Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Lublin
To jeden z projektów który ma zostać realizowany w ramach Zielonego Budżetu. Powstaną też "zielone przystanki" oraz Lubelskie Ogrody Deszczowe.
Siatkarze LUK Politechniki Lublin nie zwalniają tempa. W XXIII kolejce rozgrywek Krispol 1. ligi pokonali w Kluczborku Mickiewicza bez straty seta i było to czwarte zwycięstwo zespołu trenera Macieja Kołodziejczyka z rzędu.
W Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej politycy Prawa i Sprawiedliwości przekonywali że to za czasów tego rządu znacząco wzrosły wydatki na onkologię. Krytykowali też poprzedni zarząd województwa za zwolnienie Elżbiety Starosławskiej i ciągnącą się rozbudowę szpitala
Bogaty program wydarzeń ekumenicznych rozpoczęło w środę nabożeństwo w bazylice Ojców Dominikanów a po nim debata biskupów chrześcijańskich Lublina.
"Budowa nowego stadionu jest zbyt kosztowna co w sytuacji rosnącego zadłużenia miasta nie jest przemyślanym działaniem" - czytamy w stanowisku Rady Dzielnicy Za Cukrownią.
Dla mieszkańców którzy płacą podatki w Lublinie powstaje program lojalnościowy. Uchwała wprowadzająca Lubelską Kartę Miejską trafi pod obrady radnych w lutym.
Przeciwni Marszowi Równości Arkadiusz S. i Karolina S. zabrali na manifestację ładunki wybuchowe które stanowiły one śmiertelne zagrożenie dla uczestniczących w niej osób. W czwartek małżeństwo usłyszało wyrok.
Zespół Varius Manx świętuje 30-lecie istnienia. Podczas sobotniego koncertu w Centrum Spotkania Kultur artyści przypomną swoje największe przeboje.
Jedni nazywają ją lewacką marionetką inni widzą w niej osobę idealnie punktującą nasze narodowe przywary. W sobotę Maria Peszek wystąpi w Domu Kultury.
Obrazy Jana Szancenbacha jednego z najwybitniejszych malarzy polskich można oglądać od piątku w galerii Wirydarz. Wernisaż o godz. 18.
To jest chore - tak zatytułował swój nowy program Kabaret Młodych Panów. W czwartek wystąpi z nim w Świdniku. Kolejne występy w Chełmie Lublinie i Hrubieszowie.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net