Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
W meczu eliminacji mistrzostw świata 2023 kobieca reprezentacja Polski zremisowała na gdańskiej Polsat Plus Arenie z Belgią 1:1. To była bardzo dobra reklama żeńskiej piłki spotkanie przyniosło dużo emocji.
W klubie Desdemona w Gdyni odbył się slam poetycki zorganizowany w ramach Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie.
Prof. Krystian Markiewicz prezes Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia": - Nie możemy akceptować bezprawia tu nie można iść na żadne kompromisy. Ci którzy to kwestionują wbijają nam nóż w plecy.
Dyrekcja Muzeum II Wojny wydała komunikat w sprawie wyroku NSA który przywraca własność części terenu Westerplatte Gdańskowi. Muzeum pisze w nim że "pozostaje pełnoprawnym posiadaczem nieruchomości oraz kontynuuje na niej działania inwestycyjne". - Muzeum nie posiada umowy użytkowania ponieważ została uchylona decyzja odpowiedniego ministra - odpowiada prawnik miasta Gdańska.
W sobotę nowy trener Lechii Gdańsk Tomasz Kaczmarek po raz pierwszy poprowadzi zespół na własnym stadionie rywalem będzie Piast Gliwice. Już po pierwszym spotkaniu ma on sporo uwag do swoich piłkarzy i wskazuje pola do poprawy.
Na terenie Polski znajduje się kilkanaście pól do gry w disc golfa a w Trójmieście i okolicach nie było do tej pory ani jednego.
Westerplatte wraz z pomnikiem Obrońców Wybrzeża wraca w posiadanie Gdańska. Politycy PiS odebrali go miastu specustawą w 2019 r. Teraz Naczelny Sąd Administracyjny uznał że sami się do niej nie stosowali. Wyrok jest prawomocny i ostateczny.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 652 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. 37 nowych zakażeń odnotowano na Pomorzu.
Na terenie województwa pomorskiego obowiązuje pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia intensywnymi opadami deszczu.
Wraz z zakończeniem letniego sezonu turystycznego od 19 września 2021 roku zostaną one zamknięte dla turystów a pozostałe oddziały będą czynne krócej.
Dystrybutory z kranówką zamiast wody butelkowanej mniej papierowych materiałów promocja mody vintage na czerwonym dywanie - tegoroczny festiwal filmowy w Gdyni ma być imprezą która maksymalnie ogranicza ślad węglowy.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net