Dziś jest: 12 sierpnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Gorzów Wielkopolski
Władze gorzowskiego trzecioligowca zdecydowały że 34-letniego Pawła Wójcika zastąpi o pięć lat starszy Mariusz Misiura. To były piłkarz Pogoni Szczecin w przeszłości szkoleniowiec nieistniejącej już szczecińskiej drużyny kobiecej.
5 września w polskich Słubicach i niemieckim Frankfurcie nad Odrą odbędzie się pierwszy marsz równości. Jego uczestnicy przejdą przez most graniczny by m.in. okazać wsparcie społeczności LGBT w Polsce.
Po trzech porażkach z rzędu na starcie piłkarskiej lubuskiej czwartej ligi z prowadzenia Stilonu zrezygnował Kamil Michniewicz. Zespół ma już za sobą pierwszy trening z nowym szkoleniowcem.
Przy przyjęciu do szpitala okazało się że dziecko nie ma własnego lekarza rodzinnego od urodzenia nie przechodziło żadnych szczepień ochronnych a mężczyzna nie zgadza się na podanie dziecku antybiotyku i test na COVID-19.
Po skargach pasażerów LOT dokonał korekty w rozkładzie lotów z Babimostu do Warszawy. Zmiany są jednak kosmetyczne.
Dzięki dużej sile rażenia czterech seniorów żużlowcy Stali Gorzów wygrywają drugi mecz ligowy w sezonie. Pokonują częstochowian 49:41.
W lubuskich lasach jest bardzo sucho. Na terenie nadleśnictw obowiązuje alert czerwony - duże zagrożenie pożarowe.
Maturzyści którzy z powodu pandemii pisali swój egzamin nie w maju lecz w czerwcu w końcu poznają jego wyniki. Mogą je też sprawdzić bez wychodzenia domu na stronie OKE.
Radny sejmiku Łukasz Mejza przyznał że ma koronawirusa. W weekend brał udział w spotkaniu w pałacu w Wiejcach. Byli tam marszałek zarząd województwa szefowie sejmiku i większość radnych. Wszyscy już są na przymusowej kwarantannie.
Czy jesteśmy gotowi na drugą falę epidemii? - Ta przyjdzie jesienią. Dużo zależy od tego czy wirus będzie się wzmacniał w jakich kierunkach będzie mutował - odpowiadają lubuscy lekarze.
Potrzebowaliśmy perfekcyjnego kapitana Bartosza Zmarzlika ale i w końcu lepszej jakości stalowej armii aby ruszyć z miejsca wyszarpać pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie. Nasi żużlowcy nieznacznie ogrywają Motor Lublin 47:43. W poniedziałek znów jedziemy u siebie powtórzony mecz z Włókniarzem Częstochowa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net