Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
Hotele restauracje apartamenty i pawilony handlowe - tak ma wyglądać atrakcyjna działka przy molo w Gdańsku Brzeźnie. - Deweloperzy mają zbyt duże pole do popisu - alarmują miejscy aktywiści.
Piłkarze Arki Gdynia fatalnie zaczęli rundę wiosenną. W dwóch pierwszych meczach nie zdobyli ani punktu ani bramki mało tego - nie dali też swoim kibicom jakichkolwiek powodów do optymizmu na przyszłość. W sobotę podejmą Raków Częstochowa (godz. 15).
40 tysięcy zł za metr kwadratowy. Na rynku nieruchomości pojawiła się rekordowo wysoka w Trójmieście oferta sprzedaży mieszkania. Apartament zajmujący całe najwyższe piętro mieszkalne Sea Towers w Gdyni został wyceniony na 16 mln zł. W cenie są trzy miejsca parkingowe i komórka lokatorska.
Po ponad dwóch miesiącach wierni z Gdańska otrzymali odpowiedź na list w sprawie odwołania metropolity gdańskiego arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Nuncjatura informuje że "od dłuższego czasu trwają szerokie konsultacje mające na celu obsadzenie archidiecezji gdańskiej".
Wizz Air wprowadza nowe połączenie lotnicze z Gdańska. Od czerwca z lotniska w Rębiechowie będziemy mogli polecieć do Skellefte? w Szwecji.
Pani Zofia sprzedawczyni ze sklepu w Pinczynie (województwo pomorskie) przegoniła mopem napastnika który z bronią w ręku domagał się od niej pieniędzy.
Lewy obrońca Rafał Pietrzak to kolejny piłkarz który w zimowym oknie transferowym wzmocnił Lechię Gdańsk. 28-letni zawodnik podpisał umowę do czerwca 2023 r.
Trzynaście rzeźb dawnych bóstw miało połączyć kaszubskie miejscowości. Zamiast tego podzieliły mieszkańców.
Wybory prezydenckie 2020. Oprócz działaczy PO Małgorzata Kidawa-Błońska może liczyć na Pomorzu na część samorządowców z innych ugrupowań. Do jej sztabu nie weszli jednak działacze Samorządności Wojciecha Szczurka i jeden z wiceprezydentów Gdańska który popiera Szymona Hołownię.
Ci którzy poszukują własnego mieszkania powinni pojawić się 22 lub 23 lutego w Ergo Arenie. Podczas Targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie będzie można przebierać w ofertach deweloperów a także skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów.
Ciasta kanapki bufety śniadaniowe dania lunchowe i obiadowe. Dzięki aplikacji Too Good To Go można uratować jedzenie przed zmarnowaniem i jednocześnie pomóc chronić środowisko.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net