Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Wrocław
Poglądy antyszczepionkowców są antyspołeczne i wrogie. Jeśli taka osoba kogoś zakazi to powinna płacić odszkodowanie - mówi prof. Krzysztof Simon w rozmowie z medycznym portalem termedia.pl. Odniósł się także do wyborów prezydenckich.
Wybory prezydenckie 2020. Rafałowi Trzaskowskiemu który przegrał drugą turę wyborów prezydenckich udało się odwojować Dolny Śląsk z rąk PiS. W niedzielę poparło go 554 proc. mieszkańców regionu. Bastionem opozycji wciąż pozostają duże miasta.
Epidemia koronawirusa. 13 lipca nad Dolnym Śląsku stwierdzono zaledwie jeden nowy przypadek COVID-19.
Walka o życie wielu ludzi wciąż trwa a krew może uratować życie. Szpitale cały czas zgłaszają zapotrzebowanie na krew ale tej brakuje bo nie ma dawców - informuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.
Sekundy dzieliły od tragedii w Siechnicach. Mężczyzna odkręcił gaz i chciał wysadzić budynek wielorodzinny. Wcześniej groził swoim sąsiadom.
Najbardziej pisowskim dużym miastem na Dolnym Śląsku jest Lubin. Wygrał tu Andrzej Duda a w siedmiu pozostałych - Rafał Trzaskowski.
Jeszcze w czwartek wrocławianie nie wierzyli w wielką wodę. A w sobotę 12 lipca 1997 r. Wrocław walczył o przetrwanie. O Rynek ocalenie Ostrowa Tumskiego biskupińskiej wyspy na której jest zoo. Walczył o ocalenie historycznego centrum i nikt nikt w całym mieście nie mógł już być bezpieczny.
W Juracie czy Mielnie ale także w chorwackim Splicie wieczorem ustawiły się długie kolejki do głosowania które stały po godz. 21. Dlaczego nie przesunięto ciszy wyborczej choć pięć lat temu tak PKW zrobiła?
"Zwyciężyło DOBRO" - tak europosłanka Beata Kempa skomentowała wynik wyborów prezydenckich. W jej Sycowie wygrał Rafał Trzaskowski.
Wyniki wyborów prezydenckich. - Liczę że rządzący będą podejmować teraz takie działania które będą nas sklejać. Mam nadzieję że już nigdy nikomu nie przyjdzie do głowy żeby jeszcze bardziej dzielić Polaków - mówił prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
Politycy komentują wyniki niedzielnych wyborów które według jeszcze wciąż nieoficjalnych wyników wygrywa Andrzej Duda. Emocje są skrajne: od optymizmu że "jeszcze będzie przepięknie" do ocen że "odpadliśmy od ściany".
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net