Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Lublin
Po raz pierwszy w tym sezonie PGNiG Superligi piłkarki ręczne MKS-u FunFloor Perły zagrały przed własną publicznością. Spotkały się z Młynami Stoisław Koszalin i nie zawiodły bo wygrały różnicą pięciu bramek.
Policjanci z Lublina zatrzymali 22-latka który w mieszkaniu miał 35 kg marihuany i blisko 2 kg mefedronu. Mężczyzna jest pseudokibicem jednej z lubelskich drużyn.
Piosenką "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena antyszczepionkowcy rozpoczęli swoją manifestację pod lubelskim Zamkiem. Pierwszymi mówcami byli profesorowie KUL.
Wiceminister funduszy i polityki regionalnej zwrócił się do samorządów w tym także do województwa lubelskiego o weryfikację uchwał anty-LGBT. Stwierdził że zapisy tego typu stanowiska mogą budzić nadinterpretację.
Rozgrywki piłkarskiej II ligi dobiegają półmetka. W IX kolejce spotkań Motor który mierzy w awans na zaplecze ekstraklasy podejmie na Arenie Lublin krakowską Garbarnię.
To bez wątpienia najszczęśliwszy dzień dla niespełna 25-letniej Niny Słupskiej oraz jej rodziców. Dziewczynka przyjęła w piątek warty 95 mln zł lek który ma pomóc w zwalczeniu rdzeniowego zaniku mięśni. W zbiórkę pieniędzy zaangażowało się tysiące osób.
W piątkowe popołudnie i noc z piątku na sobotę należy się spodziewać intensywnych opadów deszczu. Ostrzeżenie dla całego województwa lubelskiego wydał IMGW.
O wielkim szczęściu może mówić 64-letnia mieszkanka Dęblina. Gdy przechodziła przez tory potrącił ją pociąg. Kobieta jest poważnie ranna. Na dodatek była pijana.
W województwie lubelskim kolejny dzień z rzędu odnotowano największą liczbę nowych zakażeń koronawirusem. To 86 przypadków. Najwięcej w samym Lublinie.
Parlament Europejski chce żeby małżeństwa jednopłciowe były uznawane w całej Europie. Przemysław Czarnek minister edukacji i nauki twierdzi że "w przyrodzie nic takiego nie istnieje".
Piłkarki ręczne MKS-u FunFloor Perła rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz PGNiG Superligi u siebie. Zespół trener Moniki Marzec spotka się w piątek z Młynami Stoisław Koszalin.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net