Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
65-letniemu mężczyźnie który na spotkaniu z Andrzejem Dudą w Łowiczu miał baner z hasłem "Mamy durnia za prezydenta" prokuratura już w kilka godzin po zatrzymaniu postawiła zarzut. Mężczyzna odpowie za znieważenie prezydenta RP.
Księży Młyn zmienia się i pięknieje. W miejscu komórek lokatorskich powstają restauracja i sklep z pamiątkami.
Gdy Łukasz K. umierał na podłodze mieszkania na Bałutach nikt nie reagował. Charczał ale pijani myśleli że po prostu chrapie. O zabójstwo oskarżony został jego przyjaciel.
Wybory prezydenckie 2020. Na Andrzeja Dudę czekało w Łowiczu około 200 osób w tym jego przeciwnicy. Były tabliczki ze środkowym palcem Joanny Lichockiej a na nich napis: "Chorzy na raka dostali fucka". I transparent "Mamy durnia za prezydenta". Jego właściciela zatrzymała policja.
Mężczyzna podający się za pracownika francuskiej telewizji publicznej filmował z drona Elektrownię Bełchatów. Grozi mu więzienie.
- Każda mama wymaga specjalnego traktowania ale ta która straciła dziecko potrzebuje wyjątkowego spokoju i empatii - mówią w szpitalu Rydygiera. I pokazują pokój pożegnań - pierwszy taki w województwie.
Trzy pracownice instytucji finansowej w Opocznie są oskarżone o przywłaszczenie kilku milionów złotych.
Budowa kopalni w Złoczewie budzi wiele emocji zarówno po stronie jej zwolenników jak i przeciwników. Z jednej strony słyszymy o konieczności zabezpieczenia energetycznego Polski z drugiej - o zagrożeniach które budowa niesie dla środowiska. Cezary Grabarczyk który niedawno złożył interpelację w tej sprawie podkreśla że w dyskusji zapomina się o mieszkańcach Bełchatowa.
Policjant z tomaszowskiej drogówki od stycznia zeszłego roku miał przyjmować łapówki w zamian za odstąpienie od wypisania mandatu. Został aresztowany na 3 miesiące.
Do MPU można zgłaszać uwagi dotyczące przedłużenia ul. Konstytucyjnej Karskiego oraz Wojska Polskiego. Jeśli nie wpłyną przeznaczone dla dróg tereny zostaną "zamrożone".
Od 8 marca przy Piotrkowskiej 114 łodzianie będą mogli podziwiać nowy mural. Na ścianie zostanie odtworzona praca tureckiego artysty Ugura Gallenkusa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net