Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Olsztyn
Przedstawiciele Retail Provider narzekają że miasto nie potrafi uregulować sprawy przystanków dla tzw. busów co stawia pod znakiem zapytania sens budowy większego dworca.
51-letni kierowca stracił panowanie nad autem które uderzyło w drzewo a następnie dachowało. Mężczyzna zginął na miejscu.
Tak dużej liczby zakażeń koronawirusa dawno nie było na Warmii i Mazurach. Łącznie odnotowano ponad 30 nowych przypadków.
Drogowcy wprowadzają od środy zmiany w organizacji ruchu na obwodnicy Olsztyna. W praktyce oznacza to poważne ograniczenia w ruchu.
Zapuszczone miejsce przy ul. Dworcowej w Olsztynie zmieniło swój wygląd. W miejscu asfaltowego boiska można teraz zagrać m.in. w bule.
Koronawirusem zakaziła kilka innych pań nieświadoma tego uczestniczka spotkania koła gospodyń wiejskich w czasie którego wypiekano ciasta.
Czy normalny człowiek byłby w stanie wpłacić kilkanaście tysięcy złotych na konto ulubionej partii? Są tacy którzy płacą i są z tego bardzo zadowoleni...
Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał na 5 lat więzienia Łukasza R. byłego strażnika oskarżonego o podżeganie do zabójstwa i nadużycie uprawnień.
W nietypowy sposób zakończył swój wyjazd po grzyby na Warmii i Mazurach jeden z mieszkańców województwa pomorskiego.
Karol Schubert aktywista student z Poznania jeździ po kraju i prowadzi hapeningi prounijne. Właśnie zawitał do Olsztyna.
Teatr Jaracza i Studium Reportażu zapraszają na spotkanie "Sąd nad Wańkowiczem". Na dniach planowana jest też premiera sztuki która opowiada o trudnych losach regionu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net