Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kielce
Drogowcy ułożyli asfalt na pierwszym próbnym odcinku przyszłej obwodnicy Morawicy. Jeśli pomyślnie przejdzie testy to będą go układać na pozostałej części budowanej drogi.
Policja opublikowała wizerunek sprawców włamania do delikatesów w Samsonowie. Doszło do niego cztery lata temu. Łupem złodziej padło wtedy 2599 paczek papierosów.
To już 130 potwierdzony testami przypadek zachorowania na COVID-19 w naszym regionie.
- Wtedy solidaryzm ludzki Polaków był niezachwiany. Później to się popsuło - mówi w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej prof. Adam Massalski były senator PiS. Jako przewodniczący ZHP miał wtedy lecieć prezydenckim samolotem.
- Gdy widzimy te trumny wywożone przez szereg ciężarówek wydawać się może że śmierć już zakrólowała. Ale musimy znaleźć nadzieję jakieś pocieszenie. I ja tę nadzieję odnajduję w niedzielnym poranku Zmartwychwstania - mówi biskup Marian Florczyk.
Szpital MSWiA w Kielcach przygotowuje się do bardzo dużej inwestycji - w planach jest budowa aż trzech kolejnych budynków i parking wielopoziomowy z lądowiskiem dla helikopterów.
Plebiscyt "Supermiasta". Co nam się w Kielcach udało w ostatnich 30 latach? Mamy wieloprofilowy uniwersytet nowoczesną politechnikę piękny stadion i drużynę w piłkarskiej ekstraklasie kotwice medialne...
Pandemia koronawirusa zaszkodzi PGE Vive Kielce. Tak jak w innych czołowych klubach Europy dotknie to również samych zawodników - dowiedział się portal kielce.wyborcza.pl.
Opozycyjni radni domagają się obniżenia opłat za ścieki i wodę w Kielcach do symbolicznej złotówki w związku z kryzysem gospodarczym wywołanym przez koronawirus. Podobne rozwiązanie wprowadzono w Ostrowcu Świętokrzyskim.
- Na szczęście kościoły z tak nielicznymi wiernymi nie świadczą o niewierze - mówił podczas homilii w Wielki Czwartek biskup kielecki Jan Piotrowski.
Na najbliższej sesji radni miejscy zdecydują czy zawiesić pobieranie opłat za postój w strefie płatnego parkowania w centrum Kielc. Z powodu koronawirusa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net