Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Szczecin
Natomiast w całym kraju w ciągu doby z powodu COVID-19 zmarło 346 pacjentów. Przybyło ponad sześć tysięcy nowych zakażeń.
Przepraszać musi Małgorzata Jacyna-Witt szefowa klubu radnych PiS w sejmiku. Musi ukorzyć się przed Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego za rozpowszechnianie nieprawdziwych treści.
- Koszty podatku od nieruchomości Szczeciński Park Przemysłowy będzie musiał przerzucić na przedsiębiorców - komentują politycy PiS Małgorzata Jacyna-Witt oraz Marcin Pawlicki.
Średnia zakażeń jest wyższa tylko na Warmii i Mazurach oraz w woj. pomorskim. I to pomimo tego że pod względem testów wykonanych w ciągu minionej doby Zachodniopomorskie jest dopiero na dziewiątym miejscu wśród województw.
- Poddaliście się zamiast walczyć - dla nas dla młodych dla kobiet! Nikt nie wychodzi na ulicę bo nienormalność staje się normą. Gdzie jesteście?! - w piątkowe popołudnie krzyczały w Szczecinie na pl. Adamowicza młode uczestniczki Strajku Kobiet.
Od 200 do 500 osób przez siedem dni w tygodniu w godz. 8-20 będzie szczepionych na COVID-19 w szpitalu tymczasowym utworzonym w Netto Arenie w Szczecinie. Szczepienia zaczną się w poniedziałek. Jak będą przebiegać? Skąd tyle szczepionek? Wyjaśniamy krok po kroku.
Do Nuncjatury Apostolskiej w Polsce miały wpłynąć co najmniej cztery zawiadomienia o zaniedbaniach abp. Andrzeja Dzięgi. Jedno z nich to wątek szczeciński i dotyczy księdza Andrzeja Dymera.
W wielu przychodniach w Szczecinie nie ma już wolnych terminów na szczepienia na COVID-19. W piątek miały rozpocząć się rejestracje osób z grupy 70 plus ale mnóstwo pacjentów zostało odesłanych do domów z niczym.
Projekt "Instalacja artystyczna Floriana Krygiera na stadionie miejskim w Szczecinie" jedynym zwycięzcą wśród ogólnomiejskich projektów głosowania w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2021.
Ponad 3 tys. uczniów z najmłodszych klas rozpoczęło w poniedziałek naukę w koszalińskich szkołach. To dopiero początek przywracania normalnej pracy. Co dalej? Kluczowe będą pierwsze dwa tygodnie nauki.
Pół roku po ultimatum inwestora na szczecińsko-polickim odcinku SKM niemal nie widać zmian. Przeszliśmy całą trasę na piechotę. To co zobaczyliśmy źle wróży temu projektowi.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net