Dziś jest: 17 stycznia 2019kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Warszawa
Ksiądz Patryk Miller wikariusz związany z ursynowską parafią pw. bł. Władysława z Gielniowa zginął w wypadku samochodowym. Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele przy ul. Przy Bażantarni.
W praskiej kamienicy pękają mury wychodzi grzyb przecieka strop. Zamiast remontu mieszkańcy dostali nowe balkony. Choć boją się na nie wychodzić.
Nie dajmy się już dłużej szantażować prawicy. Walczmy z mową nienawiści dyskryminacją szczuciem na innego. Prezydent Paweł Adamowicz dał przykład że można.
"Nigdy o panu nie zapomnimy" "Żegnamy wielkiego człowieka oraz prawdziwego patriotę" "Zapamiętamy to co najlepsze" - piszą warszawiacy w księdze kondolencyjnej po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Na pl. Zamkowym sympatycy KOD oddali hołd zamordowanemu prezydentowi Gdańska. Kilkaset osób ze zniczy i lampek utworzyło świecące serce.
72-latek zadzwonił do centrum ratunkowego i powiedział: "Zginął Adamowicz a jutro może zginąć Andrzej Duda". Po kilku godzinach policja go zatrzymała. Ale prokurator nie przedstawił mu zarzutów. - Wyraził obawę a nie groźbę - mówi rzecznik prokuratury.
Śledczy analizują nagranie z monitoringu na którym widać ostatnie chwile życia Macieja Góraja. Ciało doktoranta SGGW odnaleziono w Porcie Praskim. Prokuratura wszczęła w tej sprawie postępowanie.
- Pamiętamy telewizję w PRL. Ta dzisiejsza niewiele się od niej różni - podczas protestu przeciwko propagandzie w "Wiadomościach" TVP mówił prof. Jan Hartman. W środę przed redakcją protestowały setki ludzi.
We wtorek minęło sto lat od śmierci Róży Luksemburg. Dlaczego słynna ekonomistka filozofka i działaczka polityczna zniknęła z pejzażu Warszawy?
Na skrzyżowaniu ul. Chełmżyńskiej i Marsa kierowca skody wymusił pierwszeństwo i uderzył w wojskową ciężarówkę.
Zarząd Dróg Miejskich powrócił w tym tygodniu do wspólnych patroli strefy płatnego parkowania ze strażą miejską. Od razu widać efekty.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net