Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]

Artykuł501.best Producent podkładki korkowe

Naturalny korek to materiał wykorzystywany nie tylko w przemyśle czy budownictwie, ale także w naszych domach. Tworzone są z niego różne przedmioty codziennego użytku czy dekoracji wnętrz. Jest przyjemny w dotyku, zawsze ciepły,dobrze tłumi hałas, jest doskonałym izolatorem ciepła . 501.best też zauważył jego bardzo duży potencjał co było inspiracja do rozpoczęcia produkcji okolicznościowych spersonalizowanych podkładek korkowych.

Jak się okazało to też bardzo oryginalny gadżet reklamowy. Nie tylko jest nośnikiem reklamowym ale tez spełnia praktyczna funkcje jak izolator ciepła na którym możemy postawić gorący kubek, szklankę, czajnik itp. tym samym zabezpieczymy nasze meble przed odparzeniem powłoki lakieru, są tez dobrym zabezpieczeniem przed pobrudzeniem np. obrusu itp.

Na życzenie klienta możemy wykonać każdy rodzaj projektu od zwykłej grafiki wektorowej, rastrowej aż do ręcznie malowanych akwareli. Z nami możecie Państwo stworzyć coś wyjątkowego wystarczy podać nam wytyczne, a my zajmiemy się cala reszta.

Przygotowaliśmy również zestaw premium składający się z 6 podkładek korkowych w eleganckim stojaku zapakowany w ozdobną mikrofale. Przykład prezentujemy na zdjęciu. Grafika to obraz wykonany techniką akwareli, na zdjęciu jest krzywa wieża z Torunia. Cały zestaw można obejrzeć tutaj 501.best/podkladki-korkowe/

Jako producent wykonamy dla Państwa podkładki korkowe w każdym kształcie, w dowolnej grubości korka. Duże doświadczenie, wiele ambitnych realizacji, gwarantują fachowe wykonanie projektu, dobór odpowiedniego rodzaju korka i technologii wykonania. Jesteśmy również przygotowani na szybkie terminy realizacji i wysoką jakość wyrobu.

Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net