Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
Ze względu na wzrost zakażeń COVID-19 w Sopocie organizatorzy odwołali biegowe zawody "Sopocka Jesień" które miały odbyć się w najbliższą sobotę.
W Polsce są 974 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej w województwach: mazowieckim małopolskim i pomorskim. Zmarło 28 zakażonych.
Powiat sztumski uchylił kontrowersyjną Kartę Praw Rodzin przygotowaną przez Stowarzyszenie Ordo Iuris i wprowadzoną ponad pół roku temu na wniosek radnych PiS.
- Dieta mi na razie nie smakuje ale powoli przyzwyczajam się - pisze były prezydent Lech Wałęsa na swoim profilu na Facebooku. Mięso odstawił dla zdrowia.
Gdyńska statua będzie mierzyła 35 m szerokość wyniesie 15 m i będzie ważyła 150 kg. Żeby stanęła na szczycie kamienicy potrzeba 32 tys. zł. W internecie ruszyła zbiórka na ten cel.
Pijany policjant miał głowę opartą o kierownicę i smacznie sobie spał. Działo się to na środku skrzyżowania w Gdańsku.
Podczas spotkania "Kobiety wiedzą co robią" aktorki dziennnikarki i naukowczynie rozmawiać będą o tym jak przebić się przez szklany sufit w świecie nauki i na rynku pracy oraz jak rozwiązywać problemy z którymi spotykamy się na co dzień. Gościć będą m.in. Dorota Warakomska Katarzyna Bosacka i Katarzyna Żak.
Miasto ogłosiło przetarg na wykonawcę projektu ścieżki rowerowej która ma powstać wzdłuż trasy Kwiatkowskiego. Ale jedyny oferent chce za to dwa razy więcej niż Gdynia ma w budżecie na ten cel. Czy po ponad 20 latach rowerzyści wreszcie skorzystają z estakady?
Sopoccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 41 lat podejrzanych o pobicie i uszkodzenie mienia. - Sprawa jest rozwojowa - informują policjanci.
Koronawirus na Pomorzu. Do tej pory powierdzono zakażenie u 77 uczniów i 48 nauczycieli. Coraz więcej szkół zaczyna pracować zdalnie lub hybrydowo.
We wtorek powierdzono koronawirusa u ciężarnej pacjentki kościerskiego szpitala. W związku z tym do soboty wstrzymano przyjęcia na oddział położniczy.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net