Dziś jest: 21 lutego 2020kalendarium [»]
» Wiadomości z Polski - Zielona Góra
Jedni mówią na nią Piast Polana drudzy po prostu polana przy amfiteatrze. Wkrótce to miejsce będzie jeszcze bardziej przyjazne mieszkańcom a to dzięki zwycięstwu w budżecie obywatelskim. Pojawią się tam m.in. drzewa owocowe poidełka czy stoliki do szachów.
Za kilka miesięcy zarząd województwa lubuskiego przyjmie nową strategię rozwoju do 2030 r. Głos w sprawie mają mieszkańcy którzy do projektowanego dokumentu wnieśli prawie tysiąc uwag i wniosków.
W tłusty czwartek mało kto odpuści sobie pysznego pączka z nadzieniem. Niestety każdy kolejny to olbrzymia dawka kalorii które trzeba później spalić. Jak zrobić to skutecznie?
Działkę sprzedano wczoraj i przebiła cenę wywoławczą dwukrotnie. Miasto chciało sprzedać ponadhektarową działkę za 23 mln zł a kupiec zapłacił ostatecznie ponad 52 mln zł
Prezydencki radny Filip Czeszyk i Kacper Kubiak z Instytutu Równości złożyli w ratuszu deklarację "Zielona Góra - miasto wolne od dyskryminacji". - To propaganda środowiska LGBT a nie dbanie o równość - mówi Piotr Barczak (PiS)
Uczeń zielonogórskiej zawodówki odbywał praktyki na budowie osiedla bloków. Zasłabł i spadł z 4. piętra. Policja prowadzi śledztwo bo chłopak ma zaledwie 16 lat.
Od 2 marca kierowcy osobówek za przejazd trzema odcinkami autostrady A2 między Nowym Tomyślem a Koninem zapłacą 66 zł. Trasa jest jedną z najdroższych w Europie.
Pierwszy z policjantów był wleczony za autem drugi został potrącony. Zdążył oddać strzały. Policyjni antyterroryści zatrzymali już sprawców wczorajszej napaści na patrol. Jeden z gangsterów ma rany postrzałowe pośladków i pleców.
- Z tej propozycji winno być 35 do 40 pączków a tłuszczu nie wyjdzie więcej jak funt jeżeli rondel jest głęboki i nie smaży się więcej jak po 2 do 4 pączków - pisze Lucyna Ćwierciakiewicz.
Przemytnik z Zielonej Góry chciał przewieźć przez granicę 80 balotów suszu tytoniowego. Sprawę bada prokuratura w Krośnie Odrzańskim.
W piątek Flixbus uruchamia bezpośrednie połączenia z Zielonej Góry do Warszawy. Autokar będzie jechał autostradą A2 po drodze zatrzyma się w Świebodzinie i Poznaniu.
» Linki
Sekcja Artykuły • Polecamy rownież SalonSnu.pl/Materace-Tempur luksusowe - sklep internetowy • Zapraszamy 501.best • Zapraszamy Sklep materace Bydgoszcz
Copyright © 2015 stronadomowa.net, v. 6.0 • kontakt: info (at) stronadomowa.net