Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Wrocław
Trzebniccy policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę jaguara który jest podejrzany o spowodowanie wypadku po pijanemu. Miał dwa promile. Zginął jadący z nim pasażer.
Każdy jest pazerny każdy by czegoś chciał - to zdanie wypowiedziane o działaczach PiS przez jednego z członków partii w Wałbrzychu w potajemnie nagranej rozmowie to motto działania partii Kaczyńskiego. Dopóki jesteśmy przy władzy trzeba wyrwać dla siebie ile się da.
- To jest to przypadek szczególnego okrucieństwa z którym - mimo że współpracuję ze zwierzęcymi fundacjami - spotkałem się pierwszy raz - podkreśla weterynarz pracujący w klinice do której trafiła Zizi. Żrący płyn do pyszczka miał jej wlać partner jej właścicielki. Fundacja Centaurus zdradza nowe fakty tej potwornej krzywdy wyrządzonej zwierzęciu i prosi o pomoc w uratowaniu suczki.
Ponad 6 tys. zakażonych koronawirusem w kraju. A na Dolnym Śląsku - kilkuset. Wciąż bardzo wysoka jest liczba zgonów.
Z powodu epidemii koronawirusa wrocławskie instytucje kulturalne przeniosły swoje działania do sieci. Oto kilka internetowych propozycji na zaczynający się właśnie weekend.
W czasie wojny w Zgorzelcu działał obóz jeniecki Stalag VIII A. Mogło tam zginąć ponad 12 tys. żołnierzy i cywilów. Posłanka Zielonych Małgorzata Tracz alarmuje że teraz część tego terenu może zostać zabudowana.
Morsowanie zapewnia fantastyczną euforię polecam nawet zanurzanie się całkowite. Ale nie jest to aktywność dla każdego - przestrzega prof. Jan Chmura zajmujący się fizjologią wysiłku fizycznego.
- To dobry dzień dla województwa dolnośląskiego - twierdzi Waldemar Buda wiceminister funduszy i polityki regionalnej. Tymczasem nie tylko na Dolnym Śląsku samorządowcy mają wątpliwości co do podziału unijnych funduszy.
Niecałe 400 zakażeń na Dolnym Śląsku i długie kolejki seniorów którzy chcą zaszczepić się na koronawirusa - tak minął piątek.
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie który w Złotym Stoku ukradł auto a następnie uciekał nim przed policją. Pościg zakończył się dachowaniem - złodziej wjechał do rzeki.
Paulo Sousa selekcjoner reprezentacji Polski dziesięć lat temu trenował węgierski klub Videoton. Grał tam wówczas Mark Tamas dziś obrońca Śląska Wrocław.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net