Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Toruń
Apator zacieśnia współpracę z Politechniką Łódzką. Firma chce prowadzić z uczelnią prace badawczo-rozwojowe liczy też że wśród jej studentów znajdzie przyszłych pracowników.
Do sobotniego pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza trwa w Toruniu żałoba. W miejskich instytucjach kultury nie będą się w tym czasie odbywały imprezy o charakterze rozrywkowym.
Najgorętszym Sercem Świata i Największym Światełkiem do Nieba nazywano środową akcję w której Polacy solidaryzowali się z Pawłem Adamowiczem. Serce ze świec ułożyli też torunianie.
Nowy sezon koncertowy w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela otworzyła Śląska Grupa Bluesowa.
Prokurator Piotr S. został nieprawomocnie wyrzucony z prokuratury za prowadzenie samochodu po pijanemu. Izba dyscyplinarna Sądu Najwyższego zastosowała wobec niego najsurowszą możliwą karę.
Komitet Obrony Demokracji organizuje autokar na przejazd na pogrzeb zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Uroczystości odbędą się w sobotę.
15 młodych twórców z naszego miasta otrzymało stypendium artystyczne z toruńskiego magistratu. Wsparcie publiczne pozwoli im m.in. na naukę wydanie płyt i książek realizację projektów plastycznych i filmów.
We wszystkich klasach w szkołach prowadzonych przez miasto będą lekcje o mowie nienawiści oraz jej wpływie na kształtowanie postaw dzieci i młodzieży - zapowiada magistrat.
O. Tadeusz Rydzyk rozpoczyna współpracę z amerykańskim funduszem inwestycyjnym CVC. W piątek w Toruniu organizują razem konferencję z udziałem m.in. Antoniego Macierewicza i jego współpracowników.
Do sobotniego pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Toruń przybiera żałobną oprawę. W Urzędzie Miasta przy Wałach gen. Sikorskiego jest wyłożona księga kondolencyjna.
- Nawet po zamachu na Pawła Adamowicza spirala mowy nienawiści wciąż się nakręca - twierdzą toruńscy społecznicy i apelują o przeprowadzenie w szkołach odpowiednich lekcji o jej przeciwdziałaniu. - To bardzo dobry pomysł - ocenia prezydent Michał Zaleski.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net