Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Technologie
​Na planetoidzie Bennu znaleziono fragmenty planetoidy Westa. Skąd się one tam wzięły?
Chińczycy znaleźli się na czele rankingu który wskazuje na to iż do 2025 roku kraj będzie dominował w łańcuchu dostaw baterii litowo-jonowych.
Polskie media obiegła szokująca wiadomość że lubelska spółka biotechnologiczna Biomed Lublin ma skuteczny lek na COVID-19. Preparat powstały z osocza ozdrowieńców zawiera immunoglobuliny które mają skutecznie zwalczać wirusa SARS-CoV-2. W związku z tym ruszyła już nawet produkcja "polskiego leku na COVID-19". Niestety to nie czas na świętowanie - do gotowego preparatu droga jeszcze daleka. "To żaden przełom" - mówi ekspert w rozmowie z Interią.
Niedługo po wydaniu Androida 11 na smartfony Google wprowadza nową wersje systemu na telewizory. Jakie zmiany ze sobą przyniesie?
Jak donoszą Wirtualne Media Google może szukać nowego sposobu na potwierdzenie wieku użytkowników. Sytuacja będzie dotyczyła rynku europejskiego - czytamy w serwisie Wirtualne Media.
Samsung Electronics zaprezentował swój pierwszy konsumencki dysk NVMe SSD oparty o standard PCIe 4.0 - model 980 PRO. Architektura dysku oparta o szybszą magistralę sprawia że nowy SSD oferuje odczyt i zapis sekwencyjny dochodzący odpowiednio do 7000 MB/s i 5000 MB/s.
​NASA ogłosiła że pierwsza załogowa misja na Księżyc w ramach programu Artemis odbędzie się w 2024 r.
Zapewne niejedna osoba korzystająca z popularnej platformy Netflix była zdziwiona gdy interesujący ją serial nagle zniknął po dwóch sezonach. Choć produkcja mogła wydawać się interesująca i potrafiła przyciągnąć przed ekrany pewną grupę osób dane okazały się nieubłagane.
Podczas przeniesionego z kwietnia wydarzenia zwanego „Battery Day” Elon Musk zdradził szczegóły na temat przyszłości amerykańskiej marki.
Astronauci znajdujący się na ISS musieli wykonać specjalny manewr uniku aby uniknąć kolizji z kawałkiem gruzu w kosmosie.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best/podkladki-korkowe/
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net