Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
We wtorek piłkarze ŁKS-u zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Będzie to ostatni w tym sezonie mecz w ekstraklasie przy al. Unii. Warto byłoby pożegnać się z kibicami w dobrym stylu...
Do piątku absolwenci podstawówek mieli czas na złożenie świadectwa i wniosku do wybranej szkoły średniej. W liceach w Łodzi najbardziej oblegane są klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Spośród techników rekordy popularności bije "10" z klasą technik informatyk.
Widzew zrobił kolejny kroczek w kierunku awansu do pierwszej ligi ale jego gra - choć dużo lepsza niż w kilku dwóch wcześniejszych meczach - nie zachwyciła.
W poniedziałek (13 lipca) w zajezdni przy ul. Limanowskiego zaczęła działać Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Skorzystać może z niej każdy kierowca. A przy okazji zobaczyć że zajezdnia MPK Łódź jest nie do poznania.
Miasto chce aby zielony teren między ul. Centralną i Wycieczkową w Łodzi został przeznaczony pod zabudowę mieszkańcy się na to nie godzą. Prezydent Hanna Zdanowska dostała dwie petycje pod którymi łącznie podpisało się prawie 5 tys. osób.
Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę 11 lipca wieczorem w centrum Kutna. Na numer 112 zadzwonił mieszkaniec donosząc że na placu Piłsudskiego trzech pijanych mężczyzn wszczęło awanturę. Na miejsce wysłano patrol policji.
Remont kluczowego dla Łodzi torowiska od ul. Pomorskiej do zajezdni Telefoniczna jest w ponad połowie skończony. Pracownicy MPK wyprzedzają harmonogram. Skończą przed terminem?
- Apeluję do tych polityków żeby się po wyborach prezydenckich ogarnęli i wyciągnęli wnioski - mówi o reszcie opozycji Krzysztof Piątkowski poseł Koalicji Obywatelskiej. Wraz z Katarzyną Lubnauer mówi też: - Rozsiany przez TVP przemysł pogardy zebrał swoje żniwo.
Wicemarszałek województwa łódzkiego w dniu wyborów napisał na Facebooku o trwającym meczu Polska - Niemcy. - Powinien przeprosić za te słowa wszystkich łodzian - uważa przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi Marcin Gołaszewski.
Trzeciego dnia poszukiwań policjanci znaleźli zwłoki w korycie rzeki Słudwi. Według ustaleń śledczych do wody zepchnął go kolega.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net