Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Plotki ze świata rozrywki
Meghan Markle i Harry poszli z synem do terapeuty! Co się dzieje?!
Meghan Markle (39 l.) i Harry (36 l.) kochają swojego synka Archiego nad życie. Nic więc dziwnego w tym że niezwykle dbają o jego prawidłowy rozwój psychofizyczny. Dlatego też postanowili zabrać pociechę do terapeuty i zatrudnili sztab specjalistów do wspomagania jego nauki.
Sara Boruc nie posiada się z radości! Była tym zaskoczona!
Sara Boruc już od dłuższego czasu próbuje swoich sił na modowym rynku. Wszystko wskazuje na to że to jej chwila bo płaszcz projektu żony bramkarza założyła światowej sławy modelka!
Justyna Żyła ostro o byłym mężu i jego partnerce! Nie przebierała w słowach!
Justyna Żyła już pogodziła się z rozwodem ale chyba wciąż ma pewien problem z tym że jej były mąż Piotr Żyła ma nową partnerkę. Właśnie w pełnych żalu słowach powiedziała co myśli o tej parze.
Agnieszka Kaczorowska czeka na synka! Marzenie się spełni?!
To już pewne - Agnieszka Kaczorowska (28 l.) zostanie drugi raz mamą. To jej spełnienie marzeń o dużej rodzinie. Jest jednak coś czego bardzo pragnie choć ma to znaczenie drugorzędne - gwiazda chciałaby by jej rodzina powiększyła się o... chłopca!
Anna Lewandowska w trzeciej ciąży? Nie ma już wątpliwości
Anna Lewandowska (32 l.) na Instagramie zaskoczyła wyznaniem dotyczącym trzeciego dziecka. Trenerka przyznała że zamierza po raz kolejny zostać mamą. 
Katarzyna Bosacka pochwaliła się swoją kolekcją!
Katarzyna Bosacka (49 l.) od lat jest związana z tematami kulinarnymi a zwłaszcza zdrowym odżywianiem. Zdradziła czego kolekcję posiada w swoim domu.
Jego nie pokona nawet COVID. Dla wnuczki wygrał z chorobą, teraz wraca na scenę
Kilka miesięcy temu media donosiły o tym że Witold Paszt (67 l.) zachorował na COVID-19. Sytuacja wyglądała naprawdę groźnie jednak na szczęście udało mu się pokonać chorobę. Mimo że skutki wirusa odczuwa do tej pory nie ma zamiaru zwalniać tempa. Ostatnio ogłosił swój udział w programie „The Voice” i zapowiedział nowy projekt muzyczny. Przyznał też że do walki o siebie mobilizuje go miłość do wnuczki…
Maria Rosa-Krzyżanowska: Była pierwszą polską spikerką. Dlaczego nie zrobiła kariery w telewizji?
Na długo przed tym jak w 1955 roku na małym ekranie zadebiutowali pierwsi w Polsce spikerzy – Jan Suzin i Eugeniusz Pach – nadawany zaledwie dwa razy w tygodniu program telewizyjny zapowiadała Maria Rosa-Krzyżanowska. Jej odejście z telewizji odbyło się w dość niemiłych okolicznościach...
„Love Island. Wyspa miłości”: To one miały największe powodzenie w willi! Prawda o seksbombach show!
Trzecia edycja „Love Island. Wyspa miłości” zbliża się wielkimi krokami dlatego postanowiliśmy przypomnieć losy najpiękniejszych uczestniczek dwóch pierwszych edycji. Kto znalazł się w naszym zestawieniu?
Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości! Przerażające, co nas czeka
Krzysztof Jackowski (57 l.) już wie co polski rząd szykuje w najbliższych miesiącach dla Polaków. Jego najnowsza wizja nie pozostawia nadziei.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net