Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
Zapraszam do przeczytania lub obejrzenia rozmowy Iwony Hołod z Robertem Kubicą. Czy będzie usatysfakcjonowany mogąc nadal być w F1 nawet w roli kierowcy rezerwowego? Co sądzi o wypadku Verstappen – Hamilton i czy przyznałby punkty za GP Belgii? Gdy ostatni raz Iwona miała okazję rozmawiać z Robertem był on bardzo rozgoryczony po odpadnięciu na ostatnim … „Najważniejsze są pasja i chęć bycia w środowisku w którym się dobrze czujesz” Read More »Artykuł „Najważniejsze są pasja i chęć bycia w środowisku w którym się dobrze czujesz” pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Iwona Hołod w rozmowie z Robertem Kubicą o tym czy będzie zainteresowany rolą kierowcy rezerwowego w F1 jeżeli nie uda się nic większego o dochodzeniu do siebie po 24h Le Mans i o najciekawszych wydarzeniach z F1 z ostatnich tygodni. Będzie też weryfikacja słynnych cytatów Roberta Kubicy. Czy naprawdę je powiedział?Artykuł „Le Mans 2021 będzie w czołówce rankingu rzeczy które poszły nie tak w moim życiu” pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Były kierowca F1 David Coulthard nie widzi przyszłości dla Yukiego Tsunody w Formule 1 po sezonie 2022. Tsunoda wchodził do Formuły 1 z wielkimi fanfarami ponieważ wielu widziało przed nim świetlaną przyszłość po dobrych wynikach w seriach juniorskich i przedsezonowych testach F1. Pierwszy wyścig sezonu ułożył się dla Tsunody bardzo dobrze – zdobył 2 punkty … Coulthard: „Tsunoda powinien spakować swoją małą torbę i wrócić do domu” Read More »Artykuł Coulthard: „Tsunoda powinien spakować swoją małą torbę i wrócić do domu” pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
W rozmowie z kanałem ISBnews.TV prezes PKN Orlen Daniel Obajtek powiedział że Orlen nadal zamierza budować swoją globalną rozpoznawalność również przez Formułę 1. Kwestia obecności koncernu w Alfie Romeo jest obecnie negocjowana. Pytany wprost czy PKN Orlen przedłuży umowę z zespołem z Hinwil Obajtek odpowiedział: „W odpowiednim czasie będzie odpowiednie ogłoszenie. Ja podkreślam że Robert … Obajtek o przedłużeniu umowy z ARRO: Będziemy negocjować umowę i pozycję Kubicy Read More »Artykuł Obajtek o przedłużeniu umowy z ARRO: Będziemy negocjować umowę i pozycję Kubicy pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Jak informuje Autosport Alfa Romeo Racing ORLEN oraz Guanyu Zhou ustalili już warunki umowy na jazdę Chińczyka w sezonie 2022 w Formule 1. Zhou od kilkunastu dni wydaje się być faworytem do miejsca w Alfie na sezon 2022 szczególnie w świetle plotek które mówią że jego sponsorzy mogliby wnieść do zespołu nawet €30 mln. Najnowsze … Źródła Autosportu: Umowa Zhou z Alfą gotowa do podpisania Read More »Artykuł Źródła Autosportu: Umowa Zhou z Alfą gotowa do podpisania pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Waga minimalna w Formule 1 przez ostatnie lata systematycznie wzrastała. Okazuje się że zespoły naciskają na dalsze zwiększenie minimalnej masy przyszłorocznych samochodów. W 2022 roku masa minimalna ma wynosić 790 kg – to 38 kilogramów więcej niż ma to miejsce obecnie. Zespoły oczekują zwiększenia tej wagi. Chodzi o zmniejszenie kosztów poniesionych na rzecz lekkich materiałów … Zespoły F1 chcą zwiększenia minimalnej wagi przyszłorocznych samochodów Read More »Artykuł Zespoły F1 chcą zwiększenia minimalnej wagi przyszłorocznych samochodów pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Akcję na torze czas zacząć! Dziś WRT z Robertem Kubicą i 3 polskie zespoły w LMP3 czeka pierwszy trening przed 5. rundą European Le Mans Series na torze Spa. Zapraszam na relację live z dziś. Przejdź do komentarzy Live timing znajdziecie tutaj Harmonogram Piątek 17 września godz. 12:45 – 14:15 – Pierwszy trening godz. 16:15 … Kubica w ELMS Spa – piątek [Relacja live] Read More »Artykuł Kubica w ELMS Spa – piątek [Relacja live] pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie jak może wyglądać kalendarz Formuły 1 na sezon 2022. Oficjalnie poznaliśmy już natomiast zestaw rund European Le Mans Series. Kalendarz F1?   Dziennikarz Joe Saward przedstawił nieoficjalny kalendarz Formuły 1 na sezon 2022. Jeżeli wierzuć jego informacjom sezon F1 rozpocznie się 20 marca wyścigiem w Bahrajnie. Wcześniej – co już zapowiadano – … Kalendarze: Nieoficjalny F1 i oficjalny ELMS Read More »Artykuł Kalendarze: Nieoficjalny F1 i oficjalny ELMS pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Po emocjach – nadprogramowo dużych – związanych z Formułą 1 przyszedł czas na powrót do regularnej serii Roberta Kubicy w sezonie 2021. Na Spa może rozstrzygnąć się walka o tytuł ale najważniejsze będzie robienie swojego. Przeczytajcie zapowiedź ich startu. Środowy test   Kierowcy wyjechali na tor już dziś w ramach testu przed rundą. Pogoda była … Początek decydującej fazy – zapowiedź ELMS na Spa Read More »Artykuł Początek decydującej fazy – zapowiedź ELMS na Spa pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Wiele osób rozczarowała dziś wiadomość o przedłużeniu kontraktu Sebastiana Vettela z Astonem Martinem. Co to oznacza dla Roberta Kubicy który w ten weekend po raz pierwszy od 2013 roku może zdobyć międzynarodowy tytuł?Artykuł Vettel zostaje. Kubica mistrz? Co dalej z F1? Vlog #335 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net