Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Wyniki wyborów prezydenckich 2020 roku pokazują że Warmia i Mazury są pocięte na kilka obszarów. Są też takie miejsca gdzie mamy niemal idealny remis.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia do którego doszło na jeziorze Kalwa Mała pod Pasymiem. Utonął w nim 34-latek który z rodziną przyjechał połowić ryby.
Wyniki wyborów 2020. 765 proc. - taką frekwencją popisali mieszkańcy Stawigudy. Poprawili się po I turze.
Rozpoczyna się budowa "wielkiej pętli" czyli drogi łączącej krajową "16" z "51". To największa drogowa inwestycja powiatu olsztyńskiego.
Służby sanitarne odnotowały w poniedziałek dwa nowe przypadki koronawirusa w regionie. Wykryto je w powiecie iławskim.
Policjanci z Dobrego Miasta i Jonkowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem do domów samochodów oraz pomieszczeń gospodarczych.
Do tej pory jedyna taka stacja funkcjonowała w Dajtkach. Nowa jest uruchamiana w Kortowie.
Wyniki wyborów. Rafał Trzaskowski wygrywa wybory prezydenckie w Olsztynie z wynikiem 64 proc. Tak wynika z danych spływających z obwodowych komisji wyborczych.
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Na podstawie sondaży exit poll w województwie warmińsko-mazurskim wygrał Rafał Trzaskowski.
Wybory prezydenckie za nami. Zapytaliśmy niektórych znanych olsztynian na kogo głosowali i dlaczego podjęli taką właśnie decyzję.
Wybory prezydenckie 2020 zakończyły się. Według najbardziej wstępnych informacji wygrał je Andrzej Duda. Jednak zgodnie z przewidywaniami pierwsze wyniki są tak zbliżone że bliskie remisu. Trzeba czekać na oficjalne dane.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net