» Wiadomości z Polski - Wrocław
W pierwszym meczu finału play-off koszykarki CCC Polkowice wygrały w Bydgoszczy z Artego 76:66 i potwierdziły że są w doskonałej dyspozycji.
Między Mikołajowicami a Wądrożem Wielkim zderzyły się cztery samochody. Jedna osoba została ranna.
Jubileusz odzyskania niepodległości przez Polskę Wrocław chce świętować przez cały rok. Miasto zaplanowało z tej okazji kilka imprez już w najbliższych dniach.
Już trzech sprawców miało pecha że policjant z Jawora nie odpuszcza nawet jeśli jest już po pracy.
Około godz. 20 jeep jadący od strony Sky Tower uderzył w bmw które skręcało w Swobodną. Samochód niemieckiej marki zatrzymał się na latarni.
W Karpaczu działa nowa kolejka krzesełkowa. Inwestycja zastąpiła stary obiekt z lat 50. XX w.
- Sporny fragment wschodniej obwodnicy Wrocławia z Żernik do Bielan ma nowy wariant przebiegu - poinformował regionalny dyrektor ochrony środowiska. Omija miejscowość Wysoka.
Prawie 300 zawodniczek i zawodników z 11 krajów Europy przyjedzie do Wrocławia by wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju Lacrosse Silesia Cup 2018 - największej jak dotąd edycji imprezy.
Warownia Lenno to największa atrakcja turystyczna Wlenia doskonały punkt widokowy na okoliczne góry. W ostatnim czasie była zamknięta bo trwał remont ale od soboty znów można tam przyjeżdżać.
Za udział w kontrmanifestacji na Krakowskim Przedmieściu 10 czerwca ubiegłego roku policja postawiła jej uczestnikom m.in. zarzut "zakłócania zgromadzenia cyklicznego upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej". - Działanie państwa było nieproporcjonalne - stwierdził sędzia Łukasz Biliński.
Hala powstającego w Środzie Śląskiej zakładu Xeos już stoi. Dzisiaj próbowano zawiesić wiechę.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net