Dziś jest: 4 czerwca 2020kalendarium [»]

ArtykułDroga do lepszego snu.

Relaks, niesamowite dostosowanie oraz idealne podparcie, to jedne z niewielu wartości w materacach TEMPUR Uczucie unoszenia, zróżnicowania twardości na jednej powierzchni. Jaka jest historia tego niesamowitego materiału jaki jest wykorzystywany w materacach TEMPUR?

Historia tego rewolucyjnego materiału, serca i duszy wszystkich produktów TEMPUR, zaczyna się w laboratoriach NASA. Materiał tworzony tam, był wykorzystywany w kombinezonach by chronić astronautów przed przeciążeniami podczas startów w kosmos. Geneza produktu sięga więc amerykańskich prób i doświadczeń kosmicznych.

Następnym krokiem do powstania produktów TEMPUR było narodzenie się firmy TEMPUR WORLD, INC. w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku i połączenia szwedzkiego i duńskiego zakładu produkującego pianki poliuretanowe. Od tego czasu, w toku dalszych badań i rozwoju, naukowcy i inżynierowie z firmy TEMPUR zaczęli poświęcając blisko dekadę i inwestując miliony dolarów udoskonalać go, aby stał się idealną powierzchnią do spania.

Materiał TEMPUR to jedyny produkt uznawany przez NASA i posiadający certyfikat Fundacji Kosmicznej.

W 1991 roku, po ponad pięciu tysiącach udokumentowanych prób, kiedy stwierdzono, że materiał TEMPUR jest gotowy do wprowadzenia na rynek ruszyła masowa produkcja materacy i poduszek TEMPUR. Koncepcja zakładała produkcję materacy i poduszek przeciwodleżynowych. Jenak że w trakcie prób odkryto, że TEMPUR działa korzystnie w przypadku problemów reumatycznych. Dzięki opanowaniu procesu technologicznego stwierdzono, że TEMPUR może przynosić ulgę w bólach pleców i innych dolegliwościach ortopedycznych. Testy we współpracy ze szwedzkimi specjalistami zajmującymi się tą problematyką natychmiast to potwierdziły.

Produkcja produktów TEMPUR znajduje się wyłącznie w fabrykach w Dani oraz Stanach Zjednoczonych. Specjaliści medyczni i konsumenci na całym świecie są zachwyceni niesamowitym wpływem produktów TEMPUR na jakość snu i dolegliwości pleców. Obecny w ponad siedemdziesięciu sześciu krajach TEMPUR wyznacza nowe światowe standardy zdrowego snu i redukcji nacisku. Nie można zapomnieć o tym, że firma TEMPUR nie poprzestała na obecnym statusie. Nadal inwestuje w badania i rozwój, aby poszukiwać innowacji w dziedzinie snu by zapewnić nam jak najlepszą jakość oraz komfort w dzień i nocy.

Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net