Dziś jest: 28 lutego 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Oferty można składać do 15 marca najlepiej osobiście w urzędzie miasta.
Żużlowiec Stali Gorzów skorzystał z już przejezdnego toru w Vojens. - Pomogła nam bardzo dobra pogoda i zachowanie reżimu sanitarnego który skontrolowała policja - przekazali organizatorzy treningu.
Na realizację jednego zadania można otrzymać maksymalnie 15 tys. zł.
Dzisiejsze pierwszoligowe derby w Zielonej Górze zaczęły się dość sensacyjnie bo niżej notowani gospodarze wygrywali już 9:5. W tym momencie Stal zaczęła wchodzić na swoje normalne obroty i ostatecznie gorzowianie zwyciężyli dość wyraźnie 35:29.
Jedna z lubuskich szkół podstawowych wypożyczone uczniom laptopy do nauki zdalnej odnalazła w lombardzie. Dyrektor zgłosił sprawę na policję. - Teraz muszę skontrolować co dzieje się z pozostałym sprzętem. Nie mam innego wyjścia - opowiada Arkadiusz Sidor.
W przedostatnim pojedynku fazy zasadniczej gorzowski zespół koszykarek wygrywa ze Ślęzą we Wrocławiu 85:63. O tym z którego miejsca ruszymy do fazy play-off rozstrzygną spotkania wyznaczone na najbliższą środę.
- Nie całujcie się z nikim kto wykazuje objawy infekcyjne i nie jest mężem. A nawet może i z mężem nie bo po co chłop ma się zarazić - mówiła Jadwiga Caban-Korbas. Dość niefrasobliwie odniosła się do sprawy pierwszego chorego na COVID-19 w Polsce. O jej dalszych losach dowiemy się z reportażu "Kim jest "Jadzia z Sanepidu"?" w "Uwaga" TVN.
- Mieliśmy wygrać i wygraliśmy - powiedziała Marta Ciećwierz szefowa największego sztabu WOŚP w Klubie "U Szefa" w Gorzowie. Ile zebrano do puszek? Ile pieniędzy wpłynie na konto WOŚP dzięki licytacjom?
- Mamy 12 100 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformowało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. 383 pochodzą z woj. lubuskiego. Zmarło ponad 300 osób w tym ośmiu Lubuszan.
Wszystko co robimy wpisuje się w "Unijną strategię na rzecz Bioróżnorodności" oraz strategię "Od pola do stołu" - mówi Bogdan Kasperski z "Anielskich Ogrodów". Czego jeszcze nie wiemy o lubuskich innowacjach?
Od soboty 27 lutego wchodzi w życie m.in. zakaz stosowania przyłbic czy chust. Zakrywać twarz można tylko maseczką. Ministerstwo Zdrowia ostrzega że kolejne dwa województwa mogą być objęte dodatkowymi obostrzeniami. - To nie jest tak że tylko woj. warmińsko-mazurskie zostało objęte obostrzeniami i nie możemy ich rozszerzyć na kolejne regiony - mówił rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net