Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Technologie
Jak prawidłowo dezynfekować nasz komputer klawiaturę słuchawki lub inny sprzęt komputerowy? Nie jest to trudne ale wymaga odpowiednich substancji i zachowania kilku zasad.
Linie lotnicze na całym świecie odwołały setki tysięcy lotów – wszystko ze względu na brak zainteresowania oraz problemy z przemieszczaniem się. Niektórzy przewoźnicy szybko znaleźli alternatywę: przekształcają oni swoje samoloty w swoiste pojazdy cargo do przewozu.
​Międzynarodowy zespół naukowców przetestował ponad 10 000 związków chemicznych i zidentyfikował sześć które mogą być potencjalnymi lekami na COVID-19.
Jak wynika z najnowszego raportu zamieszczonego na serwisie ZDNet amerykański gigant może opóźnić premierę nadchodzącego systemu Windows 10X oraz towarzyszącym mu produktów.
Disney+ coraz bardziej zasługuje na miano "Największego konkurenta Netfliksa". Platforma może pochwalić się rewelacyjnymi wynikami. Platforma stała się bardzo popularna zaledwie pięć miesięcy po oficjalnym starcie.
​Fizycy z CERN pracują nad stworzeniem prostego respiratora dla osób cierpiących na łagodną postać choroby i tych którzy wracają do zdrowia po przebytej infekcji. Model zasilany bateriami powinien być gotowy do testów w szpitalach w ciągu kilku najbliższych tygodni.
Gigant technologiczny zmienił nazwę swojej aplikacji do rozmów wideo. Od teraz Hangouts Meet będzie się nazywać Google Meet.
​Dzięki misji kosmicznej Chang'e-4 udało się zrobić spektakularne zdjęcie przedstawiające niewidoczną z Ziemi stronę Księżyca i naszą planetę.
Firma ujawniła że oficjalnie zawiązała specjalną radę doradczą ds. bezpieczeństwa. Jednym z jej członków jest Alex Stamos - byłego szef bezpieczeństwa z Facebook'a.
Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze na mocy którego USA będą wydobywały surowce naturalne z Księżyca i planetoid - czytamy w serwisie Space.com.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best/podkladki-korkowe/
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net