Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Toruń
Za pośrednictwem telewizji i internetu będzie można kilkakrotnie oglądać XIX Uniwersytecki Koncert Charytatywny "Jesteśmy razem" oraz wziąć udział w aukcjach przygotowanych przez UMK.
PUB Spółdzielczy w czasie pandemii nie może lać piwa. Właściciele są psychologami więc postanowili robić to co umieją najlepiej - pomagać. Zapraszają na bezpłatne konsultacje psychologiczne.
Resort zdrowia poinformował o 6 322 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 346 chorych.
Poseł Robert Kwiatkowski wspiera Strajk Kobiet. Pilotował sprawy kobiet z Osięcin i Grudziądza. W miniony wtorek spotkał się z komendantem miejskim policji w Toruniu insp. Maciejem Lewandowskim.
- Pojawia się nadzieja bo liczba ozdrowieńców w Toruniu jest obecnie wyższa niż zakażeń ale jeszcze za wcześnie by wróżyć cokolwiek - twierdzi prezydent Michał Zaleski.
Toruńscy przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o zwolnienie z podatku od nieruchomości - taką decyzję podjęła Rada Miasta. Ulga obejmie 14 rodzajów działalności gospodarczej ujętych w PKD.
Pierogi Plus to młoda toruńska restauracja która nie łapie się na rządowe wsparcie. Od środy znowu obsługuje gości na miejscu. W piątek otworzyła się Artystyczna Bistro.
Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił właśnie konkurs na dyrektora Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. Nowy szef naszej sceny dramatycznej rozpocznie pracę na początku przyszłego sezonu artystycznego.
ZGM i Biuro Mieszkalnictwa mają skontaktować się z rodziną Woźniaków która straciła w pożarze dom w sprawie tymczasowego mieszkania na czas jego odbudowy.
W wieku 97 lat zmarł Henryk Chmielewski czyli Papcio Chmiel autor legendarnej komiksowej serii "Tytus Romek i A'Tomek". W 2004 r. był gościem specjalnym na Święcie Piernika w Toruniu.
W Toruniu przybyło 71 zakażeń. Zmarła jedna osoba. W ciągu ostatniej doby wykonano w mieście 413 testów.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net