Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Warszawa
57-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo właściciela warzywniaka w Ząbkach przed prokuratorem nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Przed sądem przedstawił inne stanowisko.
Prezydent Andrzej Duda pochwalił policję za jej pracę w czasie ostatnich protestów bo jak dotąd nikt w nich nie zginął. Jego słowa wywołały falę komentarzy w internecie.
Na górce w parku Szczęśliwickim w którym doszło do tragicznego wypadku urzędnicy zamontowali siatkę. Dzięki niej ma być w tym miejscu bezpieczniej.
Artystka mieszkająca na Ursynowie wywiesiła na balkonie tęczową flagę. Z rana zobaczyła że ktoś ją zniszczył. O sprawie poinformowała policję. - To nie jest jakaś tam flaga. To był atak motywowany nienawiścią - komentuje właścicielka flagi.
Od soboty 23 stycznia basen Deepspot w Mszczonowie znów będzie przyjmować klientów. Mimo że wciąż trwa spowodowany koronawirusem zakaz funkcjonowania basenów. Właściciel obszedł zakaz. Jak?
Po prawie trzech miesiącach czekania na wsparcie z rządowej tarczy zdesperowani właściciele klubokawiarni KEN54 ogłosili w internecie zbiórkę. W 18 godzin zebrali ponad 42 tys. zł
Po raz pierwszy od lat liczba zabitych w wypadkach znacząco spadła w całej Polsce za to podskoczyła w Warszawie. Dlaczego na stołecznych ulicach jest tak niebezpiecznie choć w czasie pandemii obserwujemy niższe natężenie ruchu?
W Warszawie co protest to policyjna blokada Żoliborza a dokładnie okolicy w której mieszka Jarosław Kaczyński. Sprawdzamy czy oznacza to problemy dla sąsiadów prezesa PiS.
Rozpoczęły się zapisy na szczepienia przeciw koronawirusowi dla 70-latków. Przynajmniej w teorii. W praktyce w wielu miejscach nie ma wolnych terminów do końca marca. - Zaproponowano mi szczepienie 130 km od domu - mówi senior z Warszawy.
Wojewódzki konserwator zabytków wstrzymał rozbiórkę ponadstuletniej hali fabrycznej przy ul. Strzeleckiej na Nowej Pradze. Choć dwa lata temu zgodził się na niemal całkowite zburzenie tego obiektu właściciel rozpoczął prace po terminie ważności tamtej decyzji konserwatora.
Cały dochód z pakietów startowych biegu "Policz się z cukrzycą" pójdzie na konto WOŚP. Przypominamy też o niezwykłej licytacji dzięki której i Ty możesz zostać bohaterem okładki Tygodnika Warszawa.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net