Dziś jest: 10 kwietnia 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Ministerstwo Zdrowia informuje o 167 nowych przypadkach w całym kraju. Cztery kolejne odnotowano w woj. lubuskim - troje z tych osób to mieszkańcy Zielonej Góry.
Na czas Wielkanocy w dniach 10-13 kwietnia cmentarze komunalne w Zielonej Górze zostały zamknięte. Taką decyzję podjął prezydent Janusz Kubicki.
Prezydent Zielonej Góry odmówił wydania pozwolenia na budowę ośrodka terapii hiperbarycznej na terenie szpitala. Blokadę krytykowała PO a wojewoda lubuski uchylił decyzję prezydenta. Spółka może budować pacjenci nie będą musieli codziennie dojeżdżać na terapię do Poznania.
Pożegnałam się już z ojcem powiedziałam że więcej go nie będę w stanie odwiedzić. Ten spowity mgłą cmentarz te sosny brzózki... Nie już nigdy nie pojadę do Katynia. To miejsce przeklęte - opowiada Urszula Malentowicz-Jaraszkiewicz * która w niedzielę 11 kwietnia 2010 r. wróciła z Rosji pociągiem
Branża zakupów online w Zielonej Górze nie stoi mocno ale obecnie przeżywa hossę. W czasie epidemii koronawirusa obroty firm rosną kilkukrotnie.
- Powstanie dobrych dróg w Zielonej Górze było absolutnie konieczne. Wyobraźmy sobie że ciężarówki ze Stelmetu musiałyby przebijać się przez centrum miasta - tłumaczy Andrzej Żywień głosując w plebiscycie Supermiasta.
O godz. 16 strażacy rozdawali w prawie 20 miejscach w Zielonej Górze bezpłatne maseczki dla mieszkańców. "Akcja ekstra jednak system dystrybucji narobi więcej szkód niż akcja przyniesie pożytku" komentują zielonogórzanie.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 234 nowych chorych na koronawirusa w kraju. Kolejny 69. przypadek odnotowano też w woj. lubuskim.
W trudnych czasach koronawirusa nie powinniśmy pozostać z problemami sami. Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze uruchomiło telefoniczną linię wsparcia psychologicznego oraz psychiatrycznego.
Maseczki rękawiczki kombinezony i wiele więcej sprzętu ochronnego z Chin dotarło już do szpitala w Zielonej Górze. Darczyńcy nieustannie przesyłają pieniądze na konto lecznicy do której trafia też mnóstwo przydatnych rzeczy.
Strażacy-ochotnicy rozdadzą mieszkańcom maseczki zakupione przez miasto. Każdy kto ich potrzebuje może przyjść m.in. pod pomnik Bachusa parking przy Tesco lub na plac Bohaterów.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net