Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
Mtocrossy i quady krążą pod oknami rozjeżdżają zieleń niemiłosiernie hałasują. Piraci drogowi za nic mają przepisy drogowe i w środku wsi pędzą na złamanie karku. Ludzie którzy wyprowadzili się na wieś dla spokoju mają pod domami tor motocrossowy i autostradę. Mimo zgłoszeń interwencji policji nie odnotowali.
Na dachu największej w Trójmieście hali sportowej zamontowana zostanie instalacja do poboru energii z promieni słonecznych. Firma Dr. Oetker na dachu swojej siedziby ustawiła z kolei pasiekę.
- W czasie kampanii byliśmy świadkami tego że Polacy potrafią ze sobą rozmawiać że chcą razem działać mimo oczywistych różnic w poglądach czy sposobach działania - mówi Agnieszka Baranowska pomorska liderka Ekipy Szymona.
- Sztab Trzaskowskiego popełnił błąd nie biorąc udziału w debacie TVP w Końskich. TVP jest bardzo stronnicza ale oglądają ją nie tylko zwolennicy PiS. Duża część Polaków nie ma po prostu dostępu do innej telewizji a on wygrałby tę debatę - mówi posłanka Lewicy prof. Joanna Senyszyn.
Pan Tomasz drugi raz w życiu miał możliwość zagłosować w wyborach prezydenckich. Komisja wyborcza mu jednak tej możliwości nie dała - jego kartę do głosowania wydała komuś innemu. Komu? Tego nie wiadomo.
- Kampania wyborcza była dość brudna zwłaszcza w ostatniej fazie. Obie strony prowadziły kampanię negatywną i okazało się to dość skuteczną metodą - mówi Kazimierz Koralewski przewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości w gdańskiej radzie miasta.
Wyniki wyborów 2020. Krynica Morska Jastarnia Ustka Łeba i Chałupy - w nadmorskich miejscowościach turystycznych wyborcy postawili na Rafała Trzaskowskiego. W Rowach koło Ustki frekwencja osiągnęła 100 procent.
Do aresztu trafiła 32-letnia obywatelka Ukrainy która podejrzana jest o podpalenie drzwi do jednej z gdańskich galerii co wywołało pożar i zniszczenie obiektu handlowego. Straty oszacowano na prawie pół miliona złotych
Lechia Gdańsk przegrany 2:3 mecz z Lechem Poznań kończyła w dziesiątkę. Czerwona kartka dla Conrada była już piątą w tym sezonie dla zespołu Piotra Stokowca w Ekstraklasie więcej ma ich tylko Korona Kielce. A gdańska drużyna zbliża się do wyniku z sezonu 2014/15.
Osób zakażonych koronawirusem na Pomorzu przybywa z dnia na dzień. Dzień po wyborach obecność wirusa SARS-CoV-2 potwierdzono u dwóch osób.
Rafał Trzaskowski pewnie wygrał wybory w województwie pomorskim uzyskując tu 5984 proc. głosów a Andrzej Duda - 4016 proc. To najlepszy wynik Trzaskowskiego w podziale na województwa. W pięciu powiatach na Kaszubach i Kociewiu zwyciężył jednak Duda.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net