Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Płock
Co gdzie kiedy w weekend - oto nasze propozycje na najbliższe dni.
Taką sytuację w czwartek przed wieczorem zauważyli policjanci którzy patrolowali okolice skrzyżowania Bielskiej i Jachowicza. Osobowy fiat seicento jechał al. Jachowicza w kierunku skrzyżowania i wykonywał niebezpieczne manewry.
Jak wygląda praca w płockim szpitalu wojewódzkim od strony specjalisty? I co głównie kieruje lekarzami którzy są gotowi odejść choć wiedzą że bez nich cztery oddziały zostaną zawieszone? - Nie chodzi tylko o pieniądze - przekonuje Michał Ostrowski.
Nadal nie ma porozumienia między lekarzami a szefostwem szpitala wojewódzkiego. Po tym jak ponad 20 specjalistów złożyło wypowiedzenia z pracy dyrektorzy starają się przekonać ich do pozostania w placówce.
W Płocku jest oferowanych dwa razy więcej mieszkań do wynajęcia niż do sprzedaży. Ale obecny miesiąc pokazuje że nagle zainteresowanie tego typu transakcją skoczyło jak Małysz w swoich najlepszych latach. Lokal o powierzchni 33 m kw. za 2 tys. zł plus media? Nie ma sprawy biorę! Bo to i tak taniej niż za pokój w hotelu.
Artystów specjalizujących się w muzyce dawnej posłuchamy podczas trzech koncertów.
Kiedy wyjeżdżali na patrol ze swojej siedziby przy Otolińskiej podbiegł do nich zdenerwowany kierowca i poprosił o pomoc w ominięciu korka.
Ul. Pocztowa w Borowiczkach została już przygotowana z myślą o kierowcach pieszych i rowerzystach. - Z jednej strony to ulica osiedlowa z drugiej - ważna droga wjazdowa i wyjazdowa z miasta - mówi prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.
Przewodniczącego rady miasta poprosiliśmy o opinię na temat jednej z ostatnich decyzji ratusza - zmieniony regulamin organizacyjny urzędu miasta wprowadzony prezydenckim zarządzeniem z 1 września 2021 r. zakłada że stanowisko ogrodnika miejskiego znika.
Takie zgłoszenie płoccy policjanci otrzymali dziś chwilę po południu.
Po letnich występach w plenerze czas wrócić do sali koncertowej. Od września Płocka Orkiestra Symfoniczna w murach szkoły muzycznej znów będzie ogrzewać słuchaczy piękną muzyką w jesienne i zimowe wieczory. Na inauguracyjny koncert zaprasza już w piątek. A gościem specjalnym będzie wybitny portugalski pianista Artur Pizarro.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net