Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Białystok
- Działania służb specjalnych pod wodzą Kamińskiego czy prokuratury pod wodzą Ziobry nie mają cech przypadku. To jest wojna kto przejmie te służby - stwierdził w Białymstoku szef PO Borys Budka.
Piłkarze Jagiellonii Białystok zmierzą się w sobotę (godz. 17.30) na wyjeździe z Legią Warszawa. - Nasz drużyna jest gotowa na to spotkanie - zapewnia Iwajło Petew trener białostoczan.
Paradoksem disco polo jest to że - nazwijmy to - ludzie inteligentni kulturalni dobrze wychowani uważają że muzyka disco polo jest synonimem kiczu a bryluje na salonach - mówił w trakcie prezentacji pomysłu na pierwszą w Polsce licealną klasę disco polo lider zespołu Boys Marcin Miller. Jeden z jej przyszłych nauczycieli.
Przeboje światowego swinga zabrzmią w piątek (21 lutego) o 19 w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy Odeskiej. Rytm nada Big Band OiFP.
Sąd Rejonowy w Białymstoku w czwartek (20 lutego) przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowy areszt dla byłego agenta CBA Tomasza Kaczmarka. Prokuratura Regionalna w Białymstoku po przesłuchaniu postawiła mu dodatkowe zarzuty dotyczące prania brudnych pieniędzy. A sąd aresztował go na trzy miesiące.
Miejsca dużo nie ma ale gdy się zsunie stoliki. Kawiarnia Lalki otworzyła się po remoncie tydzień temu a już w piątek (21 lutego) wchodzi w nowy etap. I o 20 zaprasza na potańcówkę przy cymbałach akordeonie barabanie. Do słuchania i tańca zagra Kapela Batareja.
Adam Bodnar rzecznik praw obywatelskich podejmuje kolejne działania w sprawie budowy ferm przemysłowych na terenie gminy Krynki we wsiach Górka i Kruszyniany. Wskazuje na możliwość utworzenia parku kulturowego i zwraca się o wsparcie do wojewódzkiego konserwatora zabytków.
Damian Czykier (Podlasie Białystok) zajął ósme miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki podczas mityngu we francuskim Liévin.
Piłkarze Wigier Suwałki zremisowali 2:2 w sparingu z Wisłą Kraków.
Sąd Rejonowy w Białymstoku rozpozna w czwartek (20.02) wniosek prokuratury o tymczasowy areszt dla byłego agenta CBA Tomasza Kaczmarka zatrzymanego wczoraj. Prokuratura Regionalna w Białymstoku po przesłuchaniu postawiła mu dodatkowe zarzuty dotyczące prania brudnych pieniędzy.
Po dwóch latach przerwy wraca na scenę. I znów wykrzyczy w transowym rytmie wszystko czego nie może znieść. Maria Peszek w niedzielę o 19 zaśpiewa w Zmianie Klimatu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net