Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - ŁódĽ
Posada Enkeleida Dobiego wisi na włosku. Kandydat na jego następcę oglądał sobotni sparing Widzewa z Polonią Warszawa. Inny był jeszcze bliżej Dobiego.
Przemysław Kita Krystian Nowak a teraz Michał Grudniewski - to lista piłkarzy którzy doznali poważnych urazów na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Łodziance.
Jedynie Szymon Hołownia ma wyrazistą wizję może dlatego że jest z pokolenia czterdziestolatków nieskażonych cynizmem PRL-u?
Najwięcej nowych przypadków koronawirusa potwierdzono w stolicy województwa. Ponad 11 tys. mieszkańców regionu przebywa w kwarantannie.
- Odezwało się z pytaniami bardzo wiele podmiotów - mówi Adam Pustelnik wiceprezydent odpowiedzialny za sprzedaż lotniska w Łodzi.
Dialla pochodzącego z Gwinei pobito gdy wyszedł z psem na spacer do parku. W Wieliczce skatowano obywatela Konga i Polaka który stanął w jego obronie. Czy ktoś jeszcze pamięta jak na Stadionie Narodowym policjanci zastrzelili Nigeryjczyka który zbliżał się do nich by pomóc w tłumaczeniu? Mógłbym tak długo wymieniać. Rozmowa z Jamesem Omolo autorem książki o rasizmie.
Prokurator przesłuchał 36-letniego obywatela Rosji podejrzanego o zabójstwo 31-letniego mężczyzny na placu zabaw przy ulicy Kochanowskiego w Łodzi.
Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego - taki zarzut Grzegorzowi Schreiberowi marszałkowi województwa łódzkiego stawiają politycy opozycji.
Po niemal dwóch miesiącach śledztwa policja zatrzymała dwóch mężczyzn którzy są podejrzewani o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ciało 56-letniego mieszkańca Drzewicy zostało znalezione przez kobitę spacerującą z psem.
Warta Poznań nie dała szans Widzewowi w meczu kontrolnym przed startem piłkarskich rozrywek.
"Ten system nie działa. Brak miejsc zajęty numer infolinii kolejki seniorów czekających od 5 rano. Jestem wstrząśnięta. Zacznijcie działać! - apeluje do premiera i ministra zdrowia prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net