Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Toruń
Australijski mistrz świata w nocy z soboty na niedzielę opuścił szpital w Cardiff po źle wyglądającej kraksie podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii.
Sieć kin Helios zaprasza na wyjątkowy seans filmowy "Proces: Federacja Rosyjska vs Oleg Sencow" w ramach cyklu "Kino Konesera".
Wybuchł pożar w hali z tworzywami sztucznymi w Głogowie. Pali się hala magazynowa i składowiska.
W czwartek 26 lipca odbędzie się koncert fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego. Wystąpią: Maja Kleszcz i Mariusz Lubomski.
W sobotę w sali na Jordankach odbył się koncert galowy IX Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej. Nagrodę główną odebrał Kamil Franczak.
Dr Anna Beata Kwiatkowska z Wydziału Matematyki i Informatyki UMK ponownie jest na "Liście Stu" - stu osób mających największy wpływ na rozwój umiejętności cyfrowych w naszym kraju.
Wniosek dotyczący ograniczenia ruchu na drodze prowadzącej do punktu widokowego na Kępie Bazarowej uznano za nieuzasadniony. Ulicą Majdany auta będą mogły jeździć tak jak do tej pory.
Firma Gamet producent akcesoriów meblowych świętuje swój jubileusz. Zaczynała jako toruńska firma rodzinna dziś jest częścią dużej grupy Stalmot.
W składzie toruńskich koszykarzy jest coraz mniej niewiadomych. Kontrakty przedłużają kolejni zawodnicy ale Twarde Pierniki intensywnie przeczesują rynek w poszukiwaniu wzmocnień. 20 września zadebiutują w Lidze Mistrzów.
Mistrz świata w 20. biegu Grand Prix Wielkiej Brytanii zaliczył bardzo źle wyglądający upadek. Zawodnik Get Well tor opuścił w karetce nie wiadomo jeszcze jakich obrażeń doznał.
Na Rynku Staromiejskim i Szerokiej w sobotę zobaczyliśmy scenki rodzajowe które ukazywały życie codzienne w średniowiecznym mieście.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net