Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Koronawirus tym razem został wykryty aż u 15 mieszkańców Warmii i Mazur. Epidemia objęła także kolejny powiat.
W podolsztyńskim Różnowie powstanie nowa świetlica wiejska z zapleczem sportowym.
Na Beatę Sokołowską burmistrz Białej Piskiej na Mazurach wylała się fala hejtu. Jej przeciwnicy w walce politycznej rozpuszczają plotki że jest zakażona koronawirusem. Inni żałują że jeszcze nie.
Dlaczego do naszego plebiscytu nominowaliśmy tylko dziewięć wydarzeń z ostatniego 30-lecia skoro tyle się w Olsztynie zmieniło? - pytają czytelnicy. Czy słusznie pominęliśmy na przykład budowę i remonty ulic w mieście?
Koronawirus. Olsztyn idealnie trafił z akcją rozdawania darmowych maseczek - od przyszłego czwartku zasłanianie ust i nosa będzie obowiązkiem. Co jednak zrobić ma ten kto darmowej maseczki nie dostał?
Budowa nowej linii tramwajowej w Olsztynie ma przynieść zmianę organizacji ruchu i poważną przebudowa dróg w mieście. Przy tej okazji przybędzie miejsc w których powstanie strefa wolnego ruchu - Tempo 30.
Koronawirus w Olsztynie. Miasto jest patrolowane przez drony i dziesiątki patroli służb mundurowych. Wciąż jednak łamane są obowiązujące obostrzenia.
Koronawirus w Olsztynie. Od czwartku (9 kwietnia) ratusz wprowadza nowe zasady obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna. Odbiór dowodu rejestracyjnego będzie się odbywał wyłącznie korespondencyjnie.
Koronawirus na Warmii i Mzurach. Czwartek przyniósł w regionie trzy nowe zakażenia ale medycy odnotowali także sześć kolejnych ozdrowień. Wśród nich są dwie dziewczynki i chłopiec.
Koronawirus na Warmii i Mazurach. Epidemiolodzy potwierdzili kolejne przypadki zakażenia tym razem u mieszkańców Olsztyna. Jest ich w sumie 95.
Koronawirus na Warmii i Mazurach. Z najnowszych danych powiatowych służb sanitarnych wynika że pod Olsztynem zwiększa się liczba osób które musiały być poddane kwarantannie.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net