Dziś jest: 23 lipca 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Na Wspólnej  Tour de Pologne - kronika  Leśniczówka  Projekt Lady  
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Przed nami dwa astronomiczne wydarzenia roku. Już w piątek będziemy świadkami najdłuższego w tym stuleciu zaćmienia Księżyca. Dodatkowo w tym czasie doskonale widoczny będzie czerwony Mars.
Ekspresowa droga S3 między Legnicą a Bolkowem ma być gotowa pod koniec tego roku. Zobaczcie jak budowa 40-kilometrowego odcinka wygląda na zdjęciach lotniczych.
- Rząd PiS oszczędza na zdrowiu i życiu Polaków - ostrzega Elżbieta Polak lubuska marszałek. Na nowe zasady finansowania usług medycznych skarżą się też dyrektorzy lubuskich szpitali.
Skanska ma problem ze znalezieniem podwykonawców ale centrum przesiadkowe powoli pnie się w górę. Budowlańcy postawili już nowe schody łączące obiekt z wiaduktem ul. Sulechowskiej.
- W naszym powiecie znów grasują oszuści wyłudzający pieniądze przez telefon - alarmuje zielonogórska policja.
Dziecko do zielonogórskiego szpitala trafiło w nocy z piątku na sobotę. Policjanci zabrali je podczas interwencji w mieszkaniu przy ul. Anieli Krzywoń - podaje "Gazeta Lubuska".
To trzecie zwycięstwo w wyścigach z cyklu Grand Prix zawodnika Stali Gorzów. W Cardiff trzeci był Maciej Janowski ze Sparty Wrocław a piąty nasz Patryk Dudek z Falubazu. Do finału "Duzersowi" niewiele zabrakło ale oglądaliśmy go wreszcie w znacznie lepszej dyspozycji.
W sobotę i niedzielę 21 i 22 lipca zostanie zamknięta autostrada A2 po stronie niemieckiej. W obu kierunkach nieczynny będzie odcinek pomiędzy Frankfurt West i Frankfurt Mitte. Utrudnienia są związane z budową mostu przy autostradzie.
Policyjna akcja "Trzeźwy kierowca" przyniosła efekty. W piątek rano przy zielonogórskim rondzie 11 Listopada funkcjonariusze zatrzymali trzech kierowców którzy prowadzili po alkoholu. Stracili prawa jazdy wkrótce staną przed sądem.
Relacje dziennikarzy z miast dotkniętych powodzią w lipcu 1997 r. brzmiały jak frontowe komunikaty. I nie było w tym przesady.
Chodzi oczywiście o VTB United League która nazwę bierze od sponsora - rosyjskiego banku a grają w niej tylko najsilniejsze drużyny z Europy Wschodniej. Stelmet rozegra co najmniej 26 meczów a do hali CRS zawitają takie marki jak Unics Kazań Khimki i CSKA Moskwa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net