Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Lublin
Autem które dziś w nocy wpadło do rzeki Ciemięgi podróżowało trzech 18-latków. Jednego z nich odwieziono do szpitala. Jest w stanie ciężkim.
76-letni mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny padł ofiarą internetowego oszusta. Podczas transakcji wirtualnymi pieniędzmi udostępnił złodziejowi dostęp do swego konta.
W całym kraju minionej doby odnotowano 6322 nowe zakażenia koronawirusem z czego na Lubelszczyźnie 378.
- Starego Gaju nie można wytrzebić w taki sposób abyśmy stracili przyjemność ze spacerowania po nim - uważa Kamil Raczyński autor petycji w obronie lasu. Wciąż można podpisać się pod apelem.
Mimo wielokrotnych próśb dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego uznał że nie ma konieczności testowania na koronawirusa rodziców pacjentów. Po tym jak "Wyborcza" opisała że na jednym z oddziałów placówki przez wiele godzin przebywała zakażona matka rektor uczelni nakazał wprowadzenie testów.
Władze Lublina oraz przedstawiciele Lubelskiej Akademii Futbolu podpisali umowę dzierżawy terenu przy ul. Krochmalnej. Wkrótce powstanie tu kompleks boisk z nowoczesnym zapleczem.
Badacz bierze pełną odpowiedzialność za swoje ustalenia i odpowiada za nie jedynie przed czytelnikami w tym innymi historykami a nie przed "ministerstwem prawdy" - pisze prof. Rafał Wnuk* na marginesie medialnego sporu o Józefa Franczaka "Lalka"
"Pomóż ocalić życie bezbronnemu" - to temat konkursu który promuje lubelskie kuratorium. Jego organizatorem jest stowarzyszenie które uważa że nawet prezydent Duda jest w sprawach aborcji zdecydowanie zbyt liberalny.
Prowadzenie spotkań w Lidze Mistrzów czy Lidze Europy lata temu dla wielu polskich arbitrów wydawało się niemożliwe. Dziś z powodzeniem sędziują w Europie. Kolegium Sędziów LZPN szuka kolejnych kandydatów na sędziów piłki nożnej.
W piątek rano miały ruszyć zapisy kolejnej grupy osób na szczepienia przeciw COVID-19. Ale zaczęły się w nocy. Znów były problemy z dodzwonieniem się na infolinię a w przychodniach duże kolejki.
W piątek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 6640 zakażeniach koronawirusem. Na Lubelszczyźnie stwierdzono 311 nowych przypadków a 22 pacjentów zmarło.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net