Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Okładka "Wyborczej Olsztyn" lot samolotem szkoleniowym czy dzień w Sejmie RP - to niektóre z fantów które można wylicytować podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Lotnisko Olsztyn-Mazury w Szymanach w swojej historii poza maszynami rejsowymi przyjęło też w swojej wiele innych samolotów.
Napastnik postrzelił dwie osoby. - Być może przestraszył się większej niż zazwyczaj liczby pracowników - mówi przedstawiciel firmy prowadzącej kantor.
Koronawirus na Warmii i Mazurach w sobotę przyniósł 361 zakażeń. Jednocześnie towarzyszyła temu duża liczba zgonów.
Podejrzanych o rozbój mężczyzn policjanci zatrzymali na ulicach Łomży.
W Olsztynie mimo obowiązujących obostrzeń otworzyło się kilka lokali gastronomicznych. Ich właściciele nie chcą o tym głośno mówić.
W piątek wieczorem do lokalu usługowego przy ul. Głowackiego w Olsztynie wszedł zamaskowany napastnik. W trakcie napadu użył broni palnej.
Według serwisu 300gospodarka.pl Olsztyn jest najbardziej skandynawskim z miast wojewódzkich w Polsce. Opinia taka powstała na podstawie analizy wyników nowego badania GUS.
Drogowcy podsumowali wpływy za 2020 r. ze strefy parkowania. Skąd tak dobre wyniki?
W piątek już ponad 80 osób w tym płetwonurkowie szukało zaginionego Witolda Studniarza z Olsztyna.
Wielkie utrudnienia na ulicach Olsztyna po kolizji do jakiej doszło na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Pstrowskiego i Obiegową. Uczestniczyło w niej aż 8 pojazdów w tym karetka pogotowia.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net