» Wiadomości z Polski - Rzeszów
Siatkarki Developresu Rzeszów powetowały sobie porażkę w półfinałowym spotkaniu z ŁKS Łódź i po emocjonującym boju pokonały Grota Budowlanych Łódź 3-2 w pierwszym meczu o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. W rywalizacji do dwóch zwycięstw rzeszowianki prowadzą 1-0. Kolejny mecz już w sobotę o godz. 18 w Łodzi.
Już w maju miasto głosi przetarg na opracowanie dokumentacji drogi która będzie biegła nad Wisłokiem i połączy dwie ulice: Podwisłocze z Wierzbową. - Chcemy aby ta dokumentacja była gotowa w tym roku - mówią rzeszowscy urzędnicy.
Już w piątek zamknięty dla ruchu zostanie rzeszowski plac Śreniawitów. Autobusy komunikacji miejskiej będą jeździć zmienionymi trasami.
Ponad 700 tys. zł podatku wraz z należnymi odsetkami wpłacił podatnik jednego z podkarpackich urzędów skarbowych w wyniku przeprowadzonej kontroli podatkowej i złożonych korekt za inne okresy. Podatnik obniżał kwoty podatku należnego o kwoty podatku naliczonego wynikające z fikcyjnych faktur.
Stalowolski radny powiadomił nadzór budowlany że miasto nie ma pozwolenia na budowę 18-metrowego masztu. Flagę na niego miał wciągnąć premier Mateusz Morawiecki. W nocy ze środy na czwartek za pomocą koparki z Miejskiego Zakładu Komunalnego oraz dźwigu z firmy ZPT HSW postument pod maszt został wykopany z ziemi i wywieziony.
Na krośnieńskim majowym niebie znowu będziemy mieli okazję zobaczyć wielobarwne balony. Tegoroczna impreza to już XIX edycja Górskich Zawodów Balonowych która odbywać się będzie w dniach 29 kwietnia - 2 maja na lotnisku w Krośnie. Na uczestników imprezy czekają także pokazy lotnicze występy znanych gwiazd liczne stoiska gastronomiczne kiermasze i strefa warsztatowa.
W Lutczy pod Rzeszowem tir jadący w kierunku Rzeszowa najechał na volkswagena busa. Dwie osoby dorosłe i dziecko zostały ranne.
Wybory samorządowe 2018. - Chcę działać na rzecz wszystkich mieszkańców Rzeszowa. To moje miasto tu się urodziłem. Jestem otwarty na współpracę z różnymi środowiskami tymi którym zależy na dobru miasta - mówi Wojciech Buczak poseł PiS kandydat na prezydenta Rzeszowa.
O pomoc dla nastolatka zaapelował jego starszy brat Damian. 15-letni Dominik wciąż przebywa w szpitalu po tym jak jadąc skuterem polną drogą wjechał w metalową linkę. Linka przecięła chłopcu gardło poważnie uszkodziła tchawicę i przełyk. Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację 15-latka.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński przed chwilą ogłosił kandydatów na prezydentów największych polskich miast. W Rzeszowie kandydatem partii w wyborach samorządowych 2018 jest Wojciech Buczak.
Dwóch zawodników Asseco Resovii Aleksander Śliwka i Bartłomiej Lemański zostali powołani przez Vitala Heynena do składu reprezentacji Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów w sezonie 2018. W przygotowaniach kadry uczestniczyć będzie także Mateusz Masłowski.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net