Dziś jest: 20 kwietnia 2021kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Magazyn działał w centrum miasta. Policjanci znaleźli w nim marihuanę kokainę tabletki ecstasy gotówkę. Dilerowi grożą nie mniej niż trzy lata więzienia
Piotr Dubicki będzie urzędnikiem odpowiedzialnym za przeprowadzanie w Zielonej Górze konsultacji społecznych. Prezydent Janusz Kubicki powołał go na swojego pełnomocnika w tym zakresie.
Poszukiwania 35-latka trwały od trzech lat. Wystawiono za nim 14 listów gończych i ponad 50 zarządzeń o poszukiwaniach. Lubuszanina ścigano za liczne oszustwa w sieci.
Podczas kampanii wyborczej samolot z prezydentem Andrzejem Dudą na pokładzie wyleciał z lotniska w Babimoście gdy już zamknięta była wieża kontroli. Dziś Wirtualna Polska publikuje zapisy rozmów i ujawnia jak tuszowano incydent.
Janusz Kubicki prezydent Zielonej Góry konkursy na wsparcie żużlowego Falubazu i koszykarskiego Zastalu ogłosił z naruszeniem prawa. Wojewoda stwierdził ich nieważność. Wiele wskazuje na to że klub żużlowy będzie musiał zwrócić 15 mln zł dotacji.
Zielonogórzanie zastanawiają się kiedy wreszcie nadejdzie prawdziwa a nie tylko kalendarzowa wiosna. Do piątku będzie raczej chłodno należy spodziewać się deszczu. Po weekendzie bez opadów czeka nas kolejny deszczowy tydzień.
Śmieci w lesie to smutna codzienność - tłumaczą leśnicy. Ci z Nowej Soli uprzątnęli ponad 300 ton.
W listopadzie przyszłego roku gotowa będzie scena lalkowa Teatru Lubuskiego. Inwestycja jest warta 15 mln zł.
Wirusa wysoce zjadliwej ptasiej grypy wykryto w zielonogórskiej Ochli w przydomowym kurniku. Od początku roku nie ma miesiąca by w woj. lubuskim nie potwierdzono tej choroby której najbardziej obawiają się hodowcy drobiu
W Polsce w ciągu doby przybyło ponad 92 tys. przypadków zakażeń koronawirusem w szpitalach zmarło 601 chorych. W woj. lubuskim odnotowano 174 zakażenia i 13 zgonów.
SI2PEM to system w którym sprawdzisz poziom pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez stacje w okolicy. Minister Cyfryzacji zapowiada że program ruszy w drugiej połowie lipca.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net