Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gdańsk
Najnowsze zarządzenie rektora zawiera też obowiązek prowadzenia wszystkich zajęć dydaktycznych w formie e-learningowej lub online niezależnie od tego czy taka forma zajęć została przewidziana w programie studiów.
- Przez bardzo rozrzutną politykę finansową wszystkie fundusze które teraz powinny być funduszami na czarną godzinę zostały wydrenowane - mówi prof. Dariusz Filar członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2006-2010.
PiS-owi się wydaje że teraz jest dobry czas żeby pozałatwiać różne kontrowersyjne sprawy ale władza tak niemoralna kiedyś się na tym bardzo boleśnie przejedzie - mówi Barbara Nowacka posłanka Koalicji Obywatelskiej.
Brakuje co najmniej połowy ludzi do pracy w komisjach wyborczych na wybory 10 maja. Dziś mija termin zgłaszania chętnych do pracy w komisjach a w największych miastach na Pomorzu zgłosił się do tej pory niewielki procent potrzebnych osób.
Jeden z najpopularniejszych musicali Andrew Lloyd Webbera spotkanie ze Stefanem Chwinem piosenki Osieckiej i Grechuty. Polecamy wydarzenia kulturalne w sieci na piątek 10 kwietnia.
Zmarłe osoby miały ujemny wynik testu. To jednak nie znaczy że nie były zakażone wirusem z Wuhan. - Zgonów z powodu koronawirusa z całą pewnością jest więcej niż w oficjalnych statystykach - mówi Tadeusz Jędrzejczyk z Urzędu Marszałkowskiego.
Mimo że nie wiadomo kiedy i jak odbędą się wybory prezydenckie Gdańsk przygotowuje się do ich organizacji w dotychczasowej formie. - Trwają prace legislacyjne ale biegnie też kalendarz wyborczy który mamy obowiązek realizować - mówi prezydentka Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.
Epidemia koronawirusa nie powstrzyma nas przed zrobieniem świątecznych zakupów. Dla bezpieczeństwa niektóre sieci wydłużyły godziny otwarcia sklepów. Sprawdziliśmy które w Trójmieście są czynne przez całą dobę.
Przy okazji 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej Europejskie Centrum Solidarności przygotowało wystawę poświęconą sylwetkom bohaterów wystawy stałej którzy zginęli 10 kwietnia 2010 r. Koronawirus pokrzyżował jednak plany wystawiennicze a ekspozycję można zobaczyć online.
W Polsce koronawirusa stwierdzono u 5575 osób. W województwie pomorskim odnotowano w czwartek 10 nowych zakażeń.
Marta Szadowiak od początku pandemii obserwuje w jaki sposób kultura przenosi się do internetu. - Publiczność jest też w internecie i trzeba o nią dbać na co dzień a nie od święta - mówi ekspertka od komunikacji.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net