Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Katowice
Aleja Gwiazd Siatkówki zawitała do Katowic już po raz czwarty. Tablice z odciskami swoich dłoni odsłonili w piątek siatkarscy mistrzowie świata oraz były trener reprezentacji Polski Waldemar Wspaniały. Nie obyło się też bez upamiętnienia jubileuszu katowickiego Spodka.
W okolicy katowickiego Nikiszowca stoi pustostan. Kiedyś działał w nim hotel robotniczy. W latach 90. budynek został porzucony a teraz nieoczekiwanie rozpoczął się jego remont.
- Na sali ma być spokój proszę hamować emocje sąd wie że nie macie dobrych relacji ze świadkiem - mówiła w piątek do oskarżonych sędzia Joanna Bednarz zapowiadając przesłuchanie Łukasza B. ps. "Baluś" z gangu Psycho Fans. Następnie przez dwie godziny toczyła spór z adwokatami co on może zeznać.
Wyraźnego kształtu nabrały w ostatnich tygodniach obiekty które wejdą w skład powstającego w Gliwicach centrum przesiadkowego. Budowa potrwa jeszcze niespełna rok.
Mieszkańcy Bogucic w Katowicach alarmują że ktoś zabija gołębie. 20 martwych ptaków znaleziono w okolicy ul. Katowickiej.
Kryminalni zatrzymali 20-latka który z placu zabaw na osiedlu Witosa w Katowicach próbował porwać 5-letnią dziewczynkę. Porywacza spłoszył ojciec dziecka.
Zdzisław Najmrodzki "Arsene Lupin PRL-u" kradł ale nigdy nie posunął się do przemocy. Tak Zdzisława Najmrodzkiego zapamiętała Ewa Bojarska radczyni prawna z Gliwic. Pewnego razu słynny złodziej przyszedł do jej kancelarii.
Gwiazda wielkiego ekranu czyli Maciej Zakościelny - na skrzypcach wybitni soliści i kameraliści oraz znakomite orkiestry będą gośćmi 16. Międzynarodowego Festiwalu im. G.G. Gorczyckiego. Święto muzyki od jutra na Śląsku.
Wernisaż wystawy fotografii Anny Lewańskiej fotoreporterki współpracującej z "Gazetą Wyborczą" odbędzie się w piątek w Galerii 5 w Mieście Ogrodów.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek o 652 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. 34 z nich dotyczą mieszkańców województwa śląskiego.
Trzydzieści minut - tyle mniej więcej wynosi czas podróży do pracy który jesteśmy w stanie poświęcić zanim zaczniemy się irytować złościć i narzekać na cały świat. Czy to możliwe?
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net