Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Opole
Trwa spór zbiorowy części pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu którzy żądają podniesienia miesięcznego wynagrodzenia o 1000 złotych. Ratusz już zapowiada że takich podwyżek nie będzie.
W dwóch akademikach politechniki pomieszczenia sanitarne i kuchnie są wspólne dla studentów mieszkających na tym samym piętrze. Uczelnia chce to zmienić. Remont jednego budynku wraz z wyposażeniem to koszt ok. 9 mln zł.
Sanepid poinformował o śmierci 96-letniej kobiety która zmarła z powodu koronawirusa. W województwie opolskim w ciągu ostatniej doby 24 osoby zakaziły się koronawirusem.
Jej miejsce zajęła szefowa struktur Prawa i Sprawiedliwości na Opolszczyźnie Violetta Porowska.
Tomasz Komenda domaga się od skarbu państwa 19 mln zł odszkodowania i zadośćuczynienia. W procesie do sporządzenia pozostała już tylko ekspertyza psychologiczna.
Ta impreza tradycyjnie kończy sezon pełnego udostępniania zwiedzającym Muzeum Wsi Opolskiej.
Ma aż 100 metrów kwadratowych i zdobi opolską drukarnię. Wizerunek obrazu został natomiast przeniesiony na baner który można zobaczyć z ulicy Niedziałkowskiego.
Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces Adriana Cz. który zdaniem prokuratury napadł z nożem na dwójkę nastolatków. Oskarżony nie przyznaje się do winy. - Ktoś próbuje mnie wrobić w to przestępstwo - tłumaczył na przesłuchaniu.
W kędzierzyńskim szpitalu zmarł 78-letni mężczyzna chory na COVID-19. Od początku epidemii w regionie potwierdzono już 2125 zakażeń koronawirusem.
Centrum Leczenia Niepłodności Parens będzie realizowało miejski program in vitro. To grupa medyczna której partnerem w Opolu jest klinika GMW.
Trwa budowa podziemnego tunelu przy stacji Opole Wschodnie. W związku z pracami konieczna jest zmiana organizacji ruchu. Samochody będą jeździły tylko północnym pasem ul. Bohaterów Monte Cassino.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net