Dziś jest: 22 stycznia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - formuła 1, F1
1956 – Luigi Musso i Juan Manuel Fangio wygrywają GP Argentyny. To jedyny triumf Musso w F1. 1959 – W wypadku drogowym ginie Mike Hawthorn mistrz świata w sezonie 1958 i 3. zawodnik sezonu 1954 (45 startów 3 zwycięstwa 4 pole position 6 najszybszych okrążeń 18 podiów). 1993 – Urodził się Rio Haryanto kierowca Manora … Tego dnia w F1 – 22 stycznia Read More »Artykuł Tego dnia w F1 – 22 stycznia pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
28 lutego odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu Drive to Survive na platformie Netflix. W jednym z odcinków będziemy mieli sporo materiałów o Robercie Kubicy.  Ekipa Netflixa nagrywała ujęcia z Robertem na początku sezonu 2019 kiedy stał się on kierowcą wyścigowym Williamsa. Operatorzy gościli m.in. w Polsce podczas konferencji zorganizowanej przez PKN Orlen. Był również … 28 lutego premiera 2. sezonu Drive to Survive Read More »Artykuł 28 lutego premiera 2. sezonu Drive to Survive pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Timo Glock przyznaje że chciałby Roberta Kubicę jako partnera zespołowego w sezonie 2020. Polaka chwalą również inni zawodnicy BMW nie tylko za umiejętności za kółkiem. „Byłbym zachwycony gdyby BMW ogłosiło go szóstym kierowcą. Według mnie zrobił bardzo dobrą robotę podczas testów w Jerez. Był pierwszy raz w samochodzie i przy ograniczeniach które ma uzyskiwał bardzo … Glock docenia Kubicę: Zrobił dobrą robotę podczas testów Read More »Artykuł Glock docenia Kubicę: Zrobił dobrą robotę podczas testów pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Zapraszam do blogowej rywalizacji sportowej na Endomondo. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 500 osób a w tym roku staramy pobić ubiegłoroczne wyniki. DO RYWALIZACJI MOŻNA DOŁĄCZYĆ TUTAJ Poniżej są kamienie milowe z przymrużeniem oka powiązane z wydarzeniami F1 oraz na Powrotroberta.pl. 5 km – Kubica i tak szybciej wyszedł z bolidu. 13 km – … Wyzwanie Endomondo Read More »Artykuł Wyzwanie Endomondo pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
84 mln unikalnych widzów miały w sezonie 2019 łącznie wyścigi Formuły 1 w Polsce. Oznacza to znaczny wzrost w porównaniu z rokiem 2018 a wszystko to za sprawą Roberta Kubicy. Seria pochwaliła się danymi dotyczącymi oglądalności za poprzedni rok. Oglądalność wyścigów F1 w ubiegłym roku wyniosła 1922 mld i był to najwyższy wynik od sezonu … F1 chwali się wzrostem oglądalności. Największy w Polsce Read More »Artykuł F1 chwali się wzrostem oglądalności. Największy w Polsce pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
W kolejnym odcinku Kartingowego Abecadła zapraszam na przechadzkę po torze i omówienie sposobu pokonywania zakrętów.Artykuł Kartingowe Abecadło #6 – Szukanie prawidłowej linii pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Motorsport-total sugeruje że w związku z niepewną sytuacją Aston Martina w DTM jest możliwe – również w celu zwiększenia liczby zespołów – utworzenie klienckiego zespołu BMW w którym jeździłby Robert Kubica ze wsparciem PKN Orlen. Jak pisze niemiecki portal zajęcie szóstego – wolnego obecnie – miejsca w BMW w sezonie 2020 nie jest jedynym rozwiązaniem … Kubica w DTM w klienckim zespole BMW? Read More »Artykuł Kubica w DTM w klienckim zespole BMW? pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
1975 – Urodził się Yuji Ide. Japończyk zaliczył 4 starty w Formule 1 w sezonie 2006 zanim FIA odebrała mu superlicencję z powodu zbyt niebezpiecznej jazdy. 1979 – Jacques Laffite wygrywa GP Argentyny odnosząc 2. zwycięstwo w karierze. W F1 debiutuje Elio De Angelis. 2016 – Robert Kubica po raz ostatni bierze udział w Rajdzie … Tego dnia w F1 – 21 stycznia Read More »Artykuł Tego dnia w F1 – 21 stycznia pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Tekst ten powstał dwa lata temu jako ciekawostka związana z rolą Roberta Kubicy jako kierowcy rezerwowego Williamsa. Teraz ponownie stał się „aktualny” a że jest nas „nieco” więcej niż 2 lata temu postanowiłem go przypomnieć w nieco „luźniejszym” okresie. Chcę nim jedynie zaspokoić ciekawość niektórych związaną z częstotliwością zmian w zespołach i ich powodami. Nie … Kiedy rezerwowi wchodzili do gry Read More »Artykuł Kiedy rezerwowi wchodzili do gry pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
Zawodnicy ORLEN Team mają za sobą tysiące kilometrów na nowych trasach Rajdu Dakar w Arabii Saudyjskiej. Kuba Przygoński po pechowym początku w drugiej części rywalizacji udowodnił że należy do światowej czołówki. Martin Prokop zajął 12. miejsce. Swoje najlepsze starty w Dakarze zaliczyli Maciej Giemza który był 17. oraz 5. wśród quadowców Kamil Wiśniewski. Tegoroczna edycja … ORLEN Team podsumował Rajd Dakar 2020 Read More »Artykuł ORLEN Team podsumował Rajd Dakar 2020 pochodzi z serwisu Powrót Roberta Kubicy do F1.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net