Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Rzeszów
Oddychają. Krzyczą. Rodzą. Krwawią. Bywa że wymagają intubacji. Ich źrenice się gwałtownie rozszerzają albo kurczą. To manekiny na których studenci Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego uczą się zawodu
W piątek o godz. 21 w rzeszowskim klubie LUKR odbędzie się koncert Marii Peszek.
Hubert Antkowiak jest ostatnim zawodnikiem który w zimowym okienku transferowym dołączył do Apklan Resovii Rzeszów. Najprawdopodobniej Stal Rzeszów również zakończyła już kompletowanie składu. Jak będą wyglądać kadry obu zespołów w rundzie wiosennej?
Dwie linie jeżdżące do gminy Trzebownisko znikają z rozkładu jazdy rzeszowskiego MPK. Gmina wycofała się ze współfinansowania tych linii.
Platforma Obywatelska chce wykreślenia z uchwały sejmiku samorządowego zapisu o lokalizacji w Rzeszowie parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady. Będzie zbierać podpisy mieszkańców pod projektem obywatelskim uchwały.
Estrada Rzeszowska rezygnuje z dalszego organizowania Festiwalu Przestrzeni Miejskiej. To impreza która co roku przyciągała tłumy mieszkańców Rzeszowa. Każda edycja odbywała się w innym nieoczywistym miejscu jak np. parowozownia PKP czy podwórko kamienicy.
Pierwsza godzina parkowania w ścisłym centrum Rzeszowa ma zdrożeć o skromne 50 gr i kosztować 25 zł. Strefa płatnego parkowania obejmie swoim zasięgiem także dwa nowe osiedla: 1000-lecia i Grota-Roweckiego.
- Pokażę taśmy w marcu w internecie. To będzie bardzo gruby film - zapowiedział reżyser na antenie Radia Zet.
Dziennikarze OKO.press napisali 52 donosy na "strefy wolne od LGBT". Pisma zostały skierowane do unijnych partnerów 13 polskich samorządów w tym dwóch miast z Podkarpacia. Dziennikarze zainspirowali się decyzją Saint-Jean-de-Braye francuskiej gminy która zerwała partnerstwo z bliźniaczym Tuchowem.
O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Tego dnia jasielscy policjanci za nadmierną prędkość zatrzymali jeszcze prawa jazdy pięciu innym kierowcom.
Krajowa Administracja Skarbowa ostrzega przed osobami które podają się za pracowników Oddziału Celnego Portu Lotniczego w Jasionce. Oszuści chcą od potencjalnych ofiar zapłaty za paczki pocztowe które rzekomo czekają na lotnisku.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net