Dziś jest: 16 paĽdziernika 2018kalendarium [»]
Dziś w TV: Pogoda  Ślad  Barwy szczęścia  Na Wspólnej  
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Łukasz Mejza radny sejmiku województwa przegrał proces w trybie wyborczym który wytoczyła mu marszałek Elżbieta Polak i jej zastępca Stanisław Tomczyszyn. Mejza ma sprostować nieprawdziwe informacje o "złych decyzjach" i "trującej szkodliwej polityce" władz regionu w sprawie składowiska odpadów w Kartowicach.
Od poniedziałku kierowcy mogą jeździć nowym fragmentem trasy ekspresowej S3 Legnica - Bolków.
Wybory samorządowe 2018. W poniedziałek w planetarium Wenus miała się odbyć debata prezydencka z udziałem mieszkańców. Organizował ją komitet Janusza Kubickiego który najpierw zaprosił na nią ludzi a potem w ostatniej chwili ją odwołał. Kontrkandydaci i tak spotkali się z mieszkańcami tyle że na deptaku.
Nawet dwa lata pozbawienia wolności grozi 28-latce która wiozła swoją roczną córeczkę mimo że znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Została zatrzymana przez policjantów ze Strzelec Krajeńskich i Gorzowa.
Były prezydent Polski udzielił poparcia kandydatowi SLD na prezydenta Zielonej Góry. - Doceniam takie jego cechy jak: gotowość do współpracy gotowość do rozmowy troska o losy ludzi i troska o miasto - mówi Aleksander Kwaśniewski.
- Jeśli to prawda to byłoby to potwierdzeniem mojej decyzji o niewchodzeniu i niepopieraniu ludzi którzy pod płaszczykiem bezpartyjności chcieli przede wszystkim dla siebie uwić sobie wygodne gniazdko w sejmiku - komentuje Wadim Tyszkiewicz prezydent Nowej Soli.
We wtorek kolejny ligowy mecz Stelmetu Enea BC Zielona Góra. Niepokonana dotąd drużyna Igora Jovicia podejmie u siebie GTK Gliwice.
Premier odwołał Roberta Palucha ze stanowiska wicewojewody lubuskiego. Powodu nie podano. Można się domyślać że chodzi o inwestycje jakie prowadziła konkubina Palucha wójt gminy Nowa Sól. I tym samym o interes wicewojewody.
Jarosław Biernacki w liście do redakcji "Wyborczej" pisze o minusach działającego w Zielonej Górze monitoringu miejskiego. - Zafundowaliśmy sobie monitoring i formację potrzebne mieszkańcom lecz wykorzystane w może kilkunastu procentach za nieproporcjonalnie wysoką cenę - uważa.
Ostatniego dnia Kongresu Gospodarczego Lubuskie 2018 w Zaborze dyskutowano m.in. o potencjale biznesowym i turystycznym lokalnych winnic.
W niedzielę Zieloną Górę odwiedził Robert Biedroń prezydent Słupska. - Razem napiszemy program dla Polski. Za mną będą stali tacy ludzie jak wy - mówił podczas spotkania z mieszkańcami.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież Materace Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy Sklep materace Toruń • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net