Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Toruń
Organizatorzy rajdu przygotowali dwie trasy: jedną dla początkujących drugą dla średnio zaawansowanych.
Radni miasta zdecydują za tydzień czy inwestycja na którą podatnicy będą musieli wyłożyć 200 mln zł zostanie wpisana do Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Torunia na lata 2020-2050.
Wybory prezydenckie 2020. Tylko Robert Biedroń jest w stanie zapewnić nam świeckie państwo dobrobytu - przekonuje jego społeczny komitet który rozpoczął działalność w Toruniu.
Kamera w radiowozie toruńskiej policji zarejestrowała nieodpowiedzialną jazdę kierowców autobusu i osobówki.
W sumie skontrolowano ponad 180 pojazdów. Policjanci zatrzymali osiem dowodów rejestracyjnych.
Od piątku można składać wnioski o dotacje na założenie własnej działalności.
Dobra okazja żeby skorzystać ze specjalnej oferty na prenumeratę cyfrową Wyborczej.
Trwają przygotowania do przebudowy starego mostu drogowego. Jest pozwolenie na budowę czekamy na wykonawcę prac wiadomo już jak będzie wyglądał ruch w mieście. Zmian jest sporo.
- Myśli uczonego są niezależne od osądu ogółu ponieważ dążeniem uczonego o ile tylko ludzkiemu rozumowi pozwala na to Bóg jest szukanie we wszystkim prawdy. - Mikołaja Kopernika cytował minister Jarosław Gowin podczas pierwszych obchodów Dnia Nauki Polskiej w Toruniu.
Podczas środowych obchodów święta UMK w auli na Bielanach zasłużeni pracownicy odebrali odznaczenia medale i wyróżnienia - zarówno państwowe jak i uczelniane.
- Otrzymanie statusu uczelni badawczej nie było celem samym w sobie. Czekają nas pracowite miesiące. To dopiero początek drogi - mówił podczas święta UMK prof. Andrzej Tretyn rektor uczelni.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net