Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
Open Society Foundation fundacja założona przez miliardera George'a Sororsa chce walczyć z wynikającymi z różnicy rasowych nierównościami. Na ten cel przeznaczy w Stanach Zjednoczonych 220 milionów dolarów.
Jest oficjalny komunikat. Suzuki w najbliższych miesiącach wycofa model Suzuki Jimny z rynku europejskiego. Powodem są oczywiście normy emisji spalin.
Czyżby z powodu przybliżania się do Chin lub ich nacisków?
takie tam pomysły lewicy na walkę z rasizmem i brakiem równości
Ostra reakcja Ambasador na wpis Macierewicza na temat stacji TVN
i tak nam ten 2020 mija
Politycy rządzącego obozu o tym co zrobią z Polską po wygranych wyborach prezydenckich zaczęli mówić już po wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy w niedzielę 12 lipca. W mediach pojawił się dotychczas trzymający się z dala od kamer Zbigniew Ziobro. Już dziś był w Wiadomościach atak na Morawieckiego.
Karę łączna sześciu lat pozbawienia wolności wymierzył dziś krakowski Sąd Okręgowy 19-letniemu Gracjanowi S. za pobicie dwóch osób które w wyniku tego zmarły. Wyrok nie jest prawomocny.
TVP atakuje wszystkie media nieprzychylne PiS i Dudzie. Zarzucane są m.in. argumenty o reklamach PFR które pojawiają się w Polityce - TVP domaga się ich wycofania. TVP otwarcie atakuje też KPRM i SSP podległe Morawieckiemu. Wszystko okraszone pięknymi efektami dźwiękowymi.
Dziennikarze postanowili wyjaśnić dlaczego w hrabstwie Los Angeles czarne kobiety chorują na kile 6 razy częściej niż białe kobiety i 3 razy częściej niż latynoski. Dziennikarze uznali że winny jest rasizm systemowy. Po raz kolejny media obwiniają za wszystko białych.
Załoga obsługująca system kierowanych rakiet ziemia-powietrze ponosi całkowitą odpowiedzialność za zestrzelenie przez Gwardię Rewolucyjną w styczniu ukraińskiego samolotu pod Teheranem — wynika z raportu Irańskiej Organizacji Lotnictwa Cywilnego którego treść omawia agencja AP.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net