Dziś jest: 12 sierpnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe
Szachtar Donieck i Sevilla FC. To dwa ostatnie zespoły które we wtorek wygrały swoje spotkania i awansowały do półfinału Ligi Europy.
Mario Goetze nie trafi do Interu Miami czyli klubu Davida Beckhama który za rok gry oferował mu siedem milionów dolarów - informuje niemiecki Bild.
- W nadchodzącym sezonie chcę zająć z drużyną jak najwyższe miejsce i podnieść swoje umiejętności - mówi Giannis Papanikolaou 21-letni grecki pomocnik który właśnie został nowym piłkarzem Rakowa Częstochowa.
19-letnia Ellen Fokkema będzie pierwszą kobietą która zagra w męskiej drużynie piłkarskiej. - Dla nas to normalne że gra z chłopakami w piłkę. Szkoda że to tak wielu osobom przeszkadza - mówi Auke Grijpma członek zarządu klubu VV Foarut w którym zagra nastolatka.
Poprawia się stan zdrowia Fabio Jakobsena. 24-letni kolarz który doznał koszmarnego wypadku na mecie 1. etapu Tour de Pologne w środę opuści szpital w Sosnowcu i zostanie przetransportowany do Holandii.
Yaw Yeboah został nowym piłkarzem Wisły Kraków. Ghańczyk pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał 3-letni kontrakt z zespołem prowadzonym przez Artura Skowronka - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.
- Jestem w ciężkim szoku. Darek dostał jakiegoś napadu agresji. Powiedział że zabije Najmana że odgryzie mu ucho jak Tyson - napisał na Facebooku Mirosław Okniński trener Darka czyli Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka który na gali Fame MMA 7 będzie rywalem Marcina "El Testosterona" Najmana.
Benevento chce być Atalantą Południa - znać swoje ograniczenia ale grać możliwie pięknie i skutecznie. Korzystać z bolesnych doświadczeń sprzed dwóch lat gdy zaraz po awansie do Serie A z hukiem spadli. Wtedy takich Glików i Remych im zabrakło.
Benevento beniaminek Serie A poinformował że podpisał kontrakt z Kamilem Glikiem. Polski obrońca związał się z klubem umową do czerwca 2023 roku.
Zarząd Śląska odsunął od treningów piłkarzy który złamali regulamin. Serwis weszło.com informuje że chodzi o Erika Exposito oraz Marka Tamasa którzy w weekend bawili się w jednym z wrocławskich nocnych klubów.
We wtorek Legia Warszawa miała poznać zespół z którym zmierzy się w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Do tego jednak nie dojdzie ponieważ spotkanie FC Drita - Linfield FC zostało przełożone z powodu wykrycia choroby Covid-19 w zespole z Kosowa!
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net