem firm z czego cztery oferty mieszczą się w budżecie przewidzianym na tę inwestycję.
Topowe telefony ubrania buty sportowe - to najczęstsze przedmioty oferowane przez oszustów w sieci. Proceder kwitnie bo wciąż wiele osób zwraca jedynie uwagę na atrakcyjną cenę. To błąd który kosztuje średnio 800 zł ale nierzadko skutki ludzkiej naiwności są jeszcze droższe.
Streetartowa grupa Murki pomaluje ściany przychodni Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu w której przyjmowane są dzieci. Ma być kolorowo i optymistycznie by poprawić samopoczucie najmłodszych pacjentów.
Czy płachty reklamowe powieszone na ogrodzeniu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr II w Opolu były legalne? Szkoła najpierw przekonywała że ma stosowne pozwolenia potem przyznała że reklama jest niezgodna z uchwałą krajobrazową i banery zdjęła.
Deptak pomiędzy galerią handlową a odrestaurowanymi murami miasta służy jako dojazd do placu budowy. Mieszkańcy pytają dlaczego samochody ciężarowe bezkarnie rozjeżdżają zieleń i zniszczyły nowe płyty chodnikowe.
W środę pod Brzegiem dwie osoby zginęły w zderzeniu osobowego opla z ciężarówką. Policjanci ustalili że to auto osobowe nagle zmieniło pas ruchu i wyjechało na czołowe zderzenie z ciężarowym iveco. Wciąż nie wiadomo jednak dlaczego.
By dostać się do stolicy regionu komunikacją publiczną mieszkańcy okolicznych gmin muszą pokonać średnio dwa kilometry. do najbliższego przystanku. To znacznie więcej niż być powinno jeśli chcemy mówić o atrakcyjności komunikacji publicznej.
Funkcjonujący jeszcze do niedawna system podziemnego składowania śmieci został przez ratusz zamknięty. Okoliczni mieszkańcy znów korzystają z dawnych pojemników.
Już po raz 18. "Gazeta Wyborcza" zorganizowała w Opolu Poloneza Maturzystów. - To jedyna okazja gdy maturzyści wszystkich szkół mogą spotkać się w jednym miejscu i wspólnie wziąć udział w tańcu który przynosi szczęście na egzaminie dojrzałości - mówili uczestnicy.
15 opolskich klubów sportowych otrzyma w tym roku dotacje nie mniejsze niż 50 tys. zł. Odra Gwardia i Kolejarz mają natomiast zapewnione trzyletnie dofinansowanie. Najwięcej pieniędzy wpadnie do kasy piłkarskiego klubu
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net