Dziś jest: 23 wrze¶nia 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: MasterChef  W rytmie serca  Drogi wolności  Rolnik szuka żony  
» Wiadomości z Polski - Wrocław
W niedzielę o godz. 12 pod pręgierzem mieszkańcy Wrocławia zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie które wyślą wraz z życzeniami do Lecha Wałęsy. 29 września obchodzi on swoje 75. urodziny.
23 września to początek astronomicznej jesieni. Ale lato skończyło się także jeśli chodzi o pogodę - na Dolnym Śląsku bardzo mocno powieje i będzie padać.
Dominika Gnatek Agnieszka Smoczyńska Jagoda Szelc Jan Jakub Kolski Adrian Panek - sobotnia gala Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych przyniosła laury filmowcom związanym z naszym regionem
O sporym szczęściu może mówić kierowca którego auto dachowało na DK3. Na szczęście nikt nie odniósł w tym zdarzeniu obrażeń.
Już został przygotowany teren pod budowę Dolnośląskiego Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie a jeszcze we wrześniu ma zostać podpisana umową z wykonawcą prac. Ośrodek powinien być gotowy za dwa lata.
Zaczynał od uprawy pieczarek w garażu i produkcji perfum które sam rozwoził żukiem. Teraz Stanisław Han jest jednym z najbogatszych Polaków a w przyszłym roku stworzony przez niego Hasco-Lek będzie obchodził 35-lecie działalności firmy.
Miedź Legnica długimi fragmentami grała dobrze w ofensywie ale beztrosko w obronie i w konsekwencji przegrała na własnym stadionie z Legią Warszawa aż 1:4.
W sobotę wieczorem na XXIII Festiwalu Górskim w Lądku-Zdroju wręczono Złote Czekany. Najważniejsze nagrody alpinistyczne otrzymały zespoły z Czech Japonii i Francji. Wręczono także dwa wyróżnienia.
Ghost bike - jednoślad pomalowany na biało stanął na ul. Popowickiej.
Policjanci z drogówki przeprowadzili akcję rodem z amerykańskich filmów. Gdy zatrzymali na drodze kierowcę audi okazało się że ten wiezie rodzącą żonę do szpitala.
- Im człowiek starszy tym bardziej docenia te zdjęcia które są zapisem czasów. Najgłupsze najprostsze. Takie na których jesteśmy w Tatrach mamy dwadzieścia lat i skaczemy w górę - wspominał w piątek Tomasz Sikora światowej sławy fotograf z którym w książce "Kapitalnie" rozmawia Dorota Wodecka.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net