Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Technologie
​Naukowcy odkryli że promieniowanie o niskim natężeniu może podgrzewać komórki nowotworowe co z kolei ułatwia celowanie w nie.
Załoga kapsuły Crew Dragon rozpoczęła swoją przygodę w kosmosie w nocy ze środy na czwartek. Docelowo spędzą trzy dni na niskiej orbicie okołoziemskiej. Astronauci udostępnili już kilka fotografii zrobionych z modułu obserwacyjnego.
Google stworzyło kolejne podwodne połączenie. Tym razem kablem o długości 4 tysięcy mil zostanie spięty Nowy Jork z Bude w Wielkiej Brytanii i Bilbao w Hiszpanii. Eksperci ostrzegają o szczególnym zagrożeniu z tym związanym.
Do 393 batalionu czołgów Bundeswehry dotarły pierwsze cztery jednostki nowoczesnych niemieckich czołgów Leopard 2 A7V. Jest to zaawansowana wersja pojazdu z nowym dalmierzem laserowym i urządzeniem termowizyjnym.
Ludzie produkowali ubrania już 120 000 lat temu. Potwierdzają to dowody znalezione w marokańskiej jaskini. To zmienia naszą wiedzę o tym jak wyglądała przeszłość naszych przodków.
Pomimo ostatnich kontrowersji dotyczących ochrony prywatności WhatsApp jest wciąż jedną z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji umożliwiających komunikację. Nie dziwi zatem że twórcy komunikatora robią wszystko by rozbudować jego możliwości.
Policjanci z Piaseczna opublikowali rozmowę telefoniczną przeprowadzoną z oszustem który podszywał się pod pracownika banku. Przestępca nakłaniał ofiarę do instalacji szkodliwego oprogramowania.
Kilka dni temu byliśmy świadkami jednej z największych premier tej jesieni. 14 września zostały oficjalnie zaprezentowane nowe smartfony Apple. iPhone 13 na półki sklepowe trafi dopiero 24 września. Jednak już dzisiaj będzie można zakupić urządzenie przez internet w oficjalnej przedsprzedaży.
Popularny serwis zajmujący się sprzedażą internetową zniknął na dobre. Ich strona jest nieaktywna od tygodnia a na ich mediach społecznościowych jest cisza od roku. Klienci którzy ostatnio zamówili ze strony GearBest zostali na lodzie.
Phishing fałszywe konta i oszustwa na romantyczną miłość - wachlarz cyberprzestępców atakujących swoje ofiary w mediach społecznościowych jest szeroki. Ich aktywność skupia się między innymi na Instagramie – jednej z najpopularniejszych platform spośród mediów społecznościowych. Miesięcznie korzysta z niej ponad miliard aktywnych użytkowników którzy mogą stać się potencjalnym celem cyberprzestępców.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best/podkladki-korkowe/
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net