Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Płock
Nie podają miejsca w którym to się działo; piszą tylko że 10 km od Płocka. Psy żyły w fatalnych warunkach ale najgorsze było to że ich właściciele nawet nie mieli świadomości że krzywdzą zwierzęta. Że zbyt ciasno uwiązane na ich szyjach sznurki i łańcuchy tak krótkie że psiaki nie mogły zrobić nawet kilku kroków to była dla nich męczarnia.
- My tylko jesteśmy koordynatorem tej akcji jest ona organizowana na prośbę wielu osób to oddolna inicjatywa - podkreślają w płockim sztabie WOŚP. I zapraszają w niedzielę o godz. 19.30 na ul. Tumską 9 przed siedzibę Młodzieżowego Domu Kultury.
Były pomocnik Wisły Płock we wtorek został oficjalnie piłkarzem rosyjskiego Achmata Grozny. Dołączył do drużyny która przebywa na obozie przygotowawczym w Turcji.
- Za listopad zapłacono nam z opóźnieniem za grudzień wcale. Ci którym wygasły umowy nie mają świadectw pracy ci zatrudnieni na stałe - nawet wypowiedzeń - w ubiegłym tygodniu alarmowali pracownicy Qumaka.
- Od kilku miesięcy rozmawialiśmy z Łukaszem na temat jego powrotu do Wisły. We wrześniu został skautem teraz postanowiliśmy włączyć go do sztabu szkoleniowego. Będzie się zajmował analizą gry naszych przeciwników - mówi wiceprezes Wisły Tomasz Marzec.
Młodzieżowy reprezentant Litwy przyjechał do Płocka we wtorek. W środę przeszedł badania lekarskie i podpisał umowę z Wisłą Płock. Został wypożyczony z FC Troki do końca sezonu ale w umowie jest opcja transferu definitywnego.
- Myślimy o tym i opracowujemy ten projekt już od poniedziałku - mówi odpowiedzialny za oświatę wiceprezydent Płocka Roman Siemiątkowski. - Mamy pieniądze dla specjalistów z zewnątrz. W czwartek będziemy o tym rozmawiać na naradzie z dyrektorami szkół.
Już poinformowały o tym Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki teatr i Muzeum Żydów Mazowieckich. Prezydent Płocka ogłosił że żałoba w naszym mieście będzie trwa od środy do soboty włącznie.
Taka informacja nadeszła właśnie z zespołu prasowego ratusza. Oto jej treść:
Do wypadku doszło we wtorek 15 stycznia. Wszystko wskazuje na to że zawiniła 33-letnia kobieta za kierownicą audi.
Płocki Teatr Dramatyczny pisze na swej stronie: "Ze smutkiem zawiadamiamy że 15 stycznia 2019 zmarł nasz kolega Henryk Błażejczyk. Aktor wszechstronny reprezentował to pokolenie które szczególną wagę przykładało do kultury języka rzemiosła aktorskiego i etyki zawodowej".
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net