Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Pogoda  Ślad  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - Szczecin
"Nie zarabiam żadnych pieniędzy nie otrzymuję żadnej dywidendy" a "łączenie spółki z ładunkami statków jest świadomym nadużyciem". Bartłomiej Sochański jest oburzony pytaniami o działalność spółki agencyjnej która zajmuje się m.in. statkami z importowanym z Rosji węglem.
Kierowca vw golfa był tak nietrzeźwy że nie był w stanie o własnych siłach wysiąść z samochodu. W wydychanym powietrzu miał prawie 25 promila.
W szkołach mówią o tym co trzeba zrobić żeby zminimalizować marnowanie żywności. Prowadzą rozmowy o tym gdzie w Szczecinie mogłyby stanąć szafki na jedzenie którego mamy w domach zbyt wiele. Pojawiają się też na różnych wydarzeniach gdzie rozmawiają z mieszkańcami o tym jak dzielić się jedzeniem.
Sławomir Nitras zaparkował auto na przystanku autobusowym. Kierująca przegubowcem próbując zmieścić się na przystanku otarła audi posła. Parlamentarzysta uważa że jest niewinny - obarcza winą prowadzącą autobus.
Politycy PiS apelują do PO o wycofanie rekomendacji dla Olgierda Geblewicza i odwołanie go z funkcji marszałka województwa oraz o to żeby Platforma skreśliła go z listy kandydatów do sejmiku w niedzielnych wyborach samorządowych.
Kandydat PiS na prezydenta Szczecina jest współwłaścicielem firmy obsługującej import do Polski rosyjskiego węgla. Posłowie PO pytają jak to się ma do PiS-owskich deklaracji że węgiel ze Wschodu to samo zło
Największą stratę zanotował warszawski oddział TVP którego strata na koniec czerwca 2018 r. to niemal 65 mln zł.
Działacze Szczecińskiego Ruchu Miejskiego uważają że to mieszkańcy powinni zdecydować o przyszłości Willi Lentza. Według nich najlepiej byłoby stworzyć tam miejsce dla kultury
To inicjatywa nauczycieli z SP nr 63 przy ul. Grodzkiej. - Widząc ile jest potrzeb jak bardzo dziś trzeba w wielu przypadkach pomóc rodzicom zbliżyć się do własnego dziecka wesprzeć w zrozumieniu jego trudności chcemy zaproponować cykliczne comiesięczne spotkania - mówią organizatorzy.
Niemal 500 rowerzystów ze Szczecina i okolic przyjechało na niedzielne otwarcie nowej turystycznej drogi rowerowej Trzcińsko Zdrój - Siekierki. - Najpiękniejszy łatwo dostępny szlak rowerowy w regionie - podsumowują cykliści.
Być może pracownicy publicznych mediów tego nie wiedzą - ale warsztat dziennikarski nakazuje prezentować opinie wszystkich stron których opisywana sprawa dotyczy
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net