Dziś jest: 22 stycznia 2020kalendarium [»]
» Technologie
Pomimo trwającego procesu ponownej certyfikacji maszyny Boeing 737 Max nie wzbiją się w powietrze co najmniej do połowy 2020 roku. Producent musi także poradzić sobie z zatrzymaną produkcją.
The Walt Disney Company potwierdziło start serwisu Disney+ w kolejnych krajach Europy. Coraz popularniejsza usługa wystartuje 24 marca w: Wielkiej Brytanii Irlandii Francji. Niemczech Włoszech Hiszpanii Austrii i Szwajcarii. Jaka będzie miesięczna wysokość abonamentu?
Fosfor to pierwiastek kluczowy w budowie DNA i rozwoju życia na Ziemi. Prawdopodobnie dotarł na naszą planetę za pośrednictwem komet z nowo narodzonych gwiazd.
Świat przepełniony robotami automatyzacja zawodów i kolonizacja kosmosu – takie były przewidywania znanego amerykańskiego pisarza Isaaca Asimova. Nieco ponad 37 lat temu autor książek fantastycznonaukowych oraz popularnonaukowych roztoczył wizje które zrealizowały się na naszych oczach – a przynajmniej większość z nich.
Huawei MateBook D 14 i MateBook D 15 w wersji 2020 to następcy jednych z najbardziej popularnych laptopów w Polsce ubiegłego roku. Odświeżone modele wyróżniają się ekranem FHD z wąskimi ramkami obudową z aluminium oraz funkcją OneHop do zbliżeniowego przesyłania danych między laptopem a smartfonem Huawei stosowaną do tej pory w najdroższych notebookach producenta.
Najnowsze badania wskazują że cukier wpływa na mózg w podobny sposób do tego jaki obserwuje się po zażyciu leków uzależniających. Naukowcy posunęli się nawet do stwierdzenia że to uzależnienie od cukru może być podstawą plagi otyłości w wielu częściach kraju.
Serwisy streamingowe oferujące usługi wideo mają zdominować rynek na przestrzeni 2020 roku. Sytuacja ma mieć miejsce w ponad 30 krajach na całym świecie.
Nowo odkryta asteroida jest drugim najbliższym naturalnym obiektem od Słońca.
Przewiduje się że do 2023 r. wartość pirackich usług wideo dostępnych dla klientów telewizji płatnej która nie została zapłacona operatorom pay-tv przekroczy 67 mld dol. - nawet w skali światowej to ogromna kwota i straty dla dostawców zawartości premium.
Problemów Boeinga ciąg dalszy. W samolotach z serii 737 Max znaleziono kolejny problem z oprogramowaniem.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best/podkladki-korkowe/
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net