Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości sportowe - piłka nożna
Transfery Barcelony i Realu
Trener KGHM Zagłębia Lubin Pavel Hapal zabierze do Turcji 25 piłkarzy na drugie zgrupowanie przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek ekstraklasy. Lubinianie na obóz wyjadą w środę.
Szwedzka policja przedstawiając raport za pierwsze półrocze stwierdziła że codzienność w czasie pandemii koronawirusa z zamkniętymi stadionami piłkarskimi diametralnie odmieniła jej rzeczywistość i może zająć się skuteczniejszym ściganiem przestępców.
Oto najpiękniejsze parady 31. serii gier w lidze włoskiej. Która z nich zasługuje na miano interwencji kolejki?
W meczu amerykańskiej ligi szóstek Major Arena Soccer League jeden z zawodników w nieszablonowy sposób umieścił piłkę w siatce. To trzeba zobaczyć.
Dziś o godzinie 20.30 Górnik gra kolejny ligowy mecz - z Arką w Gdyni. Czy będzie to jeden z ostatnich meczów Igora Angulo w zabrzańskiej jedenastce? Trener Marcin Brosz liczy że jednak nie! Śląski szkoleniowiec walczy jak może o to żeby goleador z Kraju Basków dalej występował w górniczym klubie.
Piłkarski Śląsk Wrocław ma tylko matematyczne szanse na zajęcie miejsca czołowej trójce ekstraklasy i grę w europejskich pucharach. "Przede wszystkim chcemy jednak wygrać dwa pozostałe mecze aby samemu dać sobie tę szansę" - powiedział dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.
Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała mogą już za kilkadziesiąt godzin zapewnić sobie awans do ekstraklasy. W środę zagrają z Odrą Opole. Bardzo duże znaczenie będą miały wyniki wtorkowych meczów z udziałem Stali Mielec i Warty Poznań czyli najgroźniejszych rywali "Górali".
W Koronie Kielce w ostatnich spotkaniach ekstraklasy odważniej stawia się na młodych piłkarzy. "Każdy z nich ma określone umiejętności naszą rolą jest jednak żeby za szybko nie rzucić ich na głęboką wodę" - powiedział drugi trener Kamil Kuzera przed wtorkowym meczem z Wisłą w Płocku.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • 501.best
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net