Dziś jest: 22 stycznia 2020kalendarium [»]
» Plotki ze świata rozrywki
Meghan Markle u boku przystojnego aktora? Te doniesienia zaskoczyły fanów!
Wszystko wskazuje na to że Meghan Markle (38 l.) ma chrapkę na podbój Hollywood. Aktorka znów chce grywać w filmach i błyszczeć na srebrnym ekranie. Ma jej w tym pomóc Tom Cruise (57 l.) z którym wkrótce ma się spotkać. Książę Harry (35 l.) ma powody do obaw?
Pokazała bieliznę. Wszyscy patrzyli tylko na nią!
21 stycznia w Hollywood odbyła się premiera filmu "The Turning". Na ściance pozowała m.in. tancerka Denna Thomsen (33 l.) która zagrała w produkcji jedną z epizodycznych ról. Jako że nie jest światowej sławy gwiazdą postanowiła nieco się wyróżnić by w ten sposób zostać zauważoną. Trudno bowiem inaczej tłumaczyć jej strój który nijak miał się do charakteru wydarzenia. Przezroczysta sukienka pod którą prześwitywała bielizna bardziej nadawałaby się na imprezę do klubu nocnego niż uroczystą premierę. Gwiazdka swój cel jednak osiągnęła -...
Weronika Marczuk urodziła! Znamy płeć i imię!
Weronik Marczuk (48 l.) powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę.
Niesamowite, jak dzisiaj wygląda córka zmarłej aktorki
W domu w którym mieszkała Ewa Sałacka (†49 l.) nic się nie zmieniło od czasu jej przedwczesnej śmierci. Aktorka zmarła w wyniku wstrząsu anafilaktycznego po ukąszeniu osy. Jej córka Matylda Kirstein odziedziczyła urodę po mamie.
Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie! Bolesna strata!
Alżbeta Lenska (38 l.) zamieściła w sieci poruszający wpis. Takiego ciosu od losu się nie spodziewała...
Sipowicz przyłapany z młodziutką ukochaną! Patrzyli tylko na jedno!
Kamil Sipowicz (66 l.) już nie ukrywa nowej miłości. Jego wybranka jest o ponad trzydzieści lat młodsza. Para ostatnie tygodnie spędziła na gorącej Kubie...
Wojciech Glanc przepowiedział śmierć prezydenta Adamowicza. Szykuje się kolejna tragedia!
Wojciech Glanc zyskał popularność biorąc udział w programie "Big Brother". Dziś zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Co czeka nas w 2020 roku? Jasnowidz i tarocista nie ma najlepszych wieści.
Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła kolejne marzenie! Zmienia zawód?
Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan (plus 18 l.) to świetna okazja do wzbogacenia się i zyskania jeszcze większej popularności. Właśnie okazało się że Gonia już zapewniła swojemu nienarodzonemu jeszcze synkowi pierwszą pracę!
Wspaniałe wieści! Tygodnik wszystko potwierdza!
Jak donosi "Rewia" Julia Kamińska (32 l.) nie porzuciła planów macierzyńskich. Co się takiego stało że nagle zmieniła zdanie?
Patricia Kazadi w końcu wyjawiła prawdę! Aż nie chce się w to wierzyć!
Patricia Kazadi (32 l.) żali się na swoją trudną sytuację. Swoich ideałów porzucać jednak nie zamierza...
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net