Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Pogoda  Ślad  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - Płock
- W 2017 roku w USA stała się hitem sprzedażowym. Mam nadzieję że na rynku europejskim też tak będzie - mówi Tomasz Mioduszewski doradca ds. klientów korporacyjnych w ASO Toyota Andrzej Kompiński. W poniedziałek odbyła się tam przedpremiera toyoty camry która po 14 latach wraca do Europy.
Ropa naftowa drożeje a w Polsce benzyna tanieje. Prywatne stacje paliw skarżą się też że sprzedają ze stratą olej napędowy i sugerują że to efekt polityki państwowych koncernów.
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki już po raz dziewiąty przypominać będzie postać Stefana Themersona awangardowego artysty pochodzącego z Płocka i jego nie mniej utalentowanej żony Franciszki. Festiwal rozpoczyna się już w czwartek.
Tym razem jednak nie zwraca się o dofinansowanie stadionu Wisły ale zachęca władze koncernu do budowy wspólnej bazy sportowej dla Ekonomika - prowadzonego przez miasto i Chemika - zespołu szkół wchodzącego w skład orlenowskiego Centrum Edukacji.
To Izo-Bet rozszerza swą działalność. Docelowo będzie zatrudniać 145 pracowników ale też uczyć przyszłych fachowców. Już teraz praktyki odbywają tu uczniowie Budowlanki.
We wtorek w przededniu meczu ligowego piłkarzy ręcznych Orlen Wisły Płock z PGE Vive Kielce Europejska Federacja Piłki Ręcznej zaprosiła do Wiednia przedstawicieli obu polskich klubów ich sponsorów oraz sponsora EHF Ligi Mistrzów - Nord Stream 2.
...przekazaliśmy ją Muzeum Mazowieckiemu bo tu w skansenie odrestaurowali ją tak jak sami nie dalibyśmy rady. Ale synowi powiedziałam że ma przywozić do Wiączemina swoje dzieci i wnuki - opowiadała "Wyborczej" Ewa Woźniak. Wczoraj Leonard Sobieraj dyrektor muzeum podsumował: - W sumie w niedzielę skansen odwiedziło ok. 4 tys. osób.
Policja podała w poniedziałek więcej informacji na temat śmiertelnego wypadku do którego doszło w piątek w miejscowości Góra. - Śmierć poniósł w nim 25-letni pieszy - mówi Krzysztof Piasek rzecznik płockiej komendy. - Tymczasem kilka minut przed wypadkiem policjanci otrzymali informację że drogą idzie nietrzeźwy mężczyzna bez żadnych odblasków.
We wrześniu Orlen Wisła wygrywała wszystko jak leci. Wydawało się że gra zespołu - mimo jeszcze pewnych niedoskonałości - będzie coraz lepsza. Że idzie to w dobrym kierunku. Ale zamiast wypłynąć na szerokie wody nafciarze osiedli na mieliźnie.
Płocka policja podsumowała miniony weekend. Najpoważniejsze zdarzenie to śmiertelny wypadek z piątku było także sporo kradzieży. Gostynińska komenda z kolei informuje o zatrzymaniu złodzieja.
Mecz z Dinamo Bukareszt miał być pierwszym po słabych i przegranych meczach z Górnikiem Zabrze (w PGNiG Superlidze) i Ademarem Leon (w Lidze Mistrzów) w którym zobaczymy najlepsze oblicze piłkarzy ręcznych Orlen Wisły. Strach pomyśleć co będzie w środę w pojedynku z kieleckim Vive...
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net