» Wiadomości z Polski - Warszawa
Ambulans zderzył się z samochodem osobowym ale nie wiozła pacjentów. Do szpitala pojechała załoga ratowników medycznych.
Pali się pustostan przy ul. Okrzei. Strażacy próbują opanować sytuację ale wciąż nie zlokalizowali ognia.
"Książę Niedźwiedź" to tytuł legendy która w tym sezonie będzie wyświetlana na ekranie wodnym w Multimedialnym Parku Fontann. Pierwsze pokazy odbędą się 1 2 i 3 maja o godz. 21.
Powiększa się koalicja ruchów miejskich przed jesiennymi wyborami samorządowymi w Warszawie. Dzisiaj dołączyło do niej stowarzyszenie Nowy Żoliborz. Może to być sporym problemem dla Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej
Ukraińcy z Ukraińcami Hindusi z Hindusami - zagraniczni studenci rzadko mieszkają w akademikach razem z Polakami. Czy uczelnie nie powinny sprawić żeby obcokrajowcy dzielili pokoje z polskimi studentami bo wtedy łatwiej się integrują i szybciej uczą języka?
Pojazdy nie zderzyły się ze sobą. Motocyklista nie zapanował nad jednośladem i przewrócił się na środku skrzyżowania.
Sprowokował mnie list opublikowany na waszych łamach o zatruwaniu ludziom życia przez lotnisko na Bemowie. Cała sprawa jest nieuprawnionym głosem osób które nie mają nic wspólnego ani z Bemowem ani z sąsiadującymi z nim Bielanami.
Nie może być tak żeby kilkanaście osób zasobnych finansowo zakłócało życie tysiącom mieszkańców dwu dzielnic Warszawy. Jeżeli odbywa się to "zgodnie z przepisami" to należy zmienić przepisy - pisze czytelnik z Bielan w sprawie lotniska na Bemowie.
Warszawski sąd umorzył postępowanie w sprawie blokowania miesięcznicy smoleńskiej w czerwcu 2017 r. Dziś na wokandę trafiły sprawy 22 obwinionych w tym Władysława Frasyniuka legendy opozycji antykomunistycznej.
Na szlabanie za Dworcem Wileńskim prezes spółki PKP Polskie Linie Kolejowe Ireneusz Merchel umieścił dziś pierwszą naklejkę z numerem przejazdu kolejowego i telefonami alarmowymi. W razie zagrożenia albo wypadku będzie wiadomo gdzie wezwać pomoc czy poinformować o konieczności zatrzymania pociągu
Interaktywne instalacje Garbaczewskiego zapisy spektakli Chóru Kobiet fragmenty scenografii Wasilkowskiej dźwiękowe interwencje Blecharza filmy Radziszewskiego - obejrzymy to na nowej wystawie "Inne tańce" w Centrum Sztuki Współczesnej.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net