Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Katowice
Społecznicy z Centrum Aktywności Lokalnej w katowickim Nikiszowcu wynajmowali pomieszczenia przy tamtejszym kościele św. Anny. Nowy proboszcz wypowiedział im umowę pojawiła się obawa że znikną z dzielnicy.
Prokuratura Krajowa zapowiada wszczęcie postępowania w sprawie ujawnienia wyjaśnień Pawła M. ps. Misiek szefa bandyckiej bojówki założonej przez pseudokibiców Wisły Kraków. Mężczyzna poszedł na współpracę ze śledczymi.
Do 2023 r. ul. Warszawska ma zmienić swoje oblicze. - Pozbędziemy się samochodów posadzimy za to drzewa - mówi prezydent Katowic Marcin Krupa.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę rano na budowie DK94 w Sosnowcu. Podczas robót samochód ciężarowy potrącił jednego z robotników. Mężczyzna zginął na miejscu.
Górnicy z kopalń Bolesław Śmiały Murcki-Staszic Sośnica i Mysłowice-Wesoła dołączyli w środę rano do podziemnego protestu. Łącznie pod ziemią protestuje ok. 200 pracowników Polskiej Grupy Górniczej.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę rano o 974 nowych zakażeniach SARS-CoV-2 w Polsce. 82 z nich zdiagnozowano w województwie śląskim.
Na rynku w Tarnowskich Górach miały się ustawić wozy z jedzeniem. Z powodu obaw przed koronawirusem imprezę jednak odwołano.
Chcesz pobiegać wokół Pogorii? Wkrótce sprawdzisz czy warto. Na jednym z dąbrowskich budynków - prawdopodobnie MZUM przy al. Piłsudskiego - zostanie zainstalowana kamera termowizyjna.
Prawniczka z Krakowa chciała zrobić habilitację na Uniwersytecie Śląskim. Uczelnia złamała wiele przepisów aby jej to utrudnić.
Na Żywiecczyźnie rozpoczęła się budowa jednej z najdłuższych estakad w Polsce. Efektowny obiekt będzie częścią trasy ekspresowej S1. Kierowcy dojadą nim do tuneli które zostaną wydrążone w Beskidach.
Jastrzębski Węgiel pokonał białoruski Stroitiel Mińsk w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego o awans do Ligi Mistrzów.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net