Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Szczecin
Zgodnie z planem zamknięty został przejazd aleją Wojska Polskiego między ul. Jagiellońską a placem Zgody. Znaki zakazu ruchu najwyraźniej są obce dla kierowców obsługujących Pekao Szczecin Open bo jeżdżą oznakowanymi autami jakby nic się nie zmieniło.
Będą wystawy laboratoria naukowe pokazy multimedialne i strefy relaksu. Morskie Centrum Nauki chce połączyć zabytkowe eksponaty z nowoczesną technologią. W piątek pierwsze grupy szczecinian mogły zobaczyć jak obecnie wygląda MCN.
- Dwa tematy które należy podjąć szybko - powiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek pytany o budowę nowych linii tramwajowych i tłumaczył jakie trasy ma na myśli. Przeszkodą może być tylko polityka rządów PiS Solidarnej Polski i popierających tę ekipę posłów.
Niespodziewana wrześniowa plaga komarów. Po licznych skargach od mieszkańców Szczecina w nocy z piątku na sobotę rozpocznie się odkomarzanie miasta.
- Prowadzimy ostatnie prace związane z wejściem w przestrzeń za ścianą komory odbiorczej. Później do ułożenia będzie sześć tysięcy elementów prefabrykowanych - wyjaśnia Julita Borkowska z GDDKiA.
Sporo dzieje się w Szczecinie już od piątku. Każdy może znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie.
Plan modernizacji całego kompleksu szpitala wojskowego w Szczecinie najpierw zostanie wykonany na komputerze w technologii 3D. Docelowo odnowione zostaną nie tylko fasady budynków lecz także pomieszczenia medyczne.
652 nowe przypadki zakażeń koronawirusem w całym kraju w tym 54 na Pomorzu Zachodnim. Od wczoraj w Polsce stwierdzono osiem zgonów na COVID-19 w tym jeden w Zachodniopomorskiem.
Odcinek alei Wojska Polskiego w centrum Szczecina między ul. Jagiellońską a placem Zgody od piątkowego wieczoru będzie zamknięty dla ruchu.
W 2017 r. nominanci PiS ogłosili że w Szczecinie powstanie "pomnik Dewastacji Stoczni przez PO". Zamiast tego po czterech latach mamy pomnik marnowania przez PiS publicznych pieniędzy na stoczniową ściemę.
Czujemy się jak Rebelia która stawia czoło Galaktycznemu Imperium. Oni mają flotę gwiezdnych krążowników i Gwiazdę Śmierci a my X-wingi wyklepane młotkiem w garażu - mówi Monika "Pacyfka" Tichy organizatorka trzeciego szczecińskiego Marszu Równości w obronie praw osób LGBT.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net