Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Wrocław
Kolejny punkt szczepień na COVID-19 otworzy Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu. Będzie działał na Wydziale Farmaceutycznym.
- Jestem ubezpieczona a przychodnia ma kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowa. Mimo to pobiera opłatę za iniekcję szczepionki przeciw grypie - denerwuje się Hanna Kunicka-Grams. Według NFZ zabieg powinien być bezpłatny. Lecznica twierdzi jednak że nie jest refundowany.
Plebiscyt Supermiasta i Superregiony 2040. Posłanka Małgorzata Tracz nie ma wątpliwości: - Czyste powietrze dla Dolnego Śląska to kwestia życia i zdrowia jego mieszkańców i mieszkanek.
Budowa obwodnicy Wałbrzycha miała się zakończyć w czerwcu. Ale chociaż 75 proc. prac jest gotowych to mieszkańcy muszą liczyć się z rocznym opóźnieniem.
Plebiscyt Supermiasta i Superregiony 2040. Wałbrzyszanka Marta Wosak stawia na promocję liderów aktywizujących różne grupy społeczne i wprowadzenie do szkół zajęć związanych z aktywizacją obywatelską.
Punkt szczepień powszechnych w Bolesławcu mieści się w dużej hali sportowej liceum. Może zaszczepić nawet 2 tys. osób dziennie. Ale dostał 15 tys. szczepionek na cały tydzień.
Większa pula pieniędzy dla Dolnego Śląska? PiS dostał odpowiedź. Ministerstwo nie uwzględniło obietnic szefa KPRM Michała Dworczyka.
Dolnośląscy sędziowie jak co miesiąc stanęli na pl. Wolności we Wrocławiu by okazać swoją solidarność z represjonowanymi sędziami. Jak zawsze z zachowaniem dystansu i w maseczkach. Tym razem jednak wylegitymowała ich policja. Rzecznik policji tłumaczy: to była interwencja własna policjantów.
Ministerstwo Zdrowia potwierdziło we wtorek ponad 9 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem zmarło ok. 600 osób. Dolny Śląsk z wynikiem 864 zakażeń znalazł się na czwartym miejscu w zestawieniu regionów.
Nawet 33 mln euro może kosztować remont dolnego restauracyjnego spodka na Śnieżce. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej chce zakończyć prace za cztery lata.
Wrocław. Wypadek w pobliżu zoo. Pojazd do czyszczenia ulic przewrócił się na bok kierowca został lekko ranny.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net