Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Płock
Impreza została zorganizowana na stadionie miejskim w Płocku. Prócz koncertów organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji konkursów.
Jako trener Podbeskidzia potem Arki a nawet młodzieżowej reprezentacji Polski Dariusz Dźwigała pierwszych meczów nie przegrywał. W niedzielę długo się zanosiło że nie przegra również jako trener Wisły Płock. Stało się inaczej. Na inaugurację ligi w Płocku Wisła przegrała z Lechem Poznań 1:2.
Decyzję o przyznaniu miastu takiego dofinansowania z kasy UE podjął zarząd województwa mazowieckiego.
Muzeum Mazowieckie w Płocku chce rozbudować się o kolejne skrzydło. Mieściłaby się w nim ekspozycja poświęcona tematowi rzece i tematowi bombie - powojennemu designowi.
Znalazła również chwilę czasu na to by spotkać się z dziennikarzami i urzędnikami ratusza.
- Wpływ na moją decyzję o pozostaniu w Płocku ma przede wszystkim aspekt sportowy - podkreśla 23-letni kołowy wychowanek płockiego klubu.
Zapytaliśmy czołowych przedstawicieli największych ugrupowań politycznych co myślą o zakazie kandydowania tych którzy otrzymują wysokie wynagrodzenia w spółkach skarbu państwa.
- Skoro zięć prezesa Wisły radził sobie całkiem nieźle na boisku i później został wytransferowany za grube miliony to życzę aby podobnie było w przypadku syna trenera - mówił podczas piątkowej konferencji prasowej przed sezonem prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.
W poniedziałek o godz. 17 w Orlen Arenie płoccy piłkarze ręczni oficjalnie rozpoczną przygotowania do sezonu pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego.
W piątek policjanci z płockiej komendy świętowali w sali koncertowej szkoły muzycznej Dzień Policji. Najważniejsze były podziękowania - od komendanta dla wszystkich którzy pracują w płockiej jednostce.
Jego umowa z płockim klubem obowiązuje przez najbliższe dwa sezony.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net