Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Poznań
Warta Poznań nie przedłużyła swojej serii meczów bez porażki i w Grodzisku Wielkopolskim przegrała z Rakowem Częstochowa. Jednak gdyby warciarze byli skuteczniejsi i wykorzystali dwie jedenastki z pierwszej połowy to przebieg spotkania mógł być zupełnie inny.
Do nagłego zatrzymania krążenia doszło w klinice w której pracował profesor. Próba reanimacji nie udała się - potwierdzają lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego im. Heliodora Święcickiego.
Podczas sobotniej kontroli policja doliczyła się ok. 70 gości. Część z nich nie zachowywała dystansu. Dlatego kaliska Restauracja "Góra i Dół" otrzymała od sanepidu nakaz natychmiastowego zamknięcia.
Kilka dni temu urzędnicy zapewniali że prace zaczną się w końcu tego roku. Teraz PIM mówi już o przyszłej wiośnie i to w najbardziej optymistycznym scenariuszu. Na dodatek remont z pewnością będzie dużo droższy niż planowano.
Policja domagała się ukarania Zuzanny Sondowskiej ale sąd uniewinnił aktywistkę. Uznał że każdy ma prawo trzymać tęczową flagę obok banerów z martwymi płodami.
Radni zdecydowali w 2018 roku że w wyznaczonych miejscach nad rzeką można pić alkohol. Ale teraz policja chce żeby prezydent na pewien czas zawiesił tę uchwałę radnych. - W Poznaniu jest o 1/3 zakażeń więcej niż w całym kraju - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.
Może koszyk na sznurku jak u "Dzieci z Bullerbyn" zawieszony przy wejściu głównym do sądu będzie idealnym miejscem gdzie będziemy mogli składać wnioski i otrzymywać informacje? - pyta ironicznie nasza czytelniczka.
Ratajczaka Święty Marcin i Taczaka a także os. Pod Lipami i tzw. Stare Winogrady to tylko niektóre miejsca gdzie od godz. 13 były problemy z prądem. Wszystko przez awarię linii średniego napięcia.
Honorowi dawcy krwi i narządów będą mieli prawo do ulg w miejskich instytucjach kulturalnych i obiektach sportowych. We wtorek zgodzili się na to radni wszystkich klubów. Program zacznie obowiązywać w 2022 roku.
Stertę śmieci znalazł spacerowicz w okolicach leśniczówki Wiry. Dyrekcja parku wyjaśnia sprawę. Sprawcy grozi do 500 zł mandatu.
Mamy 9 246 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - poinformowało we wtorek rano Ministerstwo Zdrowia. Zmarło aż 601 osób.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net