Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Warszawa
Rowery nie chcą się wypiąć z elektrozamka przepełnione stacje nie przyjmują ich przy zwracaniu. W oponach nie ma powietrza nie działają przerzutki. - System rowerów Veturilo jest w tym roku bardzo awaryjny - narzekają nasi czytelnicy
Sklepów sprzedających winyle wciąż w Warszawie przybywa. Swój kącik otworzył też Maciek Kopeć człowiek który zbudował sobie reputację jako organizator najważniejszych targów płytowych w Warszawie - Winyl Market.
- Chcę być blisko mieszkańców przedstawić efekty konsultacji i pokazać że każda z warszawskich dzielnic zasługuje na aktywność - zakomunikował Rafał Trzaskowski kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy. Zapowiedział że w poniedziałek zacznie trwający 18 godzin maraton spotkań we wszystkich 18 dzielnicach miasta.
Znacie to uczucie ciężkości w żołądku po solidnym posiłku? - To nie jest normalne. Po dobrym jedzeniu człowiek powinien czuć się lekko - mówi Laurent de Bremaeker właściciel Żywej Kuchni w której nie ma patelni a posiłki przyrządza się bez tłuszczu.
Mieli po 17 lat trzy bagnety i zardzewiały karabin. I chcieli obalić stalinizm.
Prawie 29 lat betonowa figura Feliksa Dzierżyńskiego z placu Bankowego zalegała w magazynie Zarządu Dróg Miejskich na Żeraniu. Dwa dni temu została stąd wywieziona. Drogowcy przekazali posąg Muzeum Historii Polski.
Drogowcy zaczęli w weekend największe w tym sezonie remonty: do końca wakacji będzie zamknięta ul. Lindleya koło Szpitala Dzieciątka Jezus a przez dwa tygodnie ul. Bronisława Czecha między Wawrem a Wesołą.
Na elewacji biura zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie pojawił się napis "Se możecie wypier*****". Sprawę bada policja.
#Będzieczytane Ełk Festiwal odbędzie się 28-29 lipca w Ełckim Centrum Kultury. To nowa impreza promująca literaturę i czytelnictwo.
Nowoczesna złoży zawiadomienie do prokuratury o pobiciu przez policję demonstrantów w piątek przed Sejmem.
Minister kultury powołał nowego dyrektora Narodowego Muzeum Techniki. Jest nim Mirosław Zientarzewski który od ponad 20 lat kierował Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej w Forcie Czerniaków.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net