Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Wiosną zacznie się budowa przejścia podziemnego pod torami przy ul. Jeziornej. W wakacje mieszkańcy zostaną więc pozbawieni dojścia do Centrum Ukiel od przystanków przy ul. Bałtyckiej.
Zarzut usiłowania zabójstwa przedstawili śledczy 33-latkowi z okolic Orzysza który zranił nożem w szyję swojego starszego brata.
Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską" to jedyna okazja w roku by zobaczyć w kinie najlepsze dzieła nowej rosyjskiej kinematografii.
Najpierw Tomasz K. dostał dodatkowe zarzuty związane z praniem brudnych pieniędzy zaraz potem prokuratura zlożyła wniosek o jego aresztowanie. Sąd się na to zgodził.
Do urzędu miasta w Olsztynie wpłynął wniosek inwestora dotyczący budowy przy ul. Emilii Plater bloku liczącego siedem kondygnacji. Inwestor skorzystał z tzw. lex deweloper.
Olsztyński oddział Stowarzyszenia Sędziów Iustitia organizuje w piątek spotkanie z prokuratorami - Krzysztofem Parchimowiczem oraz Stefanem Śnieżko. Opowiedzą o niezależności prokuratorskiej i obecnej sytuacji prokuratorów.
Wojewódzki konserwator zaczął procedurę wpisania dworca kolejowego w Olsztynku do rejestru zabytków. Wcześniejsze próby porozumienia się z kolejarzami w sprawie remontu tego obiektu nie przyniosły efektu.
Wybory prezydenckie 2020. Konsekwencją wewnętrznych sporów w olsztyńskim PiS jest zamieszanie wokół wyborów prezydenta RP. Obrażeni na lokalne kierownictwo działacze nie chcą się angażować w kampanię wyborczą na rzecz Andrzeja Dudy.
Do niebezpiecznego potrącenia doszło przed godz. 22 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego oraz Dywizjonu 303.
Tłusty czwartek w latach PRL był obchodzony bardziej uroczyście niż obecnie. - A żeby zwiększyć produkcję tego dnia wysyłaliśmy do pracy w piekarni pracowników administracji - wspomina Stanisław Tunkiewicz prezes Społem w Olsztynie.
Magistrat wystawia pod młotek Olsztyński Zakład Komunalny. Jego cena wywoławcza ma wynosić kilkanaście milionów złotych.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net