Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
"Dajcie mi nóż abym mógł dźgnąć się w serce.". Tak oto rodzą się przyszli samobójcy. Jeśli widzisz akt przemocy reaguj!
Oto jedna z najbardziej realistycznych gier jakie istnieją.
Dowody na to że Sumerowie podbili lokalną ludność Egiptu przed czasami I dynastii.
- Słyszę i widzę w wielu miejscach bo przecież też płacę rachunki w domu w Krakowie za mieszkanie w którym mieszka nasza córka że rosną ceny. No proszę państwa rosną. Ale chcę państwa uspokoić wiele z nich rośnie tylko przejściowo. Chociażby przez takie wydarzenia które są zupełnie...
Auto w ogniu. Jakim cudem coś takiego mogło się wydarzyć w nowiutkim samochodzie kupionym w polskim salonie … i czy to jest pierwsza i ostatnia ofiara Mercedesa?
Konferencja prasowa Kidawy-Błońskiej w stylu Tigera Bonzo. Tego typu -Benc!
Niewinny kierowca rozbił samochód a uczestnicy zdarzenia wesoło odjechali :) Zdarzenie miało miejsce 19 lutego.
Niemieckie firmy wywozu odpadów świadomie łamią przepisy wywożąc śmieci do Polski na podstawie fałszywych deklaracji - informuje gazeta "Potsdamer Neuste Nachrichten".
Kryminalizacja antysemityzmu w stanie Arizona. Krytyka Izraela zdefiniowana jako antysemityzm będzie wpisana do kodeksu karnego jako okoliczność obciążająca przy ustalaniu wyroków za przestępstwa. Oznacza to surowsze wyroki dla osób uczestniczących w protestach którym zostaną postawione zarzuty.
No to była petarda. Widok 732 opuszczonych pałacyków w stylu Disneya robi na żywo naprawdę ogromne wrażenie. Odwiedziłem je żeby zobaczyć jak wyglądają w środku i w jakiej okolicy powstały.
Użytkownik @GardzeSpermiarzami pluje jadem obrażając Polaków natomiast moderacja pomimo zgłoszeń łoży na to lache #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°).
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net