Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - piłka nożna
Transfery Barcelony i Realu
Trener KGHM Zagłębia Lubin Pavel Hapal zabierze do Turcji 25 piłkarzy na drugie zgrupowanie przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek ekstraklasy. Lubinianie na obóz wyjadą w środę.
- Chciałbym zaznaczyć że każde wznowienie rozgrywek według mnie będzie niesportowe. Przecież to byłyby dwa różne sezony z kilkutygodniową przerwą. W czasie wojny rozgrywki również zawieszono i nikt nie myślał o tym żeby grać. Nie rozumiem tego że koniecznie chce się rozegrać sezon do końca to jakiś absurd - stwierdził w rozmowie z Interią profesor Uniwersytetu Pedagogicznego kierownik zespołu badawczego "Italian Studies" i polski korespondent "La Gazzetta dello Sport" Stefan Bielański.
To rzadka gratka dla klubów nie tylko z Polski. Postawienie w stan likwidacji siedmiokrotnego mistrza Słowacji MSK Żylina i wymówienie przez właściciela słowackiego klubu umów kilkunastu zawodnikom sprawia że od 1 maja są oni do wzięcia za darmo. W kolejce ustawiają się chętni a telefony menedżerów się grzeją. Mówi o tym były już kapitan i wychowanek klubu z Żyliny Miroslav Kacer którego chętnie widziałyby u siebie Górnik i Cracovia.
Legenda Ruchu najlepszy przedwojenny strzelec polskiej ligi. Miał też charakter którym potrafił zatruć życie niejednemu na boisku. Oto portret Teodora Peterka.
Rozgrywki niemieckiej Bundesligi mogą być wznowione już 9 maja - donosi dziennik "Bild". Oficjalnie mecze są odwołane do końca kwietnia z powodu pandemii koronawirusa w wielu innych krajach przerwa potrwa jednak dłużej.
Były kolega klubowy Roberta Lewandowskiego Arjen Robben przyznał że jego żona Bernadien była zakażona koronawirusem. Kobieta czuje się już dobrze i ma za sobą infekcję. Podczas jej trwania czuła się jednak fatalnie.
Wszystko wskazuje na to że dni Jamesa Rodrigueza w Realu Madryt są już policzone a piłkarz latem opuści stolicę Hiszpanii. Takie rozwiązanie będzie optymalne dla klubu oraz samego Kolumbijczyka tym bardziej że nie brakuje chętnych na jego zakontraktowanie.
W stanowczy i oryginalny sposób Lionel Messi poinformował o tym że nie zamierza przenosić się do Interu Mediolan. Przy okazji uciął też inne spekulacje.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net