Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
W tłusty czwartek mało kto odpuści sobie pysznego pączka z nadzieniem. Niestety każdy kolejny to olbrzymia dawka kalorii które trzeba później spalić. Jak zrobić to skutecznie?
Wśród 50 najbogatszych polityków na liście tygodnika "Wprost" znalazło się trzech senatorów z woj. lubuskiego i jeden europoseł. Najwyżej Robert Dowhan z Koalicji Obywatelskiej.
Ten wyjątkowy sen młodego gorzowianina trwa nadal. O Michała Olejniczaka pytają najlepsze kluby piłki ręcznej w Polsce. - Dostałem ofertę z Vive Kielce - potwierdza 19-letni wychowanek UKS-u Miś Gorzów.
Filharmonia zaprasza na muzyczną podróż z Europy do Ameryki Południowej w towarzystwie czterech gitar.
- Z tej propozycji winno być 35 do 40 pączków a tłuszczu nie wyjdzie więcej jak funt jeżeli rondel jest głęboki i nie smaży się więcej jak po 2 do 4 pączków - pisze Lucyna Ćwierczakiewiczowa.
Wybory prezydenckie 2020. - W 2015 r. Andrzej Duda obudził w wielu nadzieję. Ale Polacy tym razem nie dadzą kupić się prostymi obietnicami. Ludzie przychodzą do nas i mówią że wtedy głosowali na niego ale teraz oddadzą głos na mnie - mówił w Zielonej Górze kandydat w wyborach prezydenckich Szymon Hołownia który odwiedził również Gorzów.
To był mecz z 13. kolejki. Koszykarki AZS UMCS Lublin pokonały u siebie Energę Toruń 75:67 i w tej chwili to one są najlepsze w wyścigu o ostatnie miejsce z przewagą własnego boiska w ćwierćfinale play-off. Gorzowianki w sobotę grają z AZS Poznań.
W ramach 15. edycji Kultury Dostępnej w odpowiedzi na potrzeby widzów starszych oraz niedosłyszących sieć kin Helios - także w Gorzowie - zaprasza na wybrane seanse w wersji z polskimi napisami. Do repertuaru trafiły najgłośniejsze polskie filmy z ostatnich miesięcy między innymi: "Ikar. Legenda Mietka Kosza" "Pan T." czy "Ukryta gra". Bilety kosztują 10 zł.
Wysokospecjalistyczne karetki zakupią pogotowia ratunkowe w Gorzowie i Zielonej Górze. Wymienią wysłużone pojazdy. Marszałek wyłożyła 1 mln zł.
Przetrwać na terenie przeciwnika unikać kontaktu z jego siłami a w razie potrzeby stawić mu opór na końcu uciec i wrócić do swoich - to założenia szkolenia żołnierzy SERE które zakończyło się w 17WBZ w Międzyrzeczu.
Wykonawca przebudowy ulicy Śląskiej rozpoczął już we wtorek wprowadzanie stałej organizacji ruchu wzdłuż całej ulicy. Dla kierowców najważniejsza jest zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Śląska-Towarowa-Bracka.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net