Dziś jest: 23 wrze¶nia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Wrocław
W poniedziałek wieczorem w rejonie skrzyżowania ulic Legnickiej i Ostatniego Grosza pękła rura o średnicy 70 cm. Problemy z dostawą ciepła do domów mieli mieszkańcy kilkudziesięciu ulic. Na kilku z nich nadal trwa usuwanie skutków awarii.
W miniony weekend wandale zrobili sobie ognisko na Polanie Karłowickiej. Spalili drzewa nasadzone w ramach akcji WROśnij we WROcław.
W środę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 974 nowych przypadkach koronawirusa. To drugi najwyższy bilans zakażeń od początku epidemii w Polsce. Przekroczyliśmy 81 tys. zakażeń.
Katarzyna Boodie jako mama kolorowych dzieci organizowała spotkania uczące tolerancji. A gdy zachorowała na raka zaczęła działać na rzecz chorych kobiet. I działała do śmierci.
20-latek jechał po pijanemu. Auto wypadło na łuku drogi i przewróciło się na dach. Przyjechał po niego ojciec też był pijany. Teraz obu grożą dwa lata więzienia.
Pasażer bez maseczki leciał we wtorek z Londynu do Wrocławia. Po wylądowaniu interweniowała straż graniczna.
Dotychczas ściana przy ul. Gajowickiej była regularnie szpecona mową nienawiści. Na prośbę mieszkańców i przedstawicieli miasta wrocławska artystka stworzyła tam mural promujący tolerancję i równość.
Policja znalazła pistolet z którego w sierpniu 1997 roku zastrzelono dwoje studentów na niebieskim szlaku w Górach Stołowych. To jedna z najbardziej tajemniczych zbrodni.
22 września przybyło 711 nowych zakażeń koronawirusem. Jak podał resort zdrowia 47 przypadków pochodziło z Dolnego Śląska.
W środę w fundacji Macondo będzie można wymienić niechciane już ubrania buty i dodatki. To okazja by odświeżyć szafę działając z korzyścią dla planety.
W środę 23 września rozpocznie się 13. edycja Avant Art Festival imprezy pełnej nieoczywistych awangardowych dźwięków. Potrwa do poniedziałku 28 września i będzie swoistym przeglądem polskiej sceny niezależnej.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net