Dziś jest: 30 paĽdziernika 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
W Polsce znów smutny rekord - 21 629 nowych zakażonych koronawirusem. W woj. lubuskim - 394 nowe przypadki.
26-letni żużlowiec przyszedł do Gorzowa z pierwszej ligi a dziś jest już stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. - Wiele się w Stali nauczyłem i chcę być dalej częścią tej drużyny - powiedział Anders Thomsen.
Z dochodami miasta ciągle jest kiepsko ale za to w rankingu inwestycji Gorzów wysforował się do pierwszej dziesiątki w rankingu 'Wspólnoty". Również z wykorzystaniem środków unijnych jest całkiem dobrze.
Zbigniew Szafkowski był wieloletnim wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - filii w Gorzowie. Miał 82 lata.
Piątek godz. 19. W Miejskim Centrum Kultury spektakl Teatru Terminus A Quo i koncert zespołu Trupięgi.
Na prośbę szpitala miasto wyremontowało drogę do mobilnego punktu wykonywania testów na koronawirusa.
Zarząd cmentarza komunalnego w Gorzowie zdecydował o wprowadzeniu zakazu wjazdu samochodów na teren cmentarza przy ulicy Żwirowej już od piątku rano. Zakaz nie dotyczy firm związanych z obsługą pogrzebów oraz służb porządkowych.
Senat odrzucił uchwałę w sprawie ograniczania praw obywatelskich głosami dwóch senatorów opozycji Jana Filipa Libickiego (PSL) i Władysława Komarnickiego (KO) " Była drobna pomyłka" - tłumaczy senator z Gorzowa.
- Za nami kolejny bardzo trudny dzień. W naszym laboratorium aż 284 nowe dodatnie oznaczenia w kierunku COVID-19 w szpitalu 160 zakażonych pacjentów na zakaźnym OIOM-ie 13 osób - poinformował Robert Surowiec wiceprezes gorzowskiego szpitala.
Trwa remont mostu Koniawskiego nad kanałem Ulgi. W poniedziałek 2 listopada planowane jest rozpoczęcie prac na jezdni mostu.
Ostatnia okazja aby zobaczyć w Muzeum Lubuskim "Spichlerz" - wystawę plakatów Wiesława Strebejki.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net