Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Szczecin
To już pewne. Na wtorkowej sesji rady miasta głosowana będzie uchwała w sprawie bezprzetargowego wydzierżawienia Kościołowi ponad pół hektara ziemi na osiedlu Nad Rudzianką. Mieszkańcy w najbliższy weekend chcą przeprowadzić referendum.
To nie wygląda dobrze. Wiele elewacyjnych płyt jest uszkodzonych są liczne ubytki. Osiem i pół roku po otwarciu Galerii Kaskada (u zbiegu al. Niepodległości i ul. Bałuki) zewnętrzne ściany tego centrum handlowego są bardzo zniszczone.
Lewica chce większych pieniędzy dla emerytów którzy tracą współmałżonka. - Chodzi o projekt poprawiający inicjatywę prezydencką który dotyczy renty rodzinnej zwanej potocznie rentą wdowią - mówi posłanka Lewicy Katarzyna Kotula.
Nadinspektor Tomasz Trawiński został w czwartek oficjalnie komendantem wojewódzkim policji w Szczecinie. Jego poprzednik w wieku 51 lat zdecydował się przejść na emeryturę.
Martwe zwierzę zauważył w lesie w pobliżu miejscowości Żytelkowo (w powiecie białogardzkim) wędkujący w pobliżu mężczyzna.
Carolina Garcia Gomez prezes IKEA w Polsce spotkała się z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem i jego zastępcą Michałem Przepierą. Temat: co i kto ma zrobić by słynny sklep nie zakorkował ulicy Mieszka I.
W niektórych miejscach po pączki trzeba czekać nawet do 25 minut. Jednak to nie zraża szczecinian którzy chcą świętować tłusty czwartek.
Prawie 183 tys. zł - tyle minimalnie może kosztować nas zakup 63 nowych rowerów miejskich które mają uzupełnić flotę Bike_S. Spółka Nieruchomości i Opłaty Lokalne otworzyła oferty w przetargu.
Najpierw nie było takich planów teraz jednak są. PKP Polskie Linie Kolejowe przygotowują projekt remontu wiaduktu pod którym jest jedyna ulica prowadząca na Kępę Parnicką.
Przetarg obejmujący modernizację torów tramwajowych na ulicy Kolumba a także jezdni i chodników ogłoszony zostanie na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku - zapowiedział Michał Przepiera zastępca prezydenta Szczecina.
Zaczął się montaż zamków w stacjach Bike_S. Miejski rower wróci na ulice Szczecina 1 marca. Zmieni się lokalizacja stacji przy urzędzie miasta.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net