Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Płock
Chodzi oczywiście o drogę krajową nr 60. Dziś w środę zderzyły się tam dwa auta osobowe. Dwie osoby dorosłe i dziecko odwieziono do szpitala.
Taki pomysłowy okazał się 23-latek z powiatu mławskiego. Został jednak zatrzymany i może zapłacić wysoką cenę.
Śledztwo przeciwko 55-letniej mieszkance powiatu wyszkowskiego prowadziła Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce. Barbara B. przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu narażenia na zakażenie koronawirusem wielu osób.
Wczoraj we wtorek sanepid poinformował dyrekcję najstarszego polskiego liceum że wynik badania drugoklasisty na obecność koronawirusa jest dodatni. Od razu wszczęto procedury przygotowane na taką okoliczność.
Testy wykazały obecność koronawirusa u drugoklasisty którego jednak nie było w szkole już od 15 września.
Jak informują strażacy z Zawidza do zderzenia doszło po południu po godz. 16. Kiedy na miejsce w pobliże przejazdu kolejowego dojechali pierwsi ratownicy ciągnik leżał no boku.
O tym jak bardzo trzeba uważać przekonał się 27-letni płocczanin który w nocy z piątku na sobotę uczestniczył w imprezie w jednym z lokali.
Orlen ogłosił wezwanie do sprzedaży akcji Energi które nie należą jeszcze do firmy kierowanej przez Daniela Obajtka. Na tę wieść kurs akcji Energi wzleciał a Orlenu - spada.
Maja gra na fortepianie ma 16 lat i wiele nagród na koncie. Kinga za swoje "wyczyny" na trąbce też zebrała już ważne laury. Julka śpiewa to laureatka festiwalu piosenki francuskiej "Frankosfera". Grupa utalentowanych młodych płocczan już w czwartek wystąpi razem z Płocką Orkiestrą Symfoniczną.
Że to bardzo rzadka sprawa przyznają i w prokuraturze i w sądzie. Wszystko wskazuje na to że kilka lat temu policja miała właściwego sprawcę ale ten podał dane innej osoby. No i ta inna osoba została wsadzona za kratki.
Do wypadku doszło przed godz. 8 w Żabowie. Ciągnik z przyczepą zepchnął auto do rowu i najechał na nie swoim ogromnym kołem.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net