Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
29 z 47 posłów w tym Włodzimierz Czarzasty i Adrian Zandberg z rzekomo "wolnościowego" i sprzeciwiającego się wpływom Kościoła Katolickiego w Polsce klubu parlamentarnego "Lewica" zagłosowało za zaostrzeniem zakazu handlu w niedzielę.
5 z 11 posłów w tym Krzysztof Bosak z rzekomo "wolnościowego" ugrupowania sejmowego Konfederacja zagłosowała za zaostrzeniem zakazu handlu w niedziele.
Sejm poparł zmiany mające na celu uszczelnieniu zakazu handlu. Chodzi m.in. o zmiany dotyczące placówek pocztowych.
Streszczenie ważnych wiadomości ze świata pochodzące z różnych międzynarodowych źródeł a pomijanych w polskich mediach. Tag do obserwowania https://www.wykop.pl/tag/wydarzeniaswiatedek/
Orwellowski a jak mówią niektórzy apokaliptyczny koszmar związany z wymogiem certyfikatów covidowych zatacza coraz szersze kręgi. Doszło do tego że bez niego nie można zatankować - taka zasada została właśnie wprowadzona w Słowenii.
Coś na poprawę humoru
Urocza sowa.
Eksperymenty dotyczące szczepionki stosowanej u kur potwierdziły kontrowersyjną teorię zgodnie z którą niektóre rodzaje szczepionek sprzyjają pojawianiu się coraz bardziej zjadliwych odmian wirusa - informuje pismo PLOS Biology.
Piękne wojskowe tereny no i się zaczyna. Straszenie żandarmerią koncert życzeń telefony gdzie tylko się da wezwana policja. Jest i coś zupełnie nowego..."walka" przez telefon.
Projekt liczy 686 stron z uzasadnieniem. Każdy poseł który poprze te zmiany udowodni że głosuje bezmyślnie popiera zmiany których nie rozumie i z których konsekwencji nie zdaje sobie sprawy.
Większość z nas przeczytała dziś o podwyżkach gazu o 34%. I jest to prawdą dla odbiorców prywatnych. A co z odbiorcami biznesowymi którymi są też wspólnoty mieszkaniowe?
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net