Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Maciej Nawacki nie dopuścił do pracy sędziego Pawła Juszczyszyna. W związku z tym do prokuratury w Olsztynie kierowane są kolejne zawiadomienia o złamaniu prawa.
Ogromna dziura pod Wysoką Bramą w Olsztynie wciąż straszy przechodniów. W ratuszu trwa dyskusja jak to zmienić.
Obiekt powstanie przy ul. Oleckiej w sąsiedztwie kościoła pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie.
Poseł Michał Wypij szef Porozumienia na Warmii i Mazurach przygotował interpelację która rzuca cień na działalność Jerzego Szmita prezesa okręgu PiS kiedy ten pełnił funkcję w zarządzie PKP Telkol. W tle są miliony złotych.
Intensywność epidemii koronawirusa na Warmii i Mazurach spada. Jednak pokłosiem niedawnego apogeum zakażeń jest wiele zgonów. We wtorek naliczono ich 24.
Teraz mężczyźni staną przed sądem za to że świadomie zignorowali nakaz noszenia maseczki w czasie epidemii koronawirusa.
Zapadł wyrok wobec mężczyzny oskarżonego o nękanie i zastrzelenie byłej partnerki. Mechanik samochodowy osaczył kobietę a potem ją zabił.
Zmiany na stanowisku nadleśniczego wywołują spore emocje wśród leśników. Właśnie doszło do kolejnej i to dość niespodziewanej.
Samorządowcy sprzeciwiają się propozycji Ministerstwa Klimatu i Środowiska zgodnie z którą gminy będą zmuszone do dodatkowego finansowania systemu gospodarowania odpadami. Stanowisko w tej sprawie podpisał także Piotr Grzymowicz.
Aleksandra Lisowska obroniła tytuł mistrzyni Polski w maratonie w czasie 2:26.08 co oznacza wyrównanie rekordu Polski który od 20 lat należał do Małgorzaty Sobańskiej.
26 kwietnia rozpoczynają się konsultacje dotyczące standardów zagospodarowania zielenią w Olsztynie. Jest to reakcja na oczekiwania obrońców zieleni. Z rozmowy z Teklą Żurkowską ogrodniczką miejską wynika jednak że lobby przeciwników drzew jest także bardzo aktywne.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net