Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Pokazując tak nudne zawody gdzie zawodnicy walczą przede wszystkim z fatalnie przygotowanym torem a nie między sobą nie da się zarażać żużlem w świecie. Z pierwszego półfinału Speedway of Nations 2021 awansowali faworyci - Polacy Szwedzi i Duńczycy. Ci ostatni po barażu z Amerykanami.
To będzie wyjątkowy spacer tym razem nie po mieście a śladami instytucji kultury. W najbliższą sobotę 18 września wszyscy którzy wezmą udział w "spacerze tematycznym" będą mieli okazję poznać tajemnice Teatru im. J. Osterwy i Muzeum Lubuskiego.
Piłkarze ręczni z Gorzowa cały czas nie są organizacyjnie gotowi na ekstraklasę. Wygląda jednak na to że w końcu Stal z czystym sumieniem może zaprosić kibiców na rywalizację ze znakiem jakości i to co tydzień.
Na razie liczmy się w tym miejscu z ograniczeniami bo w najbliższych dniach prowadzone będą jeszcze prace porządkowe i brukarskie na zjazdach oraz chodnikach. Oznakowanie poziome na ul. Kombatantów zostanie wykonane za dwa tygodnie. Później ruszy drugi etap inwestycji.
Dobowy raport z gorzowskiego szpitala: w naszym laboratorium stwierdzono jeden nowy dodatni wynik testu na koronawirusa. W Lubuskiem mamy 10 nowych przypadków w kraju zmarło osiem osób dwie z nich wyłącznie z powodu COVID-19.
Unia Leszno i Stal Gorzów walczyły w wielkim finale w 2018 i 2020 r. Lesznianie wzięli cztery ostatnie złote medale w PGE Ekstralidze. Tym razem obu drużynom pozostał dwumecz o brąz. - Naprawdę zawodników do tych pojedynków nie trzeba mobilizować bo medal to medal - powiedział Stanisław Chomski trener gorzowian.
W kinach premiera filmu o Zdzisławie Najmrodzkim legendarnym złodzieju który uciekał z milicyjnych komend i więzień. W Zielonej Górze podczas festiwalu Kozzi Film spotkacie znane aktorki i reżyserki. Dorotę Segdę i Romę Gąsiorowską. Sprawdź co jeszcze warto zobaczyć w weekend.
6 września 2013 r. był dla szpitala w Gorzowie dniem przełomowym. Od wtedy najbardziej zadłużona lecznica w kraju zaczęła wychodzić na prostą. - Dzięki podjętej wówczas trudnej decyzji i właściwemu zarządzaniu jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się szpitali w Polsce - mówi prezes Jerzy Ostrouch.
Narodowy Spis Powszechny potrwa jeszcze tylko dwa tygodnie. Jest obowiązkowy. - Potrzebna jest mobilizacja mieszkańców spiszmy się nawet w ostatniej chwili - zachęca Roman Fedak dyrektor Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze.
Dotychczasowa zastępczyni dyrektora lubuskiego NFZ będzie teraz kierowała oddziałem. Piotr Bromber który do tej pory był dyrektorem został nowym wiceministrem zdrowia.
Z nowości w rozkładzie jazdy gorzowskiej komunikacji miejskiej najbardziej będą zadowoleni mieszkańcy osiedli Piaski i Górczyn.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net