Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Technologie
W ciągu kilku lat drukarka 3D przestała być urządzeniem tylko dla profesjonalistów lub osób bardzo bogatych – sprzęt ten znacznie staniał i dostępny jest w mnogości konfiguracji i wariantów cenowych. Wobec tego warto się zastanowić jak działa drukarka 3D ile kosztuje i czy warto ją kupić? Co można za jej pomocą stworzyć i jaka jest tego wytrzymałość? Wszystkiego dowiecie się w dalszej części tego artykułu.
Popularna przeglądarka Google znana jest ze swojego sporego poboru mocy zwłaszcza na komputerach Mac. Wygląda jednak na to że technologiczny gigant chce temu zaradzić.
M​onimoto MM6 to samodzielne urządzenie zasilane dwoma bateriami o żywotności do 12 miesięcy. Monimoto sterowane jest za pomocą aplikacji mobilnej. Automatycznie uzbraja się i rozbraja dzięki czemu nie trzeba pamiętać o jego aktywowaniu lub dezaktywowaniu.
Na Twitterze zapowiedziano właśnie The eSkootr Championship (eSC) pierwszą na świecie oficjalną serie wyścigów elektronicznych hulajnóg w oprawie rodem z filmu Tron.
Naukowcy opracowali filtr powietrza który natychmiast zabija wirusa SARS-CoV2.
Koniec ze spoconymi dłońmi podczas długotrwałej rozgrywki na komputerach. Marka Zephyr zaprezentowała mysz z wbudowanym wentylatorem.
Badacze z MIT opracowali hybrydowy proces łączący fotonikę ze sztucznymi atomami. To pozwoliło na stworzenie dotychczasowo największego procesora kwantowego.
Technologiczny gigant apeluje do swoich klientów by nie zaklejali własnoręcznie kamerek w urządzeniach z serii MacBook. Może to uszkodzić powierzchnie aparatów.
Wszystkie drogi ludzkości zdają się prowadzić na Marsa. Od dziesięcioleci jest to logiczny kolejny krok w podróżach kosmicznych. Eksperci przekonują że astronauci powinni jednak zrobić przystanek na Wenus.
Nowe badanie przeprowadzone w Yellowstone sugeruje że istnieje niedoceniana dotychczas silna korelacja między zjawiskami wulkanicznymi a hydrotermalnymi obserwowanymi w obrębie kaldery (zagłębienie w szczytowej części wulkanu) superwulkanu Yellowstone.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best/podkladki-korkowe/
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net