Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
Pomorski wojewódzki konserwator zabytków wszczął postępowanie w sprawie wpisania do rejestru kamienicy przy Grunwaldzkiej 117 we Wrzeszczu w której przed II wojną światową mieszkał polski as wywiadu major Jan Henryk Żychoń a miasto szykuje w tym miejscu biurowiec.
Zmiany związane są z kolejnym etapem prac w ramach budowy linii tramwajowej Nowa Warszawska.
Psa w worku znalazła przejeżdżająca drogą kobieta. Gdyby nie jej interwencja zwierzę nie przeżyłoby.
Siksa Kaśka Sochacka Zamilska - to tylko trzy mocne propozycje z liczącej sto pozycji listy gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Soundrive. Impreza odbędzie się na żywo w połowie sierpnia na dawnym terenie Stoczni Gdańskiej.
20 kwietnia w Światowy Dzień Marihuany parlamentarny zespół na rzecz jej legalizacji złożył w Sejmie pakiet ustaw dotyczący m.in. depenalizacji uprawy i posiadania marihuany na własny użytek. To pierwszy tak kompleksowy projekt wypracowany w szerokim konsensusie pod przewodnictwem pomorskiej posłanki Lewicy.
Proboszcz z Rekownicy stanął w obronie Waldemara Bonkowskiego któremu prokuratura przedstawiła zarzut znęcania się nad psem. Duchowny interweniował w schronisku w sprawie innego psa odebranego politykowi.
Archidiecezja Gdańska. W oparciu o ubiegłoroczne doświadczenia i w związku z coraz liczniejszymi zapytaniami duszpasterzy oraz zainteresowanych rodziców abp Tadeusz Wojda przekazał informacje dotyczące tegorocznych komunii.
Sąd uznał Marka W. winnym przestępstw pedofilskich i skazał go na cztery lata więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.
Z okazji VII rocznicy halowych mistrzostw świata w lekkoatletyce które odbyły się w 2014 r. w Ergo Arenie sopocki MOSiR zaprasza w dniach 23-25 kwietnia na Wirtualny Bieg na dystansie 5 km który odbędzie się pod hasłem: "Sopocka Wiosna na 5".
Koronawirus na Pomorzu. 9246 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzono we wtorek w całym kraju. 417 dotyczy osób z województwa pomorskiego.
Od lipca postój w gdyńskiej strefie płatnego parkowania ma być droższy. Poza Śródmieściem zapłacimy także za parkowanie na ulicach Działek Leśnych Wzgórza św. Maksymiliana i Orłowa oraz na placu przy cmentarzu witomińskim.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net