Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Wrocław
W czwartek po kilku dniach przerwy Karkonoski Park Narodowy otworzył wejście na Śnieżkę. Powodem zamknięcia szlaków był bardzo silny wiatr.
Dzięki dofinansowaniu gminy Kąty Wrocławskie do Wrocławia kursować będą aż 32 pary pociągów. Większa liczba składów pojawi się na torach po wiosennej korekcie rozkładów jazdy która wejdzie w życie 15 marca.
- Byli bardzo agresywni brutalni. Bydło lepiej się zachowuje - tak Piotr Rybak podpalacz kukły Żyda na wrocławskim Rynku opisywał przed sądem zachowanie kontrmanifestujących przeciwko promowaniu książki byłego księdza Jacka M.
Justyna Socha ze stowarzyszenia STOP NOP wtargnęła za stół prezydialny i chciała zabrać głos na czwartkowej sesji rady miasta. Została wyprowadzona przez strażnika.
Program leczenia niepłodności dla mieszkańców Wrocławia przynosi pierwsze efekty. Kilka dni temu przyszedł na świat pierwszy zdrowy chłopiec a kolejne kobiety są w ciąży.
Wybory prezydenckie 2020. W czwartek stolicę Dolnego Śląska odwiedziła Małgorzata Kidawa-Błońska. - Dzieci nie musiałby wyjeżdżać i mogłyby być leczone w Polsce gdyby pan prezydent przeznaczył pieniądze na onkologię a nie na swoją kampanię w publicznej telewizji - mówiła w czasie wizyty w Przylądku Nadziei.
Którzy posłowie z okręgów: legnickiego wałbrzyskiego i wrocławskiego głosowali za przeznaczeniem 2 mld zł na media publiczne?
W czwartek na placu Solnym pomiędzy straganami z kwiatami pojawiły się cztery nowe drzewa.
UOKiK wydał zgodę na przejęcie czterech marketów Tesco przez Kaufland. Chodzi o sklepy we Wrocławiu w Warszawie Ostrołęce i Lublinie. W stolicy Dolnego Śląska brytyjska sieć zamknie również supermarket w jednym z centrów handlowych.
Z drzew przy ul. Boya-Żeleńskiego we Wrocławiu zerwana została kora i naruszone korzenie bo jeździł po nich ciężki sprzęt i składowano tam materiały budowlane.
Tłusty czwartek. Najlepsze pączki dla jednych powinny być tradycyjne ale przybywa też zwolenników wegańskich wersji.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net