Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Lublin
Kwietne łąki miejskie sady parki kieszonkowe - takich wniosków do budżetów obywatelskich jest coraz więcej. To efekt wielkiej zmiany w myśleniu o mieście spowodowanej m.in. zagrożeniem klimatycznym.
Marta Mulawa żona wicemarszałka województwa lubelskiego z Prawa i Sprawiedliwości dostała pracę w PGE Dystrybucji. Część pracowników spółki jest oburzona.
W poniedziałek rozpoczął się kolejny etap modenizacji Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. W związku z nim przed ponad dwa i pół miesięca zamknięte będzie główne wejście do placówki.
Tym razem największą frekwencję na Lubelszczyźnie miał Chrzanów w powiecie janowskim. Najmniejszą po raz drugi Ulhówek pod Tomaszowem Lubelskim. W obu tych gminach Duda wygrał z dużą przewagą.
Policjanci z VII komisariatu poszukują 30-letniej Natalii Mazurkiewicz. Kobieta wyszła z domu wraz ze swoim psem i do chwili obecnej nie powróciła nie nawiązała też kontaktu z rodziną.
Wybory prezydenckie 2020. Mieszkaniec Lublina zrobił pamiątkowe zdjęcie swojej karty do głosowania dzięki czemu po powrocie do domu dowiedział się że jego głos jest nieważny. Sprawa zakończyła się interwencją policji.
Wyniki wyborów prezydenckich. Rafał Trzaskowski zwyciężył w 14 dzielnicach Lublina a Andrzej Duda w 13. Na kandydata opozycji głosowano w północno-zachodniej części miasta na urzędującego prezydenta w południowo-wschodniej.
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w miastach Lubelszczyzny. Kandydat Koalicji Obywatelskiej wygrał tylko w Lublinie. Co ciekawe we Włodawie kandydat PiS wygrał z Trzaskowskim tylko... 29 głosami.
W poniedziałek w całej Polsce odnotowano 299 nowych zachorowań na koronawirusa. Osiem z nich na Lubelszczyźnie: w powiecie bialskim i krasnostawskim.
Na al. Racławickich pracują saperzy. Niewybuch został znaleziony przy Zespole Szkół Chemicznych. Komunikacja miejska przez ponad trzy godziny jeździła objazdami.
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Na Rafała Trzaskowskiego w Lublinie oddano 5124 proc. głosów a na Andrzeja Dudę - 4876 proc.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net