Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Plotki ze świata rozrywki
Teściowie Martyniuka dostali nagrodę od ministra rolnictwa. I to za co!
Daniel Martyniuk (31 l.) właśnie rozwiódł się z żoną Eweliną. Nie będzie miał więc okazji pogratulować teściom nagrody od ministra rolnictwa Krzysztofa Ardanowskiego.
Anna Popek zaliczyła wpadkę w stroju kąpielowym! Wszystko było widać
Anna Popek (52 l.) kocha lato i wysokie temperatury dlatego wybrała się nad polskie morze by dobrze wykorzystać ostatnie ciepłe dni tego roku. Dziennikarka TVP zdecydowała się również na kąpiel w Bałtyku. Jednak po wyjściu z wody zaliczyła wpadkę.
Milena Rostkowska-Galant miała królewski ślub, który zwrócił się "w kopertach"!
Milena Rostkowska-Galant (39 l.) z uśmiechem wspominała swój ślub. Nie jest tajemnicą że prezenterka pogody wydała na uroczystość krocie jednak hojni goście wszystko jej zrekompensowali w prezentach.
Martyna Wojciechowska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym!
Martyna Wojciechowska (45 l.) pokazała pierścionek który wręczył jej Przemysław Kossakowski (48 l.).
Meghan Markle i Harry udzielili pierwszego wywiadu z nowego domu! Co za słowa!
Meghan Markle (39 l.) i Harry (36 l.) chociaż już żyją na własny rachunek to wciąż nie chcą wypowiadać się o swoich sprawach prywatnych w mediach. Tym razem zrobili jednak wyjątek i ze swojego nowego domu zabrali głos w telewizji!
Zrobiło jej się gorąco i... rozebrała się na ulicy!
Riley Keough (31 l.) wybrała się ostatnio na spacer z mężem. Wygląda na to że podczas przechadzki zrobiło jej się gorąco więc postanowiła się rozebrać. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że aktorka pod bluzą którą zdjęła nie miała nic oprócz bielizny. Cóż najwidoczniej nie jest pruderyjna!
Andrzej "Piasek" Piaseczny kupił mieszkanie w Warszawie. Luksusowe wnętrza robią wrażenie!
Andrzej "Piasek" Piaseczny (49 l.) przeprowadza się do Warszawy? Wiele na to wskazuje. Wokalistka kupił właśnie apartament w stolicy.
Dawno niewidziana Selma Blair. Stwardnienie rozsiane wciąż sieje spustoszenie w jej organizmie!
Selma Blair (48 l.) od ponad dwóch lat zmaga się z nieuleczalną chorobą stwardnieniem rozsianym. Aktorka znana z takich filmów jak: „Legalna blondynka” czy „Szkoła uwodzenia” nie ukrywa że choroba bardzo szybko postępuje a leczenie polega tylko na złagodzeniu objawów.
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Czarująca Marta Gałuszewka jako Zdzisława Sośnicka z przebojem „Julia i ja”. Magiczny występ!
W sobotę 26 września Marta Gałuszewska przeobrazi się w posiadaczkę jednego z najpiękniejszych uśmiechów w polskiej muzyce. Stanie się Zdzisławę Sośnicką i zaśpiewa jej wielki przebój „Julia i ja”.
Katarzyna Dowbor martwi się o małżeństwo syna! To kolejny kryzys?!
Katarzyna Dowbor bardzo stara się nie wtrącać w małżeństwo syna. Teraz jednak okazuje się że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska przechodzą kolejne trudne chwile w swoim związku a matka dziennikarza nie może na to patrzeć. Czyżby to był kolejny kryzys?
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net