Dziś jest: 27 lutego 2020kalendarium [»]
» Motoryzacja
Volvo zaprezentowało nową rodzinę ciężarówek. Są to kolejne generacje cenionych modeli: FH FH16 FM i FMX które razem stanowią około 2/3 dostaw Volvo Trucks!
Stojący pod znakiem zapytania salon w Genewie ma być miejscem premiery wielu interesujących modeli. Jednym z nich jest nowa Skoda Octavia RS iV. To pierwsza usportowiona Octavia w hybrydowej odmianie plug in.
Miał w organizmie 275 promila alkoholu nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi a do tego jeszcze jechał po drodze publicznej niedopuszczonym do ruchu pojazdem własnej konstrukcji - to lista przewinień 37-latka którego policjanci zatrzymali w okolicy Sulechowa (Lubuskie).
Od marca będzie łatwiej zweryfikować historię interesującego nas samochodu używanego. W jednym z największym serwisów ogłoszeniowych pojawi się obowiązek podania przez sprzedającego numeru VIN pojazdu.
Nowozelandzka Toyota Racing Series wychowała czterech kierowców którzy w 2020 roku będą ścigać się w F1. W czym tkwi sekret cyklu organizowanego przez Toyota Gazoo Racing New Zealand?
Volkswagen zaprezentował właśnie nowe modele należące do rodziny nowego Golfa. Oprócz klasycznych odmian usportowionych jak GTI i GTD znajdziemy w niej również hybrydę plug-in - Volkswagena Golfa GTE.
​Nocny transport blisko siedemdziesięciometrowych łopat wiatrowych skontrolowali zachodniopomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. Ze względu na wykryte nieprawidłowości ITD zakazała dalszej jazdy.
O tym że współczesne samochody to w istocie zaawansowane komputery z funkcją przemieszczania się w przestrzeni wiadomo nie od dzisiaj. Stworzenie oprogramowania które integrowałoby w jeden system wszystkie elementy pojazdu przysparza producentom większych problemów niż samo skonstruowanie i zbudowanie nowego modelu.
Branży motoryzacyjnej nie zaatakował SARS-CoV-2. Ale sytuacja jest dynamiczna a producenci obserwują co dzieje się na świecie - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
Minister infrastruktury podwyższył stawki opłaty paliwowej na benzynę olej napędowy i gaz - wynika z obwieszczenia ministra infrastruktury opublikowanego w Monitorze Polskim. Stawka na benzyny wzrośnie o 123 proc.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net