Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Poznań
- W tym roku informacje o suszy dostaliśmy wyjątkowo wcześnie bo pierwsze już w połowie marca. Najwięcej informacji o pustynnieniu pól mamy z Kujaw Mazowsza i Wielkopolski ale ciężka sytuacja jest w całym kraju - mówi Robert Marcinowicz rzecznik prasowy i synoptyk Sieci Obserwatorów Burz.
Opustoszały Lasek Marceliński na co dzień pełen spacerowiczów biegaczy i rowerzystów zatęsknił za ludźmi. Zaświadczyć o tym może list zawieszony na drzewie.
Większość nowych zakażeń obejmuje południową Wielkopolskę. Wśród zakażonych jest m.in. 18-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego. Są również 30- i 40-latkowie.
Mieszkania w cenie 155 tys. zł za m kw. w Poznaniu? W takiej cenie średnio Structure Capital SA sprzedał lokale w Saint Martin Residences przy ul. Podgórnej. To ponad dwa razy więcej niż średnia cena zakupu metra kwadratowego w naszym mieście.
- Kiedy ostatni raz rozmawiałem z Marzeną miała już gorączkę. Karetka nie zdążyła zabrać jej do Poznania - mówi Paweł mąż ofiary COVID-19. W Krotoszynie i okolicy zakażonych jest ponad sto osób. Zmarłych trudno się doliczyć.
Państwowa Komisja Wyborcza nie zarejestrowała Waldemara Witkowskiego jako kandydata w wyborach prezydenckich 2020. Złożył co prawda wymagane 100 tys. podpisów ale część popierających go obywateli nie żyje.
Rośnie liczba chorych i zmarłych z powodu COVID-19 ale jednocześnie rośnie liczba tych którzy wyzdrowieli. Szpital w Poznaniu opuściły kolejne takie osoby.
Surowa kara spadła na mieszkańca Trzemeszna któremu miłość nie pozwoliła wysiedzieć w warunkach kwarantanny. Ruszył do swojej żony za którą bardzo tęsknił. Zapłaci 5 tys. zł.
Od środy w Żabce można zamawiać zakupy z dostawą do domu. Usługa "Żabka do domu" na razie jest wprowadzona pilotażowo na terenie dwóch dzielnic.
Nowi chorzy u których stwierdzono obecność koronawirusa pochodzą przede wszystkim z Krotoszyna Kalisza i Pleszewa. To teraz największe ogniska choroby w Wielkopolsce.
Pierwsze poznańskie izolatorium w hotelu Ikar przyjęło pierwszych pacjentów z objawami koronawirusa. Wojewoda wielkopolski zapowiada rychłe otwarcie następnych
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net