Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Toruń
Na specjalnej wideokonferencji kujawsko-pomorskich lekarzy z medykami z Wuhanu chińscy specjaliści podzielili się informacjami dotyczącymi diagnozowania i leczenia koronawirusa organizacji tamtejszych szpitali i metod walki z epidemią.
Wojewódzki oddział Narodowego Funduszu Zdrowia opublikował listę poradni w których udzielana jest pomoc medyczna.
Supermiasto. Trudno nie mówić o 30 latach samorządności w Polsce bez wpływu jaki na nasze najbliższe otoczenie miało wejście do Unii Europejskiej.
Liczba potwierdzonych laboratoryjnie przypadków koronawirusa w Kujawsko-Pomorskiem to obecnie 280.
W Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu zmarł 78-letni mężczyzna zakażony koronawirusem.
W przebudowywanej al. św. Jana Pawła II robotnicy asfaltują zachodnią jezdnię trwają też prace przy wykonaniu torowiska. Po świętach zaplanowano rozpoczęcie robót na sąsiedniej jezdni.
Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa służby komunalne rozpoczynają dezynfekcję przystanków i wiat na terenie Torunia.
Sędziowie z Torunia i Włocławka oraz ich sympatycy zebrali 127 tys. zł i przekazali je na konto Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Lekarskiej. Pieniądze pójdą na zakup środków ochronnych których wciąż dramatycznie brakuje służbie zdrowia.
Dziewięć osób ukarano grzywnami po 5 tys. zł a jedną 6 tys. zł za złamanie przepisów o kwarantannie. Kary nałożył Sąd Rejonowy oraz Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rypinie.
Łącznie w województwie kujawsko-pomorskim potwierdzono 280 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 pięć osób zmarło.
Poseł Antoni Macierewicz z PiS gościł na antenie TV Trwam. Według raportu który ukaże się "troszeczkę później" jak mówił w audycji prezydencki samolot zniszczyły dwie eksplozje.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net