Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Poznań
Do najnowszych znalezisk należy też m.in. medalion z doskonale zachowanym wezwaniem-modlitwą do św. Agaty. Aby ułatwić specjalistom pracę w wykopie nad częścią placu Kolegiackiego postawiono specjalne zadaszenie.
Wybory prezydenckie 2020. - Panie prezydencie dziękujemy że jest pan słowny - mieszkanki Turku nie kryły wzruszenia gdy Andrzej Duda pozował z nimi do zdjęcia. Inaczej na spotkaniu być nie mogło bo PiS w powiecie ma prawie 60-proc. poparcie.
Dwa auta zderzyły się po godz. 16 na ulicy Garbary. Korek sięgał skrzyżowania z ul. Estkowskiego
Z marmoladą i adwokatem różane i jagodowe z powidłami lub czekoladą. W pączkarniach przy Półwiejskiej można wybierać nadzienia do woli. Jednak żeby kupić dziś pączki trzeba być wytrwałym.
Szefowie giełdowej spółki Amica mogą triumfować. Sąd prawomocnie skazuje lokalną dziennikarkę za zniesławienie koncernu i nie ukrywa że ma być to dla niej ostrzeżenie. - To tłumienie wolności prasy - uważa kobieta.
W "Ogródku" przy Drodze Dębińskiej wciąż nie rozpoczął się montaż sztucznego oświetlenia. Warta Poznań wiosną raczej nie zagra na swoim stadionie.
Nowa przestrzeń nowe torowisko i nowe przystanki - w tym przystanek wiedeński na św. Czesława i nowy węzeł przy rynku Wildeckim. Przebudowa ulic Wierzbięcice i 28 Czerwca 1956 r. nie tylko zmieni przestrzeń arterii od Dębca przez Wildę do centrum Poznania ale też jest wstępem do budowy do tramwaju na ul. Ratajczaka.
W sieci pojawiły się wezwania do bojkotu produktów Kompanii Piwowarskiej. Nagrody od prawicowej "Gazety Polskiej" dostali prezes PiS-u Jarosław Kaczyński i abp Marek Jędraszewski autor określenia "tęczowa zaraza"
- W ostatnich kilku latach rozwój Poznania wyraźnie przyspieszył - mówi prof. Witold Orłowski główny doradca ekonomiczny firmy doradczej PwC i współautor raportu o stanie polskich metropolii.
- Gdyby przed przetargiem nie było tylu zastrzeżeń o ochronie zabytków istniejących na terenie nieruchomości oferta sprzedaży byłaby bardziej atrakcyjna - uważa ekspert od nieruchomości. Miasto wyjaśnia: - Podejście miejskiego konserwatora zabytków do budynków zaplecza szpitalnego uległo zmianie po wykonaniu badań i ekspertyz oraz analizie wpływu tych obiektów na strefę ochrony konserwatorskiej.
Dwie skrzynki z pączkami drożdżówkami i bułkami zniknęły sprzed wiejskiego sklepu w gminie Rydzyna.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net