Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Katowice
Szyszki rurki bambusowe kawałki drewna - hotele dla owadów można zrobić z różnych materiałów byleby były to materiały naturalne. Uczniowie z III LO w Dąbrowie Górniczej w czasie nauki zdalnej zrobili już ponad 30 takich domków.
Trwa plebiscyt Supermiasta i Superregiony w którym mieszkańcy mogą wybrać najważniejsze wyzwania dla Katowic Gliwic i całego regionu na nadchodzących 20 lat.
- Codziennie rano widuję mnóstwo rozjechanych zwierząt na drogach. Już nie mogłem tego znieść - mówi Sebastian mieszkaniec Mysłowic który przy drogach ustawia tabliczki z namalowanymi zwierzętami i napisem "uwaga".
Katowiccy policjanci skontrolowali 46 tuningowanych aut które miały wziąć udział w nielegalnych wyścigach w Dolinie Trzech Stawów. - Zatrzymaliśmy 20 dowodów rejestracyjnych - informuje komenda.
Katowicki sąd podtrzymał decyzję o odmowie ścigania Marka Jarockiego organizatora strajku przedsiębiorców. - Policja nie przedstawiła dowodów że popełnił wykroczenie a sąd nie jest od ich szukania - stwierdził sąd. Postanowienie jest prawomocne.
Słowacja była zawsze wśród turystów z Polski bardzo popularnym celem wyjazdów na długi majowy weekend. Tamtejszy rząd zdecydował o otwarciu m.in. hoteli basenów i stoków narciarskich.
Katowiccy policjanci zatrzymali 35-latka który przez internet umówił się na seks z 14-letnią dziewczyną. Mężczyzna przyszedł na spotkanie bez maseczki. Dostał 500 zł mandatu czekają go jeszcze prokuratorskie zarzuty.
Personel Szpitala Murcki w Katowicach otrzymał w ostatnim tygodniu 400 posiłków. Przygotowała je Ikea Food.
Rok temu urząd marszałkowski na Śląsku chciał za 300 tys. wynająć nowe limuzyny. Gdy zapytaliśmy o przetarg unieważniono go. Teraz pomysł wrócił. Urząd znowu szuka nowych samochodów.
Policjanci ze specjalnej grupy Speed zatrzymali 57-letniego kierowcę volkswagena który wyprzedzając dwa auta o mało co nie zderzył się czołowo z nieoznakowanym radiowozem.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek przed południem o 9 246 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. W województwie śląskim dotyczy to 1307 osób.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net