Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
...Tylko co z tego? Sąd? Pozew cywilny? Państwo z dykty i kartonu.Spotkanie partii "STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW" - w pełni legalne zgodne z aktualnymi i obowiązującymi przepisami.Policja wchodzi każe wszystkim się legitymować i każe ludziom wyjść. Szacunek do policji coraz większy.
Statystyki Eurostatu ? MĄDRZEJSZE O TYM NIE WSPOMNIEĆ XD Pan profesor twierdzi że ma lepsze statystyki niż jakiś tam Eurostat.
"Przestępca na czele polskiej policji" - taki transparent trzymała kobieta w 2019 r. Milicja chciała ją wylegitymować bo transparent uraża "kierownictwo policji". Sąd ukarał ją nakazowo ale RPO wniósł kasację do SN. Wyrok: Podania danych osobowych można odmówić gdy nie ma do tego podstawy prawnej
Sakiewicz:Umożliwiliśmy porządne śledztwo ws katastrofy smoleńskiej. Odpowiedź na pytanie co się stało- „Rozumny człowiek nie może odpowiedzieć inaczej że Polskiego Prezydenta zabito w wyniku dwóch eksplozji na terenie Rosji”
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w marcu o kolejne 95 mld zł i na koniec miesiąca wyniosło 1 bln 1317 mld zł – podało we wtorek Ministerstwo Finansów.
Pies zasługuje na medal… On nawet stara się nie skrzywdzić swojego małego przyjaciela.
Ustawa która wchodzi w życie natychmiast zwalnia z odpowiedzi karnej osoby przejeżdżające przez protestujących blokujących droge zaostrzone kary za pobicie policjanta odrzucenie kaucji za zwolnienie z aresztu i wiele innych.
Jeden z gdańskich policjantów miał sprawdzać i udostępniać za pieniądze dane osobowe z policyjnych baz danych. W zamian - zdaniem prokuratury - dostał co najmniej 21 tys. ujawniając dane 132 osób. Policjant został aresztowany.
Używki są legalne o ile zarabia na nich budżet państwa. Z czegoś trzeba spłacać fanaberie i błedy PiS.
Na dzisiejszym Kongresie UEFA w szwajcarskim Montreux Zbigniew Boniek został wybrany przez Komitet Wykonawczy wiceprezydentem Europejskiej Unii Piłkarskiej. Jego kadencja potrwa cztery lata. Prezes PZPN został wybrany także po raz drugi z rzędu do Komitetu Wykonawczego UEFA.
Wojciech Andrusiewicz rzecznik Ministerstwa Zdrowia przewiduje że w maju będzie można organizować imprezy rodzinne: wesela komunie. Optymistycznie nastraja go spadająca liczba zakażeń choć uchyla się od podawania jakichkolwiek terminów.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net