Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Technologie
Firma z Montrealu zaprezentowała dwukierunkową ładowarkę samochodową która może służyć jako dodatkowe uzupełnienie energii w naszym domu.
Słynny koncern lotniczy pracuje nad nową technologią UltraAir. Ma ona wykorzystywać systemy laserowe do zapewnienia stałej i bezpośredniej łączności internetowej z lecącym samolotem.
Rosjanie postanowili wrócić do swojego radzieckiego dziedzictwa kosmicznego w ramach nowej serii misji których celem jest powrót na Księżyc.
​Obserwacje UFO mogą być po prostu dronami szpiegowskimi zbierającymi dane wywiadowcze. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę tego typu zdarzeń i postęp technologiczny w dziedzinie dronów jest to możliwe.
Wielka Brytania chce opracować własną walutę cyfrową. Kraj przygląda się możliwościom związanym z nowymi formami wirtualnych pieniędzy.
Samsung może być największym producentem smartfonów na świecie – ale nie w Afryce. Koreańska firma została zdominowana przez chińską markę Tecno.
Siły Powietrzne USA zakończyły ostatnią rundę testów nowego śmigłowca ratunkowego. Model Sikorsky HH-60W Jolly Green jest coraz bliżej pracy operacyjnej.
Popularna aplikacja firmy Facebook nie ma ostatnio łatwych dni. Niedawno indyjski organ zajmujący się cyberbezpieczeństwem zwrócił uwagę na duża ilość luk w starszych wersjach oprogramowania. Teraz z kolei pojawiło się nowe zagrożenie.
​Szybkie błyski radiowe (FRB) zostały odkryte ponad 10 lat temu. Od tego czasu naukowcy starają się ustalić co może generować te intensywne zdarzenia. Teraz dokonano nowych potencjalnie przełomowych ustaleń.
Sprawdzamy niedrogi wytrzymały zegarek polskiej firmy mPTech - co oferuje i jak sprawuje się w praktyce Hammer Watch?
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best/podkladki-korkowe/
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net