Dziś jest: 29 lipca 2021kalendarium [»]
» Motoryzacja
"Nie ma czegoś takiego jak za dużo SUVów" - musiał pomyśleć ktoś w Volkswagenie i dał zielone światło dla stworzenia kolejnego takiego modelu w miejskim rozmiarze.
Nowy system informacyjny opracowany wspólnie z Policją i Polskim Biurem Ubezpieczycieli Komunikacyjnych umożliwia szybszą wypłatę odszkodowań osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych - poinformował Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
W najbliższy weekend na terenie garnizonu stołecznego (Warszawa i powiaty ościenne) policjanci ruchu drogowego będą prowadzić wzmożone kontrole na drogach - poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
​PKN Orlen zanotował w I półroczu 2021 r. zysk w wysokości 4116 mld zł wobec 2123 mld przed rokiem - podała spółka w czwartek w wynikach półrocznych. Przychody ze sprzedaży były o ponad jedną trzecią wyższe.
Ford podsumował wyniki sprzedaży w Europie w drugim kwartale 2021 roku. Marka odnotowała znaczący wzrost względem ubiegłego roku a rekordy bije Puma która jest najlepiej sprzedającym się modelem Forda.
W wyścigu po serca (i portfele) zwolenników elektrycznych samochodów w Europie polskiej Izerze wyrósł kolejny groźny konkurent. O planach ekspansji na Stary Kontynent poinformował właśnie producent aut z Wietnamu - marka Vinfast.
Jeśli dla kogoś 765LT jest zbyt mało ekscytujący to mamy dobre wieści - McLaren zaprezentował właśnie jego otwartą wersję. Podkręcenie emocji na torze i poza nim gwarantowane ale trzeba się spieszyć bo produkcja jest mocno limitowana.
Dom aukcyjny Bonhams ma nie lada gratkę dla entuzjastów off roadu terenówek Toyoty i fanów kina. Na licytację została wystawiona Toyota Land Cruiser FJ40 należąca do Toma Hanksa. Dwukrotny laureat Oscara złożył odręczny podpis we wnętrzu auta.
​Nietypowy pojazd po sławnym właścicielu to absolutny szczyt marzeń wielu motoryzacyjnych kolekcjonerów. Teraz nadarzyła się niepowtarzalna okazja do ich realizacji. Swoją kolekcję klasyków na dwóch i czterech kółkach wyprzedaje właśnie nie kto inny jak Richard Hammond!
Na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Strzelce niedaleko Kutna (woj. łódzkie) na jezdni w kierunku Łodzi doszło do zderzenia ciężarówki z autokarem którym podróżowało ok. 50 osób głównie dzieci. Przynajmniej 8 osób odwieziono do szpitali - podała mł. asp. Justyna Cywka z kutnowskiej policji.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net