Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
Firma deweloperska powiązana z kapitałem zagranicznym przygotowuje się do budowy parku logistycznego w bezpośrednim sąsiedztwie kieleckiej SHL-ki. Inwestycja obejmie ok. 30 tys. m kw.
Tomasz Kopiec wygrał konkurs na dyrektora szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim - poinformowało Radio Ostrowiec. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować zarząd powiatu.
Kieleckie Święto Rowerzysty odbędzie się w niedzielę 19 września. To drugie takie wydarzenie w Kielcach w ubiegłorocznym wzięło udział ponad 400 rowerzystów i rowerzystek.
W piątek prokuratura otrzymała informację o śmierci 71-letniego Stanisława G. któremu kilka tygodni wcześniej postawiła zarzuty związane z seksualnym wykorzystaniem 13-letniej dziewczynki. Mężczyzna był ojcem jej zmarłego dziecka.
Radni PSL oraz Koalicji Obywatelskiej Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego złożyli wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Powodem jest wstrzymanie unijnych pieniędzy w związku z uchwałą "anty-LGBT".
Atrakcyjnie położona działka w ścisłym centrum Kielc która dziś straszy wyglądem idzie pod młotek. W czwartek kieleccy radni zgodzili się na wystawienie na sprzedaż parkingu pomiędzy ulicami Bodzentyńską i Kaczyńskiego.
European Street Food Awards. Brytyjski kolektyw Food Mutiny był początkiem streetfoodowej rewolucji. Jednym z jej efektów jest impreza która w ten weekend odbędzie się na kieleckim deptaku.
Koronawirus. O 652 nowych przypadkach zachorowania na COVID-19 w tym pięciu z województwa świętokrzyskiego poinformowało w piątek rano Ministerstwo Zdrowia.
Koncert "Z Bronkiem do gwiazd" odbędzie się w piątek na letniej scenie Pałacu Zielińskiego w Kielcach. W ten sposób artyści po raz kolejny chcą uhonorować i upamiętnić Bronisława Opałkę.
Niespokojny piątkowy poranek na drogach w Świętokrzyskiem. W Opatowie samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo zginął 18-latek. W Bliżynie auto osobowe zderzyło się z busem. Cztery osoby są ranne.
W piątek powinien zapaść wyrok w sporze pomiędzy Aeroklubem Kieleckim i samorządem województwa. Wyjaśni czy aeroklub ma płacić za użytkowanie lotniska w Masłowie. Teraz jest ono powodem do wstydu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net