Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Szczecin
To wszystko w strachu przed afrykańskim pomorem świń. Stałe ogrodzenie ma być zabezpieczeniem przed przedostaniem się do Niemiec "polskich" dzików które mogą roznosić tę chorobę.
29 osób odpowie za udział w zorganizowanej grupie przestępczej która miała wyłudzić 128 mln zł dofinansowania z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wśród nich są przedsiębiorcy z pięciu województw w tym z zachodniopomorskiego.
Na platformie wspieram.to wystartowała zbiórka która ma wesprzeć najdłużej działające kino na świecie Pionier 1907.
Podana w środę liczba nowych zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce jest trzecią najwyżsąa od początku epidemii. Na Pomorzu Zachodnim znów najwięcej wykrytych przypadków jest w Szczecinie.
Rozstrzygnięto konkurs na nazwy dla dwóch wysp na Zalewie Szczecińskim które powstają w efekcie pogłębiania toru wodnego Świnoujście-Szczecin do 125 m.
Szczeciński Park Przemysłowy nie może nazywać się "Stocznią Szczecińską" co robi od blisko trzech lat. Sąd zdecydował że państwowa spółka nie ma prawa do tej nazwy.
Radni Koalicji Obywatelskiej chcą by nowe rondo które powstaje na węźle Głębokie nosiło nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Uchwałę umożliwiającą tworzenie Płatnych Parkingów Niestrzeżonych przyjęli radni na wtorkowej seji. Jeden z nich będzie przy urzędzie miasta. Gdzie konkretnie i dlaczego także przy małej uliczce na Jasnych Błoniach? Wyjaśniamy.
Nowa ulica która powstała przy nowej szkole na Warszewie będzie miała za patrona Czesława Miłosza.
Trzech młodych mężczyzn od kilku lat zabija zwierzęta w Puszczy Goleniowskiej - twierdzą osoby znające kulisy śledztwa. Dlaczego są nietykalni?
Ogród dendrologiczny w Przelewicach zostanie przekazany w formie darowizny samorządowi województwa - tak zdecydowali po gorącej dyskusji radni Przelewic. We wtorek marszałek województwa powołał zespół który będzie odpowiedzialny za przejęcie majątku i pracowników ogrodu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net