Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Szczecin
Magistrat twierdzi że chodzi o "sprawniejsze i efektywniejsze realizowanie projektów inwestycyjnych". Na najbliższej sesji rady miasta pojawi się projekt uchwały pozwalającej powołać spółkę Szczecińskie Inwestycje Miejskie.
Kilkaset osób przyszło po godz. 20 na szczeciński pl. Solidarności aby uczcić pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
- W Gdańsku zdarzyła się tragedia. Myślę że to wiele przewartościowuje. Gdybyście chcieli o tym porozmawiać jestem do waszej dyspozycji - mówił w środę do uczniów Technikum Technologii Cyfrowej prezydent Piotr Krzystek.
Pięć firm jest zainteresowanych prowadzeniem działalności w przeszklonych pawilonach które w przyszłym roku mają zastąpić prowizoryczne budki do niedawna szpecące al. Wyzwolenia.
"Wydarzenia które miały miejsce w naszym kraju w ostatnich dniach są dobitnym świadectwem tego do czego może prowadzić nas wszystkich eskalacja nienawiści" - pisze w apelu do Piotra Krzystka były kandydat na prezydenta miasta Piotr Czypicki.
Lech Karol Neyman jeden z dowódców skrajnie prawicowych Narodowych Sił Zbrojnych czy Maria Baranowska-Dohrn kobieta związana z historią prawobrzeża? Na wtorkowej sesji rady miasta pojawią się dwie konkurencyjne uchwały dotyczące nazwy dla nowego ronda.
Muzeum Techniki i Komunikacji wzbogaciło się o dwa fiaty które pozwalają lepiej poznać historię boomu motoryzacyjnego lat 70. w Polsce.
Awanturujący się petent? Policja interweniowała w środę przed południem w budynku szczecińskiego urzędu miasta.
Mówił o strukturze miasta transporcie budżetach miasta i obywatelskim oraz o planowanych inwestycjach. Piotr Krzystek poprowadził lekcję o Szczecinie w Technikum Technologii Cyfrowych przy ul. Niemierzyńskiej.
Znów są po dwa pasy ruchu w każdą stronę na modernizowanym węźle Kijewo. W poniedziałek po południu był tam korek sięgający Dąbia.
Żałoba narodowa w związku ze śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie trwać od piątku od godz. 17 do soboty do godz. 19 - przekazała Kancelaria Prezydenta RP
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net