Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
- Tematy feministyczne adaptujemy do teatru. Zastanawiamy się czy reżyserka to jeszcze pomieszczenie kim są inspicjentka i dramaturżka - mówiła o spektaklu pt. "Schwarzcharakterki" autorka tekstu Martyna Wawrzyniak. To kolejna w tym sezonie premiera w kieleckim Teatrze im. S. Żeromskiego.
Burzliwa dyskusja o budowie i utrzymaniu dróg rowerowych. Poprzedziło ją jednak niecodziennie zachowanie prezesa Regionalnej Organizacji Turystycznej w Kielcach.
- Kiedy usłyszałem o tej wystawie wiedziałem że w igrzyskach paraolimpijskich występuje pani Natalia Partyka. Więcej wiedzy mi brakowało - mówił podczas otwarcia wystawy pt. "Droga do Tokio" w Muzeum Diecezjalnym biskup kielecki Jan Piotrowski.
Kierowca samochodu dostawczego zmarł na miejscu a dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku do którego doszło w czwartek po południu na obwodnicy Kielc. Ta droga w kierunku Krakowa będzie zablokowana przez co najmniej kilka godzin.
Pewna wygrana PGE Vive w Zaporożu. Kielczanie wygrali 33:26 i zachowali szansę na zajęcie trzeciego a nawet drugiego miejsca w grupie.
25 tys. zł grzywny musi zapłacić Wojciech B. były wicekomendant Straży Miejskiej w Kielcach. Za to że przekazał pytania uczestnikowi konkursu ubiegającemu się o pracę.
Radni wojewódzcy zostali oficjalnie poinformowani że Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach zrezygnował z planów budowy centrum urazowego dla dzieci. A tym samym zwrócił dotację do Ministerstwa Zdrowia.
Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ale ratownicy nie mieli komu pomagać. Bo poszkodowani zdążyli uciec z miejsca wypadku.
Pięć zastępów straży pożarnej walczy z pożarem do jakiego doszło w czwartek po południu w okolicach stacji benzynowej przy ul. Warszawskiej.
Kieleccy radni nie zgodzili się na ustawienie w Kielcach drastycznego pomnika "Rzeź Wołyńska". Oburzyli się że zostali porównani do zwolenników ruchów neobanderowskich.
- Porażką tego postępowania jest to że nie udało się odnaleźć ciała Radosława Pasisa - mówiła sędzia Bożena Gawrońska. Głównego oskarżonego sąd skazał nie za zabójstwo a za spowodowanie obrażeń skutkujących śmiercią. Wyrok: 12 i pół roku więzienia.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net