Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Szczecin
Bractwo Małych Stópek prosi o modlitwę za zdrowie kierowcy który na trasie Szczecin - Kolbuszowa wiózł dzwon "Głos Nienarodzonych". Na ciężarówkę najechało drugie auto.
Sześć dofinansowań na łączną kwotę 369 tys. zł - tyle pieniędzy z ministerialnych dotacji otrzymał Dom Kultury 13 Muz na realizację projektów w 2021 roku. Pierwsze efekty mają być widoczne już latem.
Sąd Okręgowy w Szczecinie zajmie się sprawą dwóch ratowników którzy swoimi zaniedbaniami mieli się przyczynić do wypadku na basenie olimpijskim. Bo chcą uniewinnienia a nie warunkowego umorzenia.
"Dlaczego liczba samochodów w Szczecinie wciąż rośnie i nie zmienią tego zmiany w SPP?" - pyta Piotr Czypicki ze Szczecińskiego Ruchu Miejskiego. Niestety formułując odpowiedź na to pytanie przeinacza i pomija niektóre fakty. I to prowadzi do błędnego wniosku.
9246 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono w ciągu ostatniej doby w Polsce w tym 490 na Pomorzu Zachodnim. W porównaniu do poprzedniego tygodnia widać zdecydowany spadek ale znowu jest ok. 600 zgonów.
Nowy most na Regalicy usprawni nie tylko połączenie kolejowe ale też żeglugę na rzece. Lada dzień zostaną otwarte oferty w przetargu na jego budowę.
Cztery dni przed zatrzymaniem "Kamerzysty" w sprawie filmu z dręczenia niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka szczeciński sąd wydał na niego wyrok za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków - dowiedziała się "Wyborcza".
Jedyna oferta nie spełnia wymogów formalnych. Tak kończy się postępowanie mające wyłonić inwestora gotowego zbudować w Świnoujściu terminal kontenerowy. O tym że to "megalomania" ostrzegał Rafał Zahorski - pełnomocnik marszałka województwa ds. gospodarki morskiej.
To historia Szczecina wydana w 1613 r. Pełna niezwykłych dziś spostrzeżeń i informacji opartych na źródłach które później zostały zniszczone. Zamek Książąt Pomorskich podjął się wydania kroniki Paula Friedeborna "Historyczny opis miasta Starego Szczecina na Pomorzu".
Zamiast dość skomplikowanego skrzyżowania będzie rondo. Do tego nowa nawierzchnia ulicy nowe chodniki i definitywna blokada parkowania tuż przed pasami. Tak zmieni się ul. Bolesława Śmiałego.
Podejrzenia funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wzbudził salon fryzjerski którego okna i drzwi oklejone były czarną folią.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net