Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Motoryzacja
Transport dwóch betonowych słupów zakończył się na parkingu strzeżonym. Lista stwierdzonych przez wielkopolskich Inspektorów Transportu Drogowego zastrzeżeń była długa. Transport był o ponad 16 ton za ciężki. Przekroczono też inne normy gabarytowe. Brakowało właściwego zezwolenia i aktualnego przeglądu tachografu.
Blisko 45 kontroli z wykorzystaniem dymomierza przeprowadzili małopolscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego. W jednym przypadku stwierdzono nieprawidłowości. Gorzej wypadły prowadzone równolegle kontrole stanu technicznego pojazdów.
Niektórzy nawet w środku dnia próbują wzbogacić się czyimś kosztem. Taki cel miał 39-letni mieszkaniec Wrocławia który wpadł w ręce policyjnych wywiadowców.
Jeździł nim David Beckham teraz został wystawiony na sprzedaż. Aston Martin V8 Volante to kultowy samochód produkowany w latach 80-tych ubiegłego wieku. Samochód jest w idealnym stanie i został wystawiony na sprzedaż przez oficjalnego przedstawiciela marki firmę Aston Martin Works. Cena wywoławcza wynosi 445 000 funtów czyli w przeliczeniu ok. 22 miliona zł. - To jest Aston Martin V8 Volante znany również jako X-Pack lub seria 3. To samochód z 1988 roku wykończony w kolorze czerwonym Windsor ze skórą w kolorze kremowym. W latach...
​Rządowe auta SOP "ze względów bezpieczeństwa" nie mają żadnych rejestratorów. Przez to brak żelaznych dowodów w sprawie wypadku w Oświęcimiu - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita".
Złe wiadomości dla fanów offroadu. Suzuki potwierdziło właśnie że z Europy zniknie pożądane wśród klientów nowe wcielenie modelu Jimny. Co ważne ma się to stać szybciej niż przewidywano!
​Coraz ostrzejsze normy emisji spalin wymuszają na producentach samochodów zmniejszanie pojemności silników i liczby cylindrów wprowadzenie wspomagania elektrycznego turbodoładowania czy samochodów hybrydowych. Jest jednak producent który obrał inną drogę i... nie zrobił tego pierwszy raz.
Będący przypadkowym świadkiem kolizji policjant zatrzymał sprawcę kolizji drogowej który uciekł z miejsca zdarzenia.
Polski rynek zelektryfikowanych samochodów zupełnie nie przypomina już tego sprzed kilku lat. W tym roku wybór hybryd i samochodów elektrycznych obejmuje ponad 130 modeli z wszystkich segmentów.
​W miejscowości Teodorów w powiecie tomaszowskim (woj.łódzkie) doszło do wypadku. 9-latek kierujący motocyklem crossowym uderzył w bok osobowego volkswagena. Chłopca z poważnymi obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Łodzi - poinformował w poniedziałek (13 lipca) asp. Grzegorz Stasiak z tomaszowskiej policji.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net