Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
Zanim rozegrana zostanie prawdziwe 24h Daytona na ten tor w iRacing wyjedzie wielu znanych kierowców którzy również będą rywalizować na dystansie 24h. Pojedzie również blogowy zespół simracingowy. 24h Daytona to jeden z najważniejszych eventów w wirtualnym świecie. Biorą w nim udział najważniejsi kierowcy simracingowi oraz wiele gwiazd motorsportu. W tym roku zobaczymy m.in. Fernando Alonso … Dziś 24h Daytony iRacing – jedzie blogowy zespół Read More »Artykuł Dziś 24h Daytony iRacing – jedzie blogowy zespół pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Pierwsze trzy i ostatnie trzy godziny 24-godzinnego wyścigu 24h Daytona pokaże na swojej antenie stacja Eurosport 2. Bardzo długo żadna działająca w Polsce stacja telewizyjna nie kupowała praw do wyścigu w którym Robert Kubica zadebiutuje w samochodzie LMP2. W ostatnich godzinach na stronie internetowej stacji uaktualniony został program w którym widzimy sobotnią transmisję o godz. … 1/4 Daytony w Eurosporcie a co z resztą? Read More »Artykuł 1/4 Daytony w Eurosporcie a co z resztą? pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
7 pomiarowych okrążeń – tyle mógł przejechać Robert Kubica podczas pierwszego dnia przygotowań do 24h Daytona. Zapewne więcej jazdy otrzyma w nocy z soboty na niedzielę. Dwie sesje   W piątek odbyły się dwie godzinne sesje treningowe podczas których mieli okazję jeździć wszyscy kierowcy High Class Racing. W pierwszej za sprawą czasu Ferdinanda Habsburga zajęli … Wstępne zapoznanie Read More »Artykuł Wstępne zapoznanie pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Po raz pierwszy kierowcy uczestniczący w 24h Daytona wyjadą dziś na tor by uczestniczyć w oficjalnych testach przed tym wydarzeniem i całym sezonem IMSA. My czekać będziemy oczywiście na Roberta Kubicę na torze. Zapraszam na relację live z dwóch piątkowych sesji. Przejdź do komentarzy   LINK DO LIVE STREMINGU POJAWI SIĘ TUTAJ LIVE TIMING Harmonogram … Roar before Daytona 24h – piątek [Relacja live] Read More »Artykuł Roar before Daytona 24h – piątek [Relacja live] pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Jenson Button wraca do Williamsa. Tym razem nie w roli kierowcy a doradczy – 21 lat po tym jak został zatrudniony przez Sir Franka Williamsa. Jak przekazuje Williams w swoim komunikacie prasowym Button został zatrudniony na wieloletni kontrakt jako „Starszy Doradca”. Anglik był kierowcą zespołu w 2000 roku debiutując w F1 u boku Ralfa Schumachera. … Button doradcą w Williamsie Read More »Artykuł Button doradcą w Williamsie pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Nie na Sebring ale w Portimao rozpocznie się 9. sezon WEC w którym możemy zobaczyć Roberta Kubicę. Seria podała dziś swój zaktualizowany kalendarz. Dotychczas planowano rozpoczęcie rywalizacji 8h Sebring a wcześniej zorganizowanie na amerykańskim torze prologu czyli oficjalnych testów. Miały się one rozpocząć 13 i 14 marca a pierwszy wyścig miał zostać rozegrany tydzień później. … Start sezonu 2021 WEC przesunięty będzie nowa runda Read More »Artykuł Start sezonu 2021 WEC przesunięty będzie nowa runda pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Daytonowy maraton czas zacząć! Już dziś Robert Kubica pierwszy raz wyjedzie na ten tor i po raz drugi w karierze będzie miał okazję jazdy bolidem LMP2. Wszystko w ramach przygotowań do 24h Daytona a wcześniej wyścigu kwalifikacyjnego do tego wydarzenia. Przypominam najważniejsze informacje o jazdach Kubicy. Harmonogram   Zespół Roberta Kubicy na Daytona 24h przygotował … Dziś start testu przed Daytoną (najważniejsze informacje) Read More »Artykuł Dziś start testu przed Daytoną (najważniejsze informacje) pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Sezon WRC rozpoczęty! Rywalizacja w Monte Carlo otwiera tegoroczne zmagania stanowiąc jednocześnie jeden z najważniejszych jego punktów. Poniżej znajdziecie skróconą relację live z tego wydarzenia. Przejdź do komentarzy Harmonogram rajdu: Lista startowa WRC: fot. wrc.comArtykuł Rajd Monte Carlo 2021 – relacja live pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Znamy już oficjalnie składy poszczególnych ekip na Roar before Daytona 24h a tym samym na sam wyścig choć w niektórych przypadkach nie wszyscy zawodnicy którzy pojadą widnieją na liście. Robert Kubica jest oczywiście kierowcą z najwyższą kategorią FIA w swoim zespole High Class Racing. Zgodnie z osiągnięciami wynikami i seriami w których startował dany zawodnik … Daytona 24h: Kubica jednym z czterech „platynowych” kierowców w LMP2 WRT potwierdza WEC Read More »Artykuł Daytona 24h: Kubica jednym z czterech „platynowych” kierowców w LMP2 WRT potwierdza WEC pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Emocje z 24h Daytona czas zacząć. Ale nie tylko końcówka stycznia będzie ciekawa. W lutym też doczekamy się ciekawych wydarzeń z Robertem Kubicą i nie tylko. Dziś o najważniejszych wydarzeniach ostatnich dni. Zapraszam do oglądania! Stream rozpocznie się o godz. 20:25.Artykuł Wczesna prezentacja Daytona i książęco-belgijska przyszłość? Vlog powrotroberta.pl #252 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net