Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
"Pierwsze co mi przyszło do głowy było to że po niedawnym 'kontrolowanym' zawaleniu dachu cały ten bajzel trzeba spalić żeby nie wydawać pieniędzy na niebezpieczną rozbiórkę" - napisał w mailu do redakcji pan Łukasz.
To pierwszy sklep Dealz w Olsztynie.
Gustaw Marek Brzezin marszałek woj. warmińsko-mazurskiego wyróżnił mieszkańców i instytucje z regionu które osiągnęły sukces.
Parafia z Nowej Wsi Ełckiej której proboszcz zlecił wycinkę drzew dewastująca przy okazji dawny cmentarz ewangelicki ma za karę zapłacić blisko 2 mln zł.
Na takie groźne znaleziska natrafiono w trzech miejscach. Jedno w lesie w trakcie grzybobrania.
Budowa odcinka drogi ekspresowej S5 Ornowo -Wirwajdy przekroczyła półmetek. Wykonawca robót - Budimex - zapewnia że realizowane prace na fragmencie drogi ekspresowej S5 między Ostródą a Iławą wyprzedzają harmonogram.
Budowa nowej linii tramwajowej w Olsztynie nabiera tempa. Wraz z tym drogowcy zajmują kolejne fragmenty ważnych ulic.
Rynek wynajmu nieruchomości który w wyniku pandemii zaliczył dołek powoli się stabilizuje. Pytanie na jak długo.
- Przy biegowej pętli Kazimierza Podolaka w Lesie Miejskim ktoś wysypał cztery hałdy kamieni z piachem. Dwie z nich wręcz przeszkadzają biegać bo leżą na zakręcie tej trasy - informuje zaniepokojony czytelnik.
Inwestorzy mają szansę kupić atrakcyjne grunty na terenie Olsztyna. Nieruchomości zlokalizowane są w centrum miasta oraz na jego obrzeżach.
Do tej pory osadzonym zdarzało się pracować w zakładach produkcyjnych lub w instytucjach publicznych. Teraz na współpracę zdecydowały się Lasy Państwowe.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net