Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
Okazałe i zapomniane piwnice z drugiej połowy XVIII wieku w centrum Kielc czekają na nowe życie. - To świetne miejsce np. na restaurację ale inne pomysły też powinny być brane pod uwagę - mówi Rafał Zamojski menedżer śródmieścia Kielc.
Piłkarze Korony Kielce w przedostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy spróbują przełamać fatalną serię ośmiu meczów bez zwycięstwa. Zagrają w Płocku z Wisłą.
Po 3 tys. zł zadośćuczynienia za bezpodstawne zatrzymanie przez policję przyznał kielecki sąd Bartoszowi Staszewskiemu i Karolowi Opicy dwóm uczestnikom marszu równości. - Żadne pieniądze nie zwrócą mi godności ale chodzi o wymiar symboliczny - mówi Staszewski.
Tego w historii konkursów rzutu młotem jeszcze nie było. Katarzyna Furmanek z KKL Kielce na mityngu w Łodzi trzykrotnie rzucała na taką samą odległość co do centymetra.
Rozpoczął się demontaż foteli z widowni teatru Żeromskiego w Kielcach. To zapowiedz jesiennej przeprowadzki.
Dwaj 22-letni mężczyźni zostali zatrzymani w centrum Kielc przez policję. Podejrzani są o handel narkotykami.
22-letni mężczyzna jechał bez uprawnień przekroczył prędkość aż o 76 kilometrów uciekał przed policją a potem jego pojazd dachował.
Półtora roku dla 49-letniego Grzegorza T. i rok więzienia dla dziesięć lat starszego Wiesława C. - taki wyrok wydał w poniedziałek Sąd Okręgowy w Kielcach dla mężczyzn którzy w wynajętym mieszkaniu w centrum Kielc spotykali się z nastolatkami - uciekinierkami z domu dziecka w Nagłowicach.
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. W dwunastu świętokrzyskich gminach Andrzej Duda otrzymał w niedzielę ponad 80 proc. głosów. Rekordowe poparcie miał w mieście i gminie Osiek w powiecie staszowskim.
Michał Gardawski to kolejny ważny zawodnik który najprawdopodobniej opuści Koronę po zakończeniu sezonu 2020/2021.
Podajemy oficjalne dane z kolejnych 45 obwodowych komisji wyborczych w Kielcach. W większości z nich wygrał Andrzej Duda.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net