Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Plotki ze świata rozrywki
Syn Zenona Martyniuka został aresztowany! Szok, co zrobił!
Syn Zenona Martyniuka (51 l.) Daniel (31 l.) od dłuższego czasu zadzierał z prawem. Właśnie okazało się że trafił do aresztu. Trudno uwierzyć w to co zrobił.
Dominika Gwit wciąż tyje?! Była taka szczupła!
Wydawałoby się że gwiazd brylujących w mediach kłopoty z utrzymaniem wagi nie dotyczą. A jednak! Osobisty trener i catering dietetyczny to nie wszystko a problemy z zachowaniem szczupłej sylwetki dotyczą w równym stopniu nas zwykłych śmiertelników jak i postaci z „listy A”. Komu ze znanych i lubianych zdarzyło się w ostatnim czasie zauważalnie przytyć? Sprawdziliśmy!
Agata Młynarska zaskoczyła fanów! Co za forma!
Agata Młynarska ma 55 lat. Ostatnio jednak swoją formą zaskoczyła o wiele młodszą od siebie koleżankę z show-biznesu - Julię Wieniawę (21 l.). Zdjęciem zaskoczyła swoich fanów którzy nie mogli uwierzyć w to co wyczynia ich idolka!
Przewidział śmierć prezydenta Adamowicza. Teraz podał datę zakończenia pandemii
Wojciech Glanc przepowiedział śmierć prezydenta Adamowicza pandemię koronawirusa. Teraz powiedział ile tak naprawdę potrwa zaraza. Niestety prognozy nie są optymistyczne.
Tak wygląda ślub w czasach pandemii! Gwiazda pokazała zdjęcia!
Wiele osób zmuszonych jest odwołać swoje wymarzone śluby ze względu na światową pandemię koronawirusa. Jessica Lopes (33 l.) znalazła sposób aby jej uroczystość odbyła się zgodnie z terminem. Miss pośladków wzięła ślub w domu pokazując ceremonię przez Skype’a. Para młoda fotograf i urzędnik mieli ochronne maseczki oraz dbali o zachowanie bezpiecznej odległości. „Nie o tym marzyłam ale nie chciałam tego odkładać z powodu sytuacji na świecie. Staram się myśleć o miłości którą okazujemy. Miłość zawsze wygrywa” – powiedziała Jessica. Co...
Edyta Górniak podczas kwarantanny zrobiła usta?! Fani nie mają wątpliwości!
Jak dobrze wyglądać podczas kwarantanny? Na to pytanie zna odpowiedź Edyta Górniak (47 l.) która pochwaliła się zdjęciem nowych ust!
Tomasz Karolak może stracić teatr Imka? "Budynek chce przejąć Grażyna Wolszczak"
Tomasz Karolak (49 l.) może stracić swój Teatr Imka przez działania koleżanki po fachu Grażyny Wolszczak.
Dominika Tajner rozstała się z partnerem! Powody zerwania są zaskakujące
Dominika Tajner (41 l.) nie ma szczęścia w miłości. Właśnie okazało się że rozstała się ze swoim nowym partnerem. A tacy byli szczęśliwi…
Andrzej Gołota zaskoczył fanów! Tak teraz wygląda!
Andrzej Gołota (52 l.) obecnie rzadko udziela się w mediach jednak jego żona Mariola zadbała o to by był teraz na ustach wszystkich publikując jego najnowsze zdjęcie. Ciężko na nim poznać byłego sportowca.
Zaskakująca inicjatywa Agaty Kornhauser-Dudy! Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co widzą!
Widząc szerzącą się pandemię koronawirusa i problemy związane z brakiem podstawowych środków ochronnych przez medyków Agata Kornhauser-Duda (47 l.) postanowiła wkroczyć do akcji i pomóc w tworzeniu specjalistycznych masek ochronnych. Jest nawet zdjęcie!
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net