Dziś jest: 14 lipca 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Jakie wydarzenia odbędą się w trzecim tygodniu Lata Muz Wszelakich? Zobaczcie.
- To przykra lekcja dla nas. Jesteśmy podzieleni różnimy się. To nie jest duża przewaga prezydenta Dudy dlatego w przyszłości będziemy pracować - komentuje wyniki wyborów prezydenckich lubuska marszałek Elżbieta Polak. Wierzy w szczerość słów wypowiedzianych przez Kingę Dudę. - O tym o czym mówiła była mowa podczas kampanii wyborczej. Lecz przede wszystkim w kampanii Rafała Trzaskowskiego.
Samorząd woj. lubuskiego przyznał dofinansowanie dla młodzieży. W tym roku tematem przewodnim Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych są świadomość obywatelska 30-lecie samorządu terytorialnego w Polsce i ochrona środowiska.
Jedna z trzech osób rannych jest w ciężkim stanie. Została przetransportowana helikopterem do zielonogórskiego szpitala. Ruch w stronę Zielonej Góry jest zablokowany.
W pierwszej turze zwyciężyła gmina Zabór tym razem triumfowała gmina Świdnica. Do urn poszło tam 7217 proc. wyborców.
Wybory prezydenckie 2020. Zwyciężał Rafał Trzaskowski. Do Dudy należą Wschowa i Szlichtyngowa. Najbardziej zacięte pojedynki były w kilku małych gminach na północy. W jednej padł remis. W dwóch różnica wynosiła dwa i trzy głosy
Ministerstwo Zdrowia o godz. 10.30 poinformowało o kolejnych 299 przypadkach koronawirusa które stwierdzono w Polsce. W Lubuskiem jest pięć nowych osób z COVID-19.
- Nasz kraj jest pęknięty i rozdarty na pół. Przed nami trudne lata. Szkoda. Czas ucieka a życie jest jedno. Polacy wybrali marionetkę pacynkę sterowaną z Nowogrodzkiej która będzie posłusznie realizować plan odsuwania nas od cywilizowanej Europy - komentuje wyniki wyborów prezydenckich niezrzeszony senator Wadim Tyszkiewicz.
Wybory prezydenckie 2020. W Lubuskiem wygrywa Rafał Trzaskowski z prawie 60-procentowym poparciem. Zebrał o 100 tys. głosów więcej niż Duda
Pierwsze wyniki wyborów prezydenckich 2020. W Zielonej Górze Rafał Trzaskowski zdobył prawie 70 proc. głosów. Zagłosowało na niego 51 tys. mieszkańców.
- To wynik w granicach błędu statystycznego. Czekamy na oficjalne wyniki - komentuje wyniki exit poll wyborów poseł Waldemar Sługocki (PO). Z kolei radny Jacek Budziński (PiS) udostępnił wyniki sondażu przygotowanego dla TVP. Działacz KOD będący członkiem jednej z komisji informuje o głosach nieważnych.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net