Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Warszawa
19 kwietnia ochotnicy przekażą warszawiakom ćwierć miliona papierowych żonkili. Rekrutacja na wolontariuszy na obchody rocznicy powstania w getcie trwa do poniedziałku.
Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara uznało że książka wydana przez środowisko Kościoła Chrześcijan Baptystów może nawoływać do bicia dzieci. "Karcenie dziecka nie jest równoznaczne z poniżaniem go" - odpowiadają baptyści.
Burza po wyrzuceniu księgozbioru powstańca warszawskiego Eugeniusza Tyrajskiego do kontenera na śmieci. Głos zabierają władze miasta i Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnuczka tłumaczy że nie była w stanie zawieźć książek do biblioteki. Położyła je w kontenerze by przechodnie mogli je wybrać
Warszawski Transport Publiczny przewiózł rekordową liczbę ponad 12 miliarda osób. Taki wynik za 2019 r. podał ZTM. Co ciekawe mimo wydłużania sieci metra nadal korzysta z niego tylko 20 proc. pasażerów.
Z ul. Grójeckiej udało im się dotrzeć do Ursusa gdzie chcieli przeładować paczki do prywatnego garażu. To im się nie udało.
Od trzeciej w nocy jestem na nogach usmażyliśmy dziś 35 tys. pączków - mówi nam Patrycja Meryk właścicielka cukierni Meryk. Ich pączki wygrały w tym roku w naszym plebiscycie na najlepszy pączek Warszawy.
Pomocy ratowników wymagały cztery osoby które wzięły udział w wypadku. To niejedyne takie zdarzenie w czwartkowe popołudnie.
- Do cierpliwych świat należy - pocieszano klientów oczekujących na wejście do aquaparku. W momencie otwarcia Suntago Wodny Świat w kolejkach czekał tłum. A jak pierwsze wrażenia?
Negatywna reakcja władz Warszawy na inicjatywę pięciorga miejskich radnych Nowoczesnej którzy w styczniu wystąpili o nadanie imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy którejś ze stołecznych ulic albo skwerowi.
Stare szklarnie przedwojennej firmy C. Ulrich mają zostać odremontowane i podwyższone aby można było tam ulokować w nich restauracje i kawiarnie. Lifting ma przejść także park przed centrum handlowym Wola Park.
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał że przejęcie przez Kaufland sklepu Tesco przy ul. Fieldorfa-Nila nie spowoduje istotnego ograniczenia konkurencji i wydał zgodę na transakcję
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net