Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Katowice
Wciąż nie udało się odnaleźć 64-letniego Wiesława Opoki który zaginął 12 lutego w Jastrzębiu-Zdroju. W akcji poszukiwawczej wykorzystano nawet helikopter Sokół.
Polscy koszykarze zawiedli na starcie eliminacji do Eurobasketu 2021. Porażka ze średniakiem jaką jest drużyna Izraela nie powinna nam się przytrafić.
Prof. Paweł Lampe wybitny specjalista w dziedzinie leczenia raka trzustki będzie w piątek o godz. 18 gościem MDK Południe przy ul. gen. Jankego 136 w Katowicach-Piotrowicach. Spotkanie z nim poprowadzi Krystyna Mitręga.
Na rynku w Bytomiu w czwartek zorganizowano inscenizację. Pojawił się m.in. Wojciech Korfanty który sto lat temu stanął na czele Polskiego Komisariatu Plebiscytowego.
Jarosław Mrozek prezes JSW Innowacje podał się dymisji. Ministerstwo Aktywów Państwowych wszczyna kontrolę która ma wyjaśnić czy molestował on seksualnie podległe pracownice.
Katowice ogłosiły przetarg na dokończenie budowy basenu w parku Zadole. Na oferty miasto czeka do 25 marca.
Sędzia Sylwia Rehlis z Sądu Rejonowego w Rybniku została w czwartek zaatakowana na sali rozpraw przez oskarżonego. Mężczyzna najpierw ją uderzył a potem skopał - twierdzi Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia.
W śląskich kopalniach nie będzie referendum strajkowego a górnicy nie pojadą 28 lutego protestować do Warszawy. Minister Jacek Sasin zapowiada za to że górnicy z PGG dostaną 6 proc. podwyżki
Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania 19-letniej Soni Czapli. Ostatni raz była widziana 17 lutego gdy opuściła budynek Specjalnej Szkoły Zawodowej w Siemianowicach Śląskich. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu ze swoim opiekunem prawnym.
Hokejowy GKS Katowice wstrzymał sprzedaż karnetów na ćwierćfinał fazy play-off Polskiej Hokej Ligi na lodowisku katowickiego Spodka. Oficjalnym powodem jest zły stan schodów.
- Paweł M. ps. "Misiek" lider kiboli Wisły Kraków jeździł ze mną po Rudzie Śląskiej oraz Bytomiu i oglądał miejsca w których można by napadać na kiboli Górnika i Gieksy. Był pod wrażeniem. Mówił że mamy niezły potencjał do takich akcji - zeznał w czwartek przed sądem w Katowicach Łukasz B. ps. "Baluś" szef wywiadu gangu Psycho Fans.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net