Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Toruń
Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego kwotą 215 mln zł wsparł dwie organizacje z regionu które zajmują się opieką adopcyjną.
W swojej kampanii Rafał Trzaskowski poruszył wiele istotnych tematów rysując przez Polakami perspektywę innej prezydentury - jego porażka nie oznacza porażki tej wizji.
PiS i kandydat tej partii dokonali ogromnego wysiłku by przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. W dziwnej nieprzewidywalnej i niebywale długiej kampanii Andrzej Duda był aktywny czasami w sposób o którym lepiej byłoby zapomnieć.
Historia się powtórzyła. W komisji wyborczej nr 46 w Toruniu w sąsiedztwie klasztoru ojców Redemptorystów Rafał Trzaskowski dostał 6603 proc. głosów a Andrzej Duda 3397 proc. To lepszy rezultat niż w pierwszej turze.
We wtorek 14 lipca 2020 r. w godz. 8-15 zaplanowano czasowe wstrzymanie dostawy wody z miejskiego wodociągu.
Rafał Trzaskowski wygrał w całym województwie i wszystkich miastach. Poza nimi zwycięzcą został Andrzej Duda. Wyniki wyborów prezydenckich w Kujawsko-Pomorskiem pokazują wyrazistą i pogłębiającą się tendencję - coraz większą odmienność preferencji wyborczych mieszkańców średnich i dużych miast oraz wiejskich gmin.
Andrzej Zybertowicz gościł w "Poranku Wyborczym TOK FM". Dominika Wielowieyska pytała socjologa z toruńskiego UMK czy w drugiej kadencji Andrzej Duda będzie bardziej niezależny od Prawa i Sprawiedliwości.
Gdyby hasło "teraz najważniejsze jest pokonanie PiS" było szczere to PO zamiast podmieniać Kidawę-Błońską na Trzaskowskiego poparłoby Hołownię któremu sondaże dawały większe szanse na wygranie w II turze.
Marsze i Manify będą dalej. Pomoc wzajemna praca oddolna wrażliwość społeczna i solidarność będą dalej. Tego się nie wykastruje.
Druga tura wyborów w województwie kujawsko-pomorskim dla Rafała Trzaskowskiego który uzyskał poparcie 5323 proc. W pierwszej turze górą był Andrzej Duda z wynikiem 3954 proc. o 6 punktów procentowych lepszym od kandydata KO.
Zamach na sądownictwo będzie przedłużany na dalsze zamachy na media na środowiska intelektualne i kulturowe. Kolejne szeregi hunwejbinów zostaną spuszczone z łańcucha miliardy będą rozdane za posłuszeństwo i jedzenie z ręki.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net