Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kraków
Miał być show i był show. Miały błyszczeć dwie drużyny błyszczała jedna. Lech Poznań - Wisła Kraków 5:0.
Część Słowacji w tym Tatry została objęta strefą czerwoną i pomarańczową. Poza ograniczeniem liczby osób w imprezach masowych główną zmianą jest zakaz wstępu m.in. do tatrzańskich schronisk dla osób niezaszczepionych.
Polska awansowała do półfinału po pokonaniu Francji. Teraz turniej wraca na stadion Cracovii.
Choć babie lato wciąż zachęca do spędzania czasu na zewnątrz kalendarz jest nieubłagany a zapach powietrza jednoznaczny - nadchodzi jesień. Ciepłe swetry płaszcze kurtki i szale a także inne jesienne gadżety znajdziemy w ten weekend na Kiermashu w Muzeum Inżynierii Miejskiej.
Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel ogłosił alarm przeciwpowodziowy dla miasta. Stany alarmowe przekroczyły wody rzeki Łubinka.
Zakończyły się zmagania w konkursie "Bezpieczna jazda komunikacją miejską". Na podium stanęły dwie kobiety i jeden mężczyzna.
W Balicach w powiecie krakowskim doszło w piątek do wypadku. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Droga została zablokowana.
Chłód i deszcz sprawił że tysiące osób wypoczywających na Podhalu postanowiło wrócić do własnych domów. W efekcie jazda z Zakopanego do Krakowa zajmuje obecnie ponad 3 godziny.
Ze względu na niekorzystne warunki do uprawiania turystyki na tatrzańskich szlakach panują pustki. Tymczasem przyrodnicy TPN przestrzegają przed wychodzeniem w góry.
Pewnego razu w czasie porannej wędrówki po pustych ulicach Krakowa Sławomir Mrożek rzekł do mnie że w teatrze nie ma nic gorszego niż reżyser z wizją i podobnie jest w polityce - polityk z wizją to zapowiedź tragedii. Miał rację!
Na węźle A4 Kraków Tyniec (Południowa Autostradowa Obwodnicy Krakowa) wymieniane będą dylatacje. Wiąże się to z utrudnieniami w ruchu pojazdów i ograniczeniem prędkości. Zmiana organizacji ruchu rozpocznie się w nocy z 17 na 18 września od godz. 20.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net