Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Białystok
Pandemia zmieniła wszystko. Wcześniej nikomu na myśl nie przyszło nawet że studenci IV roku aktorstwa nie pokażą swojego dyplomu bezpośrednio jak dziesiątki pokoleń przed nimi - wprost przed publicznością. A jednak. W tym roku spektakl dyplomowy odbywa się online - we wtorek (14 lipca) o godz. 19 na kanale YouTube. Spektakl jest szczególny także z innego względu - opowie o pandemii. Towarzyszyć mu będzie dyskusja.
Kevin Klinkenberg podpisał nowy kontrakt ze Ślepskiem Malow. Klub z Suwałk skompletował tym samym skład przed nowym sezonem PlusLigi.
Wybory prezydenckie 2020. Wyniki wyborów. Do gminy Rudka w powiecie bielskim trafią wszystkie nagrody PiS za najwyższą frekwencję. I wóz strażacki MSWiA i 50 tys. zł na doposażenie świetlic wiejskich w ramach Pucharu Gmin ufundowane przez marszałka oraz 10 tys. zł które przeznaczył z własnej kieszeni senator Jacek Bogucki.
Białystok. Od poniedziałku (13 lipca) umawianie wizyt w Departamencie Obsługi Mieszkańców przy Branickiego 3/5 jest możliwe przez system "e-kolejka".
Takiej Krety turyści nie znają - opustoszałej bez ludzi tkwiącej w ciszy i w pewnym półśnie. Taką Kretę po sezonie odnalazł Bartek Warzecha fotograf związany z Białymstokiem i środowiskiem teatralnym. I pokaże ją na wystawie w warszawskiej Kordegardzie - Galerii Narodowego Centrum Kultury na wystawie "Rdza". Wernisaż w środę (15 lipca) o godzinie 18.
Niemal tysiąc osób wystartowało w wirtualnej sztafecie Electrum Ekiden. Dzięki temu na konto Białostockiego Hospicjum dla Dzieci prowadzonego przez Fundację "Pomóż Im" wpłynęło ponad 12 tys. zł.
Białystok. O remont prosi się od dawna. W końcu gmina zabierze się za rewitalizację cmentarza ofiar terroru na Bacieczkach.
252 tys. zł ma trafić do klubów piłkarskich z niższych lig. Taką decyzję podjął Podlaski Związek Piłki Nożnej który zadecydował też o anulowaniu kar dyscyplinarnych oraz opłat z tytułu kar dyskwalifikacji z poprzedniego sezonu.
Przed kilkoma dniami w blasku fleszy z Białegostoku odjechał bezpośredni szynobus do Hajnówki. Był to propagandowy przejazd PiS. Pasażerowie prędko do pociągu PKP bowiem nie wsiądą.
Piłkarze Jagiellonii Białystok nie wygrali żadnego z czterech ostatnich spotkań w ekstraklasie. Trudno jest jednak zdobywać punkty skoro sprawia się prezenty rywalom.
Wybory prezydenckie 2020. Wyniki wyborów. Jak wynika z protokołów ze wszystkich obwodów do głosowania Rafał Trzaskowski w Podlaskiem wygrał tylko w jednym powiecie - hajnowskim. Na Andrzeja Dudę najwięcej wyborców zagłosowało w gminie Kulesze Kościelne w powiecie wysokomazowieckim - prawie 93 proc. wyborców.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net