Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Warszawa
Rozpoczęliśmy mycie chodników wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia. Piesi mogą spodziewać się niewielkich utrudnień - informują miejscy urzędnicy.
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o ułatwianie i czerpanie korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze od pewnego czasu udostępniali mieszkanie i przyjmowali korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji.
Patryk S. wszedł do sklepu na Wierzbnie w kamizelce z napisem "policja". Miał siekierę i pistolet groził pracowniczce.
Stojąc przed desperacko potrzebującą remontu kamienicą przy rondzie ONZ burmistrzowie Woli i Śródmieścia przekonywali że część unijnych pieniędzy z tzw. Krajowego Planu Odbudowy rząd powinien przekazać na remonty zabytkowych budynków i adaptację ich na mieszkania komunalne.
Niespotykane wideo - przez kilka sekund potężny piorun elektryzuje iglicę Pałacu Kultury. Taki efekt warszawska DJ-ka uzyskała dzięki opcji dostępnej w wielu nowszych smartfonach.
Popularne szlaki rowerowe nad Wisłą rozkopane u progu sezonu. Na bulwarach trwają naprawy gwarancyjne a na brzegu praskim usuwanie skutków wysokiej fali. Cykliści muszą też omijać budowę kolektora na Bielanach.
- Wariant indyjski "wchodzi do gry w Europie" - alarmuje dr Paweł Grzesiowski. Ten wariant to mieszanka wariantów z Brazylii i USA
Po raz kolejny ktoś wysłał maile do przedszkoli w Warszawie. Nigdy wcześniej jednak nie było alarmów na taką skalę. Czy znów policja nie będzie w stanie zatrzymać sprawcy zamieszania?
"Wojewodo ratuj przed parkomatami!" - krzyczy tytuł "SuperExpressu". A kto nas uratuje przed dziennikarzami bez żenady żerującymi na populizmie?
Tragiczny wypadek na trasie S8. Tir uderzając w barierki stanął w płomieniach. Trasa w kierunku Konotopy zablokowana.
Sprzeczne terminy likwidacji tymczasowej zawrotki w węźle Puławska. To konieczne żeby dokończyć wjazd do tunelu południowej obwodnicy Warszawy pod Ursynowem. Jego otwarcie wciąż się opóźnia.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net