Dziś jest: 23 stycznia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Zielona Góra i całe woj. lubuskie znów pokryte są śniegiem. Przed oblodzeniem dróg i chodników ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jaka pogoda czeka nas w najbliższym tygodniu?
Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze poszukuje osób do pracy w charakterze funkcjonariusza. Na dzień dobry zarobić można prawie 3 tys. zł na rękę.
U ponad 63 tys. osób potwierdzono zakażenie koronawirusem w ciągu ostatniej doby z powodu choroby zmarło 346 pacjentów. Jak w Lubuskiem?
Adrianna Brzozowska i Natalia Gawin studentki Uniwersytetu Zielonogórskiego opracowały innowacyjne opatrunki. Ich projekt walczy o grant w konkursie.
Zawilgocony i ciasny Dom Samotnej Matki przy ul. Piaskowej to wstydliwa karta Zielonej Góry. Wkrótce jednak ośrodek i jego mieszkańcy przeniosą się w nowe przestronniejsze i bardziej przyjazne miejsce. - Nie chcemy być placówką chcemy być domem - opowiadają opiekunowie.
W naszym podsumowaniu tygodnia plus wędruje do świeżo upieczonej profesor belwederskiej Bogumiły Burdy. Gratulacje! Na drugim biegunie zaś koronawirus i nieco przerażające wieści ze szpitali...
Henryk Ostrowski był posłem w latach 2001-2005 kierował też Samoobroną w województwie lubuskim. Mieszkał w Szprotawie.
LUG zielonogórski producent opraw oświetleniowych przymierza się do inwestycji w Maroku. W planach ma utworzenie joint venture które pozwoliłoby produkować urządzenia elektryczne w południowych prowincjach królestwa.
Biskup senior Adam Dyczkowski i biskup Antoni Stankiewicz zostaną pochowani w katedrze w Gorzowie. Obaj chorowali na COVID-19.
Oszustka wytypowała swoją ofiarę na ulicy przy aptece. Podczas rozmowy 53-letnia kobieta pytała co seniorce dolega i do jakiego chodzi lekarza służyła dobrymi radami. Gdy usłyszała że 85-latka choruje na cukrzycę zaoferowała pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów za leczenie twierdząc że jest na to specjalny program unijny. Zaproszona do domu ukradła prawie 36 tys. zł.
Ostatniej dobry w Polsce wykryto 6640 nowych przypadków COVID-19 z czego 208 w Lubuskiem. W kraju zmarło 346 pacjentów a w naszym województwie - 6.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net