Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Płock
Jeśli posegregowane odpady - plastikowe i szklane butelki puszki - wrzucimy do specjalnego urządzenia to po pierwsze się ich pozbędziemy a po drugie - możemy zyskać zniżkę np. na kawę bilet do teatru kina. Tak jest np. w Warszawie.
Zresztą tyle razy próbowałem a i tak w końcu wyrzucałem humus do śmietnika i zamawiałem McDonalda z dowozem. Pomysłem na ten rok okazała się medytacja. Ale nie jakaś tam joga w aśramach albo klasztorach. To nie dla mnie. Nie lubię ruszać się z domu. Zresztą jest pandemia i nie wolno.
Już w piątek nafciarze zagrają w Lubinie z Zagłębiem w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek Ekstraklasy.
Do końca stycznia wstępnie planował zaszczepić wszystkich pracowników z grupy "zero". - To się nie uda - przyznaje dyrektor Stanisław Kwiatkowski. - Wypadł jeden tydzień. Prawie 760 szczepień.
W szpitalu w pobliżu Orlenu miał zacząć działać w poniedziałek. Gdyby pierwotna decyzja wojewody weszła w życie seniorzy na razie ok. 450 osób mogliby mieć kłopot z dotarciem na szczepienie.
Wanda Szrajberówna artystka urodziła się w 1886 r. w Warszawie ale na długo związała się z Płockiem. Beata Szajdziuk artystka urodziła się w Płocku ale mieszka obecnie w Warszawie choć swoją działalność prowadzi w rodzinnym mieście. Beata w filmie wciela się w Wandę.
Solarium Flamingo poinformowało na Facebooku: "Jesteśmy dziś po wizycie sanepidu w asyście policji. Kontrola przebiegła dość sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Zakończyła się spisaniem protokołu z kontroli".
To jedyna taka okazja. Na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie wylicytować kalendarz z ostatnimi pracami zmarłego niedawno płockiego malarza.
- W PERN zbudował i wdrożył efektywną strategię budowania długofalowych relacji z klientami. W tym czasie firma osiągnęła wzrost przychodów o ponad 30 proc. - poinformowała spółka.
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek nieoczekiwanie poinformował w poniedziałek o zwolnieniu trenera reprezentacji Jerzego Brzęczka. Poruszenie ta decyzja wywołała także w Płocku bo selekcjoner zanim zaczął pracę z kadrą narodową był szkoleniowcem Wisły.
To już w piątek podczas promocji książki "Ewangelicy na terenie województwa / guberni płockiej w latach 1815-1914". Opowie o niej sam autor dr Krzysztof Kłodawski.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net