Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
Pierwszy czas Kimiego Raikkonena solidny przebieg auta dochowanie tradycjom tłustego czwartku i ciekawe wywiady – czwartek w Barcelonie był dobrym i intensywnym dniem w Alfa Romeo Racing Orlen. Zobaczcie podsumowanie dzisiejszych wydarzeń. Alfa podsumowuje   „Dziś mieliśmy kolejny wartościowy dzień testów C39. Byliśmy w stanie pokonać wiele kilometrów bez żadnych problemów. Ludzie patrzą na czasy … Alfa zaznaczyła swoją obecność – produktywny 2. dzień testów [Aktualizacja – wypowiedzi Kubicy] Read More »Artykuł Alfa zaznaczyła swoją obecność – produktywny 2. dzień testów [Aktualizacja – wypowiedzi Kubicy] pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Około półtora roku ma zająć prawidłowe ustawienie nowiutkiego symulatora Alfa Romeo Racing Orlen. Wydatnie ma w tym pomóc Robert Kubica który wie że najważniejsza w tej pracy jest cierpliwość. „Musimy być realistami. Kilku większym zespołom zajęło 10 lat by prawidłowo dostroić symulator. W ostatnich 10 latach technologia bardzo się zmieniła systemy są teraz znacznie mądrzejsze … Kubica ma pomóc w symulatorze ale to długotrwały proces Read More »Artykuł Kubica ma pomóc w symulatorze ale to długotrwały proces pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Trwają testy przed sezonem 2020 na torze w Barcelonie. Podczas pierwszych jazd które odbyły się w środę spore poruszenie wśród mediów i kibiców wywołał zespół Racing Point. Dzisiaj podczas drugiego dnia testów to Mercedes zwrócił na siebie uwagę. Podczas przejazdów Lewisa Hamiltona mogliśmy zaobserwować jak kierowca tuż przed zakrętem zmienia zbieżność przednich kół. Układ kierowniczy … Nowa broń Mercedesa Read More »Artykuł Nowa broń Mercedesa pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Kimi Raikkonen zasiądzie dziś za kierownicą bolidu Alfa Romeo Racing Orlen podczas 2. dnia przedsezonowych testów w Barcelonie. Czy to będzie równie bezproblemowy dzień jazd jak inauguracja testów? Zapraszam na relację live z dzisiejszych wydarzeń w Barcelonie. Przejdź do komentarzy Składy na testy   Nie wszystkie ekipy podały już swoje składy pierwszą turę testów w … Testy F1 w Barcelonie – dzień 2 [Relacja live] Read More »Artykuł Testy F1 w Barcelonie – dzień 2 [Relacja live] pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Zapraszam do obejrzenia sporej galerii zdjęć przede wszystkim z Alfa Romeo Racing Orlen.Artykuł Galeria z pierwszego dnia testów F1 w Barcelonie 2020 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Pierwszy dzień przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie już za nami. Czas spojrzeć na wyniki zdjęcia prędkości i przebiegi oraz przeczytać wypowiedzi Roberta Kubicy po 59 okrążeniach za kółkiem Alfa Romeo Racing Orlen. Szybko   Tylko Ferrari nie poprawiło swojego czasu w porównaniu do pierwszego dnia testów 2019. Oczywiście przy większej liczbie dni testowych ekipy … Niezniszczaln(y)i na torze – podsumowanie pierwszego dnia testów w Barcelonie [Aktualizacja – wypowiedzi i galeria] Read More »Artykuł Niezniszczaln(y)i na torze – podsumowanie pierwszego dnia testów w Barcelonie [Aktualizacja – wypowiedzi i galeria] pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
W miniony weekend Maciej Gładysz wystartował w jubileuszowej 25. edycji Winter Cup na torze South Garda Karting we włoskim Lonato. Zawodnik Parolin Poland by WTR po pechowej awarii już na początku weekendu nie poddał się i pokazał ogromnego ducha walki i fantastyczne tempo. Tarnowianin ostatecznie ukończył zawody na 4. miejscu z minimalną stratą do podium. … Maciej Gładysz o krok od podium Read More »Artykuł Maciej Gładysz o krok od podium pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Kolumbijka Tatiana Calderon która w 2020 roku będzie rywalizowała w Super Formule nadal będzie kierowcą testowym Alfa Romeo Racing Orlen oraz ambasadorem zespołu. Calderon zapowiadała jakiś czas temu że chce podpisać nową umowę z ekipą z Hinwil a dziś była obecna na prezentacji zespołu w Barcelonie. „Jestem ekstremalnie szczęśliwa mogąc kontynuować swoją przygodę jako kierowcy … Calderon zostaje w Alfie Read More »Artykuł Calderon zostaje w Alfie pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Interesującą rozmowę z Robertem Kubicą przygotował zespół prasowy Alfa Romeo Racing Orlen przed sezonem 2020. Robert mówi o swojej roli w ekipie z Hinwil ale też swojej karierze i testach w Barcelonie. „Powiedzmy że to powrót do domu do Hinwil. Oczywiście to trochę inna sytuacja i jestem tu w innej roli niż kiedy zaczynałem karierę … Kubica: Wreszcie wracam do domu DNA zespołu jest takie samo Read More »Artykuł Kubica: Wreszcie wracam do domu DNA zespołu jest takie samo pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Doczekaliśmy się. I to potrójnie. Swoje testy zaczyna Formuła 1 poznamy wreszcie malowanie Alfa Romeo Racing Orlen na sezon 2020 a do tego już pierwszego dnia na tor wyjedzie Robert Kubica – w nowym zespole. Zapraszam na relację live ze wszystkich środowych wydarzeń w Barcelonie. Przejdź do komentarzy Składy na testy   Nie wszystkie ekipy … Prezentacja ARRO oraz 1. dzień testów F1 w Barcelonie [Relacja live] Read More »Artykuł Prezentacja ARRO oraz 1. dzień testów F1 w Barcelonie [Relacja live] pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net