Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Szczecin
Miał trzy promile alkoholu i skakał po balkonach po to żeby ukraść komputer z mieszkania swojego sąsiada.
Iluzjonista pokazy tańca sadzenie kwiatów malowanie na wielkich kartkach wymiana książek - to tylko kilka atrakcji Street Day na ul. Małkowskiego.
"Jedna z ostatnich decyzji przed urlopem - przyjęcie rekomendacji mojego pełnomocnika ds. zdrowia i zgoda na przygotowanie programu in vitro" - napisał na swoim fanpage'u prezydent Szczecina Piotr Krzystek. PO i Nowoczesna są zdumione
Na manifestację w obronie wolnych sądów w poniedziałek wieczorem zaprasza Komitet Obrony Demokracji. "Jeśli PiS myśli że złamał ducha w narodzie to się grubo myli" - piszą organizatorzy. Początek w poniedziałek o godz. 21 przed sądem na pl. Żołnierza
Komendant wojewódzki zachodniopomorskiej policji Jacek Cegieła został nadinspektorem czyli policyjnym generałem - nominację wręczył mu w piątek na obchodach 99. rocznicy powstania policji prezydent Andrzej Duda.
Kolejny ciepły dzień zachęca do plażowania. Szczecinianie i turyści ruszyli więc w trasę do nadmorskich miejscowości. Niestety nie dojadą tam zbyt szybko.
Wsród propozycji m.in. święto ul. Małkowskiego triathlon wycieczka zabytkowym tramwajem i autobusem widowiskowe regaty przy Wałach Chrobrego jarmark koncerty na Różance zamkowym dziedzińcu i w amfiteatrze.
Od śródziemnomorskich oliwek i serów z południa po tłuste wędliny i słoniny z północnej Europy. Na Jarmarku Jakubowym podziałów jakie ostatnio rysują się w Europie nie widać.
Amerykański film "Konwój" z Humphrey'em Bogartem szczecińska zatyczka do mleka z lat 70. polski harley czyli junak siódme poty pod telewizyjnymi lampami i perfumy "Być może" - wszystko to na trasie sentymentalnej dla niektórych wycieczki po PRL-owskim Szczecinie.
- W remontowanej Willi Lentza nie powstanie nowa instytucja kultury. Nie przeniesie się też tutaj żadna z istniejących już instytucji - potwierdza Ryszard Słoka sekretarz miasta i przedstawia inny pomysł na zabytek.
Radna Małgorzata Jacyna-Witt nie wystartuje na prezydenta Szczecina? Ma być lokomotywą listy PiS do sejmiku. W piątek komitet polityczny PiS wybrał pierwsze piątki kandydatów do sejmików
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net