Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
Kamil mieszkanie na Kurczakach odziedziczył po rodzicach. Nie można tam jednak nawet wejść. Choć jego rodzinie grozi bezdomność we własnym mieszkaniu zamieszkać im nie wolno.
Na testy do Widzewa przyjechał Carlos Cobo 22-letni obrońca z Hiszpanii.
W kolejce do ginekologa spotkałam roztrzęsioną koleżankę. Mówiła że potrzebuje antykoncepcji awaryjnej i kolejny lekarz jej odmówił. Takich kobiet jest dużo - mówi propagatorka projektu.
O 974 kolejnych zakażonych koronawirusem poinformowało w środę 23 września Ministerstwo Zdrowia. W ciągu ostatniej doby zmarło 28 osób z czego 6 to mieszkańcy województwa łódzkiego.
Telefony w łódzkim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad urywają się. Kierowcy stojąc w kilkunastokilometrowych korkach tracą cierpliwość. GDDKiA odpowiada: "Jedźcie wolniej!"
Iwona Zatorska-Sytyk która ponad dekadę temu odeszła z Zarządu Dróg i Transportu została nową wicedyrektorką Zarządu Inwestycji Miejskich. Jej poprzedniczka Katarzyna Mikołajec domaga się w sądzie pracy przywrócenia na stanowisko.
Klatki stojące w szczerym polu w pełnym słońcu. Zwierzęta bez dostępu do wody we własnych odchodach. Lisy z zaropiałymi oczami infekcjami i zdeformowanymi od drucianych klatek łapami. To wyniki interwencji poselskiej na fermie listów pod Pabianicami.
Fundacja Normalne Miasto Fenomen zaproponowała prezydent Hannie Zdanowskiej prosty sposób w jaki miasto mogłoby zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych rocznie.
Izabella Adamczewska-Baranowska nasza koleżanka z redakcji autorka wielu recenzji teatralnych właśnie wydała książkę o reporterach i reportażu. Zapraszamy na jej premierę.
W tym tygodniu na autostradzie A1 drogowcy będą wstrzymywali ruch samochodów. Kiedy i w jakich godzinach lepiej wybrać objazdy?
- Rozważamy różne opcje łącznie ze sprzedażą całościowych udziałów. Będziemy szukać inwestorów wśród wschodnich przyjaciół - zapowiada Hanna Zdanowska prezydent Łodzi.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net