Dziś jest: 17 wrze¶nia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Toruń
Kobieta wiozła w piątek rano dzieci do szkoły mając ponad 07 promila alkoholu w organizmie
Od piątku w Muzeum Twierdzy Toruń można oglądać wystawę prezentującą najpiękniejsze polskie miejsca które znalazły się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
Petycję "Stop drastycznym banerom antyaborcyjnym w przestrzeni publicznej" podpisaną przez prawie 15 tys. mieszkańców złożyły w piątek w magistracie toruńskie aktywistki.
Chodzi o przetarg który wyłoni na najbliższe 9 lat operatorów kolejowych przewozów pasażerskich w województwie kujawsko-pomorskim.
Jan Krzysztof Ardanowski przewodniczący rady ds. wsi i rolnictwa przy Prezydencie RP w "Aktualnościach dnia" w Radia Maryja mówił że Europejski Zielony Ład uderzy w polskie rolnictwo.
Według prognoz intensywnych opadów deszczu możemy się spodziewać w godz. 13-23 w piątek.
Przez otwory o średnicy ziarna grochu lekarz dzięki temu urządzeniu przeprowadza operacje przewodu pokarmowego ginekologiczne i urologiczne.
Na miejscu zdarzenia byli policjanci z drogówki strażacy ratownicy medyczni i prokurator ale nikt nie zauważył ciała w jednym z samochodów. Zwłoki ujawniono dopiero następnego dnia na policyjnym parkingu.
Start przejazdu na Rynku Nowomiejskim w sobotę o godz. 16. A w niedzielę rowerowa gra miejska.
Przed Narodowym Świętem Niepodległości 11 listopada czytelnicy toruńskiej "Gazety Wyborczej" mogą wygrać gęsią tuszkę. Jak to zrobić?
Wrzesień to oczywiście żniwa dla osób które wynajmują mieszkania studentom ale ożywienie na rynku najmu mieszkań widać już od wielu miesięcy. Ceny wróciły do poziomu sprzed pandemii. Coraz częściej poszukiwane są lokale o wyższym standardzie za większe pieniądze.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net