Dziś jest: 29 lipca 2021kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe
Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Ale także Ligi Europy jeśli nie udałoby jej się pokonać Dinama Zagrzeb.
Znamy wszystkie pary III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Największa niespodzianka miała miejsce w Danii największe lanie w Belgradzie a najbardziej szalony mecz w Bernie.
- Nawet nie chce mi się tego więcej komentować bo cała sprawa jest żenująca - mówi Jacek Góralski w rozmowie z "Super Expressem". Pomocnik reprezentacji Polski został posądzony że zapłacił 10 tys. złotych by uzyskać dyplom z teologii adwentystycznej.
- Robert Lewandowski ukończył studia w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie 2020 roku i obronił pracę magisterską o czym publicznie informował. O prowadzonym postępowaniu dowiedzieliśmy się z mediów nie komentujemy jej publicznie a jeśli będzie taka potrzeba wszelkich informacji udzielimy uprawnionym organom - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Monika Bondarowicz rzeczniczka Roberta Lewandowskiego.
W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji na temat możliwych przenosin Roberta Lewandowskiego do Premier League. Spore zainteresowanie napastnikiem Bayernu wykazywały władze Chelsea. Prezydent niemieckiego klubu uciął jednak wszystkie spekulacje w kwestii przyszłości Polaka.
Niezbyt wiele osób na świecie może się pochwalić dyplomem uczelni wyższej z esportu. Wypytaliśmy Luca "Crowa" Nucciego o to jak wyglądała jego edukacja na fińskiej uczelni z kierunkiem esportowym.
Nicola Zalewski już we wrześniu może zadebiutować w reprezentacji Polski! Jak informuje portal meczyki.pl Paulo Sousa zamierza powołać 19-letniego piłkarza AS Roma na najbliższe zgrupowanie kadry w trakcie którego Polacy zagrają z Albanią San Marino oraz Anglią.
Tego nie spodziewał się nikt ale Grzegorz Krychowiak rzeczywiście może tego lata opuścić Lokomotiw Moskwa. Konkretne decyzje jeszcze nie zapadły w klubie panuje spory bałagan i nie wszyscy działacze popierają dyrektora sportowego Thomasa Zorna który - według informacji dziennikarza Nobela Arustamyana - miał proponować innym rosyjskim klubom zakup kilku podstawowych piłkarzy Lokomotiwu - w tym reprezentanta Polski.
Ewa Brodnicka w sierpniu zadebiutuje w MMA. Będzie się biła dla organizacji High League a jej rywalką będzie Aniela "Lil Masti" Bogusz. - W klatce zmieniam się w taką Ewę Brodnicką jakiej nikt nie zna - mówi była mistrzyni świata w boksie.
Śledczy badają sprawę Zbigniewa D. który jako kanclerz prywatnej uczelni za łapówki miał wystawiać dyplomy ukończenia studiów. W jego telefonie znaleziono rozmowy dotyczące dyplomów dla wielu polskich piłkarzy. Według ustaleń D. złożył propozycję m.in. Robertowi Lewandowskiemu.
Mamed Chalidow oskarżony. Jeden z najbardziej znanych zawodników MMA usłyszał aż 11 zarzutów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net