» Wiadomości z Polski - Toruń
Był wykład marszałka Piotra Całbeckiego "Polskie drogi do wolności" uroczysta kolacja dla ponad 70 przedstawicieli świata polityki biznesu kultury i nauki regionu Nawarra oraz odsłonięcie dwóch wystaw fotografii.
Kilka dużych drzew powaliła w środę burza która przeszła przez Toruń. Najbardziej ucierpiało lewobrzeże.
Po mocnym podmuchu wiatru jedna z przyczep tira nagle przechyliła się na barierki ochronne nowego mostu odgradzające jezdnię od chodnika.
Wiceprezydent Torunia z PiS Zbigniew Rasielewski stanie w wyborcze szranki ze swoim pryncypałem Michałem Zaleskim który po raz piąty będzie ubiegał się o prezydenturę w grodzie Kopernika.
Na Motoarenie żużlowcy Get Well podejmą w niedzielę MrGarden GKM Grudziądz.
Na dachu nowego budynku głównego szpitala na Bielanach powstaje podgrzewane lądowisko dla helikopterów medycznych. Bryła samego gmachu jest już prawie gotowa.
Niespełna pół godziny trwała pierwsza rozprawa dotycząca próby spalenia kukły z wizerunkiem o. Tadeusza Rydzyka. Obwiniony złożył wniosek o wyłączenie sędziego. Argumentował go obawami co do jego bezstronności.
Coraz więcej osób pogryzionych przez kleszcze bada znalezione na ciele owady. Sanepid w Bydgoszczy w ubiegłym roku wykonał 435 takich analiz. DNA bakterii wywołujących boreliozę znaleziono u 64 pajęczaków.
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu wzbogacił się o pracownię mechatroniki i automatyki.
Porównywarka ubezpieczeń rankomat.pl policzyła stawki OC w pierwszym kwartale tego roku w miastach wojewódzkich. Jak wygląda Toruń i Bydgoszcz?
Ponad 100 wydarzeń w prawie 30 miejscowościach - tak będzie wyglądało otwarcie sezonu turystycznego w naszym województwie. Zaplanowano rajdy piesze i rowerowe biegi i spacery z przewodnikami pikniki zwiedzanie muzeów oraz parków krajobrazowych. Większość atrakcji dostępna za darmo
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net