Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Szczecin
Skromne uroczystości upamiętniające katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Kwiaty złożone zostały pod szczecińskim pomnikiem Lecha Kaczyńskiego i na grobie posła Sebastiana Karpiniuka.
Najnowszy raport został przedstawiony w piątek o godz. 10. W województwie jest 10 kolejnych zachorowań.
Po świętach miasto planuje wydobycie z Odry miny dennej. Mieszkańcy osiedla Skolwin są proszeni o pozostanie w domach.
Od połowy marca Sorrento rozdaje ciepłe posiłki seniorom którzy potrzebują wsparcia w czasie epidemii. Teraz stowarzyszenie potrzebuje pieniędzy żeby kontynuować swoją działalność.
Jak długo przymusowo pozostaniemy w tym zawieszeniu? Czy nowe rozdanie będzie lepsze? Czy zaraza nas czegoś nauczy?
Już prawie 600 głosów oddaliście w głosowaniu na największy sukces Szczecina w minionym 30-leciu.
Widoczny jest już ślad nowej drogi trwa też rozbiórka starego mostu nad Regalicą. Przedstawiamy najnowsze zdjęcia i informacje z budowy węzła Granitowa w Podjuchach.
Na terenie województwa zachodniopomorskiego zdiagnozowano kolejne cztery przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To po dwie osoby z powiatów gryfickiego i kołobrzeskiego.
Prośba pomachajmy wszyscy do pana Rafała dotyczyła Rafała Miszczuka dyrektora biura rady któremu na koniec sesji podziękowali w ten sposób wszyscy radni. Jak zaznaczyła Renata Łażewska przewodnicząca rady miasta to dzięki niemu sesja online mogła się odbyć i to on "pociągnął to całe przedsięwzięcie".
Zakwaterowanie pracowników domów opieki społecznej w szkolnych internatach ograniczenie zewnętrznych kontaktów personelu - takie nadzwczajne środku ostrożności zaproponował w czwartek podczas sesji rady miasta online radny PiS Maciej Ussarz.
Taki tymczasowy porządek prawny na czwartkowej sesji przyjęli szczecińscy radni. Radna Edyta Łongiewska-Wijas zwróciła uwagę że przyjmowanie takiej uchwały nie ma sensu bo przecież bulwary rządowym rozporządzeniem i tak są zamknięte.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net