Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Katowice
U bezdomnego z noclegowni przy ul. Krakowskiej w Katowicach podejrzewano koronawirusa. Trafił do szpitala a następnie do Goczałkowic gdzie znajduje się izolatorium.
W 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński w towarzystwie polityków PiS złożył wieniec pod pomnikiem swojego brata byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. - Zadzwoniłem na policję i do sanepidu w tej sprawie - mówi Bartosz Danowski katowiczanin.
Ministerstwo Zdrowie poinformowało w piątek rano o kolejnych 167 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. 34 odnotowano u pacjentów z województwa śląskiego.
Święta Wielkanocne odbędą się bez wiernych w kościele. - To weryfikuje nas jako duszpasterzy i wiernych. Nawołujemy do pozostania w domu - mówi ojciec Tomasz Golonka przeor katowickich dominikanów.
Jeszcze w tym roku powinna się zakończyć rozbudowa hotelu Diament w centrum Katowic. Projekt budynku powstał w pracowni Konior Studio.
Odrodzone samorządy kończą 30 lat. Z tej okazji zorganizowaliśmy plebiscyt na najważniejsze wydarzenie w Katowicach Gliwicach Bielsku-Białej Sosnowcu i Rybniku. Są już pierwsi faworyci.
Jezus umierając "skłoniwszy głowę oddał ducha". Z miłością skłania się ku ludziom i przekazuje swojego Ducha w dół wszystkim którzy są na dole na ziemi którzy są "down": pochyleni rozczarowani zrezygnowani. To tchnienie miłości ożywia przemienia odnawia.
Mówią że czas leczy rany i że nie ma osób niezastąpionych. Ale to nieprawda. Dla każdego dziecka mama jest osobą niezastąpioną. Brakuje mi jej każdego dnia i w każdej minucie.
Dzięki staraniom związkowców śląscy policjanci dostaną sprzęt ochrony osobistej o wartości 400 tys. zł. Pieniądze na jego zakup przekazano z Funduszu Prewencyjnego PZU.
12 osób w izolatorium które stworzono w uzdrowisku w Goczałkowicach-Zdroju czeka na wyniki testów. Nie wiedzą gdzie spędzą Święta Wielkanocne.
Wojewoda śląski zalecił szpitalom na terenie całego województwa regularne badanie temperatury u wszystkich pracowników medycznych oraz wydzielenie stref dla pacjentów w szpitalach niezakaźnych. Ma to ograniczyć liczbę nowych zakażeń.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net