Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Pogoda dziś
aktualna pogoda polska
» Pogoda na jutro
pogoda w polsce
» Wiadomości pogodowe
To będzie słoneczny i ciepły tydzień. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w połowie tygodnia temperatura może sięgnąć nawet 21 stopni Celsjusza.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami dla 11 województw: pomorskiego kujawsko-pomorskiego warmińsko-mazurskiego podlaskiego mazowieckiego świętokrzyskiego lubelskiego podkarpackiego małopolskiego śląskiego i opolskiego.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w nocy z piątku na sobotę dla 15 województw. Alert nie obejmuje jedynie woj. opolskiego.
​Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami dla 10 województw: dolnośląskiego wielkopolskiego łódzkiego świętokrzyskiego mazowieckiego lubelskiego podkarpackiego małopolskiego śląskiego i opolskiego.
Dzienny rekord zimna dla 1 kwietnia został pobity w środę 1 kwietnia na Węgrzech gdzie zanotowano minus 119 stopni Celsjusza - poinformował Krajowy Urząd Meteorologiczny na Facebooku.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Ponadto w ośmiu województwach mogą pojawić się oblodzenia na drogach.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla całego kraju przed przymrozkami. W kilku województwach alerty dotyczą także opadów śniegu i oblodzeń na drogach.
Ostrzeżenie drugiego stopnia przed sztormem na wschodnim Bałtyku wydało w sobotę wieczorem Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Silny i porywisty wiatr będzie od godzin nocnych w niedzielę. Może zniszczyć lekkie konstrukcje.
Słoneczna i wiosenna aura którą można zaobserwować w sobotę nie potrwa długo. Już w niedzielę Polska znajdzie się w obszarze niżu Mareike który przyniesie duży spadek temperatur a nawet przymrozki.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Najzimniej będzie na Podlasiu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy •
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net