Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
Sytuacja miała miejsce podczas rozdania nagród Emmy. Czarnoskóry Anthony Anderson zmusza Jimmy Kimmel'a by publicznie wsparł lewacką organizację anarchistyczną BLM odpowiedzialną za chaos i zamieszki w USA. Żal patrzeć jak nisko upadła Ameryka. Lata prania mózgów przez koszerne media zrobiło swoje.
A odgłos pękających zwieraczy będzie słyszalny na ISS( ͡° ͜ʖ ͡°)
GIS przyznaje: placówki oświatowe mają problem z zapewnieniem uczniom właściwych warunków do utrzymania higieny osobistej. Braki - jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna" - są jednak poważniejsze.
Test IQ online (bezpłatny) od Mensa Norway - masz 25 min nie ma limitu pytań - ile zdążysz tyle zrobisz. Podsyłajcie screeny.Mój wynik to 116 - zapomniałem zrobić screena ale później powtórzę i wrzucę screen.
Dziecko z rozciętym językiem odesłane ze szpitala. Zieczulica bezmyślność?
Francuski dziennik “Le Monde” napisał powołując się na wysoko postawione źródła że podczas rozmowy telefonicznej między prezydentami Rosji Władimirem Putinem i Francji Emmanuelem Macronem gospodarz Kremla zasugerował że rosyjski polityk Aleksiej Nawalny sam przyjął truciznę.
Publiczny kanał duńskiej telewizji DR Ultra emituje program w którym nagie kobiety i mężczyźni prezentują swoje ciała w naturalnej formie i prowadzą rozmowy z obecnymi z studio nastolatkami. Audycja realizowana zgodnie z założeniami ruchu body positive.
"Jeśli Twój chłopak powinien dostać z liścia polecamy pianki liście - SLAP". Zrobicie takie samo hasło na dzień kobiet?
New York Times po cichu przeedytował artykuły z serii "1619" usuwając z nich centralną tezę że sprowadzenie niewolników do kolonii było właściwą datą założenia USA. Czy powinni oddać Pulitzera którego dostali za tą serię? Czy NYT wchodzi w terytorium "1984"? I dlaczego tak robi?
Satchuel Cole to trzecia z kolei działaczka BLM która w ostatnim miesiącu została przyłapana na kłamstwie podając się za czarnoskórą osobę. Satchuel Cole oprócz działalności w BLM jest również aktywistką społeczności LGBTQ+ i marszałkiem tegorocznej Indy Pride Parade.
Piątka dla zwierząt - smutna prawda
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net