Dziś jest: 29 lipca 2021kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
Francja. W blisko 200 miastach doszło do ogromnych wielotysięcznych protestów przeciwko paszportom covidowym segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień na Covid-19!.To reakcja na działanie francuskiego rządu który zdecydował że osoby bez paszportu covidowego nie mają dostępu...
Rozważania odnośnie paszportów zdrowotnych i tego czy wprowadzenie tych rozwiązań to koniec demokracji jaką znamy.
Ciężko jest przejść przez wodę Nie... nie dla mnie.
Najwyższa Izba Kontroli jest na finiszu kontroli Funduszu Sprawiedliwości którego dysponentem jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Opinia publiczna będzie mogła się zapoznać z wynikami (kontroli) pewnie z końcem wakacji - ujawnił doradca społeczny prezesa NIK Jakub Banaś.
Jest im przykro ¯\_(ツ)_/¯
Przeanalizowałem raport na podstawie którego Dr Tomasz Rożek nagrał swój ostatni filmik. Wrzuciłem do excela dla łatwiejszego czytania.
Milioner który dorobił się fortuny na hodowli świń został skazany na 18 lat więzienia w Chinach. Sun Dawu usłyszał szereg zarzutów w tym kultowe już "prowokowanie kłopotów". Chińskie władze przejęły majątek skazanego na firmę nałożyły grzywny a pracowników zmusiły do rezygnacji.
Zmarł we śnie w wieku 72 lat informacja została potwierdzona przez pozostałych członków zespołu - Billa Gibbonsa i Franka Bearda.
Wystarczyła chwila nieuwagi odrobina brawury i szczypta pecha...
Przy okazji dzisiejszego materiału TVN warto przypomnieć inny legendarny materiał Jakuba Sobieniowskiego który powstał przy okazji akcji "Media bez wyboru". 11.02.2021
Jak sobie radzić z żabą Pepe
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net