Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
Rozpoczynając zapisy do specjalnie stworzonej dla użytkowników bloga powrotroberta.pl ligi Assetto Corsa wzorowanej na prawdziwej serii ELMS European Le Mans Series postanowiliśmy stworzyć krótki przewodnik w którym wyjaśnimy kilka ciekawych kwestii (technicznych i regulaminowych) związanych z rywalizacją w naszej zabawie. Oprócz prototypów klasy LMP1 (nazwa to skrót od Le Mans Prototype) do Waszej dyspozycji oddajemy … Blogowa Liga ELMS – Dlaczego samochody GTE są szybsze od GT3? Read More »Artykuł Blogowa Liga ELMS – Dlaczego samochody GTE są szybsze od GT3? pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Poniżej zobaczycie galerię ponad 100 zdjęć z GP Emilii – Romanii na torze Imola 2021.Artykuł Galeria z GP Emilii – Romanii 2021 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Po emocjonującym weekendzie z Formułą 1 na Imoli czas na podsumowania. Jednym z takich podsumowań są tradycyjne oceny mediów.  Zapraszam do zapoznania się z nimi! Najwyższe oceny zgarnął Lando Norris w aż 3 przypadkach otrzymując najwyższą notę. Ciekawe czy gdyby zespół nie wydał polecenia Ricciardo o przepuszczeniu Anglika oceny również byłyby takie same. Norris zaliczył … Oceny mediów za GP Emilii – Romanii Read More »Artykuł Oceny mediów za GP Emilii – Romanii pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
50 osób w dwóch finałach – nasza rywalizacja na torze Spa powinna być bardzo ciekawa. Zobaczcie wyniki prekwalifikacji. Pojedziemy dziś 2 finały składające się z 24 (Finał B) i 33 (Finał A) osób. Odbędzie się w nim 5-minutowy trening 10-minutowe kwalifikacje (3 okrążenia) i 45-minutowy wyścig. Limit incydentów w każdej z nich w wyścigu to … Wyniki prekwalifikacji 5. rundy ligi LMP2/GT3 iRacing Read More »Artykuł Wyniki prekwalifikacji 5. rundy ligi LMP2/GT3 iRacing pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Podczas przerwy zimowej zespół Alpine zmagał się z pewnymi problemami w tunelu aerodynamicznym. Przyznał to w jednej ze swoich wypowiedzi Marcin Budkowski. Polak za dotychczasowe gorsze występy kierowców Alpine nie obwinia ich. Budkowski mówił że zespół z Enstone po przejściu z marki Renault na Alpine zespół napotkał na pewne problemy. „Już podczas przedsezonowych testów wiedzieliśmy … Alonso przyznaje że ma problemy Alpine również Read More »Artykuł Alonso przyznaje że ma problemy Alpine również pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Okazuje się że wkład Roberta Kubicy w program zespołu WRT w European Le Mans Series jest znacznie większy niż tylko jazda. Polak w rozmowie z Cezarym Gutowskim mówił o tworzeniu projektu doborze taktyki i prędkości swoich partnerów. „Minęło kilkanaście lat od mojego wygranego wyścigu w Kanadzie w 2008 roku. To najlepsze możliwe zakończenie tego weekendu. … „Gdyby nie ja i moi partnerzy pewnie nie byłoby tu WRT” Read More »Artykuł „Gdyby nie ja i moi partnerzy pewnie nie byłoby tu WRT” pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
W ramach dwóch blogowych „stenogramów” po GP Emilii – Romanii obiecałem Wam komunikację z inżynierem Yukiego Tsunody a Wy wybraliście do tego stenogram Lando Norrisa. Postanowiłem jednak przedstawić Wam inne ciekawe komunikaty radiowe z wczorajszej rywalizacji. Tsunoda   Przed startem Yukiego jest mu przypominana standardowa procedura startowa. Yuki startuje nieźle i zyskuje kilka pozycji. Po … Nie tylko Norris i Tsunoda. Najciekawsze komunikaty radiowe z Imoli Read More »Artykuł Nie tylko Norris i Tsunoda. Najciekawsze komunikaty radiowe z Imoli pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Wszystkich czytelników bloga i miłośników Assetto Corsa którzy mają ochotę zabawić się w ligowe zmagania w formule wyścigów długodystansowych zapraszamy do zapisów oraz udziału w Blogowej Lidze ELMS Assetto Corsa. Do tej pory w oparciu o grę Assetto Corsa rozegraliśmy dwa sezony ligi DTM oraz ligę F1 tym razem śladem poczynań Roberta Kubicy przenosimy się … Blogowa Liga ELMS – Assetto Corsa Read More »Artykuł Blogowa Liga ELMS – Assetto Corsa pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
George Russell opublikował w swoich social mediach oświadczenie w którym przeprosił za swoje zachowanie po wypadku z Valtterim Bottasem. Wygląda na to że Russell porozmawiał już z tym z kim musiał po GP Emilii-Romanii czego skutniem jest wzięcie na siebie odpowiedzialności za kolizję z Valtterim Bottasem. W bardzo osobistym oświadczeniu Russell kaja się również za … Russell przeprasza: Poniosły mnie emocje Read More »Artykuł Russell przeprasza: Poniosły mnie emocje pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Całkiem niezła biorąc pod uwagę okoliczności była oglądalność 4H Barcelona – pierwszej rundy European Le Mans Series. A jak było z wyścigiem na Imoli? F1   Rywalizację na przesychającym torze Imola obejrzało wczoraj 266 tys. osób za pośrednictwem telewizorów. Jest to wynik nieznacznie gorszy od inauguracji sezonu ale i tak wysoki. W ubiegłym roku powrót … Niezła oglądalność Imoli i ELMS Read More »Artykuł Niezła oglądalność Imoli i ELMS pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net