Dziś jest: 13 maja 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Wrocławianie bez jednego ze swoich liderów który jest kontuzjowany ostatnio nieoczekiwanie łatwo wygrali w Częstochowie. Czy Sparta jako pierwsza w tym sezonie zatrzyma Stal Gorzów? Świetnie zapowiadający się mecz PGE Ekstraligi w niedzielę 16 maja o godz. 19.45.
Wczoraj rządzący przyspieszyli zniesienie zakazu działalności kin w związku z luzowaniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa a dziś zarząd sieci Helios podjął decyzję o przyspieszeniu ponownego uruchomienia swoich obiektów w całej Polsce.
- Dwa lata trwały starania o środki finansowe przygotowanie dokumentacji i przetargu a dzisiaj jesteśmy w ważnym momencie bo podpisujemy umowę na zakup autobusów elektrycznych - powiedział Jacek Wójcicki prezydent Gorzowa.
Przez trzy dni zajęcia prowadził Rafał Dobrucki który od początku 2021 r. zastąpił Marka Cieślaka. Podczas zgrupowania był czas zarówno na trening na bydgoskim torze jak i na obowiązki marketingowe.
Na rynku "Przy Jerzego" od teraz bazar staroci znajdziemy na parkingu między bramą wjazdową od ul. Woskowej a halą owoców i warzyw.
Dobowy raport z gorzowskiego szpitala: 16 nowych dodatnich wyników w kierunku COVID-19. W szpitalu przebywa 77 pacjentów z potwierdzonym koronawirusem w tym jedno dziecko. Na zakaźnym OIOM-ie jest pięć osób.
Ich umiejętności były sprawdzane w centrum certyfikacyjnym w Berlinie. Po powrocie do Gorzowa znaleźli już robota robota chirurgicznego da Vinci w docelowym miejscu bo właśnie urządzenie zostało przetransportowane na jedną z sal centralnego bloku operacyjnego.
Takie historie są możliwe tylko w futbolu. Drużyna z klasy okręgowej w tym jednym jedynym meczu może gościć rywala z trzeciej ligi spróbować go ograć. Dzisiaj Budowlanym Murzynowo to się nie udało. Lechia Zielona Góra jeszcze raz potwierdziła że jest aktualnie najlepszym piłkarskim zespołem w woj. lubuskim. W finale Pucharu Polski zmierzy się z Cariną Gubin. A ekipie z Murzynowa warto się przyglądać z pewnością jeszcze o niej usłyszymy.
Zmiany w harmonogramie luzowania obostrzeń. Rząd zdecydował że przyspieszy termin otwarcia kin i teatrów oraz siłowni i basenów.
Najpierw Blinkee.city teraz Bolt udostępni hulajnogi gorzowianom. Od czwartku 13 maja będziemy mogli pojeździć sprzętem tej firmy po mieście.
18 maja minie 10 lat odkąd w gmachu Filharmonii Gorzowskiej przy ul. Dziewięciu Muz odbył się pierwszy koncert. "W najbliższy piątek 14 maja zapraszamy Państwa na jubileuszowy koncert który będzie wyjątkowy również z kilku innych powodów."
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net