Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Miejskie ośrodki wsparcia będą pomagać osobom potrzebującym pomocy psychologicznej w trudnym czasie walki z pandemią. Pomocy będą udzielać psychologowie terapeuci rodzinni i eksperci z zakresu pedagogiki i psychoterapii.
Ograniczona liczba klientów naraz w sklepie kolejki przed marketami z obowiązkowym odstępem niekiedy godziny czekania... I oczywiście zagrożenie że złapiemy wirusa. Można sobie ułatwić życie dzięki pomysłowym propozycjom sprzedawców.
Aktualnie w szkołach mamy wiosenną przerwę świąteczną (9-14 kwietnia) ale już wiadomo że uczniowie po Wielkanocy nie wrócą do klas a nauczanie "na odległość" potrwa co najmniej do 26 kwietnia. Nareszcie otrzymaliśmy także jakiś konkret co do terminów egzaminów.
W specjalnie wydzielonej części Hotelu Gorzów przygotowano 30 dodatkowych miejsc dla osób oczekujących na wynik badania na koronawirusa i osób z potwierdzonym dodatnim wynikiem testu których stan zdrowia nie wymaga hospitalizacji.
Wiele obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa miało obowiązywać do świąt włącznie. Wszystkie zostały jednak przedłużone a będą kolejne. Rząd cały czas argumentuje że zostając w domach i zachowując ostrożność w przestrzeni publicznej hamujemy ilość zachorowań.
Nad Wartą rozwinęła się gastronomia i jest tam naprawdę ładnie. Choć mogłoby być jeszcze lepiej - tłumaczy adwokatka Anna Synowiec. Głosowanie w plebiscycie Supermiasta trwa.
Trzy dni poświęcone liturgicznym obchodom męki śmierci i zmartwychwstania Pańskiego to Triduum Paschalne najważniejsze dni w roku liturgicznym. W tym roku wyjątkowe bez udziału wiernych.
Obniżki czynszów w gminnych lokalach użytkowych ulgi w spłacie zaległości pomoc najemcom ogródków gastronomicznych - to pierwsze rozwiązania które wprowadzają burmistrz i radni Słubic aby pomóc miejscowym przedsiębiorcom.
Od czwartku 9 kwietnia zmienia się trasa linii nr 25. Ten specjalny autobus bezpłatny i tylko dla pracowników szpitala kursuje z ul. Śląskiej w stronę Dekerta. Teraz będzie zatrzymywał się także przy szpitalu zakaźnym przy ul. Walczaka.
Epidemia koronawirusa zamknęła wszystkie szkoły przedszkola i żłobki. Od 12 marca a więc już prawie miesiąc uczniowie i nauczyciele starają się odnaleźć się w nowej rzeczywistości kontynuować naukę "na odległość". Od 9 do 14 kwietnia mamy przerwę świąteczną.
Koronawirus. Wojewoda lubuski wskazał miejsca w Zielonej Górze i Gorzowie w których mogą zostać stworzone izolatoria. To miejsca dla osób oczekujących na wynik testu w kierunku koronawirusa oraz osób łagodnie przechodzących COVID-19.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net