Dziś jest: 17 listopada 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Jutro:
» Wiadomości z Polski - Wrocław
Ok. godz. 12.50 doszło do wykolejenia tramwaju na moście łączącym pl. Grunwaldzki z Zaciszem i Szczytnikami.Tramwaje trzech linii mają zmienione trasy.
Prawie dwa tysiące naklejek ze sklepu Biedronka które mógł wymienić na pluszowe zabawki ukradł jeden z mieszkańców Świdnicy.
Czy z polityką na razie koniec czy robi pan sobie tylko przerwę? - zapytaliśmy na odchodne Rafała Dutkiewicza. - Uchylam to pytanie - uciął ze śmiechem
Pod koniec przyszłego roku po 12 latach wrócą pociągi pasażerskie na trasę Leszno - Głogów przebiegającą przez trzy województwa: dolnośląskie lubuskie i wielkopolskie.
Budowa obwodnicy przez Wysoką jest skazana na porażkę. Mieszkańcy będą ją blokować w nieskończoność - całkiem zresztą słusznie - i przepadnie unijna dotacja. Dotychczasowy zarząd województwa z niewiadomych powodów brnął w tę ślepą uliczkę nowy może wyprowadzić sprawy na prostą choć ma niewiele czasu.
Według legendy skalny labirynt stworzył Liczyrzepa a w norach między głazami mieszkały wilki. Spacer po Błędnych Skałach ma swój urok szczególnie teraz we mgle albo po pierwszym śniegu.
Reprezentacja Polski koszykarek rozegra dwa ostatnie mecze kwalifikacyjne do finałów mistrzostw Europy 2019. Wbrew zapowiedziom w kadrze nie może zadebiutować Marissa Kastanek ze Ślęzy Wrocław
Gdy gruchnęła wieść że Jarosław Charłampowicz z PO ma zostać szefem wrocławskiej rady miejskiej w gronie radnych koalicyjnych zawrzało. Kilkoro mówi że nie wie czy go poprze. - Ja zagłosuję na niego ale z oburzeniem - kwituje szef wrocławskiej Nowoczesnej.
Jedziemy dla Ryszarda Szurkowskiego" - pod taką nazwą w dolnośląskich Krośnicach zorganizowany zostanie dziś rajd rowerowy. Impreza połączona będzie ze zbiórką pieniędzy na rehabilitację Ryszarda Szurkowskiego jednego z najwybitniejszych kolarzy w historii tej dyscypliny.
W sobotę 17 listopada w Hali Stulecia odbędzie się One Love Music Festival. Impreza do tej pory znana była jako One Love Sound Festival największe halowe wydarzenie w Polsce w klimatach reggae. W tym roku trochę zmienia jednak swój muzyczny profil.
Na czele niedzielnego Marszu Polski Niepodległej maszerował były ksiądz Jacek Międlar i skazany za spalenie kukły Żyda Piotr Rybak. W stronę pokojowej kontrmanifestacji poleciały race butelki i petardy do czego zachęcał prowadzący marsz. Trzy osoby w tym policjant zostały ranne.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net