Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Poznań
Lech Poznań nie pozostawił złudzeń kto w tym momencie powinien być na pierwszym miejscu ligowej tabeli. Wisła Kraków przyjechała na stadion przy ulicy Bułgarskiej jako zespół który chciał sprawić niespodziankę a wyjechała z bagażem pięciu straconych goli.
- Nie było żadnych konsultacji lekarskich. Poszło gładko i sprawnie - opowiada para 70-latków która dostała trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 w szpitalu na Wildzie w Poznaniu. Trzecią dawką szczepili się też młodsi.
Wystartują w sobotę (18 września) spod Bramy Brandenburskiej w Berlinie w niedzielę zatrzymają się w Domu Autysty w Poznaniu. Można do nich dołączyć biegnąc lub kupując kilometr z ich trasy.
Pływające ogrody zostaną zainstalowane w tę sobotę (18 września) w dwóch poznańskich parkach. To sposób na wprowadzanie zieleni do miasta.
- Oczywiste jest że rzut jajkami w kościół mając na uwadze normy społeczno-obyczajowe obowiązujące w polskim społeczeństwie ma charakter czynu znieważającego - uzasadniała wyrok sędzia Katarzyna Kosmalewicz. Zofia Nierodzińska zapowiada apelację.
Młociarka Joanna Fiodorow zakończenie kariery sportowej ogłosiła zaraz po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Przez ostatnie 10 lat była zawodniczką AZS-u Poznań i w piątek została z honorami pożegnana przez władze miasta regionu oraz swojego klubu.
W ten weekend (18-19 września) poznańska Malta stanie się centrum triathlonu. Po ponadrocznej przerwie amatorzy będą mogli zmierzyć się z zawodowcami w wyczerpującej konkurencji. Zawody wpłyną jednak na zmianę organizacji ruchu.
Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport o nowych zakażeniach koronawirusem. W piątek 17 września najwięcej zachorowań przybyło w województwach lubelskim i mazowieckim.
Mimo walki ratowników a później lekarzy nie udało się uratować 25-letniego chłopca. Dziecko wypadło z okna. Sprawą zajmuje się policja.
UAM w nowym roku akademickim znów uruchamia zajęcia w ramach Uniwersytetu Otwartego. Do wyboru jest aż 75 kursów z różnych dziedzin: językowe tłumaczeniowe z social media psychologii prawa czy chemii.
W piątek 17 września rano z okna na drugim piętrze kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu wypadło dziecko. Policjanci i służby ratownicze są na miejscu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net