Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
Zanosi się na jazdę tydzień po tygodniu dla Roberta Kubicy w pierwszych treningach Formuły 1. Po ubiegłotygodniowej jeździe podczas Grand Prix Styrii teraz Polak ma wystąpić na Węgrzech. Są to jednak jeszcze nieoficjalne informacje. Przekazuje je na Twitterze dziennikarz Giuliano Duchessa który cytując słowa Frederica Vasseura: „Myślę że Robert daje bezcenny wkład w zrozumienie naszego … Nieoficjalnie: Kubica w pierwszym treningu na Węgrzech Read More »Artykuł Nieoficjalnie: Kubica w pierwszym treningu na Węgrzech pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Współczesne samochody są połączone z siecią. Dzięki temu mogą komunikować się ze służbami ratunkowymi a nawet z infrastrukturą drogową i innymi pojazdami. Zgodnie z wizją Renault będzie to kluczowe dla pojawienia się samochodów autonomicznych na naszych drogach. „Połączony samochód” (ang. connected car) posiada interfejs umożliwiający komunikację internetową z serwerami danych innymi pojazdami czy otaczającą infrastrukturą. … Samochody które komunikują się ze smartfonem i otoczeniem Read More »Artykuł Samochody które komunikują się ze smartfonem i otoczeniem pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Choć nie tak bardzo jak niektórzy oczekiwali to jednak w wyścigu o GP Styrii było ciekawie. A to nie koniec emocji po rywalizacji na Red Bull Ring bo w Ferrari czy Racing Point może się jeszcze zadziać. Choć niekoniecznie. Zapraszam na podsumowanie i analizę Grand Prix Styrii. Artykuł Ten wyścig może mieć duże konsekwencje! F1 po GP Styrii – Vlog powrotroberta.pl #170 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich zespołów z Grand Prix Styrii.Artykuł Galeria z Grand Prix Styrii pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Zapraszam do przeczytania wypowiedzi wszystkich kierowców i przedstawicieli zespołów po Grand Prix Styrii na Red Bull Ring. Red Bull Racing Max Verstappen „Dzisiaj zmaksymalizowaliśmy wynik na podium i oczywiście dobrze jest tam wrócić ale byliśmy zbyt wolni aby naprawdę walczyć o zwycięstwo. Naciskałem tak mocno jak mogłem i próbowałem wszystkiego aby pozostać w kontakcie z … Wypowiedzi wszystkich zespołów po GP Styrii Read More »Artykuł Wypowiedzi wszystkich zespołów po GP Styrii pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Drugi tydzień z rzędu Waszym wyborem na drugi blogowy „stenogram” okazał się Lando Norris który znów zaliczył bardzo ciekawy wyścig z fenomenalną końcówkę. Przeczytajcie i obejrzycie jak wyglądało GP Styrii z Lando Norrisem oraz oboma kierowcami Ferrari. Norris   Przed startem Norris otrzymuje tradycyjne informacje o oponach oraz odliczanie. Lando startuje nieźle trzyma się bezpiecznej … Od walki z Kvyatem po 5. miejsce – jedziemy GP Styrii z Norrisem Leclerciem i Vettelem Read More »Artykuł Od walki z Kvyatem po 5. miejsce – jedziemy GP Styrii z Norrisem Leclerciem i Vettelem pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
1914 – Urodził się Sam Hanks (8 startów 1 GP 4 podia). 1918 – Urodził się Alberto Ascari dwukrotny mistrz świata F1 (1952 1953). Wystartował w 32 wyścigach 13 razy wygrywał zdobył 14 pole positions 17 razy stawał na podium. Tylko raz zdarzyło się by dojechał do mety i nie zajął miejsca na podium. 1957 … Tego dnia w F1 – 13 lipca Read More »Artykuł Tego dnia w F1 – 13 lipca pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Takiej oglądalności w Polsce wyścig rozgrywany na Red Bull Ring jeszcze nie miał – przynajmniej w całości. Aż 321 000 wyniosła widownia GP Styrii przed odbiornikami telewizyjnymi. Wydarzenia z inauguracji sezonu F1 zachęciły wiele osób do poświęcenia niedzielnego popołudnia na oglądanie Grand Prix Styrii. Niektórzy się zawiedli inni nie ale z pewnością grono było liczne. … Świetny wynik oglądalności GP Styrii Read More »Artykuł Świetny wynik oglądalności GP Styrii pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Pandemia koronawirusa może odcisnąć mocne piętno na karierze George Russella który według włoskiego motorsportu stracił szanse na kontrakt z Mercedesem na sezon 2021. Jak pisze Rob Chinchero ekipa już ogłosiła Valtteriemu Bottasowi przedłużenie kontraktu o rok. Będzie to czwarte przedłużenie kontraktu Bottasa który trafił do Mercedesa w sezonie 2017. Fin przeszedł z Williamsa po tym … Motorsport: Bottas zostaje w Mercedesie Read More »Artykuł Motorsport: Bottas zostaje w Mercedesie pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Z pewnością nie na taki wyścig liczył George Russell który startując z 11. miejsca i będąc chwilę po starcie na pozycji 9 ostatecznie dojechał do mety na 16. miejscu zyskując bardzo niewiele nad swoim kolegą zespołowym. Jak wyglądało GP Styrii z jego perspektywy. Przed startem George Russell dostał informację o oponach na jakich startują jego … Upiory 2019 wróciły – jedziemy GP Styrii z George Russellem Read More »Artykuł Upiory 2019 wróciły – jedziemy GP Styrii z George Russellem pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net