Dziś jest: 22 stycznia 2020kalendarium [»]
» Znaleziono na Wykopie
Zamówili kurs do Pruszkowa. Kiedy już dojechali zamiast zapłacić 78 złotych okradli taksówkarza. On przyłożył mu do szyi nóż ona zabrała pieniądze. 16-latka trafiła do ośrodka poprawczego.
Po decyzji marszałek Sejmu Elżbiety Witek o skierowaniu do Trybunału Konstytucyjnego wniosku o rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego między Sejmem a Sądem Najwyższym prezes TK Julia Przyłębska wydała oświadczenie o zawieszeniu zaplanowanego na czwartek posiedzenia trzech izb SN.
Szczepienia to największe osiągnięcie w medycynie a ci którzy się nie szczepią są egoistami – stwierdzili we wtorek eksperci biorący udział w debacie poświęconej wakcynologii. Ich zdaniem szczepienia jesteśmy winni sobie ale też społeczeństwu.
dla stabilności systemu. Poza tym gotówka jest paliwem dla szarej strefy – zauważył Kościński. Gotówka zniknie zastąpią ją dane cyfrowe. „Wszyscy myślą że gotówka nic nie kosztuje (...) w rzeczywistości gotówka kosztuje ponad 1 proc. PKB to olbrzymi koszt dla gospodarki” – powiedział minister.
Monty Python star Terry Jones dies aged 77 his agent says
Do kogo należy domena jaki jest czyjś numer telefonu i jak powiązać te informacje ze sobą? Poradnik przedstawia jedno z narzędzi pracy dziennikarza śledczego.
Nie będzie śledztwa w sprawie celowego uszkodzenia płyt z zapisem monitoringu z miejsca wypadku byłej premier Beaty Szydło w Oświęcimiu - dowiedzieli się reporterzy RMF FM.
Lepiej sp******ać
Stworzony w Izraelu malware pozwala na przejęcie całkowitej kontroli nad telefonem ofiary przez furtkę w What'sApp. Władca Arabii Saudyjskiej zhakował w ten sposób między innymi telefon prezesa Amazon.
Justyna Socha pochwaliła się: "Dziękuję za zaufanie. Działamy!" Tradycyjny sojusz antyszczepionkowców i Konfederacji działa.
Kobieta poszperała trochę w artykułach prasowych sprzed lat i odkryła że prowadzi go dwójka braci którzy w 2003 zabili swoją własną siostrę. Kobieta postanowiła zaapelować do internautów by omijali - jak to nazwała - "Pensjonat u Morderców".
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net