Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
- Czasem widać wystraszone spojrzenia pacjentów ale wystarczy kilka zdań i szybko się oswajają - mówi Karolina Zarzycka pielęgniarka z Kielc. Ma wytatuowane 90 procent ciała. Będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Kobiety wiedzą co robią" na które zapraszamy w środę 21 kwietnia.
- W małych miejscowościach w naszym regionie przeciwko koronawirusowi szczepią się tylko pojedyncze osoby sporo już zapisanych z nich rezygnuje. To bardzo niepokojące - mówi jedna z naszych czytelniczek. Potwierdzają to ministerialne dane.
Za czynną napaść na policjanta i posiadanie narkotyków będzie odpowiadał poszukiwany mężczyzna z Kielc. Podczas zatrzymania próbował przejechać jednego z funkcjonariuszy samochodem
Geopark Świętokrzyski jako pierwszy w całości polski znajdzie się w prestiżowej Światowej Sieci Geoparków UNESCO. Oficjalnie zostanie to ogłoszone w piątek 23 kwietnia.
Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargę w sprawie nieudzielenia wotum zaufania dla prezydenta Kielc Bogdana Wenty. Nie rozpatrywał jej merytorycznie chociaż w kraju przybywa wyroków uchylających podobne uchwały.
Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty odwiedzi w środę region świętokrzyski. Z prezydentami Kielc Ostrowca Św. Skarżyska-Kamiennej oraz starostą skarżyskim rozmawiał będzie o Krajowym Planie Odbudowy oraz Europejskim Funduszu Odbudowy.
Jest drugi przetarg na budowę i przebudowę ścieżek rowerowych w centrum Kielc. Do pierwszego nie zgłosiła się żadna firma.
Ponad 92 tys. nowych zakażeń koronawirusem odnotowano minionej doby w całym kraju. To o o cztery tysiące mniej niż przed tygodniem. Wciąż jednak umiera wiele osób. Ostatniej doby w Świętokrzyskiem - 18.
Rozkład jazdy podmiejskiej linii autobusowej nr 31 zmieni się od soboty 24 kwietnia - informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach.
W czwartek 22 kwietnia rozpoczyna się rekrutacja do kieleckich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/22.Tradycyjnie pierwszeństwo mają rodzice i opiekunowie maluchów już do nich uczęszczających.
Po tym jak w ubiegłym tygodniu powołano nowego prezesa Uzdrowiska w Busku-Zdroju spółkę czekają kolejne zmiany personalne. Przybędzie nowy wiceprezes prawdopodobnie zlikwidowane zostanie stanowisko które pełni radny Janusz Koza.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net