Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
Sąd Najwyższy odrzucił skargę pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop LGBT" na decyzję Marszałka Sejmu który uznał że projekt zakazu marszów równości jest niemożliwy do rozpatrzenia. Kaja Godek zapowiedziała że na wiosnę rozpoczną zbiórkę podpisów pod projektem ustawy od początku
Już chyba można się przyzwyczaić że nowy patch w wykonaniu CD PROJEKT RED = downgrade graficzny. Tak było przy patchu 1.05 (aczkolwiek na mniejszą skalę) tak samo jest przy patchu 1.1. Po opisie problemów graficznych będzie kilka...
Washington Post dziwnym trafem usunął niepochlebny tekst o wice prezydent Kamali Harris z felietonu z 2019 roku i ponownie opublikował nową wersję historii która jest przyjaźniejsza dla ulubienicy mediów. Chodziło min. o żart w którym Harris porównała życie w trakcie kampanii do życia w więzieniu.
Wygrywamy z Agencją Rezerw Materiałowych sprawę o ujawnienie faktur umów rachunków na zakup respiratorów – poinformowała na Twitterze sieć obywatelskiego mointoringu Watchdog Polska.
Restauracja otwiera się w asyście prawnika. „Panów policjantów będę prosił o poczekanie na zewnątrz”. W Tarnowie w sobotę będą czynne dwa kluby. Restauratorzy nie będą dłużej czekać na pomoc i biorą sprawy w swoje ręce.
Nawet 20 tys. lokali gastronomicznych wznowiło działalność po 18 stycznia - wynika z szacunków Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej (IGGP). Decyzję podjęli głównie ci przedsiębiorcy którzy zostali wykluczeni lub pominięci w tarczach pomocowych.
Kierująca Audi Q5 zadzwoniła na Policję i przyjęła mandat za spowodowanie kolizji 450 zł i 6 punktów karnych.
Nawet 20 tys. przedsiębiorców gastronomicznych wykluczonych i pominiętych w tarczach pomocowych wznowiło działalność po 18 stycznia - ocenił sekretarz generalny zarządu Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej (IGGP) Sławomir Grzyb.
Duda zasugerował że antyterroryści podczas strajku kobiet bili przypadkowe osoby pałkami „dla ich własnego bezpieczeństwa”. Podkreślił że miarą ich dobrej pracy jest to że „nikt nie zginął. Incydenty potraktowania gazem posłanek opozycji skwitował słowami "gdzie drwa rąbią tam drzazgi lecą"
Jak zapowiedzieli tak też zrobili. Dzisiaj punktualnie o 21.00 właściciele klubu Face2Face otworzyli swój klub w centrum Rybnika. W kolejce do lokalu czekało kilkaset osób! Maseczek - brak
Polska maszyna rolnicza po 10 sezonach pomimo garażowania przerdzewiała na wylot. Ursusa zabiła pazernosc związków zawodowych. Nowe maszyny są drogie w eksploatacji- rolnicy wolą stare
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net