Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
1922 – Urodził się Johnny Thomson (8 startów 1 pole position 1 najszybsze okrążenie 1 podium). 1971 – Urodził się Jacques Villeneuve mistrz świata z sezonu 1997 wicemistrz z sezonu 1996 (163 starty 11 zwycięstw 13 pole positions 23 podia). 1995 – Damon Hill wygrał GP Argentyny. Po raz 1. z pole position ruszał David … Tego dnia w F1 – 9 kwietnia Read More »Artykuł Tego dnia w F1 – 9 kwietnia pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Niesamowicie cieka rozmowę z Robertem Kubicą przeprowadził Mario Isola szef Pirelli Motorsport. Robert mówił sporo o kartingu i rajdach zdradzając mnóstwo ciekawych szczegółów ze swojej kariery. Było o pilotach rajdowych którym „coś nie styka” o podejrzeniach wobec Roberta o stosowanie niedozwolonych środków oraz o jednej z ulubionych walk na torze. „To pierwszy raz gdy rozmawiamy … „Słyszałem komentarze że musiałem brać jakiś doping” Read More »Artykuł „Słyszałem komentarze że musiałem brać jakiś doping” pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Dyrektor zarządzający Formuły 1 Ross Brawn mówi że jeżeli seria rozpocznie swój sezon w okolicach początku lipca to możliwe jest przeprowadzenie nawet 19 rund. Stosowane mają być w tym celu niestandardowe rozwiązania by zwiększyć szansę na bezpieczne rozgrywanie wyścigów. „Podróżowanie zespołów i wszystkich zaangażowanych w F1 będzie jednym z największych problemów. Będziemy w zamkniętym środowisku … Brawn liczy na 19 wyścigów. Początek w Europie Read More »Artykuł Brawn liczy na 19 wyścigów. Początek w Europie pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Niebawem w ramówce Eleven Sports nastąpią zmiany które powinny ucieszyć kibiców Roberta Kubicy. Dziś przed nami kolejny ciekawy dzień z rozmową na żywo oraz powtórkami wyścigów F1. Więcej w Eleven   Patryk Mirosławski poinformował wczoraj na Twitterze że w ramówce Eleven Sports zajdą zmiany sprawiające że wyścigów Roberta Kubicy z lat 2006 – 2010 będzie … Więcej Kubicy w Eleven i start nowego cyklu. Ca co dziś? Read More »Artykuł Więcej Kubicy w Eleven i start nowego cyklu. Ca co dziś? pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Dyrektor zarządzający F1 Ross Brawn oraz szef McLarena w F1 Zak Brown w rozmowie ze Sky Sports podkreślali że Formuła 1 która wróci po kryzyskie spowodowanym koronawirusem musi być atrakcyjna dla takich zespołów jak „Sauber czy Haas” gdyż w przeciwnym wypadku mogą one odejść z F1. Zak Brown niedawno mówił że potrafi sobie wyobrazić scenariusz … „Sauber czy Haas muszą mieć motywację by zostać w F1” Read More »Artykuł „Sauber czy Haas muszą mieć motywację by zostać w F1” pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Robert Kubica był gościem Pytania na Śniadanie w TVP2. Wśród wielu wypowiedzi Roberta które już słyszeliśmy znalazły się dwie ciekawe informacje. Robert mówił o tym jak spędza ten czas odosobnienia – nie zabrakło tematów kulinarnych treningu na rowerze czy symulatorze. Robert zdradził jednak że już w poniedziałek odbędzie się kolejna rozmowa zawodników Orlen Team. Robert … W poniedziałek kolejny chat Orlen Teamu Kubica pojedzie też w wyścigu w iRacing Read More »Artykuł W poniedziałek kolejny chat Orlen Teamu Kubica pojedzie też w wyścigu w iRacing pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Robert Kubica i trzech innych członków Orlen Teamu gościło w wirtualnym studiu Kanału Sportowego. Tematy były bardziej lub mniej poważne a zawodnik Orlen Team ART mówił m.in. o tym czy będzie streamował swoje sesje wirtualnej jazdy o dobrym wrażeniu w F1 czy efekcie jojo jaki może nas czekać gdy zbyt wcześnie odzyskamy dawne życie. A … Kubica: Miałem mieszane uczucia udając się do padoku w Melbourne Read More »Artykuł Kubica: Miałem mieszane uczucia udając się do padoku w Melbourne pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Rozmowy z czterema członkami Orlen Teamu w tym Robertem Kubicą będzie można obejrzeć dziś o godz. 20:00 na Kanale Sportowym. Włączycie je poniżej. Kanał Sportowy to inicjatywa czterech dziennikarzy sportowych – Michała Pola Mateusza Borka Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego. W ramach nowego programu „Park Maszyn” dziś odbędą się rozmowy z Robertem Kubicą który będzie … Orlen Team na Kanale Sportowym – oglądaj Read More »Artykuł Orlen Team na Kanale Sportowym – oglądaj pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Robert Kubica przyznaje że epidemia koronawirusa przydarzyła się w bardzo złym dla niego momencie w którym czuje jeszcze większą chęć na Formułę 1 w której nie chce być tylko rezerwowym. Co jeszcze wydarzyło się u niego w ostatnich dniach i jak zapatruje się na VirtualGP?Artykuł Najgorszy moment – Ochota jest możliwości póki co brak – Vlog #154 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Przed nami kolejna ciekawa rozmowa z Robertem Kubicą – tym razem na Kanale Sportowym prowadzonym przez kilku znanych polskich dziennikarzy. Będą również powtórki dwóch wyścigów F1. Cykl rozmów z członkami Orlen Teamu przeprowadzą od godziny 20 do 23 Michał Pol i Tomasz Smokowski. W programie gościć będą Robert Kubica Kuba Przygoński Bartłomiej Marszałek i Bartosz … Kubica w Kanale Nico mistrz i torebka po kanapce i bunch of wankers Read More »Artykuł Kubica w Kanale Nico mistrz i torebka po kanapce i bunch of wankers pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net