Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
Piłkarze Korony pokonali 1:0 Zagłębie Sosnowiec w sparingowym meczu rozegranym w Kielcach. Jedyną bramkę zdobył Paweł Łysiak.
Dyrektor świętokrzyskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Józef Cepil dojeżdża do pracy w Kielcach z gminy Nowy Korczyn służbowym autem. Korzysta też z niego do celów prywatnych za niewielką opłatą.
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę o godz. 12.40 na ul. Ściegiennego w Kielcach. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił tam przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. Pół godziny później dwie kobiety zostały potrącone na przejściu dla pieszych na ul. Jagiellońskiej.
Polska Grupa Zbrojeniowa SA chce wyjaśnień w sprawie sygnalizowanego przez związkowców przerostu zatrudnienia w kierownictwie skarżyskiego Mesko SA. Ma się tym zająć rada nadzorcza państwowej spółki.
Koronawirus. Województwo świętokrzyskie ponownie z najmniejszą liczbą nowych zakażeń. Zmarło jednak 15 osób zakażonych w tym pięć z Kielc.
Trzy obiecujące kariery polityczne od prawicy przez centrum po lewicę zakończyły się hucznie jednego dnia - trzynastego. I niech ktoś powie że nie wierzy w przesądy.
Skakał na skoczni w Kielcach mistrz olimpijski Wojciech Fortuna. Konkursów było niewiele ale cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Fruwających narciarzy podziwiały pół wieku temu tysiące kibiców.
Wbrew wcześniejszym planom piłkarze Korony przygotują się jednak w cieplejszych klimatach do rundy wiosennej Fortuna I ligi. W poniedziałek 25 stycznia kielczanie polecą na zgrupowanie do Turcji za które zapłaci sponsor klubu Suzuki Motor Poland.
Szczepienia w kieleckich Domach Pomocy Społecznej rozpoczęły się w czwartek choć miały wystartować w poniedziałek. A wszystko z powodu braku szczepionek
Kończą się prace i wszystkie formalności związane z budową nowej długo oczekiwanej siedziby szpitala MSWiA przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach.
W piątek po raz pierwszy uruchomiono oświetlenie krzyża na Bruszni w 158. rocznicę wybuchu powstania styczniowego.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net