Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
Za trzy a nawet cztery miesiące wyznaczono w wakacje termin rejestracji pojazdów w Starostwie Powiatowym w Końskich. Teraz ten okres się skrócił ale i tak trzeba czekać sześć tygodni.
Koronawirus. Zakażenie COVID-19 wykryto u pracownika VI Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Nauka w szkole odbywa się jednak normalnie.
- Musimy skoncentrować się na naszej grze. Rywale? Nie wiemy nawet jakim zespołem będą grać - mówił przed meczem z Pick Szeged Igor Karacić środkowy rozgrywający kieleckiej drużyny.
Koronawirus. 36 nowych i potwierdzonych przypadków zakażeń w ciągu ostatniej doby w województwie świętokrzyskim. To 15 więcej niż poprzedniej. Zmarła 82-letnia mieszkanka powiatu koneckiego.
XXI Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy z powodu epidemii koronawirusa odbywa się w innej niż poprzednio formule. Organizatorzy zachęcają do wędrówki na Święty Krzyż indywidualnie.
Ugodą między Stowarzyszeniem Przyjazne Kielce a Kieleckim Centrum Kultury zakończył się wieloletni sądowy spór o Off Fashion. W jego tle były przewracające się modelki i dyskusja o tym czy Kielce są stolicą mody.
Mikrobiologia jest tematem pierwszego w historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przewodu doktorskiego na dwóch uczelniach.
Tylko we wtorek w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach potwierdzono zakażenie koronawirusem u aż jedenastu pacjentów.
- Mają bardzo dobrych zawodników którzy mogą spokojnie ograć każdy zespół nie tylko nas na każdym boisku - mówi o osłabionym rywalu Pick Szeged trener Łomża Vive Tałant Dujszebajew. Szkoleniowiec kielczan przestrzega przed lekceważeniem rywali.
Pięć osób zostało rannych w wypadku do którego doszło we wtorek wieczorem w Duraczowie koło Łagowa w powiecie kieleckim.
83-letni mieszkaniec wsi Przyrąb koło Wodzisławia w powiecie jędrzejowskim zginął podczas obsługi ciągnika rolniczego.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net