Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Plotki ze świata rozrywki
Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się. Zostawił ją dla... Aż trudno uwierzyć
Przez niemal dekadę Anna Mucha (39 l.) i Marcel Sora stanowili parę która budowała rodzinne więzi i wychowywała dwójkę dzieci. Niestety wszystko runęło jak domek z kart.
Beata Tadla wbija szpilę Jarkowi Kretowi! Odegrała się po takim czasie!
Beata Tadla (44 l.) została porzucona w spektakularny sposób przez Jarosława Kreta (56 l.) w 2018 rok. Choć już od dawna dziennikarka jest w nowym szczęśliwym związku to postanowiła w wywiadzie dla "Vivy" wrócić do tego przykrego wydarzenia.
Patricia Kazadi pokazuje "frytkowy" brzuch i boczki
Patricia Kazadi (31 l.) postanowiła o sobie przypomnieć. Aktorka i piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w bikini i przy okazji wdała się w dyskusję z fanami na temat swojego „frytkowego” brzucha i "rozlanych" piersi.
Wielki sukces Antka Królikowskiego! Niestety zabrakło ojca
Niedawno odbyła się premiera nowego filmu Patryka Vegi „Bad Boy”. W głównej roli możemy zobaczyć Antka Królikowskiego (31 l.). Niestety w tym ważnym dla niego dniu zabrakło ojca. Paweł Królikowski (59 l.) wciąż walczy o powrót do zdrowia po kolejnej operacji.
Jest odpowiedź z kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy do Kingi Rusin!
Kinga Rusin (48 l.) wystosowała oficjalny list do Prezydenta RP Andrzeja Dudy (47 l.) w którym prosi go by wpłynął na dziennikarzy "Wiadomości" i potępił hejterskie praktyki stosowane przez Telewizję Polską. Okazuje się że osoba związana z kancelarią Prezydenta odpowiedziała dziennikarce.
Joanna Liszowska kusi w szlafroku! Co za nogi!
Joanna Liszowska (41 l.) od momentu rozstania z mężem bardzo się zmieniła również fizycznie. Aktorka ostatnio kusi w skąpych ciuszkach i dodaje coraz gorętsze zdjęcia w mediach społecznościowych.
Magda Gessler sprzedaje pączki. Cena zwala z nóg!
Pyszne świeże i ze złota - przynajmniej na to wskazuje cena. Znana restauratorka Magda Gessler (66 l.) zaszalała!
Córka Marty Kaczyńskiej z nagrodą. Takiego sukcesu dawno nie było!
Marta Kaczyńska-Dubieniecka-Zielińska (39 l.) ma powód do świętowania. Jej córka Martyna Dubieniecka (12 l.) została laureatką konkursu jeździeckiego Cavaliada Kraków.
Kinga Rusin napisała rozpaczliwy list do Andrzeja Dudy! "Zwracam się do Pana osobiście…"
Kinga Rusin (48 l.) wystosowała oficjalny list do Prezydenta RP Andrzeja Dudy (47 l.) w którym prosi go by wpłynął na dziennikarzy "Wiadomości" i potępił hejterskie praktyki stosowane przez Telewizję Polską.
Marek Włodarczyk: Dawno nie był tak szczęśliwy!
Marek Włodarczyk (65 l.) ma powody do radości. Właśnie po raz drugi został dziadkiem. Sam od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochany...
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net