» Wiadomości z Polski - Szczecin
Prof. Władysław Bartoszewski miał ogromne poczucie humoru więc pewnie śmieje się patrząc z góry na zamieszanie wokół głazu z jego mottem "Warto być przyzwoitym".
Korki na ul. Kolumba i w Dąbiu remont autostrady A6 przed Kliniskami budowa ekspresówki S6 (ruch wahadłowy) - to wszystko spowalnia dojazd busami na lotnisko w Goleniowie. Pasażerowie wpadają na lotnisko w ostatniej chwili. Boją się że za którymś razem nie zdążą na lot.
Z apelem o przysyłanie zdjęć wspomnień dokumentów zwraca się do swoich byłych uczniów Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie. Ma powód.
Nowy stumetrowy dwupoziomowy taras widokowy zostanie otwarty 5 maja na jeziorze Trzesiecko w Szczecinku.
Niebawem otwarcie Miejskiej Strefy Letniej. Na Wyspę Grodzką zwieziono nowy piach. Dobre wiadomości? Niezupełnie.
- Rozczarowanie. Miał ciekawą ścieżkę zawodowej kariery a teraz staje po jednej stronie z Antonim Macierewiczem i Mariuszem Błaszczakiem - tak kandydaturę Bartłomieja Sochańskiego komentuje poseł PO Norbert Obrycki. - To wyśmienity kandydat - zachwyca się z kolei Artur Szałabawka poseł PiS.
Głaz Bartoszewskiego ponownie trafi na Jasne Błonia również na Jasnych Błoniach stanie ławeczka-pomnik z postacią profesora a w przyszłym roku odbędzie się w Szczecinie konferencja dotycząca dokonań tego polityka i dyplomaty.
Ktoś wbrew pomysłom IPN upamiętnił żołnierzy poległych w walkach o Szczecin. W rocznicę zdobycia Szczecina dwa znicze i kwiaty położone zostały w miejscu gdzie stał pomnik "Sławy Armii Radzieckiej".
Dwóch obrońców kołobrzeskiego przedsiębiorcy Bogdana K. złożyło zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu tego kolegi posła Stanisława Gawłowskiego. Poinformował o tym w czwartek szczeciński sąd okręgowy.
Urzędnicy też skorzystają z długiego weekendu majowego. Nie będzie to jednak tygodniowa przerwa. Jak będą otwarte w ciągu najbliższych dni?
Małgorzata Jacyna-Witt zapowiadała że w wyborach na prezydenta Szczecina udziału nie weźmie jeżeli pojawi się odpowiedni kandydat. Sympatyzująca z PiS radna chwaliła Bartłomieja Sochańskiego. Czy to oznacza że teraz wycofa się ze startu?
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net