Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
- Dziwnie się żyje ze świadomością że nasze dziecko umrze wcześniej niż my. Ale dla nas nadal jest nadzieja - mówi mama 2-letniego Wojtka ze skomplikowaną wadą serca dla którego jedyną szansą na normalne życie jest operacja w Stanach Zjednoczonych. Jej koszt to 3 mln zł.
Jakie koszty ponieśli podatnicy w 2019 r. w związku z ochroną przez policję pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku? Z rządowej odpowiedzi na to pytanie łódzka posłanka Lewicy dowiedziała się że jest niegodna mandatu.
Nie mogą wyjść sami na ulice. Są odizolowani od przyjaciół. Nie wszystko rozumieją ze zdalnych lekcji. W domu słyszą że przez koronawirusa ojciec może stracić pracę. Młodzież w czasie epidemii koronawirusa potrzebuje wsparcia.
Barbara rzeczniczka Politechniki Łódzkiej zginęła bez śladu. Zaraz potem jej mąż pozbył się jej ukochanych psów. Mąż innej łodzianki przekonywał że wyjechała do Niemiec. Jej ubrania znaleziono zakopane w ziemi. Do tych spraw wraca w nowym programie Michał Fajbusiewicz legenda polskiego dziennikarska śledczego.
Jak ustaliła "Wyborcza" według wstępnych szacunków epidemia koronawirusa zmniejszy przychody magistratu o przynajmniej 05 mld zł. Skutki? Wyraźne obniżenie jakości wielu usług rezygnacja z niektórych inwestycji oraz niepewna przyszłość m.in. imprezy Urodziny Łodzi i skali wydatków z budżetu obywatelskiego.
Na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Tatrzańskiej w Łodzi doszło do wypadku. Karetka jechała na sygnale do pacjenta. Przejechała na czerwonym świetle. Lekarka i ratownik trafili do szpitala.
W szczytowym momencie 14 tys. osób oglądało relację na YouTube z wielkoczwartkowej mszy św. w łódzkiej archikatedrze która świeciła pustkami przez koronawirusa. Abp Ryś mówił w kazaniu o podziałach międzyludzkich i o komunii duchowej.
W środę (8 kwietnia) opisaliśmy problem nadmiernego tłoku w porannych autobusach MPK Łódź jadących do szpitala CKD. Jak sytuacja na linii nr 64 wyglądała w czwartek? Czy będą zmiany na innych "szpitalnych" liniach?
Blisko tydzień czekaliśmy na to aby Ministerstwo Zdrowia umieściło w oficjalnych statystykach dwóch mieszkańców DPS w Drzewicy (powiat opoczyński) którzy zmarli w weekend.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek (9 kwietnia) o 32 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym regionie. Najmłodsze jest ośmiomiesięczne dziecko. W Łódzkiem jest już 432 chorych.
Łodzianie te Święta Wielkanocne najlepiej abyście spędzili w domach. W wąskim gronie rodzinnym. A od przyszłego czwartku nie wychodźcie na zewnątrz bez zasłoniętych ust i nosów. Rząd wprowadza nowe zasady walki z koronawirusem.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net