Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Ślad  Pogoda  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - Warszawa
Z dumą i radością informuję że mamy pozwolenie na budowę przedszkola i szkoły przy Zaruby - zakomunikował burmistrz Ursynowa Robert Kempa. Zaledwie rok po rozstrzygnięciu konkursu powstał projekt szkoły. Ale budowa przesunie się już na następną kadencję.
Koniec remontu Miodowej który trwał przeszło rok. - Przedłużyliśmy Trakt Królewski do pl. Krasińskich - podsumowała dziś rano wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska a szef Zarządu Dróg Miejskich Łukasz Puchalski zapowiedział niespodzianki.
Ze wszystkich strojów Jana Pawła II ta złoto-niebiesko-czerwona kapa była najbardziej niezwykła. Papież miał ją na sobie podczas inauguracji Wielkiego Jubileuszu Roku 2000. Będzie eksponatem w Świątyni Opatrzności Bożej.
Boki można zrywać gdy taki fachowiec jak poseł Marek Suski z PiS reklamuje nowe lotnisko w Radomiu. Ze starego nie było komu latać ale powstała makieta z terminalami dla 10 mln pasażerów rocznie i poseł Suski przestawia na niej samoloty. Wypisz wymaluj bohater filmu Stanisława Barei "Poszukiwany poszukiwana" z zawodu dyrektor który mówił: "A jezioro damy tutaj".
Chciałabym żeby wszystkie kobiety z Aleksandrowa Kujawskiego rzuciły ścierki pieluchy troski i przyszły się wyswobadzać a mężczyźni razem z nimi. Ale wiem że to postawa życzeniowo-magiczna - mówi Karolina Czarnecka aktorka i wokalistka członkini Pożaru w Burdelu.
We wtorek ostatnia szansa by dopisać się do rejestru wyborców i wziąć udział w niedzielnym głosowaniu. W poniedziałek kilkadziesiąt osób stało w kolejce w urzędzie dzielnicowym Mokotowa.
Rafał Trzaskowski ma dużą przewagę nad Patrykiem Jakim w sondażu przed wyborami prezydenta Warszawy. Do ostatniej chwili będzie się ważył skład Rady Warszawy. Czy szansę na mandat ma ktokolwiek spoza PO i PiS?
Rafał Trzaskowski wyraźnie wygrywa z Patrykiem Jakim wyścig o prezydenturę Warszawy - to wynik naszego sondażu. A nie jest to zwykła wyborcza rywalizacja lecz walka w której Jakiego wspiera pół rządu i telewizja państwowa
Średnia wieku warszawskich nauczycieli to 44 lata. Pracujących emerytów jest więcej niż najmłodszych nauczycieli stażystów. Najlepsi zostali uhonorowani nagrodą prezydenta Warszawy.
Były premier nie poprze kandydata SLD na prezydenta Warszawy Andrzeja Rozenka w pierwszej turze wyborów zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego kandydata Koalicji Obywatelskiej - przyznał Miller na antenie radia TOK FM.
Podczas budowy kompleksu biurowo-usługowego w dawnej fabryce Norblina rozebrano stary mur od ulicy Łuckiej. Miał ozdobne detale wykonane z cegieł i ślady po pociskach z powstania warszawskiego ale kolidował ze ścianą szczytową planowanego w tym miejscu biurowca.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net