Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Toruń
Na budowie na placu Niepodległości drogowcy przygotowują się do układania pierwszej warstwy masy bitumicznej
Z anteny Radia Maryja i TV Trwam nie schodzi Szczepan Wójcik jeden z największych w Polsce hodowców zwierząt futerkowych. Zarzuca posłom Prawa i Sprawiedliwości że dali się zmanipulować i ulegli obcej ideologii.
Przybyło siedem zakażeń w toruńskim "Samarytaninie". W powiecie włocławskim pojawiło się ognisko w Domu Pomocy Społecznej gdzie odnotowano aż 11 nowych przypadków.
W środę kilka minut po godz. 10 w Grudziądzu tramwaj zderzył się z betoniarką.
We wtorek potwierdzono zakażenie koronawirusem u ucznia Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu i ucznia I LO w Grudziądzu.
Wstrzymanie organizacji imprez tanecznych i wcześniejsze zamyknie sanatoriów na noc - rekomendowano na wtorkowej wideokonferencji dotyczącej obiektów uzdrowiskowych i zachowania w nich zasad bezpieczeństwa podczas pandemii.
24 oznakowane samochody osobowe marki Kia Ceed zakupiła Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy dzięki dotacji w wysokości miliona złotych z budżetu samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.
- Nasz konkurs ma przyczynić się do przygotowania uczniów z regionu do świadomego uczestniczenia w szeroko pojętej kulturze europejskiej - mówi Barbara Bibik prezes zarządu Fundacji "Traditio Europae".
Bombardę wykopano na terenie parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Skotnikach.
Jeden z pracowników Szkoły Podstawowej nr 4 w Grudziądzu jest zakażony koronawirusem.
Sanepid poszukuje podróżnych którzy 17 września br. jechali pociągiem Polregio z Poznania do Torunia. U jednego z pasażerów 19 września br. w Mogilnie potwierdzono koronawirusa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net