Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Rzeszów
- Dokumentacja budowy obwodnicy południowej Rzeszowa jest już na ukończeniu. Przygotowujemy się do uzyskania decyzji środowiskowej - mówią rzeszowscy urzędnicy.
Popyt na zakup mieszkania w Rzeszowie mimo wysokich cen ciągle rośnie. Od nowego roku biura nieruchomości zanotowały wzrost cen o 10 proc. A może być jeszcze drożej. Więcej zapłacimy też za wynajem. Mimo to mieszkania sprzedają są na potęgę.
Licealiści z IV LO ustawili się w kształt serca i zrobili sobie zdjęcie które opublikowali w mediach społecznościowych. W IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi uczniowie w środę szyli wielkie czerwone serce które zawiśnie na budynku szkoły. To poparcie dla Jerzego Owsiaka który po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zrezygnował z funkcji prezesa fundacji WOŚP
Od środy w gminie Gorzyce obowiązuje żałoba. Mieszkańcy pamiętają o pomocy którą otrzymali od Gdańska po powodzi w 2010 roku. I o stypendiach które prezydent Paweł Adamowicz ufundował dla najzdolniejszych uczniów.
W środę o godz. 20 na rzeszowskim rynku rozświetliło się Największe Serce Świata które ma upamiętnić zamordowanego w ubiegłą niedzielę Pawła Adamowicza prezydenta Gdańska. Akcję zorganizował podkarpacki KOD.
Developres Rzeszów zaliczył już 10. zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczne Lorenzo Micellego wygrały na wyjeździe po emocjonującym pięciosetowym boju z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz 3-2 w ramach 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.
Stal Rzeszów rozegrała pierwszy zimowy sparing w okresie przygotowawczym. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia przegrali w Nowym Sączu z I-ligową Sandecją 0-2.
W poniedziałek wieczorem na ścianie lwowskiego ratusza a potem na ścianie jednej z kamienic przy Rynku we Lwowie pojawił się portret Pawła Adamowicza. - Gdy dowiedziałem się o śmierci prezydenta Adamowicza musiałem jakoś zareagować zaprotestować przeciwko tej bezsensownej śmierci - mówi Bartosz Staniszewski.
Polski Związek Motorowy zdecydował się nie przyznać Speedway Stali Rzeszów "dzikiej karty" na starty w Nice I Lidze Żużlowej. Rzeszowski klub był jedynym który wystartował w konkursie zorganizowanym przez PZM jednak związek zdecydował że I liga wystartuje w okrojonym składzie.
Urząd Miasta Rzeszowa informuje że msza żałobna w intencji Pawła Adamowicza prezydenta Gdańska odbędzie się 19 stycznia o godz. 18 w Katedrze Rzeszowskiej.
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wprowadziła zmiany na stanowiskach dziekanów ich zastępców i pełnomocników rektora. - Nowa drużyna zarządzająca uczelnią to jeden z ostatnich elementów trwającej od kilku lat reformy zmieniającej WSPiA w nowoczesną szkołę wyższą - mówi Przemysław Pawlak rzecznik uczelni
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net