Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Kraków
O specjalny fundusz dla Krakowa wzorowany na tym dla gmin górskich a także o odmrażanie turystyki kultury i przemysłów kreatywnych zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
Kilka godzin policja poszukiwała 11-latka z Olkusza. Dziecko wsiadło do busa i pojechało w stronę Krakowa. Na szczęście chłopca odnaleziono całego i zdrowego. Pomogły media społecznościowe.
Ryszard Czarnecki europoseł PiS chce kasacji wyroku nakazującego mu przeprosiny za porównanie europosłanki PO Róży Thun do szmalcowników. "Legalności krytyce nie odbiera nawet nadmierna ekspresyjność zjadliwość przesada czy prowokacyjny charakter" - pisze w skardze kasacyjnej adwokat Czarneckiego. Powołuje się na wyrok korzystny dla... Agory.
Ministerstwo Zdrowia podało dane dotyczące nowych przypadków zakażenia koronawirusem: w ciągu ostatniej doby COVID-19 potwierdzono u 6322 osób w Małopolsce u 250. W regionie zmarły 23 osoby.
Na autostradzie A4 w kierunku Krakowa doszło w sobotni poranek (23 stycznia) do groźnego wypadku. Bus najechał na tył ciężarówki. Ranna jest jedna osoba.
Jak bezpiecznie korzystać z kościelnej kropielnicy w czasach pandemii? Wymienić tradycyjną na tę bezdotykową. I takie właśnie pojawiły się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.
W odzwyczajeniu się od foliowych reklamówek same regulacje nie wystarczą dlatego nie tylko w obchodzonym 23 stycznia Dniu bez Opakowań Foliowych na zakupy warto zabrać swoją wielorazową torbę.
Wojciech D. radny powiatowy Prawa i Sprawiedliwości z Miechowa spowodował kolizję prowadząc auto pod wpływem alkoholu. - Miał chwiejny krok i usiłował utrudniać wykonywanie czynności przez funkcjonariuszy - opisuje policja.
31 strażaków z Małopolski dołączy do grupy która wspierać będzie Słowaków w przeprowadzaniu testów na COVID-19 wśród mieszkańców regionów przygranicznych.
W piątek przed godz. 18 na drodze krajowej 7 w Jaworniku doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął pieszy potrącony przez samochód osobowy.
Gabinet lekarski gabinet szczepień dwie poczekalnie pomieszczenie techniczne i magazynowe - tak wyposażony jest mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Prototyp opracował Szpital Uniwersytecki i firma Diamond Module.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net