Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Płock
Dziś na swoje usprawiedliwienie ma tylko jedno: silne upojenie alkoholowe.
- W Płocku poczyniliśmy pewne przygotowania - mówił we wtorek Andrzej Nowakowski. Problem w tym że wciąż nie ma ostatecznej decyzji czy faktycznie taki punkt w naszym mieście powstanie.
5 mln kurczaków zostało tu już zagazowanych zarżniętych zdechłych. 5 mln następnych czeka to w przeciągu tygodnia dwóch. To nie koniec. Za chwilę będzie tych milionów 20. Czy ktoś widzi jak wielka jest tego skala? A to tylko jeden powiat - mówił w Żurominie wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.
Odpowiedzi szuka płocka prokuratura. Na razie więcej jest jednak pytań niż odpowiedzi.
Niewybuchy znaleziono na terenie budowy w Dzierzążni (powiat płoński). Na szczęście obyło się bez ewakuacji mieszkańców.
Wcześniej na czas remontu wyłączono ją z ruchu. Służby prasowe koncernu poinformowały w poniedziałek że podjęto działania umożliwiające szybkie opanowanie sytuacji. Po udzielonej wstępnej pomocy medycznej poszkodowanych pracowników firm zewnętrznych przewieziono do szpitala wojewódzkiego.
- W poniedziałek rano zgłosiliśmy oddział covidowy do systemu - mówi Ewa Brzosko specjalistka ds. komunikacji społecznej w Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej.
Przystąpienie przez koncern do rządowego programu szczepień wiąże się z koniecznością znalezienia minimum 500 chętnych.
Czy w szpitalu na Winiarach będą podawać szczepionkę firmy Johnson & Johnson? Dyrektor Stanisław Kwiatkowski: - Nie mamy na to zbytniego wpływu. Zamawiamy pewną liczbę szczepionek natomiast o dostawie decyduje Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych.
Na pięć kolejek przed finałem sezonu są na czwartym miejscu od końca nad ostatnią drużyną mają sześć punktów przewagi.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net